Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#501 9. 1. 2011 16:27

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tíha zodpovědnosti

PPavlaa napsal(a):

teda mě by asi šlehlo big_smile

Me sleha kazdy den.big_smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#502 9. 1. 2011 16:28

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Tíha zodpovědnosti

eremuruss napsal(a):

Tercila napsal(a):

Erem: Ja myslela,ze je jen u nas.Mam znamou co ma dve deti a kdykoliv jsem k ni prisla meli jeji deti v pokojiku naklizeno.Nikde ani smitko.Vse srovnane,pradlo v kominka.A to,at jim bylo 5 let nebo 18 let.

big_smile big_smile Erem, a metody Ti ta známá neprozradila? big_smile

Metody me neporadila.Je fakt,ze ta znama ma byt ukazkovej vse ma sve misto.I ten jogurt v lednicce.At jsem tam prisla kdykoliv neohlasena vse dokonale.stolt

big_smile erem,nebyla jsi náhodou u nás doma???vissla Své věci mám také na místě tomu určeném,trička mám vyrovnané podle barev,a i v té lednici je "zasedací" pořádek....já bych si rozuměla s Petrem Nárožným z komedie-Ten svetr si nesvlíkej...kromě toho-formuluj přesně,to není moje parketa,ale pořádek ve věcech mít musím.Proto nevstupuju tak často do pokojů mých dětí,tam totiž vládně chaos a já bych se asi neubránila přednášce:D.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#503 9. 1. 2011 16:43

tvojestarosti
Zablokovaný
Registrovaný: 9. 1. 2011
Příspěvky: 11

Re: Tíha zodpovědnosti

rejka napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tercila napsal(a):

Erem: Ja myslela,ze je jen u nas.Mam znamou co ma dve deti a kdykoliv jsem k ni prisla meli jeji deti v pokojiku naklizeno.Nikde ani smitko.Vse srovnane,pradlo v kominka.A to,at jim bylo 5 let nebo 18 let.

big_smile big_smile Erem, a metody Ti ta známá neprozradila? big_smile

Metody me neporadila.Je fakt,ze ta znama ma byt ukazkovej vse ma sve misto.I ten jogurt v lednicce.At jsem tam prisla kdykoliv neohlasena vse dokonale.stolt

big_smile erem,nebyla jsi náhodou u nás doma???vissla Své věci mám také na místě tomu určeném,trička mám vyrovnané podle barev,a i v té lednici je "zasedací" pořádek....já bych si rozuměla s Petrem Nárožným z komedie-Ten svetr si nesvlíkej...kromě toho-formuluj přesně,to není moje parketa,ale pořádek ve věcech mít musím.Proto nevstupuju tak často do pokojů mých dětí,tam totiž vládně chaos a já bych se asi neubránila přednášce:D.

...

Upravil(a) Ronja (9. 1. 2011 17:45)

Není tady

 

#504 9. 1. 2011 17:43

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Tíha zodpovědnosti

big_smile byla jsem odhalena,ale nepůjčuji......lol Ale,je pravda,že mám ráda své věci pod kontrolou,ale dokud mně to nevadí a nikoho tím neobtěžuji,svoje patologický chování si ponechám......


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#505 9. 1. 2011 19:10

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Tíha zodpovědnosti

vidím, že Rozmarilá má utrum.....

Není tady

 

#506 9. 1. 2011 21:21

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Tíha zodpovědnosti

vera napsal(a):

vidím, že Rozmarilá má utrum.....

...o tom pochybuju, za poslední týden přišla dobře pod deseti nicky lol


dum spiro spero

Není tady

 

#507 9. 1. 2011 21:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Tíha zodpovědnosti

Rejko, mít komínky ve skříni seskládané podle barev, to můj sen big_smile, ale ještě jsem se k tomu nikdy nedostala big_smile.
A ty miliony Ti moc přeju tummenupp.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů