Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 12. 2010 19:22

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

majkafa napsal(a):

morpheus napsal(a):

Majkafa : Ty jsi dobra tummenupp A proc je dneska tolik ( dopln si vhodne sproste slovo ) kteri se neumi chovat, takova neucta, drzost atd...proste hnus a leckdy se neumi ani poradne najist priborem ? Staci se podivat u nas v jidelne, nebo si staci vsimat, co chodi po ulicich. Mlade maminky maji takovou techniku, o ktere se nasim maminkam ani nesnilo, vsechny pristroje pracuji za ne a z ditka vyroste neco velmi podivneho ? Trosku sokujici smile

Protože maminky vařily a vařily místo toho, aby se věnovaly dětem. Aby si s nimi kreslily, zpívaly, hrály, smály se.
Zaměnily uspokojení duše dítěte za naplnění panděra. Dost málo. sad

Dobře jsi to vystihl, ale špatně pochopil, proč to částečně dnes tak je.

Konečně mi někdo otevřel oči tummenupp
Já, macecha jedna, dodnes vařila skoro denně. Dokonce i pekla va
Já zaprodala jejich malé dušičky zločinu domácí stravou grater
Tak to abych se smířila s tím, že mě moji malí mladiství delikventi rovnou zamordujou, švestek nedožiju. tongue lol

Upravil(a) Eri (19. 12. 2010 19:22)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#27 19. 12. 2010 19:30

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

No vidíš, tak dneska už máme jídelny, kde vaří pro labužníky, to je náhodou super.smile Taky si pamatuju ze závodní jídelny pár takových jídel, u kterých mi srdce zaplesalo, když se objevila na jídelním lístku.

Víš jak já miluju, když můžu jít do restaurace, kde mě obskakují? smile
Ale teda je fakt, že v nabídce - jídla pro děti je to furt to samý - špagety s kečupem nebo smažené kuřecí prsty, to mi hlava nebere...


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#28 19. 12. 2010 19:58

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Eri napsal(a):

majkafa napsal(a):

morpheus napsal(a):

Majkafa : Ty jsi dobra tummenupp A proc je dneska tolik ( dopln si vhodne sproste slovo ) kteri se neumi chovat, takova neucta, drzost atd...proste hnus a leckdy se neumi ani poradne najist priborem ? Staci se podivat u nas v jidelne, nebo si staci vsimat, co chodi po ulicich. Mlade maminky maji takovou techniku, o ktere se nasim maminkam ani nesnilo, vsechny pristroje pracuji za ne a z ditka vyroste neco velmi podivneho ? Trosku sokujici smile

Protože maminky vařily a vařily místo toho, aby se věnovaly dětem. Aby si s nimi kreslily, zpívaly, hrály, smály se.
Zaměnily uspokojení duše dítěte za naplnění panděra. Dost málo. sad

Dobře jsi to vystihl, ale špatně pochopil, proč to částečně dnes tak je.

Konečně mi někdo otevřel oči tummenupp
Já, macecha jedna, dodnes vařila skoro denně. Dokonce i pekla va
Já zaprodala jejich malé dušičky zločinu domácí stravou grater
Tak to abych se smířila s tím, že mě moji malí mladiství delikventi rovnou zamordujou, švestek nedožiju. tongue lol

I ty ty jedna macecho. Honem to napravuj! lol
Btw některé matky stihnou vše, i domácí stravu i se hodně věnovat dětem. wink I... i.... i.... big_smile

 

#29 19. 12. 2010 20:00

majkafa
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

morpheus napsal(a):

Majkafa : Mas pravdu, na BBN se dost blbe lovi. Same vdane, nebo mlade maminky, nebo zadane, to je uplne k nicemu gratergratergrater
Tak jo, tak ja tu budu uz jen psat, ano ? A slibuju, ze lovit tu uz nikdy nebudu, maximalne tak u nas ve meste.
visslavisslavisslavisslavissla

No jo, když ty uvidíš pěknou fotku a hnedka vyjedeš. Fotky nejsou všechno. Btw tvé vlastní děti nevyrůstaly ve tvé přítomnosti, staral by ses o tolik cizích? Udělala dobře. Ty nejsi muž pro normální žití. Žij si dál se svou ex ve vašem podivném svazku a je to v pohodě. Nebo ne?

Upravil(a) majkafa (19. 12. 2010 20:01)

 

#30 19. 12. 2010 20:08

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Totalni masakr Senza Wasabi lol


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#31 19. 12. 2010 20:27

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

A proc je dneska tolik ( dopln si vhodne sproste slovo ) kteri se neumi chovat, takova neucta, drzost atd...proste hnus a leckdy se neumi ani poradne najist priborem ? Staci se podivat u nas v jidelne, nebo si staci vsimat, co chodi po ulicich. Mlade maminky maji takovou techniku, o ktere se nasim maminkam ani nesnilo, vsechny pristroje pracuji za ne a z ditka vyroste neco velmi
Nemyslím, že mladé lidi jsou špatní. Mladé maminy kvůli tomu že nevyváří plíny a používá jednorázovky? že kupují dětem ne polotovary - ale hotovky - skleničky, kde je strava vyvážená a dítka můžou mít každý den jiné maso? Než vařit z čerstvé zeleniny? dumbom
Kdo se neumí chovat?
Mně nepřijde že mladé lidi se neumějí chovat.
Mně přijde že se neumějí chovat "Husákovy děti" - od mala vyrůstaly v době, která velela držet hubu a krok. Ted jsou dítka dospělý, mají svobodu, tak převlíkaj kabáty.
A neházela bych lidi do jednoho pytle. Mladý,starší nebo starý, prostě někdo je charakter někdo ne. tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#32 19. 12. 2010 20:43

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Mě dnes asi nejvíc šokovalo to, že zítra není neděle ale pondělí lol

Upravil(a) elementgirl (19. 12. 2010 20:44)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#33 19. 12. 2010 22:29

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

5. element : ( sorry, libi se mi to ) zajimalo by me devce, co jsi mela ukryto pod "Upravil(a) elementgirl (Dnes 20:44)" smile
Holki a klucy, jestli ja se zitra vzbudim do prace, tak budu vazne happy big_smile Vyspaval jsem o vikendu do deviti ( slovy do 9:00 ) a zitra to bude maso, mel bych lezt z bidla uz v 7. Nastesti mam volnou pracovni dobu a mohu prijit i na desatou, nebo makat z domova a nikdo me za to drbat nebude, ale ten rozhazeny spanek, to bude brutus. No a taky ta SMSka od moji nemocne kamaradky, kuwa dnes ani neusnu gratergratergratergrater


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#34 19. 12. 2010 22:33

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

morpheus napsal(a):

5. element : ( sorry, libi se mi to ) zajimalo by me devce, co jsi mela ukryto pod "Upravil(a) elementgirl (Dnes 20:44)" smile
Holki a klucy, jestli ja se zitra vzbudim do prace, tak budu vazne happy big_smile Vyspaval jsem o vikendu do deviti ( slovy do 9:00 ) a zitra to bude maso, mel bych lezt z bidla uz v 7. Nastesti mam volnou pracovni dobu a mohu prijit i na desatou, nebo makat z domova a nikdo me za to drbat nebude, ale ten rozhazeny spanek, to bude brutus. No a taky ta SMSka od moji nemocne kamaradky, kuwa dnes ani neusnu gratergratergratergrater

Tak já Ti to tedy povím... píši si hodně s lidmi z anglie tudíž nejsem naučená psát háčky a čárky, takže tady sem tam něco napíši a pak až když to odešlu tak se rozhodnu poupravit to... rodna ale snažim se ne ? lol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#35 19. 12. 2010 22:38

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Jasne, snazis se, ale diakritika je vlastne k nicemu smile Tak se podivej, jak pisu ja smile Mozna az v jednou prispevku jsem pouzil diakritiku. Podle me si to tu lide nejak preberou, ja to nechavam na nich a ja teda radeji ctu texty bez diakritiky, protoze v pocitacove brandzi a mezi kolegy v te "nasi" oblasti, ve ktere pracuju se to snad ani jinek nenosi. Kdybych psal s diakritikou, kolegove by si zacali delat starost o moje zdravi, jsme holt zvykli uz z dob, kdy zacinal internet a diakritika nebyla jeste poradne vyresena.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#36 19. 12. 2010 22:43

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

morpheus napsal(a):

Jasne, snazis se, ale diakritika je vlastne k nicemu smile Tak se podivej, jak pisu ja smile Mozna az v jednou prispevku jsem pouzil diakritiku. Podle me si to tu lide nejak preberou, ja to nechavam na nich a ja teda radeji ctu texty bez diakritiky, protoze v pocitacove brandzi a mezi kolegy v te "nasi" oblasti, ve ktere pracuju se to snad ani jinek nenosi. Kdybych psal s diakritikou, kolegove by si zacali delat starost o moje zdravi, jsme holt zvykli uz z dob, kdy zacinal internet a diakritika nebyla jeste poradne vyresena.

Jde spíš o můj pocit z toho, že píšu s lidma co píší s diakritikou, tak se snažím taky.Stejně jako v práci.Tam taky musím háčkovat a čárkovat big_smile


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#37 20. 12. 2010 9:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

smile )

morpheus napsal(a):

Zelvicko, musim Te opravit : Pritelkyne ne, ale spolubydlici, momentalne nemam pritelkyni. Krasna *neznama*, kterou jsem mel, uz se mnou byt nechce a ja respektuju jeji rozhodnuti, bude mi vsak chybet *misto na severu cech*, bylo tam krasne. Spolubydlici vari vyborne, ale toto tema neni a nema byt o vareni, ani o polotovarech. Ma byt o sokujicich udalostech, protoze to, co zazivam denne, je minimalne nenormalni. Me jen zaujal casopis pro zeny s napisem hostina. Copak dnesni zena je schopna pripravit "hostinu", pokud se tim vylozene nezivi jako profik ??? Jiste ze muze, ale je jich tak malo, ze nema cenu se timto poctem ani zabyvat, presto je bezna zena schopna si ten casopis koupit a prolistovat, s hnusem odhodit s myslenkou, ze stejne nic varit nebude a hodi do pekace kure, okoreni ( jako to delam napr. ja ) uvari ryzy z pytliku a nedelni obed je hotovy. Zajimalo by me, co se one zene honi hlavinkou, kdyz u kasy plati tento casopis. No a co se tyce rajske, omacku nemusim, zatim se nenasla zena, ktera by mi uvarila rajskou omacku, u ktere bych premyslel, ze zadna noc se zenou se nevyrovna pozitku z jedeni teto dobroty, zato jsem to zazil u nas v praci s rajskou polevkou s chilli paprickama a mixovanym hovezim masem, jsem labuznik a to byla takova lahudka, ze me tam malem porazilo a malem jsem te kucharince co to varila dal pusu, kdyby nebyla ovsem vdana, ze ?

* OPRAVENO NA ZADOST NASI MILOVANE MAJKAFY * tongue

Ja nemám zmontovanú kuchyňu, takže momentálne varím len výnimočne u rodičov, ale hostinu občas prichystám, keď je rodinný zraz alebo party s kamošmi - to nie je nič proti ničomu. A keďže chcem sme-tam spestri svoje overené recepty, rada sa inšpirujem práve časopismi alebo na nete. Inak, občas zjem aj polotovary, momentálne skôr z donútenia, ale myslím, že ani keď konečne budem ma kcuhyňu, nebduem vyvára denne... Niet na to čas.
Ad časopisy: Ja si občas prezerám aj časáky o zariaďovaní (a to mám garsónku, kde s anedá veža vymyslie ), o záhradkách (mám len malý balkón), alebo odkonca o oblečení opre miminká - a to mi fakt nehrozí. smile Proste sopm vizuálny typ a mám rada obrážteky... čo už. (Je fakt, že väčšinu časopisov pozerám u kadenríčky alebo kozmetičky, príp. v tanenčom štúdiu a nekupujem si ich...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 20. 12. 2010 9:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Kucharek je na trhu habadej, zeny si je s oblibou kupuji, ale pravdepodobne jim doma lezi v knihovne, asi pro paradu, nefim.
Pro parádu ne, ale dílem jako inspirace (protože přesné postupy už dávno nepotřebuju), dílem ke čtení [img]http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png[img] Jo - dokážu si v kuchařce číst jako v románu... No a protože je od mládí sbírám, mám jich kolem tří stovek, sešity v to nepočítaje. Několik nejstarších z 19. století.
Copak dnesni zena je schopna pripravit "hostinu", pokud se tim vylozene nezivi jako profik ???
Ale to víš, že je... ale není důležitý jestli je nebo není "profík", ale jestli ji to baví, chce se vytáhnout či vyzkoušet, jestli by to uměla. Rozhodující je motivace - když ta chybí, může být uvařeno zdravě, kvalitně, doknce i jíst se to dá - ale "něco" tomu chybí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#39 20. 12. 2010 10:54

Blossom
Host

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Dnes mě šokoval přístup pracovníka autopůjčovny, odkud jsem měla po nehodě půjčené auto.
Když mi ho půjčovali, říkal, že buď ho pak já vrátím k nim do půjčovny, a nebo si oni pro něj za 500 Kč sami přijedou.
Protože je to do té jejich půjčovny přes 100 km, tak jsem volila  cestu, a si pro auto za tu pětistovku přijedou.
Ještě, že jsem si tu částku u nich ověřovala SMSkou a oni odpověděli, že 500 Kč za odvoz platí.

Dotyčný pracovník se přihrnul a hned ve dveřích říkal, že to bude za 1000 Kč, že "jsem se jim nevešla do tabulek, a že to sem je dál, než předpokládali" (nebo nějakou podobnou debilitu mlel...) butter

Tak jsem mu řekla, že mu žádných 1000 Kč nedám a ukázala jsem mu SMSky s jeho půjčovnou, kde mám od nich 500 potvrzeno. Rozčiloval se, že to bude muset prý doplatit ze svého va (???)
Na to jsem mu řekla, že je to jeho problém a a si u nich v půjčovně udělají pořádek. Dostal jen těch domluvených 500 Kč.

Pak jsem ještě volala do té autopůjčovny na to číslo, ze kterého jsem měla SMSku s potvrzením těch 500 za odvoz. A zas samé blbé kecy a mlžení...

Tak jsem ji řekla, že jejich přístup působí krajně neprofesionálně a nedůvěryhodně, když klientovi nedovedou hned zkraje říct správnou částlku a když zkoušejí, zda z něj nevyrazí víc...
dumbom dumbom  dumbom dumbom dumbom dumbom

 

#40 20. 12. 2010 10:57

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Blossom napsal(a):

Dnes mě šokoval přístup pracovníka autopůjčovny, odkud jsem měla po nehodě půjčené auto.
Když mi ho půjčovali, říkal, že buď ho pak já vrátím k nim do půjčovny, a nebo si oni pro něj za 500 Kč sami přijedou.
Protože je to do té jejich půjčovny přes 100 km, tak jsem volila  cestu, a si pro auto za tu pětistovku přijedou.
Ještě, že jsem si tu částku u nich ověřovala SMSkou a oni odpověděli, že 500 Kč za odvoz platí.

Dotyčný pracovník se přihrnul a hned ve dveřích říkal, že to bude za 1000 Kč, že "jsem se jim nevešla do tabulek, a že to sem je dál, než předpokládali" (nebo nějakou podobnou debilitu mlel...) butter

Tak jsem mu řekla, že mu žádných 1000 Kč nedám a ukázala jsem mu SMSky s jeho půjčovnou, kde mám od nich 500 potvrzeno. Rozčiloval se, že to bude muset prý doplatit ze svého va (???)
Na to jsem mu řekla, že je to jeho problém a a si u nich v půjčovně udělají pořádek. Dostal jen těch domluvených 500 Kč.

Pak jsem ještě volala do té autopůjčovny na to číslo, ze kterého jsem měla SMSku s potvrzením těch 500 za odvoz. A zas samé blbé kecy a mlžení...

Tak jsem ji řekla, že jejich přístup působí krajně neprofesionálně a nedůvěryhodně, když klientovi nedovedou hned zkraje říct správnou částlku a když zkoušejí, zda z něj nevyrazí víc...
dumbom dumbom  dumbom dumbom dumbom dumbom

storstarktummenupp

Není tady

 

#41 20. 12. 2010 11:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Stale me vede k zamysleni jestli jsem udelala spravnou vec.Nasla jsem si privydelek v Albertu zitra mam jit na vstupni prohlidku.Praci bych vykonavala mezi svatkama a pak o vikendech.
Tahle prace me bavi, jenomze bych se vubec nevidela s rodinou.Po financni strance,kdybych nevykonavala brigadu jsme tak akorad,nestradame.
Pritel me rovnou rekl,ze pokud pujdu do prace o stedrym dnu tak u nas stedry den nebude,ze on to vsechno nebude delat sam jako vloni.To jsem tam jeste pracovala na hlavni pracovni pomer.Navic jeho maminka je onkologicky nemocna a ja bych se za ni vubec nemela cas podivat,protoze vikendy bych nemela volny.Vikenky by deti i pritel travili sami.Nevim jak dlouho by pritele bavilo varit vikend co vikend.Za ten mesic bych si prisla k 1500 kc.Co by jste delali na mem miste vy.Neustale o tom premyslim ,nevim jak se rozhodnout.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#42 20. 12. 2010 11:51

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

morpheus napsal(a):

Zdravim,

hledam hledam a nenachazim mezi existujicimi tematy vhodne misto, tak jsem zalozil nove tema, pac denne me neco sokuje, asi nechnapu dnesni svet smile

Protoze zatim jsem potkal AZ JEDNU, ktera doma nevari z polotovaru a ze jsem jich teda poznal, holek ... visslavisslavisslavissla

Můj drahý spolubydlící sice z polotovarů vaří,ale nemůžu říct,že by mi to nechutnalo. A jestli by zvládl udělat hostinu,to fakt netuším.

Není tady

 

#43 20. 12. 2010 12:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

pokud pujdu do prace o stedrym dnu tak u nas stedry den nebude,ze on to vsechno nebude delat sam jako vloni... vikendy bych nemela volny.Vikenky by deti i pritel travili sami.Nevim jak dlouho by pritele bavilo varit vikend co vikend. Za ten mesic bych si prisla k 1500 kc.
erem, rozhodnout se musíš samozřejmě sama, ale řekni - opravdu tak nutně potřebuješ těch patnáct stovek, aby ti to stálo za zkažený Vánoce a práci sedm dní v tejdnu?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 20. 12. 2010 12:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

helena napsal(a):

pokud pujdu do prace o stedrym dnu tak u nas stedry den nebude,ze on to vsechno nebude delat sam jako vloni... vikendy bych nemela volny.Vikenky by deti i pritel travili sami.Nevim jak dlouho by pritele bavilo varit vikend co vikend. Za ten mesic bych si prisla k 1500 kc.
erem, rozhodnout se musíš samozřejmě sama, ale řekni - opravdu tak nutně potřebuješ těch patnáct stovek, aby ti to stálo za zkažený Vánoce a práci sedm dní v tejdnu?

Nestalo.Jenomze co ted.Sefka s Alberta ceka,az konecne nastoupim.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#45 20. 12. 2010 12:56

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

eremuruss napsal(a):

Za ten mesic bych si prisla k 1500 kc.Co by jste delali na mem miste vy.Neustale o tom premyslim ,nevim jak se rozhodnout.

Vcera jsem se dival na jeden film - Karlik a tovarna na cokladu a byla tam zajimava veta : Penez bylo je a bude habadej a denne se tisknou dalsi. Pokud si to uvedomis mila Erem, radeji zustanes s rodinou. Toto bych udelal ja, ale ja nejsem Ty. Podle me jsi ale dobre devce a udelas to tak, jak si budes myslet, ze je to spravne tummenupp


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#46 20. 12. 2010 13:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Erem - já si myslím, jestli nechceš jít na brigádu i kvůli tomu, že svou práci mᚠna tři měsíse, a co dál, a že by na to v Albertu eventuálně i přihlídli, že si šla na brigádu a vzali by tě na stálo. Ale je to těžký, nikde nemᚠtu jistoru.
Neumím poradit.
Já jsem nedávno přemýšlela, jestli mám vzít na vedlejšák úklid. Třikrát v týdnu (2xtedy v týdnu, přijela bych domů v jedenáct večer) a pak v neděli. Manžel nezaměstnaný, každá koruna dobrá. Jenže to nejde, holku bych viděla strašně málo. A taky v době uzávěrky nevím, jak bych to dělala. Tak z toho sešlo.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#47 20. 12. 2010 13:33

Dája28
♥♥-----
Registrovaný: 27. 5. 2010
Příspěvky: 61

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Dušičko, netuším, jak to doma máte, ale nemohl by ten úklid dělat manžel ?

Není tady

 

#48 20. 12. 2010 13:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Dája28 napsal(a):

Dušičko, netuším, jak to doma máte, ale nemohl by ten úklid dělat manžel ?

Dájo - to víš,že by mohl, ale nebude. dumbom Schání si něco lepšího dumbom To víš,kdo chce víc, nemá nic.
offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#49 20. 12. 2010 13:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Sefka s Alberta ceka,az konecne nastoupim.
Jestli je to jen na měsíc, pak by se to snad dalo zvládnout, zvlᚴtjestli mᚠperspektivu trvalýho místa. Jestli je to ale jenom brigáda, bez další možnosti zaměstnání, tak by se snad dalo omluvit - třeba z rodinných důvodů.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 20. 12. 2010 13:48

Dája28
♥♥-----
Registrovaný: 27. 5. 2010
Příspěvky: 61

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo

Jasně, chápu :-) - omlouvám se zakladateli za OT a tobě přeji pohodové předvánoční dny... D.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů