1. prosince : Váení uivatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to poruení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednodue upéct to nejlahodnějí cukroví! 1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je vechny a také tradice s nimi spojené. |
|
|
Stránky: 1
Ahojky! Sice u mám namířeno v pondělí k naí dětské doktorce(nejprve ji budu volat), ale i tak by mě zajímalo, zda jste se některá s tímto nesetkala u svého dítěte a co to můe znamenat. Moc děkuji za odpovědi
Nae roční Adélka během různých činností-při hře, běhu,chůzi..nakloní hlavičku k pravému ramínku a zase ji tak za 2,3 vteřinky vrátí zpět. Začalo se to objevovat tak před 2 měsíci,ale jen ojediněle, tak jsme to připisovali únavě, protoe to větinou bylo večer před spaním. Teď tak týden je to častějí-některý den vůbec, ale některý i víckrát za den i po vyspání, i kdy je v pohodě, klidu(nemá náročný den,jen jsme doma a hrajeme si třeba...). Říkala jsem si,e je to přechodné a zmizí to, ale teď si u tak jistá nejsem.
Upravil(a) ivue (11. 12. 2010 9:08)
Není tady
Dobrý den!
Toto téma je sice ji staré, ovem v poslední době na svém 15měsíčním synovi pozoruji podobné (nakloní hlavičku k levému rameni a vlastně i celé tělíčko, jakoby něčemu uhýbal, také trochu stočí za záda levou ruku - zprvu to vypadalo, e jen tak "blbne", ale je to čím dál častěji a za různých okolností...) a nikde jsem nenala odpověď.
Prosím vás, co vám tehdy řekla lékařka? Děkuji.
Není tady
Stránky: 1