Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 12. 2010 18:03

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Holky díky..jste zlatíčka smile
Jako kdybych netestovala včera a známá neměla pozitivní test už 8 den po Ket s jedním embryem a jen 8 buněčným..mmch dneska už má docela dálnice,byla o den dřív než já...tak bych i věřila tomu,že mám těhu příznaky lol tzn. jsem 30 DC cyklu takže ms mělo dojít včera,bolesti břicha byly spíš v týdnu ted už jen občas,pne mě v prsách .....ale hlavně jsem děsně nervní,takže to jsou asi vsugerovaný příznaky lol no uvidíme zítra,ale stojím nohama na zemi

Není tady

 

#52 19. 12. 2010 22:23

pity
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 10. 2010
Příspěvky: 269

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Ahoj holky.
Luci moc drzim pesti zitra na test... ja uz  jsem zkoncila vcera mi zacal Ms
co se tyce tech vajicek mela jsem 13 foliku z toho 8 oplozenych vajicek. Ale nejlepsi byli jen dve
zbytek mi nodoporucovali mrazit . Priste to snad vyjde...


I pád na hubu se počítá jako pohyb kupředu!http://www.ticker.7910.org/as1cMeS0g410000MDAwMzg4OWx8MDAwMTQ1NGR8U_FyaW5rYQ.gif

Není tady

 

#53 20. 12. 2010 6:51

kyticka2010
♥♥-----
Registrovaný: 19. 12. 2010
Příspěvky: 27

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Ahoj, jsem 6 den po zavedení embr., dlouhý protokol bojím se udělat si test myslím si, že je ještě brzo, ale chci se zeptat. První tři dny mě bolela prsa teď už mě nebolí je mi vcelku dobře, akorát večer když se uložím ke spánku a tělo začne odpočívat cítím bolesti v podbřišku většinou mě bolest vzbudí i nad ránem do mrchy mám ještě 5 dní. Beru Utrogestan 4x denně. Měli jste taky takové příznaky a byly jste těhu nebo ne.

Není tady

 

#54 20. 12. 2010 7:33

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucka 1 napsal(a):

a myslíš,čistě teoreticky,že by se fakt mimi mohlo zavrtat později a tímpádem i hcg z moči mohlo by být vidět později? Zítra budu 11 den od Ket,ale pořád si říkám,že když jsme měli 5 denní embrya co už hatchovaly,takže se měly zakousnout hned v ten čtvrtek,max. v pátek ..tím pádek včera 9 den po Ket by už přeci na 10 mamáči něco být vidět muselo...furt nad tím dumám dumbom

Luci, čistě teoreticky se mimi mohlo zavrtat později. Hele co si budeme povídat, vždy jsme každá jiná, reps. každé z nás to tělo reaguje trošku jinak ... tak nad tím nedumej, ale to říká ta pravá rodna
Dneska budeš o něco chytřejší, ne ??? Držím tummenupp

Není tady

 

#55 20. 12. 2010 7:37

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

pity napsal(a):

Ahoj holky.
Luci moc drzim pesti zitra na test... ja uz  jsem zkoncila vcera mi zacal Ms
co se tyce tech vajicek mela jsem 13 foliku z toho 8 oplozenych vajicek. Ale nejlepsi byli jen dve
zbytek mi nodoporucovali mrazit . Priste to snad vyjde...

Pity, to mě moc mrzí hjarta ... ono to bude znít jako klišé, ale většinou se to na poprvé nepovede, nevěš hlavu .... Máte ještě mrazáčky a to že nebyly zrovinka naprosto eňo ňuno kvality neznamená, že mezi nimi není jeden či dva bojovníčci.
Já měla takhle zkažený vánoce loni - na Štědrý den před večeří mi došla MS - 8.den od ET - to byl dáreček sad No a podívej se teď na metřík

Neboj, ani se nenaděješ a půjdeš do dalšího boje .... to přece nevzdáváme ne ???? wink

Není tady

 

#56 20. 12. 2010 7:41

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Luci - držím palce


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#57 20. 12. 2010 11:09

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Holky tak jsem si ráno zajela na krev,at už je jasno a negativní grater grater jdu psát do car
jste hodný,že jste na mě myslely a držely palce pussa

Není tady

 

#58 20. 12. 2010 12:42

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

grater lucí hjarta pussa


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#59 20. 12. 2010 13:50

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucinko, je mi to moc líto pussa hjarta

Není tady

 

#60 20. 12. 2010 13:58

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Dadulko díky moc pussa ale jak už jsem psala vedle na clostilkách,spadl ze mě šutr nervozity smile
příští ketík zkusím v přirozným cyklu a to by bylo aby nebylo a dneska nám příjde truhlář udělat novou postel tak třeba to bylo v ní a ted už se nám bude dařit doma lol lol

Není tady

 

#61 20. 12. 2010 14:08

pity
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 10. 2010
Příspěvky: 269

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucinko to je mi moc líto... Uvidíš že v nové posteli to půjde samo:-)
Taky jsem byla dnes na krev a negativní. Brali nám krev na genetiku a na začátku února jdu na laparku. Tak uvidíme jestli tam je vše ok. A potom na to půjdeme znova....


I pád na hubu se počítá jako pohyb kupředu!http://www.ticker.7910.org/as1cMeS0g410000MDAwMzg4OWx8MDAwMTQ1NGR8U_FyaW5rYQ.gif

Není tady

 

#62 20. 12. 2010 14:16

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucka 1 napsal(a):

Dadulko díky moc pussa ale jak už jsem psala vedle na clostilkách,spadl ze mě šutr nervozity smile
příští ketík zkusím v přirozným cyklu a to by bylo aby nebylo a dneska nám příjde truhlář udělat novou postel tak třeba to bylo v ní a ted už se nám bude dařit doma lol lol

Tak se mě líbíš holka, hurá do dalšího boje ... držím pěstičky pussa hjarta pussa

Není tady

 

#63 20. 12. 2010 14:17

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

No já mudrovi psala jestli třeba nebude chyba ještě někde u mě,když se tak luxusní kousky nezahryznou,ikdyž na stimulku jsem reagovala hezky a tot jeho odpoved:
Vyšetřovat lze spoustu věcí, bohužel nás obvykle
výsledky vyšetření neposunou nikam dále yikes(.
hmm

Není tady

 

#64 20. 12. 2010 14:30

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Co to plácá moula jeden, jak to, že ho výsledky nikam neposunou ???? No je fakt, že teda záleží jaký vyšetření měl konkrétně na mysli .... ono upřímně genetika a imuno nijak dál neposunou, pokud se nenajde nějaký problém, ale to ve většině nenajde. Jakože myslím, totálně zásadní problém ....

Luci, pokud jsi na stimulku reagovala dobře, tak nevidím důvod, proč by měl být u tebe problém .....né každé embryjko je prostě bojovníček a dobře se zahryzne. Mmch kolik jsi měla folíků akolik se jich oplodnilo ??? Měli jste ICSI ??? Jo a krátký nebo dlouhý protokol ??? Jsem zvědavka, co ???  rodna

Upravil(a) Dadula (20. 12. 2010 14:30)

Není tady

 

#65 20. 12. 2010 14:38

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Dadul měly jsme krátký protokol,píchala jsem na 150 puregonu,měli jsme 15 vajíček ICSI se jich oplodnilo 11 a ještě se začaly dělit,takže v de ET jsme měli asi 12 kousků PK...jedno zavedli a na zamražení byly 3 smile
u nás by měl být problém v mažovi má O procent progresivních spermii,ale já věřím že i vitamínama by se toto mohlo kapek zlepšit,jinak počet,pohyblivost vše v normálu smile jinak já bych měla být o.k.

No nevím co tím myslel,ale věřím mu,takže snad ví co dělá smile oni to taky možná berou jinak,že už máme společný deno dítě,takže spousta skrytých příčin by tam asi nemělo být.
Jo a ten Femibion beru taky 800..koupila jsem si ho hned po OPU v lékárně

Upravil(a) Lucka 1 (20. 12. 2010 14:38)

Není tady

 

#66 20. 12. 2010 15:08

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucka 1 napsal(a):

.....měli jsme 15 vajíček ICSI se jich oplodnilo 11 a ještě se začaly dělit,takže v de ET jsme měli asi 12 kousků PK...jedno zavedli a na zamražení byly 3 smile

Jak to, že jich do mrazáčku zbylo jen tak málo, když se jich oplodnilo tolik ... já to nechápu dumbom

Není tady

 

#67 20. 12. 2010 18:33

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Dadu mi jsme měli 0 mrazáčků ze 14 oplodněných, prostě nebyli.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#68 20. 12. 2010 19:15

pity
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 10. 2010
Příspěvky: 269

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucka 1 napsal(a):

Dadul měly jsme krátký protokol,píchala jsem na 150 puregonu,měli jsme 15 vajíček ICSI se jich oplodnilo 11 a ještě se začaly dělit,takže v de ET jsme měli asi 12 kousků PK...jedno zavedli a na zamražení byly 3 smile
u nás by měl být problém v mažovi má O procent progresivních spermii,ale já věřím že i vitamínama by se toto mohlo kapek zlepšit,jinak počet,pohyblivost vše v normálu smile jinak já bych měla být o.k.

No nevím co tím myslel,ale věřím mu,takže snad ví co dělá smile oni to taky možná berou jinak,že už máme společný deno dítě,takže spousta skrytých příčin by tam asi nemělo být.
Jo a ten Femibion beru taky 800..koupila jsem si ho hned po OPU v lékárně

Lucinko prosím co je ten Femibion?


I pád na hubu se počítá jako pohyb kupředu!http://www.ticker.7910.org/as1cMeS0g410000MDAwMzg4OWx8MDAwMTQ1NGR8U_FyaW5rYQ.gif

Není tady

 

#69 20. 12. 2010 21:01

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

pity napsal(a):

Lucka 1 napsal(a):

Dadul měly jsme krátký protokol,píchala jsem na 150 puregonu,měli jsme 15 vajíček ICSI se jich oplodnilo 11 a ještě se začaly dělit,takže v de ET jsme měli asi 12 kousků PK...jedno zavedli a na zamražení byly 3 smile
u nás by měl být problém v mažovi má O procent progresivních spermii,ale já věřím že i vitamínama by se toto mohlo kapek zlepšit,jinak počet,pohyblivost vše v normálu smile jinak já bych měla být o.k.

No nevím co tím myslel,ale věřím mu,takže snad ví co dělá smile oni to taky možná berou jinak,že už máme společný deno dítě,takže spousta skrytých příčin by tam asi nemělo být.
Jo a ten Femibion beru taky 800..koupila jsem si ho hned po OPU v lékárně

Lucinko prosím co je ten Femibion?

je to něco jak mamavit a různý vitamíny,který berou těhule a ty který chtějí otěhu....Dadulka psala,že ji to doporučily,když zjistily že její tělo nespracovává listovku..tak si myslím,že z těch vitamínu je nejlepší smile

Dadul..no ostatní jakoby byly v pohodě,ale po 5 dnech PK prostě nebyli tak super,aby se zamrazily a následně byly super na přenos pro oplodnění po rozmrazu...... ale taky jsem čekala,že jich zamrazí víc hmm

Není tady

 

#70 21. 12. 2010 7:46

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Holky, já to nechápu, jak to, že Vám nazamrazili všechno co se oplodnilo ????? Co je to za hloupost ???? Nikdo přeci nepozná, jestli je to embryjko životaschopné i po rozmražení ???
My jsme měli 28 folíků, už si napamatuju kolik jich bylo zralých, ale napichovali jsme je všechny .... oplodnilo se 15 - postupně, jak se oplozovali, tak je strkali do mrazáku .... nejsilnější nechali na transfer. Takže máme v mrazáku ještě 13 potencionálních dětí wink
Je mi jasný, že některý se prostě po rozmražení nemusí začít vyvíjet, ale jak to někdo může "poznat" už při oplození. Zamrazuje se od začátku, jakmile se začnou dělit - i 4buněčná embryjka, páč více buněčná embryjka jsou choulostivější za to zamražení. Při prvním IVF mi dávali do mrazáku až 5-denní embryjka a po rozmražení byla KO, takže KET se ani nekonal. Oni mě na to ale upozorňovali, takže teď jsme se dohodli, že nebudou zbytečně čekat a prostě zamrazí všechno ....

Není tady

 

#71 21. 12. 2010 8:37

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Dadulko,právě že mě je mrazili až po těch 5 dnech,takže když 4 byly už krásný blastulky a ostatní byly třeba jen 4 buněčný tak se asi nevyvíjeli správně..nebo prostě asi by to nebylo ono jak kdyby zamražovali třeba prvojádra nebo 4 buněčný embryjka...já tomu taky nerozumím lol ale když se ted nechytly takový frajeři jaký jsme měly,tak už neveřím ničemu dumbom u ledu máme taky ještě blastulku

Kam ty chodíš do Caru,teda chodila smile ?

Není tady

 

#72 21. 12. 2010 8:38

pity
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 10. 2010
Příspěvky: 269

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Dadulko- me zustali 4 ctyrbunecna miminka a bylo mi receno ze zamrazovat je zbytecne...
Tak nevim jak to berou...


I pád na hubu se počítá jako pohyb kupředu!http://www.ticker.7910.org/as1cMeS0g410000MDAwMzg4OWx8MDAwMTQ1NGR8U_FyaW5rYQ.gif

Není tady

 

#73 21. 12. 2010 13:33

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Lucka 1 napsal(a):

Dadulko,právě že mě je mrazili až po těch 5 dnech,takže když 4 byly už krásný blastulky a ostatní byly třeba jen 4 buněčný tak se asi nevyvíjeli správně..nebo prostě asi by to nebylo ono jak kdyby zamražovali třeba prvojádra nebo 4 buněčný embryjka...já tomu taky nerozumím lol ale když se ted nechytly takový frajeři jaký jsme měly,tak už neveřím ničemu dumbom u ledu máme taky ještě blastulku

Kam ty chodíš do Caru,teda chodila smile ?

Aha, tak to jo, ale pořád nechápu proč čekají s tím zamražováním až do stádia blastocysty, když po rozmražení je minimální šance na to, že se embryjko probere ....
No ale oni jsou doktoři, takže jim do toho nebudu kecat, asi vědí co dělají a koukám, že v každém CARu mají jiné metody ....

Jinak já jsem chodila do Jihlavy (mají tam pobočku SANUSu Hradec Králové)
Já jsem měla s kámoškou při každém IVF dlouhý protokol a když ona přešla do pardubického Sanusu, tak si tam div neklepali na hlavu, že jako jak to ještě v Jihlavě můžou praktikovat dlouhý protokol dumbom
Takže jiný kraj, jiný mrav lol

Není tady

 

#74 21. 12. 2010 13:35

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

pity napsal(a):

Dadulko- me zustali 4 ctyrbunecna miminka a bylo mi receno ze zamrazovat je zbytecne...
Tak nevim jak to berou...

Možná mluví ze zkušeností, ale oni přeci nemůžou vědět, že ty embryjka nebudou k ničemu, i to pomalejší nakonec může být ten největší bojovník ... ale jak jsem psala níž, to je prostě o té praxi - každý CAR to má jinak.

Není tady

 

#75 21. 12. 2010 15:45

pity
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 10. 2010
Příspěvky: 269

Re: Dlouhých 14 dní po ET...

Dadulko- taky jsem slyšela že jedné holčině nejdřív dali super embryjka a nechytilo se ani jedno. a pak ji dali čtyřbuněčné a chytili se obě dvě. nevím podle čeho to vybíraji, a taky by mě zajímalo co s nimi potom je. Ale asi se raději neptat.

Lucinko a ty chodíš kam?


I pád na hubu se počítá jako pohyb kupředu!http://www.ticker.7910.org/as1cMeS0g410000MDAwMzg4OWx8MDAwMTQ1NGR8U_FyaW5rYQ.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů