Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 23. 2. 2006 7:37

annytt
♥♥-----

Exekuce z platu

Zajímalo by mne,jak to probíhá v případě exekuce,která byla určena z manželova platu,protože neplatil dobrovolně výživné.Po několika dlouhých měsících jsem se konečně dočkala,že budou manželovi strhávat z platu výživné,ale mám jeden dotaz...manželovi tím pádem došlo,že to pro něj znamená problém...tak se prý rozhodl,že chce platit to co má určené soudem sám.Mám totiž dojem,že by to platil po tu dobu pokud by to bylo nutné a jak by došlo na zrušení,tak tím okamžikem by zase přestal cokoliv posílat. Tak se ptám je tu opravdu ta možnost,že by on sám mohl docílit toho,že by mu to bez mého souhlasu zrušili?

Není tady

#2 23. 2. 2006 22:47

Mgr.K
♥♥♥----

Re: Exekuce z platu

ano, muze navrhnout zastaveni exekuce, pokud soudu prokaze, ze bude platit dobrovolne sam.. takze mu to projde jednou, jakmile na neho date exekuci pro neplaceni podruhe, tak uz soud znovu nepresvedci, ze bude platit dobrovolne...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí