Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 2. 2006 21:05

Eva
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 44

matrace

já bych volila asi dvě malé... některé matrace mají i prací povlak,tak i z toho důvodu ... líp se mi dává prostěradlo na dvě matrace než na jednu velkou .. když jsem byla malá, tak jsem mámě povlékala peřiny a měla jednu velkou matraci a pamatuju si, že mi to moc dobře nešlo ....


url=http://www.rodice.cz/metrik/]http://www.rodice.cz/metrik/681.png[/url]

Není tady

 

#2 23. 2. 2006 0:07

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: matrace

Lepší jsou dvě matrace z důvodu pohodlí. Jdou povléct samostatně, ale také velkým prostěradlem obě dohromady.
Známí si koupili s velkou slávou letiště a po deseti dnech ještě s větší slávou kupovali dvě matrace. On velký, ona drobná a s každým otočením partnera se ona probouzela a nespala.

Není tady

 

#3 23. 2. 2006 22:05

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: matrace

Pohodlí je důležitý, to je fakt... No jo, ale zase na druhou stranu, když nezkroně jaro zaklepá a zapadneš v tom fofru mezi dvě matrace, tak tě to může nadosmrti psychicky poznamenat... big_smile  A ke stáru se ti s jednou matrací nestane, že by jsi prošvihla, když se dědek bude opatrně a nenápadně plížit do postele, protože se vrací pozdě z mariáše a můžeš ho tím pádem hezky a "za tepla" sepsout! dumbom Holt, všechno má svý...wink

Není tady

 

#4 23. 2. 2006 22:18

kristinka
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 51

Re: matrace

Přesně tak. Na jedné matraci se partneři vzájemně ruší, protože se matrace při každém otočení pohybuje.


Tragedií života není smrt, ale to, čemu v sobě dovolíme zemřít, když jsme ještě na živu.

Není tady

 

#5 24. 2. 2006 9:28

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: matrace

doporučuju dvě matrace, a taky bych si koupila takové ty vzduchové, které se neproleží tak rychle.


Mája

Není tady

 

#6 24. 2. 2006 12:52

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: matrace

Každý je jiný, má jinou konstrukci těla, jinou váhu, výšku...,takže je podle mně logické, že by měl mít každý svou (a každá bude jiná). Doporučuji se nechat změřit na podložce a oni podle toho doporučí přesně na vás.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů