Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 23. 11. 2010 16:49

křepelka
♥♥♥♥---

odešel a neozývá se mi:-((

ahojky, opět zažívám chmurné, smutné asi porozchodové období zvláštní tím že si nejsem 100% jista co se stalo a jak to vlastně je.
Byli jsme spolu rok, pro mne znamenal hrozně moc. Je o 2 roky mladší, přičemž mě je 28 let. Vztah jsme vzali asi hodně hopem, krátce po seznámení jsme spolu bydleli a začali řešit denní starosti. Samozřejmě za tu dobu byli občas i nějaké neshody ale i chvíle krásné a vše jsme si tak nějak vyřešili v klidu.. Jezdili jsme společně k našim i jeho rodičům a bylo to fajn. Jenže už někde v září jsem pocitovala tak trochu změnu v jeho chování, byl víc zamyšlený, začal na mne vyhledávat chyby,vyčítal mi malichernosti (,,proč jsi kromě večeře neudělala ještě bábovku?"). a tak. Od něho jsem se také dozvěděla že se do toho vložila jeho rodina a že jsou proti mně. Myslím však že úplně bezdůvodně.  Koncem října mi nabídl rozchod, já začala hodně brečet a ještě jsme to nějak zamluvili a dělali jakoby nic, ale týden na to ode mě stejně odešel, vzal si všechny věci a šel. Říkal že je toho na něj moc, že má pocit že jsme každý jiný a nerozuměli bychom si, pak zase že chce čas na srovnaní si myšlenek a že beztak přileze apod. Jsou tomu dva měsíce co odešel, sice jsme si zavolali, napsali pár sms a jednou se i sešli ale byla to spíše iniciativa z mé strany. Na schůzce před 3 týdny jsme se domluvili že tomu necháme volný průběh a zkusíme spolu jako od začátku ale jako když utne, neozývá se. V pátek jsem mu zavolala kvůli heslu do PC které jsem nevěděla, nabídl se že mi přijede nastavit do nového notebooku programy, že rád pomůže. Nevím na čem jsem, je to všechno pro mne divné. Stýská se mi a je mi hrozně smutno. Nemám chu téměř na nic, nějak se nedokážu odpoutat.Vím že v tom vztahu bych asi šastná nebyla ale přesto si nemůžu pomoct a trápím se. Už mu ani já jen tak nevolám a snažím se to teď nechat tak nějak být. Budu ráda za jakoukoliv odpověď.Díky.

Není tady

#2 23. 11. 2010 17:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: odešel a neozývá se mi:-((

A otázka zní jak?

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 23. 11. 2010 17:40

javena
♥♥♥♥♥♥-

Křepelko, ono to přebolí, uvidíš. To, že ti nastaví počítač je od něj hezké, ale nic si od toho neslibuj. Jeden odešel, jinej přijde... wink

Není tady

#4 23. 11. 2010 18:49

křepelka
♥♥♥♥---

jak zní má otázka? mám mu zavolat a chtít od něj jasnou odpověď jak to vidí on nebo to nechat být a nevolat mu.

Není tady

#5 23. 11. 2010 18:52

křepelka
♥♥♥♥---

vím že to přebolí, nebo tomu aspoň věřím ale teď jsou ty dny hrozně bolavé, nic mě nebaví nemám chu někam jít, nic. Navíc jsem po chirurgickém zubním zákroku takže odpočívám doma a přemýšlím a přemýšlím. Věděl že mám na to jít a ani nenapsal sms aby mi to dobře dopadlo. Asi už chci moc:-((

Není tady

#6 23. 11. 2010 19:20

agewa
♥♥♥♥♥♥-

křepelka napsal(a):

jak zní má otázka? mám mu zavolat a chtít od něj jasnou odpověď jak to vidí on nebo to nechat být a nevolat mu.

mě jeho chování přijde jako jasná odpověď. proč se v tom ještě pitvat? Jsi připravená na to, že se můžeš dozvědět něco, co se ti nebude líbit co ti ještě může víc ublížit?

Není tady

#7 23. 11. 2010 19:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

agewa napsal(a):

křepelka napsal(a):

mě jeho chování přijde jako jasná odpověď. proč se v tom ještě pitvat? Jsi připravená na to, že se můžeš dozvědět něco, co se ti nebude líbit co ti ještě může víc ublížit?

Souhlasím, že jeho chování je jasná odpověď! Jen nemá asi odvahu to říct naplno.
Držím palce, a je brzo líp!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#8 23. 11. 2010 19:32

ElinaH.
♥♥♥♥---

křepelka napsal(a):

vím že to přebolí, nebo tomu aspoň věřím ale teď jsou ty dny hrozně bolavé, nic mě nebaví nemám chu někam jít, nic. Navíc jsem po chirurgickém zubním zákroku takže odpočívám doma a přemýšlím a přemýšlím. Věděl že mám na to jít a ani nenapsal sms aby mi to dobře dopadlo. Asi už chci moc:-((

Křepelko,
vím, jak se cítíš.Jsem po rozchodu taky úplně hotová, nespím atd...A mám děti a jedno s Ním...Takže...

Víš, já bych to být Tebou to ozývání se nechala na později.Třeba to odlož na dobu těsně před vánocemi.Zabav sebe - někomu pomáhá uklízení, mně ne.Nepomáhá puzzle, pletení, nic, u čeho lze nechat myšlenky plynout.Znᚠčinnost, co Tě dřív hodně bavila a do které se dovedeš naprosto ponořit?
Já jsem bývala schopná ponořit se třeba do vaření - našla jsem si na netu několik receptů, vzájemně je porovnala, nakoupila a vařila třeba podle dvou najednou - třeba rajskou. Jenže to mě teď nebaví.Ale - peču perníčky a to mě fakt dostalo.Naprosto se do toho vžiju a čas utíká...

Držím Ti palce, ahoj...

Není tady

#9 23. 11. 2010 19:55

babocka
♥------

Krepelko,

pises, ze bys v tom vztahu asi stejne stastna nebyla, proc myslis? Treba vam to neklapalo, nebylo to ono a on to rozpoznal driv nez ty a mel vetsi odvahu to skoncit... nemuze to tak byt?

Není tady

#10 23. 11. 2010 20:48

křepelka
♥♥♥♥---

no, to že bych nebyla asi šastná usuzuji z toho důvodu že jsme každý měl trochu jiný pohled na postavení ženy jako matky a manželky kdy on chtěl aby jeho žena byla spíš doma a ,,udržovala to teplo domova" a zajištovala chod domácnosti, kdežto já chtěla chodit do práce a věnovat se jí i ve chvíli kdybychom měli rodinu. Někdy jsme to řešili a já doposledka věřila že díky tomu že se máme rádi najdeme kompromisy. Bohužel.
Jinak ale stále ten cit převládá nad rozumem a přes všechno ALE je to strašně bolestivé. Víc než jsem čekala. Měli jsme stejné zájmy (cyklistika, turistika) a ve chvílích kdy jsme se jim věnovali jsme byli štastní.
Elinko taky ti moc držím palce abys to ustála. Snažím se něčím zabavit ale teď ,,marodim", mám bolesti v puse a nějak se na nic nemohu soustředit jen ty myšlenky a slzy nejdou odradit. Rok obecně není dlouhá doba ale......Zkusím popřemýšlet co by mě aspon na chvíli zabavilo a snad to zabere. Ale asi to chce fakt jen ten čas. Jenže já jsem člověk hrozně citlivej, který jen tak nezapomene, bohužel:-((. Zažila jsem před ním dva rozchody a zdaleka tak nebolely.

Není tady

#11 24. 11. 2010 8:52

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Křepelko,to co prožíváš,tak jestli tě to alepoň trochu uklidní - je absolutně normální,rozchody bolí obzvl᚝ tam uvnitř na duši a to hodně,přímo to dusí,žejo?Opravdu to chce čas,až budeš moci chodit ven-což bych ti hlavně doporučila,ne se užírat mezi zdmi doma,zajdi třeba do útulku,pujč si tam pejska a víš jakou mu udělᚠradoust pouhou procházkou?Ty taky u toho alespon na chvíli přijdeš na jiné myšlenky,třeba u toho venčení někoho potkᚠzajímavého...

A taky není všem dnům konec,protože dnes není moc ženských,které by zastávaly tu jeho teorii a pokud třeba ano,zas si třeba nesednou povahově nebo to bude nějaká líná mrcha,atd.Takže se možná k tobě jednou vrátí,kdo ví.

Nebo si zkus přečíst nějakou červenou knihovnu-to alespoň mě vždy vrhne do jiného mnohem příjemnějšího světa...

Není tady

#12 24. 11. 2010 13:57

křepelka
♥♥♥♥---

moc děkuju za všechny názory. Zajít do útulku je výborný nápad, až se dám do kupy po fyzické stránce určitě tam občas zajdu!
Nevím a tápu zda mu napsat ohledně toho programování mého nového notebooku (aby přišel jak mi nabídl) nebo mu nepsat vůbec (mám tak nějak v sobě to že mi ani nenapsal aby mi zákrok, o kterém věděl, dobře dopadl). Mohl zapomenout ale.,.....
Je to strašně divné ty moje pocity ale ted bych si přála překonat to špatné a být s ním ,,aspon kamarádka", neztratit ho úplně ze svého života. Ale jestli je tohle vůbec možné to otázka. Asi jak kdo, já to u sebe nevím,ale teď by to asi nešlo....

Není tady

#13 24. 11. 2010 17:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

křepelka napsal(a):

va On to vidí podža mňa jasne - KONIEC, len ty chceš vidie niečo iné...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#14 24. 11. 2010 17:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

A kamaráti budete môc by až neskôr, keď už nebduete ma ANI JEDEN plané očakávania... wink teraz by a kamarátstvo len zraňovalo. Na svete je tožko vecí, ktoré čakajú na objavenie, tožko zvierat a žudí, ktorí s tebou budú radi, že je zbytočné zatvára sa pred nimi a mažova si čiernu budúcnos (P.S. zuby by a neboleli menej ani s ním, to si nič nenahovárajme... tongue )

Brita

Není tady

#15 26. 11. 2010 14:40

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

LENNNA napsal(a):

agewa napsal(a):

křepelka napsal(a):

Souhlasím, že jeho chování je jasná odpověď! Jen nemá asi odvahu to říct naplno.
Držím palce, a je brzo líp!

Já myslím, že pán to již jednou řekl jasně, otevřeně a naplno: navrhl rozchod. Samozřejmě, že moje doporučení asi nedodržel (žádné SMS, žádné setkávání, žádný hlasový či vizuální kontakt). Nedodržení těchto jasných instrukcí si mnohé ženy vysvětlují (resp. ti, co dostali kopačky) jako jakýsi pozitivní a nadějný signál vy smyslu "aha, chce mě vidět, slyšet a třeba mu/jí scházím". Což je totální bl.bost. Bohužel. Jen plané naděje.

Osobně soudím, že pán je opravdu jeden z mála, co to vůbec dokázal své partnerce na rovinu říct (i přes pozdější korekci). Naprostá většina mužů to nechá vyšumět nebo dělá jakoby náznaky, z kterých má žena poznat, že už nemá zájem.

Takže bych to považoval za ukončené a věnoval bych se spíše rekonvalescenci své duše a srdce a chrupu sjuk Spekulace a domněnky, jak to pán asi má a proč to neřekne na podruhé jasně a formálně správně, jsou opravdu zbytečné. Což je mi líto, ale opravdu bych spíše ocenil ve srovnání s většinovým chováním jiných mužů, že vůbec dokázal sebrat odvahu a férově navrhnout rozchod namísto vodění za nos.

Není tady

#16 26. 11. 2010 15:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Křepelko, tonoucí se stébla chytá, viď?
Jenže Niko má pravdu.
A jistě by ti potvdil i to, že není nic, co by muže od ženy bezpečněji odehnalo, než slzy, nářek a ono: řekni mi to JSNĚ stolt

Oni většinou zas tak moc "jasně" nic neříkají, oni když už, tak jdou a prostě to udělají stolt
Nezbyde tim, než to respektovat, jinak se budeš zbytečně trápit.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#17 26. 11. 2010 16:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Ale tak to ja som si posledného ex odchytila (zazvonila som uňho doma) dumbom , odvliekla do krčmy, opila a dostala tie kopačky jasne a natvrdo. tongue stolt Ale bolo to pre mňa lepšie ako trápi sa tým, že prečo sa neozýva, prečo je teký čudný (on mi nič nepovedal ani náznakom...). A rozišli sme sa vcelku ako kamoši, už to aj tak neklapalo. Píšeme si maily a chatujeme - občas - ale face-to-face sme sa nevideli hádam tie skoro tri roky, čo spolu nie sme. Radšej to neškraba, aby to nesvrbelo big_smile .
Odporúčam tento postup ale len pre silné osobnosti, ktoré sa následne enzrútia, nezačnú sa ponižova, plaka a prosi o veci, ktoré sa vyprosi rozhodne nedajú (rešpekt, láska apod.).

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí