Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 11. 2010 15:43

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

muz ve znameni BERANA

jaky mate zkusenosti s partnerem ve znameni berana???

Není tady

 

#2 26. 11. 2010 16:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: muz ve znameni BERANA

:-) Partnera ve znamení berana bych nechtěla. Znám dva, na které doslova pasují slova astrologických knih, že (samozřejmě jen někteří) berani jsou bezskrupulózní. Jdou si pouze za svým cílem a sebereflexe je pro ně neznámý pojem. Ale lidi jsou různí... smile

Není tady

 

#3 30. 11. 2010 7:23

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: muz ve znameni BERANA

no to je to ze ja vidim ze muz ve znameni berana - proste pro rodinny zivot nebrat, jen jsem chtela vedet zkusenosti

Není tady

 

#4 1. 12. 2010 21:55

Jája80
♥♥♥♥♥--
Místo: konečně zase Brno :-)
Registrovaný: 17. 6. 2010
Příspěvky: 706
Web

Re: muz ve znameni BERANA

Dovolím si oponovat smile Jednoho berama mám doma už devátý rok a nemůžu si stěžovat wink Samozřejmě jsem se musela naučit, jak s takovým beraniskem mluvit, ale to je myslím úplně u všech - naučit se spolu vycházet, dělat nějaké ústupky... To je základ vztahu stolt A jen pro zajímavost, já jsem kozoroh a Itálii doma rozhodně nemáme big_smile
Už jsem se naučila, co ho dokáže rozžhavit do běla a taky to, že když na něj přijdou "beraní" nálady, tak mu jdu radši z cesty. Stejně tak on se naučil nedráždit kobru bosou nohou, když mám svoje nálady já big_smile

Upravil(a) Jája80 (1. 12. 2010 21:59)


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/7OjT4Rq.jpghttp://lb2f.lilypie.com/7OjTp2.png

Není tady

 

#5 2. 12. 2010 21:38

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: muz ve znameni BERANA

Bývalý manžel je beran a naprosto ukázkový. Život s ním byl pro mě skutečně očistec. Je skvělé, když se partneři dokáží respetovat tak jako je to u Jáji80, ale u nás to bohužel bylo tak, že on byl beran se vším všudy, jakékoliv ústupky z jeho strany se nekonaly. Berani mají samozřejmě i dobré vlastnosti. V profesionálním životě byl velmi úspěšný, ale bohužel rodinný život byl otřesný.

Není tady

 

#6 3. 12. 2010 15:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: muz ve znameni BERANA

Jája80: Dovolím si oponovat  Jednoho berama mám doma už devátý rok a nemůžu si stěžovat  Samozřejmě jsem se musela naučit,....

Jájo big_smile, dovolím si oponovat big_smile, znám několik Kozorožek a vy jste strašně úžasné baby, milé, přívětivé, společenské, hodné, obětavé... V souvislosti s beraním tématem - jste prostě "měkké" ;-).
Čímž nechci snižovat hodnotu Tvého Berana big_smile, ale jeho kvality stouply právě díky té Tvé "měkkotě". tummenupp
Kdo se zajímá o astrologii, samozřejmě ví, že nezáleží pouze na slunečním znamení, ale že další aspekty v radixu hrají neméně významnou roli.
Moje kamarádka Kozorožka vydržela s tyranem, pardon, s beranem, celých 18 let. Neuvěřitelné - když jsem pozorovala, jak s ní jedná, nevěděla jsem, sním či bdím... do té doby jsem si myslela, že měkká jsem já. big_smile
Fandím Ti, tak a se vám hezky žije i nadále.

Není tady

 

#7 3. 12. 2010 15:38

Jája80
♥♥♥♥♥--
Místo: konečně zase Brno :-)
Registrovaný: 17. 6. 2010
Příspěvky: 706
Web

Re: muz ve znameni BERANA

Tercilo, je jasné, že velkou roli hrají v horoskopu i další aspekty big_smile
Tak například můj manžel má ascendent v Rybách a Mars ve Lvu, docela zajímavá kombinace, taková neberaní big_smile A já mám pro změnu ascendent ve Vahách, Měsíc ve Lvu a Venuši ve střelci big_smile A pak si vyber, kdo vlastně jsme big_smile Ale zatím nám to opravdu jde ( uk, uk, uk ) Ale opravdu se nedá říct, ten je podle horoskopu takový, toho nebrat stolt Chce to zkusit smile


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/7OjT4Rq.jpghttp://lb2f.lilypie.com/7OjTp2.png

Není tady

 

#8 3. 12. 2010 15:40

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: muz ve znameni BERANA

Mᚠpravdu, Jájo :-).
Roli hraje tolik věcí, až se z toho člověku málem točí hlava, viď big_smile.
Jo a Elinka je krásné dítě!!! smile Moc pěkná fotka.

Upravil(a) Tercila (3. 12. 2010 15:41)

Není tady

 

#9 4. 12. 2010 8:45

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: muz ve znameni BERANA

Berany , berany... duc! :-)


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#10 4. 12. 2010 9:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: muz ve znameni BERANA

Berana znam letiteho kamarada a je to vlastne manzel me kamaradky.Je fakt,ze je ochotny pomahat,je spolehlivy,dusledny,ale hrozne vybusny,kolikrat,az s neho jde strach.Kamaradku obdivuju,ze s nim vydrzi.Jeho rodina pro nej znamena vse.Je to vylozene rodiny typ udela pro rodinu vse.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#11 5. 12. 2010 14:02

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: muz ve znameni BERANA

Prave jsem se s jednim beranem rozesla. Byl neskutecne lakomy.

Není tady

 

#12 5. 12. 2010 19:27

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: muz ve znameni BERANA

Venuse to neni lakomy to je sobec a egoista ja uz bych berana nechtela ani za zlate prase

Není tady

 

#13 5. 12. 2010 21:41

Jája80
♥♥♥♥♥--
Místo: konečně zase Brno :-)
Registrovaný: 17. 6. 2010
Příspěvky: 706
Web

Re: muz ve znameni BERANA

11angelika napsal(a):

Venuse to neni lakomy to je sobec a egoista ja uz bych berana nechtela ani za zlate prase

To záleží na úhlu pohledu reta Mě se spíš zdá, že myslí na zadní kolečka. Já to totiž dělám taky, nikdo nevíme, co nás čeká... reta

Upravil(a) Jája80 (6. 12. 2010 8:40)


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/7OjT4Rq.jpghttp://lb2f.lilypie.com/7OjTp2.png

Není tady

 

#14 5. 12. 2010 22:23

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: muz ve znameni BERANA

Já mám přítele Berana, syna Berana a můj otec byl také Beran, takže jsem na specifika tohoto znamení už zvyklá lol
MMCH každé znamení má jak své dobré vlastnosti, tak i špatné vlastnosti a pokud mám někoho ráda, musím se ho naučit akceptovat i s jeho "mouchama". Konkrétně u syna a u přítele mi vadí jejich berani zbrklost: hlavou jim proletí nějaký nápad a oni ho okamžitě, bez přemýšlení uskuteční bez ohledu na následky roll
A konkrétně u Beranů jsem si všimla i jejich až nezdravé soupeřivosti a soutěživosti: hrají nějakou hru nikoliv, aby si zahráli a měli radost ze hry, ale aby VYHRÁLI - a když se jim nepodaří vyhrát, je jim třeba jít z cesty (soused Beran, ve chvíli kdy prohrál v hospodě v kulečníku tak k němu nebylo radno chodit dva dny potom na návštěvy lol)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#15 8. 12. 2010 19:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: muz ve znameni BERANA

Kiara: Já mám přítele Berana, syna Berana a můj otec byl také Beran, takže jsem na specifika tohoto znamení už zvyklá lol

big_smile big_smile Tak to jsi naprosto "ve vlně" big_smile

Není tady

 

#16 6. 6. 2011 17:25

bambule10
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2011
Příspěvky: 6

Re: muz ve znameni BERANA

Zas tak hrozný to s beranem není, taky mám jednoho doma, ale přesto, sem tam si to musím v hlavě přerovnat, abych nevybouchla.... a teď mám právě takový období "rovnání myšlenek", a navíc mám ještě volno, děti pryč, beran pryč... chtěla bych si odpočinout, nejlépe někde mimo domov... nemáte někdo tip na nějaký zajímavý víkend? Třeba se cvičením nebo nějakým wellness? Já beranovi ukážu, až se vrátí, jak jsem krásná a odpočatásmile)))

Není tady

 

#17 7. 6. 2011 8:44

Blackie
Host

Re: muz ve znameni BERANA

Jakožto beran se du picnout jak tak koukám dumbom

 

#18 7. 6. 2011 11:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: muz ve znameni BERANA

Proč by ses měl chodit picnout, Blackie smile ?!? Každé znamení má svoje vlastnosti jak kladné, tak i zápo*né, takhle to prostě je u každého a u všech. Já -  na Beranech konkrétně - neshledávám nic špatného, tato znamení mám dokonce hojně zastoupena ve vlastní rodině.

Ovšem oproti mému poslednímu příspěvku z prosince 2010 nastala drobná změna - z tehdejšího přítele se již stal přítel bývalý, zato mi do rodiny přibyl jiný Beran - přítelík mojí dcery wink Počet zůstal, jen osoby se vyměnily big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#19 12. 11. 2011 0:13

zlatá rybka
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2011
Příspěvky: 14

Re: muz ve znameni BERANA

beran je můj manžel - zežral mi několik let života, mám z něho nervy v kýblu a z mé kdysi flegmatické veselé povahy se stala smutná a skleslá žena. jsem váha - jeho pravý opak doslova. všechno co nesnáším, má on. ale k něčemu to je dobré - naučila jsem se bránit se a argumentovat a být drž´tkatá. a taky mám v něm oporu, je to pravý chlap s koulema. jen je hrozně vznětlivý a řve kvůli každé blbosti, na dceru je taky náročný a ujoštěný. v práci hvězda, doma lenivec a křikloun. prvně jedná a pak přemýšlí, když udělá chybu umí se omluvit a přiznat si to. život s ním je jak na horské dráze - jednou jsi dole jednou nahoře, nuda nehrozí, ukecaný je až až a rád si vypije, rád hazard a hry, rád sportuje a rád krásné ženské. je třeba ho prostě krotit, ale milým způsobem a utéct, když začne řvát. přijde se omluvit.

má nej. kamarádka je beran- super baba, transformátor a sluníčko v jednom, optimistka a je prostě moje zlatíčko - srdečné, upřímné, krásné a veselé. a to je ve stejném datu jako chlap. jsou úplně jiní, ale oba jsou zbrklí a jednají i mluví unáhleně. jsou moc tvrdohlaví a musí být po jejich.

Upravil(a) zlatá rybka (12. 11. 2011 0:16)

Není tady

 

#20 12. 11. 2011 0:27

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: muz ve znameni BERANA

Beran a Váha big_smile ?!? Zlatá rybko, Beran a Váha jsou moje děti - starší syn je Beran, mladší dcera je Váha. Mezi nimi lítaly třísky už od doby, kdy byl syn batole a dcera nemluvně lol ale žádné podstatné stopy to na dceři nezanechalo - soudě podle toho, že si jako životního partnera zvolila rovněž Berana smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#21 12. 11. 2011 8:41

majkafa
Host

Re: muz ve znameni BERANA

Třísky lítají mezi sourozenci jakéhokoliv znamení. smilesmile

rybko, prosím tě, co je to - ujoštěný? Takový výraz jsem ještě neslyšela.

 

#22 13. 11. 2011 8:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: muz ve znameni BERANA

zlatá rybka napsal(a):

beran je můj manžel - zežral mi několik let života, mám z něho nervy v kýblu a z mé kdysi flegmatické veselé povahy se stala smutná a skleslá žena. jsem váha - jeho pravý opak doslova. všechno co nesnáším, má on. ale k něčemu to je dobré - naučila jsem se bránit se a argumentovat a být drž´tkatá. a taky mám v něm oporu, je to pravý chlap s koulema. jen je hrozně vznětlivý a řve kvůli každé blbosti, na dceru je taky náročný a ujoštěný. v práci hvězda, doma lenivec a křikloun. prvně jedná a pak přemýšlí, když udělá chybu umí se omluvit a přiznat si to. život s ním je jak na horské dráze - jednou jsi dole jednou nahoře, nuda nehrozí, ukecaný je až až a rád si vypije, rád hazard a hry, rád sportuje a rád krásné ženské. je třeba ho prostě krotit, ale milým způsobem a utéct, když začne řvát. přijde se omluvit.

má nej. kamarádka je beran- super baba, transformátor a sluníčko v jednom, optimistka a je prostě moje zlatíčko - srdečné, upřímné, krásné a veselé. a to je ve stejném datu jako chlap. jsou úplně jiní, ale oba jsou zbrklí a jednají i mluví unáhleně. jsou moc tvrdohlaví a musí být po jejich.

mně se chlapi berani líbí - vzhledově. doma bych je nechtěla, jsem stejně prudká, asi by jsme se zabili cool
ženskou berana znám spíš tak, že navenek sympatická, příjemná, s lidmi to umí, ale tak neskutečně pomlouvačná drbna, že ji široko daleko není rovno smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 13. 11. 2011 9:05

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: muz ve znameni BERANA

Berana jsem měla za manžela 18 let. Klika byla, že býval často pracovně pryč, protože bysme se, jak píše i Pavla, brzo pozabíjeli.
Beran k sobě potřebuje někoho submisivního, mírnýho, pak by to mohlo jít.

Upravil(a) Modroočka (13. 11. 2011 9:07)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#24 13. 11. 2011 12:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: muz ve znameni BERANA

Submisivního radši ne, to by dopad/la! Ale mírnýho jo - brácha je Beran taky. Jo a to s tou soutěživostí je taky fakt, zvláště u chlapů - ale když oni to maj v popisu práce - totiž znamení!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#25 13. 11. 2011 15:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: muz ve znameni BERANA

jak se to tak mohlo stát, když mᚠbráchu berana, že jsi taková tichá, klidná, nechᚠsi všechno líbit a nevypadᚠna to, že bys uměla pořádně třísknout do stolu .. ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů