Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 1. 12. 2010 21:42

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Děti jsou naváděné matkou,kažené prarodiči a nevedené svým otcem.

A proti tomu neudělá nic, i kdyby se rozkrájela:dumbom:

Není tady

 

#152 1. 12. 2010 21:44

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Kubula napsal(a):

aprill napsal(a):

offtopic je zajímavé, že téměř všechny "macechy" vidí děti svého partnera jako nevychované, rozjívené, rozmalené  dumbom  .

Já znám hodně lidí, kteří jsou v téhle situaci, a tenhle pohled má tak čtvrtina, možná třetina.

Myslíš, že si vymýšlí?

Není tady

 

#153 2. 12. 2010 2:00

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Oslava pro jeho děti

Ja osobne si myslim, ze to tak je. Ruku na srdce, "macecha" nema duvod deti sveho partnera milovat. Tedy mozna jen v pripade, ze je jejich vlatrni matka jiz po smrti a nahrazuje jim tak matku. Jinak jsou takove deti prekazka ve vztahu, nevhodny zavazek nebo privesek, ziva pripominka minuleho vztahu, trvale spojeni s byvalou partnerkou, atd. Bylo by az neprirozene, kdyby zena po zjisteni, ze jeji novy pritel ma deti, reagovala takto: "Je, ty mas male drobecky, no nemuzu se dockat, az ty male poznam a jsem tak stastna, ze s nami budou travit kazdy druhy vikend a nasi dovolenou. Samozrejme alimenty jim budeme platit co nejvic, chudackum malickym z rozvracene rodiny. A tech darecku!!" big_smile

Ja jsem jako dite byla v pozici toho privesku, cili ditete. Snazila jsem se s macechou vychazet po dobrem, ale ona nechtela. Vypocitavala u soudu na korunu, co jsou ochotni ze sveho spolecneho jospodareni na me platit a co ne. Lhali mi, ze jsou nemocni, aby si me nemuslei na vikend bravat. Nakonec otce donutila, aby se se mnou prestal stykat uplne a mela ho jen pro sebe a novou rodinu, co si s nim vytvorila. Verim, ze si o me myslela jen to nejhorsi  a proto s Aprill v tomhle souhlasim.

Není tady

 

#154 2. 12. 2010 6:34

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Kubula napsal(a):

aprill napsal(a):

offtopic je zajímavé, že téměř všechny "macechy" vidí děti svého partnera jako nevychované, rozjívené, rozmalené  dumbom  .

Já znám hodně lidí, kteří jsou v téhle situaci, a tenhle pohled má tak čtvrtina, možná třetina.

Myslíš, že si vymýšlí?

Kdo, ta čtvrtina až třetina? Nebo ty "téměř" všechny macechy? smile

Já myslím, že tam může hrát roli jednak jinej standard chování v rodinách "ex" a "next", jakože pokud jsem byla vedená celkem přísně jako dítě já, může mi připadat nevychovanej v podstatě kdekdo. Další věc je, že člověk je často (mě nevyjímaje) kritičnější k cizím dětem než k vlastním - u vlastního to spíš svede na nějaký probíhající "období" než že by řek, že je jeho vlastní dítě nevychovanej spratek lol

Upravil(a) Kubula (2. 12. 2010 6:38)

Není tady

 

#155 2. 12. 2010 7:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oslava pro jeho děti

O hrabání v peněžence jsem s přítelem taky mluvila a řekl, že se za to stydí. Dokonce je i napomenul, jenže oni mu odpověděly, že se jenom dívají a doslova naštvaně práskly dveřma od pokojíku. Byl z toho docela vedle.
Týýý voe... to je teda něco. Tak haranti sjíždějí cizí peněženky a když jsou napomenuti, ještě se nafrčí. To bych teda byla vedle taky - ale úplně jináč. Hele, upozorni toho staršího dárečka, že od 15 už je trestně odpovědnej.
Děti jsou naváděné matkou,kažené prarodiči a nevedené svým otcem.
Tak nedoufej, že se to zlepší. Prd a vořech - bude jenom hůř. Docela si dovedu představit, jak ti časem vpálí, že do tebe přítel vráží JEJICH prachy... a nedejbože, kdybste se chtěli vzít a ty bys je "připravila" o část dědictví, na kterou přece mají "nárok". VŽDYCKY budeš ta ne druhá, ale poslední, dobrá tak akorát k tomu, aby vykonávala nepopulární činnosti - taková lepší služka. Lepší proto, že nejsi na hřebíčku čtyřiadvacet hodin denně.

"macecha" nema duvod deti sveho partnera milovat... jsou takove deti prekazka ve vztahu, nevhodny zavazek nebo privesek, ziva pripominka minuleho vztahu, trvale spojeni s byvalou partnerkou
Sakuro, vycházíš ze své špatné zkušenosti, ale věř, že jsou i macechy, které by děti nemilujou, dokážou s nimi slušně vycházet. Chápu, že z cizích dětí není každá ženská nadšená - jenže pokud ví, že pán má "závazky" (fuj!), musí ho brát i s nimi a ne doufat, že ho od dětí odřízne. Jestli s něčím podobným kalkuluje, je buď úplně pitomá, nebo pěkná mrcha.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#156 2. 12. 2010 9:28

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Oslava pro jeho děti

helena napsal(a):

"macecha" nema duvod deti sveho partnera milovat... jsou takove deti prekazka ve vztahu, nevhodny zavazek nebo privesek, ziva pripominka minuleho vztahu, trvale spojeni s byvalou partnerkou
Sakuro, vycházíš ze své špatné zkušenosti, ale věř, že jsou i macechy, které by děti nemilujou, dokážou s nimi slušně vycházet. Chápu, že z cizích dětí není každá ženská nadšená - jenže pokud ví, že pán má "závazky" (fuj!), musí ho brát i s nimi a ne doufat, že ho od dětí odřízne. Jestli s něčím podobným kalkuluje, je buď úplně pitomá, nebo pěkná mrcha.

Tak s tímhle naprosto souhlasím. Přítel má dceru...jestli ji miluji, tak to bych asi lhala....ale mám ji hodně ráda. To, že se její rodiče rozešli, je čistě jejich soukromá věc a malá s tím nemá skoro nic společného. Když k nám jezdí na víkendy, tak se na ni i se synem těšíme a vymýšlíme co všichni zase podnikneme.

Hold jsi měla Sakuro špatnou zkušenost. Ale uznávám, že jich je požehnaně. Třeba přítelkyně od mého BM má taky občas úlety, kdy se po našem synovi "povozí". Ale protože je BM normální a snad to není tak často, "maceše" řekne svoje, usměrní ji a je zase klid.

Není tady

 

#157 2. 12. 2010 10:14

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Oslava pro jeho děti

Heleno, snad mas pravdu. Ta otcova byla bohuzel pekna mrcha. A tata se od ni nechal ovlivnovat.

Tedy ja osobne bych se s pritelovymi detmi snazila vychazet, ale to by bohuzel nezalezelo jen na me. Je to dost tezke pro vsechny. Pro oba partnery, jejich deti, byvale partnery a sirsi rodinu i pratele.

Není tady

 

#158 2. 12. 2010 12:28

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Oslava pro jeho děti

Vzpomněla jsem si, když se tady píše o tom, kdy byly děti samy doma...
O víkendu jsme na pár hodin nechali partnerovu 13ti letou dceru doma a jeli kupovat dárky a věci do dostaveného domu, tak na 3-4hodiny v sobotu odpoledne. . Přivedla si kamarádku. Když kamarádka odešla 2x volala mně, kde jsme a kdy přijdeme, - to ještě ok. Třetí telefon jsem předala partnerovi a dobře jsem udělala. Holčička mi propálila kuchyňskou linku - fungl novou.
Žejsem ji chtěla asi první minutu po telefonu zabít, nepopoírám, později jsem si uvědomila, že můžu být ráda že jsme nevyhořeli, že jen nechám vyměnit jedny dvířka za pár tisíc. . big_smile
Paradoxně mi nejvíc práce dalo uklidit partnera, aby ji nazabil on big_smile

Upravil(a) Wiki (2. 12. 2010 12:30)

Není tady

 

#159 2. 12. 2010 13:47

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Sakura napsal(a):

Heleno, snad mas pravdu. Ta otcova byla bohuzel pekna mrcha. A tata se od ni nechal ovlivnovat.

Tedy ja osobne bych se s pritelovymi detmi snazila vychazet, ale to by bohuzel nezalezelo jen na me. Je to dost tezke pro vsechny. Pro oba partnery, jejich deti, byvale partnery a sirsi rodinu i pratele.

Myslíš, že se málo snažím? Nemyslím to nijak proti Tobě, ale prostě mě zajímá, jestli jsem pro dobré vztahy mohla udělat něco jinak a líp...

Jinak když  se řekne macecha, už to slovo samo o sobě je negativní. Pamatuju si z fakulty, že zápo*né postavy v pohádkách jsou čarodějnice (staré ženy, které jsou samy a nikoho nemají). macechy (i mladé ženy, které buď nemají svoje děti a musí se starat o cizí, a nebo mají a ty manželovy děti utlačují ve prospěch těch svých).
Takže v podstatě zapadám do šablony časem ověřené, tak co se namáhámstyrka

Nechat děti samotné doma může být riskantní, ale tyto jsou na to zvyklí a jak jsem tak pochopila, jsou rády, když je nikdo nevyhání od televize. Mimochodem, je děsný, kolik času tráví zíráním na ty otřesný seriály, sitcomy, realityshow, animovaný filmy. Když jsem nabízeli možnost jít do ZOO, vybrali si videopůjčovnu.

Není tady

 

#160 2. 12. 2010 14:12

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Oslava pro jeho děti

S těmi "vyvdanými"nebo "vyženěnými" dětmi je to těžké. Na vlastních kolikrát nevidíme jejich "nedostatky",protože jsme k nim tolerantnější. Milujeme je láskou rodičovskou,čistou a upřímnou. Když zlobí nebo jsou rozjívené nepřijde nám to tak hrozné,protože je známe i jako sladké miláčky. Nepřijdou nám oprsklé a nevychované,protože je známe a víme "co chtěly říct". Občas nás taky pěkně štvou a co teprve ty cizí.....Myslím,že málokdo je opravdu objektivní a zcela spravedlivý k vlastním a "cizím" dětem. Já osobně mám kliku,že manželův syn je už skoro dospělý ( stejně jako můj starší syn ) a je to pohodový,nekonfliktní kluk. Poznala jsem ho už jako "pubescenta",navíc on si mě oblíbil hned od začátku. Navíc to neskřípe ani na té druhé straně - manželka mého ex. Je to jejich "macecha",ale kluci jí mají rádi,je na ně hodná. Ale je to zásluha i nás,dospělých. Neděláme si naschvály,já je nechci"sedřít z kůže",o zvýšení alimentů jsem nikdy nežádala......když se dospělí dohodnou,děti netrpí a dospěláci vlastně taky ne.....big_smile


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#161 2. 12. 2010 14:51

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Oslava pro jeho děti

Macecha vyznívá jako zápo*ná negativní postava, ale ne vždy tomu tak musí být. Své kamarádce vždycky říkám, že můj syn mít takovou macechu jako je ona, tak si pískám wink Je nejlepší macecha co znám big_smile

No a já jsem vlastně taky taková macecha. Ono je to rychlejší než "přítelkyně jejich otce".

Není tady

 

#162 2. 12. 2010 15:54

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Oslava pro jeho děti

O hrabání v peněžence jsem s přítelem taky mluvila a řekl, že se za to stydí. Dokonce je i napomenul, jenže oni mu odpověděly, že se jenom dívají a doslova naštvaně práskly dveřma od pokojíku. Byl z toho docela vedle.
Týýý voe... to je teda něco. Tak haranti sjíždějí cizí peněženky a když jsou napomenuti, ještě se nafrčí. To bych teda byla vedle taky - ale úplně jináč.


Mám takový nehezký pocit, že bych trochu kriticky už začala uvažovat nad jejich tatínkem. Tam muselo být něco špatně a nikdo mi nevyvrátí, že podíl na té špatné výchově má i otec. Po takové aféře už bych do něj asi tak moc zamilovaná nebyla. hmm

Upravil(a) Tercila (2. 12. 2010 15:54)

Není tady

 

#163 2. 12. 2010 17:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

Sakura napsal(a):

Ja osobne si myslim, ze to tak je. Ruku na srdce, "macecha" nema duvod deti sveho partnera milovat. Tedy mozna jen v pripade, ze je jejich vlatrni matka jiz po smrti a nahrazuje jim tak matku. Jinak jsou takove deti prekazka ve vztahu, nevhodny zavazek nebo privesek, ziva pripominka minuleho vztahu, trvale spojeni s byvalou partnerkou, atd. Bylo by az neprirozene, kdyby zena po zjisteni, ze jeji novy pritel ma deti, reagovala takto: "Je, ty mas male drobecky, no nemuzu se dockat, az ty male poznam a jsem tak stastna, ze s nami budou travit kazdy druhy vikend a nasi dovolenou. Samozrejme alimenty jim budeme platit co nejvic, chudackum malickym z rozvracene rodiny. A tech darecku!!" big_smile

Ja jsem jako dite byla v pozici toho privesku, cili ditete. Snazila jsem se s macechou vychazet po dobrem, ale ona nechtela. Vypocitavala u soudu na korunu, co jsou ochotni ze sveho spolecneho jospodareni na me platit a co ne. Lhali mi, ze jsou nemocni, aby si me nemuslei na vikend bravat. Nakonec otce donutila, aby se se mnou prestal stykat uplne a mela ho jen pro sebe a novou rodinu, co si s nim vytvorila. Verim, ze si o me myslela jen to nejhorsi  a proto s Aprill v tomhle souhlasim.

Ja som robila macochu dieau, ktorého matka žila, ale nikdy sa nevídali ani nestretávali, neplatila naňho... (Nebola som príčinou rozvodu a s bývalým som sa zoznámila cca 5 orkov od jeho rozvodu.) Malý bol ešte dos malý a nebol problém vytvori si k nemu vzah. Nevidela som ho ako nič  z toho, čo si vymenovala, ale ako diea, ktoré malo dos zlý štart do života a ktoré je súčasou - neoddelitežnou - môjho priateža a partnera. Mmch, partner je už bývalý, ale s "dieaom" máme kontakt dodnes. smile Je to od prípadu k prípadu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#164 2. 12. 2010 21:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Oslava pro jeho děti

setupko, strašně nerada Ti to říkám, ale mám pro Tebe jednu dobrou radu:

Seber se a mazej z takového příšerného vztahu, co Ti nohy stačí stolt

Ty woe, já zjistit, že se mi odrostlé dítě mého přítele hrabe v peněžence, v kabelce nebo vůbec - a reakce jejich tatínka bejt, že je jenom napomene ... tak už jsem dávno pryč. Tahle událost jasně signalizuje Tvoji roli v téhle rodině a v tomhle vztahu: jsi tam akorát za votroubka, který je v té rodině považován pouze za lepší služku a ke kterému si každej může beztrestně dovolit cokoliv za hranicí slušného vychování a mezilidských vztahů grater Tohle zjištění by tak hluboce urazilo moji lidskou důstojnost, že bych se šmahem odmilovala během pěti minut a v téhle chvíli už bych byla raději single.

Jestli se ptáš, co jsi udělala špatně, mohu Tě s čistým svědomím uklidnit, že NIC. Rovněž Tě můžu uklidnit, že a bys v téhle rodince udělala COKOLIV, všechno by bylo špatně, a bys přinesla JAKOUKOLIV obě, byla by pokládána za samozřejmost, nikdo by Ti až do smrti nebyl za nic vděčen, nikdo by Tě náležitě neocenil a Ty bys tak dlouho bezplatně sloužila, otročila a nechala by ses ponižovat a urážet, dokud by ses nezhroutila nebo bys sama neutekla.

Existuje totiž určitá kategorie lidí, u kterých v žádném případě neplatí, že když se budeš s každým z nich snažit vycházet, budeš pro ně dělat první poslední a budeš na ně vstřícná a milá, že to ti lidé pochopí, ocení, začnou si Tě vážit, přijmou Tě mezi sebe a zapadneš mezi ně jako rovný k rovným. A je to určitá "klika" či uskupení v práci, v příbuzenstvu, v místě bydliště nebo ve vlastní či cizí rodině - jakmile se Ti lidé rozhodnou, že Tě zkrátka mezi sebe nechtějí, nikdy v životě se Ti nepodaří do jejich středu dostat a pokud se budeš i přesto snažit, zaujmeš maximálně roli zneužívaného a využívaného votroubka stolt Jediná obrana je složit zbraně a s hrdým čelem odejít středem a najít si takové uskupení, kde budeš vítanou součástí celku, ti lidé o Tebe budou sami stát a budou sami usilovat o to, aby ses stala jejich rovnoprávnou součástí stolt

Tahle rada je pro Tebe více-méně univerzální, ale já bych si ji pro Tvoje potřeby dovolila ještě trošku více zkonkretizovat: jakmile se jedná o rodinu, kde se všechno točí výhradně okolo dětiček a kde sebou nechává Tvůj partner pasivně vláčet tím, že rodince určité manýry nejenomže nezatrhne, ale toleruje a navíc na Tvoje bedra přehazuje povinnnosti a zodpovědnost, která Ti vůbec nepřísluší, ta rodinka má tatínka akorát za hlupáka, který skáče, jak oni pískají a Ty jsi obtížný přívažek k tomu hlupákovi, proto si k Tobě dovolují to, co si dovolují.

Setupko, partner nic změnit nechce, nezbývá Ti tedy nic jiného, než změnit sebe a tím pádem i změnit partnera. Jestli chceš být někdy v životě šastná, tak odejdi - nechceš-li být šastná, tak zůstaň a trp ...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#165 3. 12. 2010 2:05

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Sakura napsal(a):

Heleno, snad mas pravdu. Ta otcova byla bohuzel pekna mrcha. A tata se od ni nechal ovlivnovat.

Tedy ja osobne bych se s pritelovymi detmi snazila vychazet, ale to by bohuzel nezalezelo jen na me. Je to dost tezke pro vsechny. Pro oba partnery, jejich deti, byvale partnery a sirsi rodinu i pratele.

Myslíš, že se málo snažím? Nemyslím to nijak proti Tobě, ale prostě mě zajímá, jestli jsem pro dobré vztahy mohla udělat něco jinak a líp...

Jinak když  se řekne macecha, už to slovo samo o sobě je negativní. Pamatuju si z fakulty, že zápo*né postavy v pohádkách jsou čarodějnice (staré ženy, které jsou samy a nikoho nemají). macechy (i mladé ženy, které buď nemají svoje děti a musí se starat o cizí, a nebo mají a ty manželovy děti utlačují ve prospěch těch svých).
Takže v podstatě zapadám do šablony časem ověřené, tak co se namáhámstyrka

Nechat děti samotné doma může být riskantní, ale tyto jsou na to zvyklí a jak jsem tak pochopila, jsou rády, když je nikdo nevyhání od televize. Mimochodem, je děsný, kolik času tráví zíráním na ty otřesný seriály, sitcomy, realityshow, animovaný filmy. Když jsem nabízeli možnost jít do ZOO, vybrali si videopůjčovnu.

Setupko, to nebylo na tebe, to jsem myslela tak, kdybych v te situaci nekdy byla ja. Jak bych se s temi detmi snazila vychazet. Jenze vule musi byt na obou stranach. Moje macecha totiz se mnou nechtela vychazet dobre, byla to priserna mrcha, a to nejen vuci me, ale cele otcove rodine, mamincine rodine, otcovym pratelum. Z tebe ja citim dobrou vuli, ktera se ovsem neshledava s ocenenim na druhe strane. Snazis se mozna az prilis a co za to?

Není tady

 

#166 3. 12. 2010 8:40

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Opravdu jsem se snažila a chtěla jsem, aby to fungovalo. Protože on mi za to stál, jako jiný mužský předtím ne. Teď se cítí vyšavená, bez energie, elánu. Můžu říct, že monetálně tyto věci už mě jen dobíjí v porovnání s tím, co máme za starosti s mámou ohledně táty. Nevím, co a jak mám řešit,dělat.
Přítel mě zklamal a vlastně až teď zpětně vidím, že jsem si nechala líbit orpavdu všechno a bála se ohradit, protožehned reagoval odmítavě, urážel a se a trucoval aříkal, že jsem proti dětem
Ta oslava byla opravdu už jen zástupný problém, kdy to vyplulo na povrch.
Cítím prázdno, beznaděj, nevím, co bude prop mě v nejbližší budoucnosti lepší, jestli být s ním nebo single. Problémy mně stejně nijak řešit nepomáhá a kolikrát když telefonujeme, tak u toho zírá na televizi nebo hraje hru na PC, tak to mě právě moc nevnímá. Nestojí si za svým a v mnoha případech, hlavně kolem dětí, neví co dělat. Jenom mně opakoval, co chce ode mně, abych jim dělala matku. Potom se málem rozbrečí, že mě má rád a nechce, abych odešla. To je asi jeho druhá zbraň, pláč nebo trucování. To mají děti po něm (i když on pochybuje, že syn je jeho).

Není tady

 

#167 3. 12. 2010 9:13

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Opravdu jsem se snažila a chtěla jsem, aby to fungovalo. Protože on mi za to stál, jako jiný mužský předtím ne. Teď se cítí vyšavená, bez energie, elánu. Můžu říct, že monetálně tyto věci už mě jen dobíjí v porovnání s tím, co máme za starosti s mámou ohledně táty. Nevím, co a jak mám řešit,dělat.
Přítel mě zklamal a vlastně až teď zpětně vidím, že jsem si nechala líbit orpavdu všechno a bála se ohradit, protožehned reagoval odmítavě, urážel a se a trucoval aříkal, že jsem proti dětem
Ta oslava byla opravdu už jen zástupný problém, kdy to vyplulo na povrch.
Cítím prázdno, beznaděj, nevím, co bude prop mě v nejbližší budoucnosti lepší, jestli být s ním nebo single. Problémy mně stejně nijak řešit nepomáhá a kolikrát když telefonujeme, tak u toho zírá na televizi nebo hraje hru na PC, tak to mě právě moc nevnímá. Nestojí si za svým a v mnoha případech, hlavně kolem dětí, neví co dělat. Jenom mně opakoval, co chce ode mně, abych jim dělala matku. Potom se málem rozbrečí, že mě má rád a nechce, abych odešla. To je asi jeho druhá zbraň, pláč nebo trucování. To mají děti po něm (i když on pochybuje, že syn je jeho).

Setupko,psala jsem ti sem už několikrát a už jsem s tím přestala,protože tvoje dosavadní maily až na tento poslední svědčily stále jen o tom,že hodlᚠjet dál ve vyjetých kolejích a dobrovolně se nechat využívat.A to je volba každého z nás,tak co bych dál už psala.
Tento posl.mail je dot jiný,přijde mi,že už ti to začíná   k o n e č n ě   docházet.Tvůj přítel ti dává jasné signály,že on dospěl pouze fyzicky,jinak je to zlobivé dítě,které nechce přijít o mámu,to jako o tebe (jak sám říká - má tě přeci rád),když se mu něco nelíbí,tak kope vztekle kolem sebe a dělá uraženého a nakonec se mu musí jedna vlastnost přiznat: a to upřímnost.Jasně se vyjádřil,že chce abys jeho dětem dělala mámu.Mnohem přesnější vyjádření pro tuto funkci speciálně u něho by to měla být ne máma,ale služka a ženská pro všechno,nejlépe abys fungovala i jako box.pytel na vybití vzteku.
Dovol,pomůžu ti při rozhodování: buď singl nejmíň do té doby,než najdeš skutečně dospělého partnera,se kterým si vzájemně budete oporou.A v tom novém vztahu se snaž chovat jako rovnocenná partnerka a ne jako dosud,svým chováním samotným totiž umožňujeme takovým chlapům,jakého mᚠty,aby se sami vůči nám chovali tak,jak se vlastně chovají.Sami si totiž dovolí jen to,co jim u nás projde.Tak bacha na to.

Není tady

 

#168 3. 12. 2010 11:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oslava pro jeho děti

Tedy ja osobne bych se s pritelovymi detmi snazila vychazet...
To já taky, Sakuro - do okamžiku, kdy bych usoudila, že přínosnější je s haranty vyběhnout http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png (a s přítelem případně taky).

reagoval odmítavě, urážel a se a trucoval a říkal, že jsem proti dětem... Problémy mně stejně nijak řešit nepomáhá... mě právě moc nevnímá... chce ode mně, abych jim dělala matku... nechce, abych odešla
Npo bodej by chtěl... kde najde druhou takovou, co si za pár hezkejch slovíček a občasnou omlouvací kytku nechá s prominutím sr.t na hlavu? Jak tak vidím některé zmínky o jeho BM, nějaká velká péče tam nebude, babička už nebude nejmladší a všechno nestačí (možná, že ji dětičky taky občas lezou na nervy) a jemu nějaký obskakování potomků taky asi moc nevoní... Tak si holt našel kačenku (to není urážka, ale pouhý "typový označení" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png), která na sebe převezme to, do čeho se ostatním z rodiny příliš nechce... a ještě si bude holka dělat výčitky, jestli se tomu věnuje s dostatečným nasazením a radostí. No aby si je nedělala, když se jí tak laskavě podá, že je proti dětem a nechová se dostatečně mateřsky. Šak vona si dá příště bacha a kvůli miláčkům se s potěšením přetrhne, aby pán tvorstva byl spokojenej a netrucoval...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#169 3. 12. 2010 13:29

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Oslava pro jeho děti

...Přítel mě zklamal a vlastně až teď zpětně vidím, že jsem si nechala líbit orpavdu všechno a bála se ohradit, protože hned reagoval odmítavě, urážel a se a trucoval a říkal, že jsem proti dětem... To je asi jeho druhá zbraň, pláč nebo trucování...
setupko, nezlob se na mě, ale to je jednání hodné dvanáctiletého dítěte a nikoliv dospělého muže smile a navíc v tom cítím skrytou manipulaci jako řemen!!!

Cítím prázdno, beznaděj, nevím, co bude prop mě v nejbližší budoucnosti lepší, jestli být s ním nebo single.
Vzhledem k tomu, že se takhle cítíš už velmi dlouhou dobu a mᚠv koutku duše nejasné podezření, že lepší už to asi sotva bude, v podstatě už sis odpověděla sama. Strašně nerada to říkám, ale Ty už v podstatě single jsi: nežijete spolu, jenom se navštěvujete, Tvoje problémy nikdo neřeší, viz: Problémy mně stejně nijak řešit nepomáhá a kolikrát když telefonujeme, tak u toho zírá na televizi nebo hraje hru na PC, tak to mě právě moc nevnímá. ... tak o čem to vlastně je, takovéto scházení se? Jenom proto, abyste se viděli dva dny a další tejden jsi z toho byla rozhozená?!?

Nestojí si za svým a v mnoha případech, hlavně kolem dětí, neví co dělat. Jenom mně opakoval, co chce ode mně, abych jim dělala matku.
Setupko, nezlob se na mě, ale jeho děti už přece mají svoji maminku, která je porodila a se kterou žijí, jak může ten pán chtít po zcela cizí ženě, aby jeho dětem nahrazovala jejich vlastní matku?!? Jestli on to vlastně nebyl skrytej kulantní požadavek, abys jim místo matky dělala služku ...

Potom se málem rozbrečí, že mě má rád a nechce, abych odešla.  To mají děti po něm (i když on pochybuje, že syn je jeho)
Ale prosím Tebe, to je jen takový bla-bla-bla a jasně to dokazuje, jakej je ten pán duševní suterén. Jestli má pochybnosti o svojí paternitě, měl dost času na to zjistit si skutečnost buď po narození kluka, nebo kdykoliv během trvání jeho prvního manželství a ne si takový hlášky nechávat až na dobu, kdy je rozveden a krmit s nimi cizí ženskou usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#170 3. 12. 2010 14:19

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Nemůžu říct, že bych si věci neuvědomoval  i před tím, ale pořád jsem to chtěla nějak ustát, řešit, chtěla jsem být s ním. Z kačenku se vůbec nezlobím, ani nemůžu, i když za pravdu se každý zlobí. Dobře znám pravidlo, že lidi jdou tak daleko, kam je pustíme. Říkám to i přítelovi kvůli děckám a přitom sama to dělám blbě. A za blbost se platí. A já si už v peněžence hrabat nenechám. Jsem vám všem vděčná za názory, člověk někdy potřebuje nakopnout. Hledat chyby pořád jenom u sebe není správná cesta, když to nedělá nikod jiný. Sama sebe překvapuju, že působím snad až submisivně.

Řekla jsem mu, že děti svou mámu mají. Z toho vyvodil, že kdyby se BM něco stalo, nepostarala bych se o ně. Nejsem k nim dostatečně "vroucí"...
Docela mě i mrzelo, že se mně nezastal, když na mě řekla, že jsem ku..a, to jenom zíral. Mám dojem, že se jí svým zplůsobem bojí, protože ona je docela neomalená a hrubá. Doma měli Itálii se vším všudy.
Fakt je, že na hezký slovíčka dám, protože v  minulém vztahu jsem žádná neslyšela, on to ví a zřejmě pochopil, že má na mě účinnou pomůcku.

Projevy jako trucování nejsou rozhodně důkazem vyzrálosti, fakt nevím, proč jsem mu ustupovala a ještě ho uklidňovala.
Otcovstí by nezpochybnil kvůli klukovi, přece mu neřekne, už nejsem Tvůj táta a nezajímᚠmě. To chápu, kluk za nic nemůže. A taky by to matka nepřipustila.

Není tady

 

#171 3. 12. 2010 14:29

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Oslava pro jeho děti

Řekla jsem mu, že děti svou mámu mají. Z toho vyvodil, že kdyby se BM něco stalo, nepostarala bych se o ně. Nejsem k nim dostatečně "vroucí"...
Panenko Maria Svatokopecká lol tak snad si vybírám partnera podle toho, jestli se s ním cítím dobře a jestli mě vztah s ním nějakým způsobem obohacuje a není mým hlavním kritériem výběru, aby byl schopen postarat se mi o děti, kdyby mi bejvalka umřela dumbom a i kdyby, každý rodič by se měl umět o děti postarat hlavně sám, vést k tomu taky ty děti, aby se o sebe uměly postarat a to by mělo platit, i když je jejich druhej rodič stále naživu a zdráv...

setupko, já mám čím dál tím větší dojem, že je všechno ze strany Tvého přítele prachsprostá manipulace, že na Tebe jde přes city, přes soucit, přes ohledy a jánevímcovšechno, že po Tobě požaduje v tomto směru poskytnutí absolutního maxima, ačkoliv on sám Ti není ochoten ani schopen poskytnout vůbec NIC


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#172 3. 12. 2010 14:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oslava pro jeho děti

To je jen další důkaz toho, že pán potřebuje navrch k tomu, co jsem psala, ještě "jistotu", že kdyby něco (máma, babička), on se nebude muset starat, ale potřebnou péči a práci elegantně přehodí na někoho jinýho.
Hlavně ta touha po "vroucnosti" mě vytočila... kdyby na rovinu vybalil, že ho starání se o děti nebaví, nestíhá, neumí a potřebuje pomoc, většina ženskejch by na to přistoupila. Za nějakou (nejen finanční) kompenzaci velmi pravděpodobně. Ale vykládat něco podobnýho, to je podle mě prachsprostý vydírání, aby nemusel investovat (nejen finančně) nic navíc.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#173 3. 12. 2010 16:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Oslava pro jeho děti

Setupko prece jenom cizy dite je cizy .Nevim jak vy,ale ja  nedokazu mit rada cizy dite jako svy.Nedokazu se rozplivat nad cizym deckem.Pritel ma dva kluky ten jeden me nevadi,toho druhyho vylozene nesnasim.Vadi me,uz jen to,kdyz o nem pritel mluvi.On me ublizil urazkama co o me psal moji dceri a od te doby jsem na nej alergicka.Neumim mu odpustit.Vadi me jak se mu pritel neustale vnucuje a kluk ho ma na haku.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#174 3. 12. 2010 21:55

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Oslava pro jeho děti

eremuruss napsal(a):

Setupko prece jenom cizy dite je cizy .Nevim jak vy,ale ja  nedokazu mit rada cizy dite jako svy.Nedokazu se rozplivat nad cizym deckem.Pritel ma dva kluky ten jeden me nevadi,toho druhyho vylozene nesnasim.Vadi me,uz jen to,kdyz o nem pritel mluvi.On me ublizil urazkama co o me psal moji dceri a od te doby jsem na nej alergicka.Neumim mu odpustit.Vadi me jak se mu pritel neustale vnucuje a kluk ho ma na haku.

Ale to není Erem o tom, že to není tvoje dítě....takový postoj mᚠproto, jak se k tobě choval. I když....ty to mᚠmalinko jinak, protože ti docela "slušně" říkal i tvůj syn a alergická na něj nejsi. Já bych asi byla cool

Není tady

 

#175 3. 12. 2010 22:23

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Tak teď nevím, podle čeho si mě vybral, původně kvůli tomu, že je mu se mnou dobře a že prý jsme inteligentní. Začínám ho uvnitř obhajovat, protože on mě opravdu má rád, je schopen toho pro mě opravdu hodně udělat, fyzicky je mi s ním hodně dobře, jenže z toho se chová jako sociální debil.
Z děcek by chtěl mít inteligentní slušné vystudované lidi, jen si to neumí zařídit.

Já děti nemám,tak to nemůžu posoudit, ale myslím,že většina žen nemá cizí děti jako svoje. Tak jako v přírodě ne každá samice přijme mláďata jiné matky. A když už se rozhodne se na ně dát, je potřeba, aby jí v tom někdo pomáhal, všechny zúčastněné strany. Když budu mluvit za sebe, mám pocit, že jsem se vydávala v drobných, až mě to vysílilo a už prostě nemůžu. Nikdy jsem nevycítila nějaké uznání za snahu, pořád je to málo. Ale co víc můžu udělat, než že jim věnuju svůj čas a někdy se vyloženě sebeobětuju, ikdyž bych radši dělal něco jinýho. Na druhou stranu jsou ženy, které dokážou cizí dítě přijmout beze zbytku a asi i s těmito problémy. Ono je možná něoc jiného dítě adoptovat, kdy je zřejmě dítě rádo, že má domov, nevím, myslím si to.
Na tu vroucnost jsem se ho ptala, co by to jako mělo být, jesli třeba něco jako "nevadí, že si mi hrabeš v peněžence a dokladech, připojuješ přes mobil na net a ani ten ztracený náramek mi nevadí, a budu je pusinkovat...?" Neodpověděl, sám asi neví. Nějaké mazlení nemají ani od matky, což cizí ženská by snad ani neměla...
Se mnou dítě nechtěl, protože by nemohl dávat tady těm všechno, co chtějí. Ono by to stejně nešlo, ale principielně jsem se zeptala.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů