Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 24. 11. 2010 15:52

zenetka
♥♥♥----

Re: Oslava pro jeho děti

Setupko, můžu mít pár otázek?
Jel s tebou tvůj přítel na pohřeb, podpořil tě citově, pomáhal ti s technickou a organizační stránkou?
Jaká byla časová posloupnost, kdy slíbil dětem, že jim ty uspořádᚠoslavu - poté co ses dozvěděla o smrti tatínka nebo už předtím?

Není tady

#77 24. 11. 2010 17:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Setupka, to s otcom je mi žúto - a stavia to celú situáciu do iného svetla. Momentálne mᚠpodža mňa TY absolútnu prednos a ak treba niekoho "oprašova", tak teba a tvoju mamu. Ak to nechápe, tak nech si trhne nohou. (Však aj on si zrejme raz prežije, aké to je... stolt ) Ja by som sa kvôli nemu ani kvôli deom v tkaomto prípade nezalamovala.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#78 24. 11. 2010 17:26

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

setupka: Vůbec mi nevadí, když děti nevidím i měsíc, jenže to je potom ta uraženost a aférka v rodině. Vím, že nejsem ničím povinna, ale chci mu vyjít vstříc, protože to někdy potřebujeme každý, tak tam jedu, v podstatě, uvařit a donutit děti, aby se vysprchovaly.

Být Tebou, pouvažovala bych o rozchodu, protože evidentně Ti jeho rodina a způsob jejich života nesedly a celé roky se budeš jen přemáhat. Nejste na stejné vlně.

setupka: Snaží se mi ho pomaloučku, neříkám změnit, to nejde, ale pozměnit chování v některých situacích, vnímat, aby něco udělal a zařídil,...

A něčemu podobnému bych svoji energii nevěnovala. Je to totiž marné, akorát ztratíš roky času. Opakuji: nejste na stejné vlně.
Jo ještě samozřejmě: upřímnou soustrast. Drž se.

Upravil(a) Tercila (24. 11. 2010 17:28)

Není tady

#79 24. 11. 2010 21:20

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Víš, ten člověk je citově plochý. nenaučil se nikdy, že si svoje věci musí obhospodářovávat sám a ani se nenaučil sám o sebe postarat. Vzhledem k tomu, že jeho dítka u mámy sekají latinu, je tohle možný důvod krachu jeho předešlého vztahu. Jeho rodiče ho stále opečovávají, především maminka a je velmi pravděpodobné, že jis taková partnerka, jako by si pro synka přáli. Taková submisivní, pečující žena, kterou jejich syn potřebuje. Nikdo z nich netouží po změně a co si nevydobudeš ty sama, nebudeš mít.Proto on nepochopí tvoji ztrátu. Myslím, že ani netuší, že mít rád znamení také pro druhého něco udělat...

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#80 25. 11. 2010 6:20

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Setupko, tak jsem si pročetla tvůj " marný boj" a jedna věc je na ní strašně  pozitivní!!  a to ta, že s tím sociálně duševním mrzákem nebydlíš. Můžeš se vybodnout na ufňukánka za kterého spousty nelibostí řeší jeho maminka, můžeš se vykašlat na puberáky, kteří mají svoje rodiče  a můžeš v klidu odjet relaxovat k mamince, která jediná ted potřebuje rozptýlení. To oni na tebe teď mají brát ohled. Oslavu jim připraví rád tatínek, který to vidí jako samozřejmou jednoduchost /jí uspořádat/ tak jim to umožni, at se baví jak umí a ty vypni....protože jestli kolem nich budeš hopsat i ve chvíli kdy ti umřel táta, tak ti příště až budeš třeba marodit budou na hlavě štípat pecky. Nedej se, ono některým chlapům je potřeba dost přesně vymezit kam až můžou...a dětem, které mají svojí maminku obzvlášt, už proto, že jejich tatínek jak tak koukám, rád hodí svoje otcovské starosti na tvůj hrb. Nejsi jim ničím povinnována a to co pro ně dělᚠnení automatické. Pokud ti nepomáhají nepomáhej ani ty, není jim pět let.

dum spiro spero

Není tady

#81 25. 11. 2010 9:14

setupka
♥♥♥----

Hodně věcí, které tady píšete, si myslím taky. Jenže i přes to všechno je mi s ním tak nějak dobře. Sama to dost dobře nechápu a ještě před pár lety už bych byla dávno pryč.
Z jeho rodiny jsem přímou kritiku neslyšela, jenom  zprostředkovaně od něho to, že jeho matka zmínila něco v tom smyslu, že jsem nepřijela, když měl děcka (chápejte, ona potom musí pro ně uvařit dva obědy na víkend, chtěla na mě přehrát i žehlen). Z toho podle nich logicky vyplývá, i podle přítele a sám mi to řekl, že o něho a o děcka nestojím, když jsem dala přednost a už té zahradě nebo víkendovému srazu s mou nejlepší kamarádkou). To, že tam dělám snídaně, obědy, večeře je prý samozřejmost, když tam jsem. Ale pomáhá mně s tím. Já bych teda zapojila děcka, který se celý dny válí u televize a počítače. Děcka jsou sociálně slabší a chybí některé základní návyky, hygienické, stravovací,obyčejná  slušnost. V tomhle jsou fakt úplně někde jinde. Přítelovi to nevyhovuje, nelíbí se mu to, sám to všechno zvládá, akorát ta maličkost, že to nedokáže předat dál. A když se o to snažím, jsou drzí. Takže proč se zalamovat. Srovnám je i tak, chvíli jsou ofučení, ale potom dobrý. Každý potřebuje mít a znát meze. Oni žádné nemají. ALe proč to mám dělat.

Myslím, že už začíná chápat, v jaké jsem situaci. Táta umřel před třemi týdny, ale rozhodně nemůžu říct, že je to za mnou. Někdy to na mě padá úplně hrozně, když jsem u mámy, čekám, že se otevřou dveře, cvaknou klíče, řekne moje jméno. Nic z toho není. A nebude. Už nikdy. Navíc to věčné šero, počasí, předvánoční čas, absolutně nevím, jak to budu zvládat. Nikdy jsem si nemyslela, jak těžké to je, ikdyž mi bylo jasné, že je to těžké...
Na pohřeb přijel i se svými rodiči. Záležitosti kolem všeho jsem vyřizovala a vyřizuju s mámou, přece jenom má už svůj věk, nemá pčítač, kde se vyřizují věci kolem plynárem a podobně. Nebydlíme od sebe daleko, tak není problém, tam zajet i po práci.
J8 i při tomhle zvládnu řešit o víkendu jeho děti, mám poměrně výdrž a trpělivost, ale hrozně mě to vyčerpává a docela mrzí až štve, když mně potom vykládá takový věci, co jsem psala výš.

Není tady

#82 25. 11. 2010 9:26

Daphné
♥♥♥♥♥♥-

Setupko, doporučuju ti některou knížku z řady : Sherry Argovová - Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet, Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč - pobavíš se a možná ti leccos dojde.

Upravil(a) Daphné (25. 11. 2010 9:26)

Není tady

#83 25. 11. 2010 9:34

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Píšeš:J8 i při tomhle zvládnu řešit o víkendu jeho děti, mám poměrně výdrž a trpělivost, ale hrozně mě to vyčerpává a docela mrzí až štve, když mně potom vykládá takový věci, co jsem psala výš.

předpokládám,že jsi s tvým přítelem kvůli němu samotnému a už vůbec ne kvůli jeho dětem.Proč totak nějak mu neřekneš?
Že tě to mrzí a štve?Pokud nezměníš své názory,chování a postoje vůči partnerovi,tak naštvaná můžeš být jen na sebe.Jsi to ty,která mu takhle "povoluje vodítko".
Padla tady řeč několirkát o žehlení - když jsou děti u něj přes víkend a hlavně se o ně stará jejich matka,tak ta snad má žehit,ne?U samotného chlapa snad nestojí o žehlení se vůbec ani bavit a ani to není nic,co by nezvládl sám.

Není tady

#84 25. 11. 2010 9:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Z jeho rodiny jsem přímou kritiku neslyšela
Bodej... kdyby ti totiž pseudotchýně neco řekla, mohlo by se stát, že by se dočkala odpovědi, o jakou nestojí. Kdežto takovej tichej hlásek, našeptávající synáčkovi, že "vona nežehlí, vařit pro tvoje děcka nechce, radši courá s kamarádkma dovíkde...", jo, to je jiná. A jestli podobný jedůvky utrušuje i před vnoučatama (vsadila bych se), ani se nedivím, že e nezvednou z kanape a ještě mají hubu - podle babičky by ses přeciž měla postarat nejmíň tak, jako ona... vždy na co bys jinak u jejich táty byla...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#85 25. 11. 2010 13:59

setupka
♥♥♥----

S partnerem jsem kvůli partnerovi. Děti jsou tak nějak k tomu a beru to jako fakt a jsem s tím smířená. Jenže to je právě věc, kerá se ho dotýká, že jsem s ním, kvůli němu a ne kvůli dětem. Trochu to nechápu. Člověk prvoplánově hledá partnera, ne adopci.
Žehlení ne pro děcka, tam to není potřeba, protože se většinou ani nepřevlíkají. To pro partnera M8 velkou spotčebu košil, když má jednání s důležitým klientem (ředitel pobočky banky), převlíkí se v práci, takže má i dvě košile denně. Potom něco doma a na sport, takže se to nasčítá. On žehlí ve stavu nejvyšší nouze a to prý nerad. Zato ženský to náramně baví.
Od jeho rodičů jsem dostávám dárky k vánocům, bavíme se normálně, tak si neumím představit, že by mně za zády takhle podrývala. Jsem naivní?? Nejhorší je, že mu kazí případnou výchovu. Třeba když odmítne koupit nějakou důležitou počítačovou superhru, tak ona jde, a koupí jim to, i když slyšela, že on to nechce. Chce být za hodnou babičku a hlavně by ani vnoučata neviděla, takhle je vidí při předávání dárků a kapesného. Taky nechápu To jsem asi ne té jiné vlně??

Není tady

#86 25. 11. 2010 14:03

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté

Setupko,myslím si,že teď je toho na tebe moc a další "změnu" bys jenom těžko vstřebávala,proto zatím s přítelem setrváváš. Já to beru podle sebe,protože jako ženská potřebuju mužskou oporu.Tou mojí oporou a jistotou byl můj taka.Přestože mám báječného manžela,taka byla pro mě 100% jistota- mám za sebou jedno nevydařené manželství-takže vím,že nic nemusí trvat věčně....Dnes je pro mě mužským vzorem a jistotou můj manžel,mohu se na něj spolehnout. Ty zatím nechceš být sama,protože si nejspíš tak trochu sama připadáš,možná mᚠi obavy,že "je to všechno na tobě",když bude maminka potřebovat pomoct,poradit,zařídit,postarat se.Možná mᚠstrach jestli to zvládneš.Až ti bude líp,dost možná,že přítele pošleš do háje a půjdeš svojí cestou...
S tatínkovou ztrátou se vyrovnáš,naučíš se s tím žít,ale chce to čas. Trvalo mi to rok než jsem přijala ten nezvratný fakt,že už nikdy nepřijde a vnitřně se s tím smířila.Na jedno si dej teď pozor.Jsi velmi lehce zranitelná,tak aby tě přítel a jeho rodina nezačala zneužívat...

„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

#87 25. 11. 2010 14:10

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

setupka napsal(a):

S partnerem jsem kvůli partnerovi. Děti jsou tak nějak k tomu a beru to jako fakt a jsem s tím smířená. Jenže to je právě věc, kerá se ho dotýká, že jsem s ním, kvůli němu a ne kvůli dětem. Trochu to nechápu. Člověk prvoplánově hledá partnera, ne adopci.
Žehlení ne pro děcka, tam to není potřeba, protože se většinou ani nepřevlíkají. To pro partnera M8 velkou spotčebu košil, když má jednání s důležitým klientem (ředitel pobočky banky), převlíkí se v práci, takže má i dvě košile denně. Potom něco doma a na sport, takže se to nasčítá. On žehlí ve stavu nejvyšší nouze a to prý nerad. Zato ženský to náramně baví.
Od jeho rodičů jsem dostávám dárky k vánocům, bavíme se normálně, tak si neumím představit, že by mně za zády takhle podrývala. Jsem naivní?? Nejhorší je, že mu kazí případnou výchovu. Třeba když odmítne koupit nějakou důležitou počítačovou superhru, tak ona jde, a koupí jim to, i když slyšela, že on to nechce. Chce být za hodnou babičku a hlavně by ani vnoučata neviděla, takhle je vidí při předávání dárků a kapesného. Taky nechápu To jsem asi ne té jiné vlně??

Které ženské mᚠna mysli?Je to nějaký škrt ni,že si na to někoho nezaplatí a otravuje s pracemi všechny lidi kolem sebe vč.tebe.
Ale už tak trochu chápu,že se ho tak držíš-na sam.ředitele banky člověk hned tak nenarazí,ale vezmi jeho "výchovu" tvrdě do svých rukou a neboj se mu ujasnit,že vy 2 jste spolu přece kvůli vztahu a ne kvůli dětem.

Babička od dětí je pěkný had - když kupujem dětem za jeho zády věci,proč by tebe proím tě nemohla pomlouvat?Co nejdál od ní.

Není tady

#88 25. 11. 2010 14:11

rejka
♥♥♥♥♥♥-

setupka napsal(a):

On žehlí ve stavu nejvyšší nouze a to prý nerad.

Je to velkej kluk,tak a se snaží. Spoustu věcí děláme proto,že je to nutnost,o nějaké zábavě nemůže být ani řeč. Košili bych mu za této situace a ta tohoto stavu vyžehlila jednu a zcela výjmečně.....

setupka napsal(a):

Jsem naivní??

Ano,podle sebe soudíš druhé....ale naivní jsme občas všichni...

setupka napsal(a):

...když odmítne koupit nějakou důležitou počítačovou superhru, tak ona jde, a koupí jim to, i když slyšela, že on to nechce.

Příšerný,dovedeš si představit,že by takto výchovně působila na vaše společné děti????? Hrozná představa,ne?

Seneca

Není tady

#89 25. 11. 2010 14:11

setupka
♥♥♥----

No, asi mᚠpravdu. Nemám teď eneregii cokoliv řešit, toužím po klidu, tichu. Přemýšlím, že bych si někam odjela na víkend úplně sama. Nemám sílu se bránit, jen tak přežívám, i když vím, že bych měla žít, protože jeden nikdy neví, co se může stát a život se obrátí úplně do mínusu.

Není tady

#90 25. 11. 2010 14:15

rejka
♥♥♥♥♥♥-

Přemýšlím, že bych si někam odjela na víkend úplně sama
Jestli ti to udělá dobře,tak jeď ! Relaxuj,dělej to co chceš,dobrý partner by tě měl v téhle situaci pochopit a podpořit.

Seneca

Není tady

#91 25. 11. 2010 14:17

setupka
♥♥♥----

AHa, teď  vypadám jako vypočítavá mrcha. Můj plat taky není zrovna zanedbatelný a na ženu i hodně slušný, takže to opravdu není ten důvod.

Není tady

#92 25. 11. 2010 14:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

dokázala by jsi na partnerovi vyjmenovat i nějaké klady, protože zatím jsi ho vykreslila jako líného, bezcharakterního sobce, který těží z tvé "dobroty". proč vlastně s ním jsi?

Není tady

#93 25. 11. 2010 14:36

rejka
♥♥♥♥♥♥-

setupka napsal(a):

AHa, teď  vypadám jako vypočítavá mrcha. Můj plat taky není zrovna zanedbatelný a na ženu i hodně slušný, takže to opravdu není ten důvod.

Proč? Kdyby to byl bezva chlap,jeho profese by byla milým bonusem.Takhle to ale vypadá,že "ředitel banky" je to jediné co je trochu interesantní.Ale do chvíle než se panáček projeví. Mě by se taky třeba líbilo,kdyby můj muž byl rentiér. Ale není,takže chodíme oba do práce big_smile.

Seneca

Není tady

#94 25. 11. 2010 14:42

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Škoda, že si svoje psaní nemůžeš přečíst z nadhledu..
Snad jednou..

On nehledal partnerku, on totiž není sám.. on nutně potřebuje hospodyni a vychovatelku pro děcka..

On totiž nikdy nedospěl.. v manželství měl starost jen  sám o sebe, má náročnou funkci, mamička je na něj hrdá, odstraňovala mu všechny překážky.. no a měl manželku, která zastala to ostatní.. bohužel i jí to přestalo bavit a manželství skončilo.
Jiní lidi po rozvodech dospívají, najednou prostě MUSÍ dělat i věci, které předtím nemuseli, naučej se chlapi vařit a žehlit, ženská zase vymění žárovku, utáhne kohoutek a zajede do servisu.. všechno jde, zvl᚝ když není nikdo, kdo by to dělal za tebe..
On to tak ale moc neměl, nemusel, matinka se po rozvodu nějak postarala.. no a teď už jen všichni čekají, až si najde novou služku, která to pře vezme celé na sebe.. a nejlíp bez keců a hned.. nikdy je nebudeš zajímat jako jedinec, kdo jsi a co cítíš, jen už abys začla makat..

Tak jak žijete, bych chápala, že se ti to líbí, kdybys měla úžasnýho chlapa, se kterým se jeden víkend teda staráte o děti, vymýšlíte pro ně program, no a ten druhej víkend ti to vše vynahrazuje, jedete spolu na výlet, do lázní na relax, večeřičky, kina.. a přes týden máte každej svou úspěšnou práci, máte po večerech klid pro sebe.. jo, to chápu, že takhle soběstační lidé, už poučení, můžou žít, v nezávislém svazku..
Ale mít vztah, kterej se vyznačuje tím, že po týdnu, kdy makᚠv práci, najíždíš na úklidovou a stresovou šichtu u něj, jedeš tam už s tím, že budeš kuchařka a žehlička a neustále mít za pr..lí dva puboše.. co ti , prosím tě, jako ženě, soběstačné, tenhle vztah dává???

A k aktuální situaci - prostě mu na rovinu řekni, že oslavu nebudeš dělat, protože je tvůj zármutek stále čerstvý, že jim ale přeješ, a se baví, dej mu dárky pro děcka, s přáníčkama, a si přečtou, že prostě se nemůžeš radovat a eď za mamkou, nebo si někam zatruchlit, vypni telefon, a buď sama.. děcka mají oslavu s mámou a pak s tátou, tak si užijou i bez tebe.. ostatně, on teda má asi i na to, aby je vzal všechny do restaurace, nebo jídlo obědnal.. no jo, ale to by to za něj někdo musel udělat..

Kdosi tu napsal, že je to citově plochý člověk.. naprosto souhlasím.. vinu má matka, a stále bude mít obrovský vliv na to, že se měnit nebude..

Hodně štěstí..

Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

#95 25. 11. 2010 15:22

Rosakosa
Zablokovaný

Ach bože , to je zase zamotaný příběh !!
Ředitel bankovní pobočky má zanedbané děti, které se nepřevlíkají a nemají základní návyky , zatímco ředitel pobočky je kupodivu má ,ale neumí je předat smile
Maminka ředitele mu našeptává a radí a přitom by vnuky jinak neviděla , jen při předávání dárků ? Tak poslouchá jí ten ten ředitel nebo né??
A žena která má na ženu vysoký plat, si nechá nakakat na hlavu a dělá služku na povel dvěma nevychovaných sociálně slabým dětem a neumí se bránit . Jak teda obstojí v práci ??
Já teda neumím vydělat peníze vůbec ,ale kdyby po mě chtěl nějakej ředitel pobočky ,abych dělala oslavu pro jeho děti v době, kdy mi umřel táta (ty úmrtí se tady často v příbězích objevují ) , tak bych ho hnala.

Není tady

#96 25. 11. 2010 15:30

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

Rosakosa napsal(a):

Ach bože , to je zase zamotaný příběh !!
Ředitel bankovní pobočky má zanedbané děti, které se nepřevlíkají a nemají základní návyky , zatímco ředitel pobočky je kupodivu má ,ale neumí je předat smile
Maminka ředitele mu našeptává a radí a přitom by vnuky jinak neviděla , jen při předávání dárků ? Tak poslouchá jí ten ten ředitel nebo né??
A žena která má na ženu vysoký plat, si nechá nakakat na hlavu a dělá služku na povel dvěma nevychovaných sociálně slabým dětem a neumí se bránit . Jak teda obstojí v práci ??
Já teda neumím vydělat peníze vůbec ,ale kdyby po mě chtěl nějakej ředitel pobočky ,abych dělala oslavu pro jeho děti v době, kdy mi umřel táta (ty úmrtí se tady často v příbězích objevují ) , tak bych ho hnala.

big_smile

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

#97 25. 11. 2010 15:33

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Chování těchto dvou lidí je taky velmi zajímavé a poučné zvlášt z psychol.hlediska.Oba v práci úspěšní šéfové,ale mají problémy - a to docela základní ve vztahu ke svým dětem,rodině a partnerům.V práci mají autoritu,díky své pozici v zaměstnání vydělávají slušné peníze(píšu díky pozici v zaměstnání,ne díky jejich skuteč.schopnostem a kvalitám,ty neznám;pozor,to je rozdíl) ale v soukromí jsou zcela mimo mísu a nedaří se jim a jsou zde nespokojeni.

Bylo by to nejen na zaj.psychol.rozbor ale i na další téma i otázku: co byste vy brali radši?Chápu,že ideální by byla rovnováha v soukromí i v profesi,ale přesto,když byste se museli rozhodnout....?

Není tady

#98 25. 11. 2010 15:49

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

Kuty napsal(a):

Chování těchto dvou lidí je taky velmi zajímavé a poučné zvlášt z psychol.hlediska.Oba v práci úspěšní šéfové,ale mají problémy - a to docela základní ve vztahu ke svým dětem,rodině a partnerům.V práci mají autoritu,díky své pozici v zaměstnání vydělávají slušné peníze(píšu díky pozici v zaměstnání,ne díky jejich skuteč.schopnostem a kvalitám,ty neznám;pozor,to je rozdíl) ale v soukromí jsou zcela mimo mísu a nedaří se jim a jsou zde nespokojeni.

Bylo by to nejen na zaj.psychol.rozbor ale i na další téma i otázku: co byste vy brali radši?Chápu,že ideální by byla rovnováha v soukromí i v profesi,ale přesto,když byste se museli rozhodnout....?

to si můžeme pouze domýšlet , znám několik vedoucích co si o nějaké autoritě můžou nechat jen zdát kapitulation

Není tady

#99 25. 11. 2010 15:53

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

Kuty napsal(a):

to si můžeme pouze domýšlet , znám několik vedoucích co si o nějaké autoritě můžou nechat jen zdát kapitulation

A jedná se o tvé nadřízené?Oni lidi jinak toho nakecaj spoustu,ale když se objeví šéf tak jsou tákoví maličcístyrka

Není tady

#100 25. 11. 2010 16:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

Kuty napsal(a):

aprill napsal(a):

Kuty napsal(a):

A jedná se o tvé nadřízené?Oni lidi jinak toho nakecaj spoustu,ale když se objeví šéf tak jsou tákoví maličcístyrka

nenenene lol , ale jsou z blízkého okolí vissla

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí