Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#701 4. 2. 2011 8:58

Beta El
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2011
Příspěvky: 98

Re: Oslava pro jeho děti

Já se taky rozvedla po dvaceti letech manželství s mužem, kterého jsem si původně vzala z lásky, ale nějak nám to prostě nevyšlo. A celou dobu jsem nepochybovala o tom, že někde existuje ten můj "Pan Božský". Pak jsem se začala seznamovat s různými pány a nějak mne ten optimismus přešel. smile Byli starší, mladší, svobodní, ženatí, rozvedení, bezdětní i dětní. Jeden jedinej o kterýho jsem fakt stála, byl sice mladší, svobodnej, zajištěnej, bezdětnej ... ale s přítelkyní za zády. Už to je s podivem, když kluk podvádí přítelkyni, kterou si chce vzít, ale tenkrát jsem to neřešila. Sobecky jsem si užívala jeho pozornost. Nakonec jsme se rozešli. Rozhodl se, že bude mít dítě. S přítelkyní. Tak si ji vzal. A teď to dítě mají a on mi občas napíše, jestli bych neměla čas. Neměla. Protože jsem mezitím potkala "Pana Božského" právě v okamžiku, kdy už jsem se rozhodla, že se na všechny chlapy vykašlu a zůstanu prostě sama, no a co.
Nemyslím, že každý chlap, který je rozvedený, je špatný, proto je rozvedený. Nemyslím, že ženské jsou dokonalé a proto se s těmi nedokonalými chlapy rozvádějí. Je spousta ženských, se kterými by nechtěla žít ani ženská...lol
Prostě je to tak, že když jste ve správnou dobu na správném místě, tak se prostě potkáte... Náhoda. stolt

Není tady

 

#702 4. 2. 2011 9:10

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Oslava pro jeho děti

Já, jak na ty chlapy koukám - všichni jsou úžasní, každý v něčem a žádný ve všem. Asi je dobrý, když ty úžasnosti konvenují a to ostatní člověk ne toleruje, ale respektuje, čili ctí. A pořád trvám na tom Jaká šla, takového potkala. (To není to, že když potkᚠšpatného, znamená to, že jsi špatná).


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#703 4. 2. 2011 9:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oslava pro jeho děti

Nebyli ani ve věku 20-25, to jsme si to jen myslely a pak plakaly, lepší už to bylo ve věku 25-30, a i tady se ukázalo, že už to jen byli lepší herci
Nojo, děvče - jenže když si nebudeme (navzájem, prosím) myslet, že jsou když ne úúúúúúúžasní, tak aspoň úžasní http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png, nikdo se do vztahu nepohrne. Ona matička příroda ví, co činí, když na čas vyřazuje rozumné myšlení... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png Někdo pak opravdu pláče, někdo odchází... ale dost lidí uzná, že jim stačí to jedno "ú", protože by taky mohli přebrat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#704 4. 2. 2011 10:27

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Beta El napsal(a):

Protože jsem mezitím potkala "Pana Božského" právě v okamžiku, kdy už jsem se rozhodla, že se na všechny chlapy vykašlu a zůstanu prostě sama, no a co.
Nemyslím, že každý chlap, který je rozvedený, je špatný, proto je rozvedený. Nemyslím, že ženské jsou dokonalé a proto se s těmi nedokonalými chlapy rozvádějí. Je spousta ženských, se kterými by nechtěla žít ani ženská...lol
Prostě je to tak, že když jste ve správnou dobu na správném místě, tak se prostě potkáte... Náhoda. stolt

Ano. Já zatím zřejmě nebyla.
A samozřejmě souhlasím s tím, že nás (mě) je taky někdy dost. smile To nijak nezakrývám.
Btw líbí se mi, co má v podpisu některá babinetka - Náhody neexistují. To jen Bůh chtěl zůstat inkognito. godlike

 

#705 4. 2. 2011 13:12

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Oslava pro jeho děti

Já to vůbec nebrala tak, ani neřešila, vyskytují-li se nějaký vhodní či ne, mají-li být ženatí či ne... Prostě jsem věřila, věděla, že ten hodící se ke mně (nechci použít výraz ideální - při jde mi zprofanovaný nebo zidealizovaný? big_smile )je, a přijde. K čemu by mi byla jakékoliv statgistiky či úvahy o stavu budoucího muže...Věřila jsem, že si budem přínosem a že se doplníme, krom toho, že mi samosebou bude "vonět" rodna A taky jsem si musela být jista - na čož jsem dříve jaksi zapomněla roll - že také mám "panu úžasnému" co nabídnout.

Těžko to popsat, ale já si byla jista. Ten život v tomto období byl, jako když víte, že dostenete dárek, jen nevíte přesně kdy a jak bude zabalen. smile . Takže období příjemného napětí, lehkého očekávání, v dobrém naladění a šlo si tento čas krásně užívat ..jako třeba předvánoční atmosféru.  Neumím ten úžasnej stav popsat.
Proto si myslím (a  nejen proto), že přitažlivost ve vesmíru je a fantasticky se s ní pracuje. big_smile

Není tady

 

#706 4. 2. 2011 13:30

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Já řeším - ženatý, ne.
Chvíli jsem si myslela, že jsem potkala hodícího se ke mně. Byl ženatý. Takže jsem to řešila. Protože ženatý bolelo.

 

#707 4. 2. 2011 13:37

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Wiki napsal(a):

Já to vůbec nebrala tak, ani neřešila, vyskytují-li se nějaký vhodní či ne, mají-li být ženatí či ne... Prostě jsem věřila, věděla, že ten hodící se ke mně (nechci použít výraz ideální - při jde mi zprofanovaný nebo zidealizovaný? big_smile )je, a přijde. K čemu by mi byla jakékoliv statgistiky či úvahy o stavu budoucího muže...Věřila jsem, že si budem přínosem a že se doplníme, krom toho, že mi samosebou bude "vonět" rodna A taky jsem si musela být jista - na čož jsem dříve jaksi zapomněla roll - že také mám "panu úžasnému" co nabídnout.

Těžko to popsat, ale já si byla jista. Ten život v tomto období byl, jako když víte, že dostenete dárek, jen nevíte přesně kdy a jak bude zabalen. smile . Takže období příjemného napětí, lehkého očekávání, v dobrém naladění a šlo si tento čas krásně užívat ..jako třeba předvánoční atmosféru.  Neumím ten úžasnej stav popsat.
Proto si myslím (a  nejen proto), že přitažlivost ve vesmíru je a fantasticky se s ní pracuje. big_smile

Ano. Ale nad tím vším je, jak já říkám pracovně "Bůh". Jeho záměr je možná jiný, než že mám toho hodícího se ke mně potkat v tomto životě. Nebo ho už možná potkat nemám a mám "na programu řešení" jiné své záležitostí. Nebo vesmír = Bůh a má se mnou jiné záměry. smile
Bůhví. Bůh ví. smile

I bez té "předvánoční atmosféry čekání na partnera" čas teď krásně užívám. Protože mám "předvánoční atmosféru" lehkého očekávání jakéhokoliv dárku, který mi může každá další vteřina přinést, ne PRÁVĚ dárku správného "protikusu" pro to, abychom byli pár.

A takový vnouček, to je krásný dáreček. stolt I vše, co následuje po jeho narození. smile

Upravil(a) majkafa (4. 2. 2011 13:41)

 

#708 4. 2. 2011 14:04

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Oslava pro jeho děti

Majko, hlavne, ze jsme v pohode. Treba ted potkame toho spravneho.... ja na to ale necekam.
Uzivam si zivota bez velkych ocekavani.... cool

Není tady

 

#709 4. 2. 2011 19:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

Ivana napsal(a):

Taky bych chtěla, jen tak pro srandu, vědět, kde jsou ty davy těch nezadaných úžasných mužů ve věku mezi 40-50. Už jsem tu na babi četla mockrát - chlapů je! klidně si najdeš někoho jiného a lepšího! Moje zkušenosti jsou naprosto jiné. Muži v tomto věku jsou buď dlouhodobě zadaní, nebo mají nějakou zásadní charakterovou vadu. Kdo je v tomto věku dosud svobodný, ten měl nějaký důvod, proč tomu tak je a smůla na špatné partnerky to nebude. Kdo je rozvedený a nemá novou partnerku, toho zřejmě vykopla manželka a z 90ti % to není tak, že by ten muž byl úžasný a ona ho opustila z nějaké rozežranosti nebo proto, že ji pálilo dobré bydlo. Ten muž měl nějakou zásadní vadu, kterou ta manželka i po x letech nemohla zkousnout natolik, že se raději rozvedla. Jo, pak jsou tu ještě vdovci, těch ale moc není. Tak to bohužel je s nezadanými muži na trhu. Čest výjimkám.

No, niekedy natrafíš na tkaého, čo sa práve rozvádza tongue - nie kvôli tebe, ale z nejakého iného dôvodu - a mne sa teda zadarilo už 2x, s tým druhým som furt... Ale prisahám, že to boli náhody(teda, tej prvej pomohli spoloční kamoši), nie že by som obchádzala súdy a skúmala zoznam žiadostí o rozvod. big_smile A davy ich nie sú, ale nejakí sa nájdu. Ja som ani pred 15 rokmi nestretávala davy nezadaných, čo by bol ideálni, bezchybní alebo aspoň kompatibilní... wink Vždy to bolo o náhode, ktorej sa pomohlo, a o šastí. A asi trochu aj o sebekritickosti a o tolerancii, o tom čo chcem a čo nechcem, atď.

Upravil(a) Selima (4. 2. 2011 19:25)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#710 4. 2. 2011 19:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

Lazurka napsal(a):

Jéžiš, vy děláte, jako byste už někdy viděli ideálního chlapa!! Nebyli ani ve věku 20-25, to jsme si to jen myslely a pak plakaly, lepší už to bylo ve věku 25-30, a i tady se ukázalo, že už to jen byli lepší herci dumbom
Navíc, svobodnej ve 40 jen znamená, že nebyl ženatej, ale mohl douho žít na hromádce a rozejít se (obdoba rozvedenej), děláte, jak když nežijete v 21.století..
Na každým je něco.. dá se vybrat, prostě to jen dýl trvá, a není to třebas jen o materiálu na výběr, ale i o kriteriích, které si léty nastavujeme my..
Ostatně, z jejich pohledu je to s ženskejma úplně stejný.. v tomhle věku jsou buď divné=svobodné, nebo rozvedené a to je horší, že s potomkama na krku..
godlike

stolt Ja som tiež technicky vzaté Panna nepobozkaná, ale prakticky mám za sebou 10-ročný spoločný život. big_smile Je to kus od kusu, len aby mal človek (=žena big_smile ) trpezlivos hžada...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#711 4. 2. 2011 19:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

elena007 napsal(a):

Selimo, to je o nastaveni. Kdyz jsem trosku dyl po tricitce zustala z vlastni vule sama, ani ve snu me nenapadlo, ze by s panem uzasnym mel byt nejaky problem. A furt si myslim, ze kdybych nejakou momentalni neprizni osudu o sveho soucasneho uzasneho prisla, coz si skutecne vubec nepreji a nechci se rouhat smile, davy asi tezko, ale nejaky pan uzasny by tam pro me byl. A kompromisy primo nesnasim, musel by byt uzasny. smile

Aj ja som úžasného vždy našla, aj sa zamilovala, ale pri tom spolubývaní už to občas škrípalo. Teda, aby som bola presná, desa rokov som JA nechcela už býva s chlapom a kričala som že UŽ NIKDY! Potom s jedným sme mali pekné víkendy, ale nejako sa to rozpadlo... ani neviem na čom. No a teraz mám pekný vzah, ale nebývame spolu. Možno TO je tajomstvo pekného vzahu big_smile - neviem.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#712 4. 2. 2011 19:31

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Selima napsal(a):

No, niekedy natrafíš na tkaého, čo sa práve rozvádza tongue - nie kvôli tebe, ale z nejakého iného dôvodu - a mne sa teda zadarilo už 2x, s tým druhým som furt... Ale prisahám, že to boli náhody(teda, tej prvej pomohli spoloční kamoši), nie že by som obchádzala súdy a skúmala zoznam žiadostí o rozvod. big_smile A davy ich nie sú, ale nejakí sa nájdu. Ja som ani pred 15 rokmi nestretávala davy nezadaných, čo by bol ideálni, bezchybní alebo aspoň kompatibilní... wink Vždy to bolo o náhode, ktorej sa pomohlo, a o šastí. A asi trochu aj o sebekritickosti a o tolerancii, o tom čo chcem a čo nechcem, atď.

Seli, ale to je skvelý nápad. lol
Keď si predstavím, ako to na našom okresnom súde vyzerá a ako tam boli na dverách súdnych siení vyvesené dlhé zoznamy rozvádzajúcich sa, po pol hodinách vždy ďalší a ďalší pár.
Že by som tam občas zašla okukova a odchytila nejakého, čo mi padne do oka? lol

 

#713 4. 2. 2011 19:53

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Oslava pro jeho děti

Prave to sa stalo mne. Muj muz se prave rozvedl a rozhodl se, ze vezme misto v Praze, aby zmenil vzduch a v klidu zvazil, co dal. big_smile

Není tady

 

#714 4. 2. 2011 20:02

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Oslava pro jeho děti

Selima napsal(a):

elena007 napsal(a):

Selimo, to je o nastaveni. Kdyz jsem trosku dyl po tricitce zustala z vlastni vule sama, ani ve snu me nenapadlo, ze by s panem uzasnym mel byt nejaky problem. A furt si myslim, ze kdybych nejakou momentalni neprizni osudu o sveho soucasneho uzasneho prisla, coz si skutecne vubec nepreji a nechci se rouhat smile, davy asi tezko, ale nejaky pan uzasny by tam pro me byl. A kompromisy primo nesnasim, musel by byt uzasny. smile

Aj ja som úžasného vždy našla, aj sa zamilovala, ale pri tom spolubývaní už to občas škrípalo. Teda, aby som bola presná, desa rokov som JA nechcela už býva s chlapom a kričala som že UŽ NIKDY! Potom s jedným sme mali pekné víkendy, ale nejako sa to rozpadlo... ani neviem na čom. No a teraz mám pekný vzah, ale nebývame spolu. Možno TO je tajomstvo pekného vzahu big_smile - neviem.

Ja bych s panem uzasnym urcite chtela i bydlet a asi se i vdat , bez toho to pro me neni uplny vztah. Mozna v osumdesati bych se uz vdavat a bydlet nemusela, ale jista si nejsem. lol

Není tady

 

#715 4. 2. 2011 20:26

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Oslava pro jeho děti

Taky bych chtěla, jen tak pro srandu, vědět, kde jsou ty davy těch nezadaných úžasných mužů ve věku mezi 40-50. Už jsem tu na babi četla mockrát - chlapů je! klidně si najdeš někoho jiného a lepšího! Moje zkušenosti jsou naprosto jiné. Muži v tomto věku jsou buď dlouhodobě zadaní, nebo mají nějakou zásadní charakterovou vadu.

Ivanko, mᚠpravdu, davy jich nejsou. Většinou jsou fakt zadaní, a nebo mᚠto štěstí, že je potkᚠve správný čas, a je to fakt náhoda, že jsou právě volní. Já si vůbec netroufám tady pouštět nějaká moudra. Jen chci napsat, že jednoho takového jsem potkala /vlastně dva/ a jsem tomu ráda.
Vlastně jsem jen chtěla pozdravit "staré babinetky".

Upravil(a) aeva1 (4. 2. 2011 20:32)

Není tady

 

#716 4. 2. 2011 20:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

majkafa napsal(a):

Selima napsal(a):

No, niekedy natrafíš na tkaého, čo sa práve rozvádza tongue - nie kvôli tebe, ale z nejakého iného dôvodu - a mne sa teda zadarilo už 2x, s tým druhým som furt... Ale prisahám, že to boli náhody(teda, tej prvej pomohli spoloční kamoši), nie že by som obchádzala súdy a skúmala zoznam žiadostí o rozvod. big_smile A davy ich nie sú, ale nejakí sa nájdu. Ja som ani pred 15 rokmi nestretávala davy nezadaných, čo by bol ideálni, bezchybní alebo aspoň kompatibilní... wink Vždy to bolo o náhode, ktorej sa pomohlo, a o šastí. A asi trochu aj o sebekritickosti a o tolerancii, o tom čo chcem a čo nechcem, atď.

Seli, ale to je skvelý nápad. lol
Keď si predstavím, ako to na našom okresnom súde vyzerá a ako tam boli na dverách súdnych siení vyvesené dlhé zoznamy rozvádzajúcich sa, po pol hodinách vždy ďalší a ďalší pár.
Že by som tam občas zašla okukova a odchytila nejakého, čo mi padne do oka? lol

godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#717 4. 2. 2011 20:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

elena007 napsal(a):

Selima napsal(a):

elena007 napsal(a):

Selimo, to je o nastaveni. Kdyz jsem trosku dyl po tricitce zustala z vlastni vule sama, ani ve snu me nenapadlo, ze by s panem uzasnym mel byt nejaky problem. A furt si myslim, ze kdybych nejakou momentalni neprizni osudu o sveho soucasneho uzasneho prisla, coz si skutecne vubec nepreji a nechci se rouhat smile, davy asi tezko, ale nejaky pan uzasny by tam pro me byl. A kompromisy primo nesnasim, musel by byt uzasny. smile

Aj ja som úžasného vždy našla, aj sa zamilovala, ale pri tom spolubývaní už to občas škrípalo. Teda, aby som bola presná, desa rokov som JA nechcela už býva s chlapom a kričala som že UŽ NIKDY! Potom s jedným sme mali pekné víkendy, ale nejako sa to rozpadlo... ani neviem na čom. No a teraz mám pekný vzah, ale nebývame spolu. Možno TO je tajomstvo pekného vzahu big_smile - neviem.

Ja bych s panem uzasnym urcite chtela i bydlet a asi se i vdat , bez toho to pro me neni uplny vztah. Mozna v osumdesati bych se uz vdavat a bydlet nemusela, ale jista si nejsem. lol

Nuž, čo ti na to poviem... Môj predošlý vzah nebol práve ako z telenovely a rozchod bol pre mňa taký brutálny, že som sa rozhodla, že TOTO už veru nechcem. hmm A je možné, že keby sa tebe stalo niečo podobné, tiež by to zmenilo tvoj názor na spolubývanie... neviem. Ale je fakt, že časom sa moje radikálne postoje zmiernili a možno ešte niekedy pred smrou budem s nejakým mužom aj býva v jednej domácnosti. big_smile Bohvie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#718 4. 2. 2011 20:42

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Aevičko, ahooj, jsem tak ráda, že tě zase čtu. Jak se máš? Když tak můžeš do SZ?

 

#719 6. 2. 2011 17:56

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Oslava pro jeho děti

majkafa napsal(a):

Aevičko, ahooj, jsem tak ráda, že tě zase čtu. Jak se máš? Když tak můžeš do SZ?

Díky, taky zdravím,
a mám se hezky. Hodně hezky. smile

Není tady

 

#720 7. 2. 2011 17:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

aeva1 napsal(a):

Taky bych chtěla, jen tak pro srandu, vědět, kde jsou ty davy těch nezadaných úžasných mužů ve věku mezi 40-50. Už jsem tu na babi četla mockrát - chlapů je! klidně si najdeš někoho jiného a lepšího! Moje zkušenosti jsou naprosto jiné. Muži v tomto věku jsou buď dlouhodobě zadaní, nebo mají nějakou zásadní charakterovou vadu.

Ivanko, mᚠpravdu, davy jich nejsou. Většinou jsou fakt zadaní, a nebo mᚠto štěstí, že je potkᚠve správný čas, a je to fakt náhoda, že jsou právě volní. Já si vůbec netroufám tady pouštět nějaká moudra. Jen chci napsat, že jednoho takového jsem potkala /vlastně dva/ a jsem tomu ráda.
Vlastně jsem jen chtěla pozdravit "staré babinetky".

rock Ukáže s anieekdy, ozvi, písni, ako sa máš... Bola si jedna z prvých babinetiek, ktoré som poznala face-to-face. Nostalgia jak sfiňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#721 7. 2. 2011 18:12

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

aevičko, přidávám se k Selimě, jsem bába zvědavka. big_smile Dobrých zpráv není nikdy dost. stolt

 

#722 7. 2. 2011 20:29

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Oslava pro jeho děti

Seli, Já nevím, teď jsem napsala nějaký příspěvek a zmizel. Tak jen stručně. Jsem v pohodě. Momentální stav. Nemůžu říct, že trvalý, protože nevím, co přinese budoucnost a znám propady svých nálad .. smích.
Čtyři roky po rozvodu: stále pracuji ve firmě s BM, vztahy nadstandartní - smích, ne někdy bych ho zabila... na "výchově" naši dcery se dokážeme dobře domluvit, teď teda přerušila školu a odjíždí na rok do světa .. jen tak , vydělat si a za vydělané peníze cestovat, nebráním jí, myslím, že je to dobrá zkušenost, ale jen doufám, že se vrátí a školy dokončí. Přítelkyni BM potkávám denně - bydlí ve firmě - paráda ... Velká zkouška mojí ješitnosti, ega atd. Když mě pozdraví, nejsem schopna ji odpovědět a nikdy to nebude jiné.
Já v soukromí - pocity štěstí - potkala jsem chlapa, se kterým bych odešla na konec světa . . já vím, jsem blázen. Nejsme spolu ani rok a máme na sebe málo času, ale je to ono .. Já tak vůbec mám štěstí na lidi, vlastně i s BM máme dobré vztahy, i s jeho rodinou, i když to skoro nechci pěstovat dál, protože to pro jeho další vztah není dobré, abych se tam motala.
Na konci ledna jsem byla na operaci a bylo to trochu, no nemuselo to být dobré, ale je - huráááá - a zkouška vztahu jako prase /pardon/ , no a obstál, hezké. I BM obstál - vlastně jsem š´tastný člověk.
Tak teď to pošlu a ráno možná smažu.
Tímto zdravím Selimku a Majku a ostatní "staré babinetky" . Seli, často si na tebe vzpomenu, jak jsme se ještě s "Růžou" potkaly na nádraží.
Doufám, že se holky máte dobře.

Není tady

 

#723 7. 2. 2011 20:32

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Oslava pro jeho děti

aeva1 napsal(a):

Taky bych chtěla, jen tak pro srandu, vědět, kde jsou ty davy těch nezadaných úžasných mužů ve věku mezi 40-50. Už jsem tu na babi četla mockrát - chlapů je! klidně si najdeš někoho jiného a lepšího! Moje zkušenosti jsou naprosto jiné. Muži v tomto věku jsou buď dlouhodobě zadaní, nebo mají nějakou zásadní charakterovou vadu.

Ivanko, mᚠpravdu, davy jich nejsou. Většinou jsou fakt zadaní, a nebo mᚠto štěstí, že je potkᚠve správný čas, a je to fakt náhoda, že jsou právě volní. Já si vůbec netroufám tady pouštět nějaká moudra. Jen chci napsat, že jednoho takového jsem potkala /vlastně dva/ a jsem tomu ráda.
Vlastně jsem jen chtěla pozdravit "staré babinetky".

Ahoooooj, moc zdravím par


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#724 7. 2. 2011 20:41

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Oslava pro jeho děti

Díky, Pan, taky tě zdravím. Občas si vzpomenu na Černošice, jak jsem tak brečela jak blbá. Vlastně to ani není tak dlouho.

Není tady

 

#725 8. 2. 2011 13:28

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Oslava pro jeho děti

Ahoj Aevo, taky vzpomínám, jak jsme se setkaly s Růžou a Juditou v kavárně v Brně.
Jsem ráda, že se ti vede dobře, jak jsem na tom já, to určitě víš, jestli to tu někdy čteš.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů