Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#676 2. 2. 2011 17:13

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Oslava pro jeho děti

anais.de napsal(a):

Myslim, ze chlap ke mne vekove primereny (mam rada trochu starsi, takze tak kolem ctyricitky), ktery by byl svobodny a bezdetny, by mel s vysokou pravdepodobnosti nejakou skrytou vadu smile). Joo, ted si vzpominam, ze jsem vlastne s jednim chvili chodila, ale zacaly mu po par tydnech (!!!) vztahu tikat biologicke hodiny. Mozna pro nekoho idealni partner, ale ja jsem se vydesila a utekla.

Taky jsem mela svobodneho, bezdetneho, bylo mu pres 40 let.... jo, a skryta vada tam taky byla stolt.

Není tady

 

#677 2. 2. 2011 20:14

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Oslava pro jeho děti

majkafa: Tercilo, prosím tě, seznámíš mě s tím skvělým svobodným bezdětným pánem? smile Teda, jestli je v našem věku. big_smile

big_smile big_smile za prvé si ho ráda nechám pro sebe a za druhé je trošíííčku mladší big_smile. Tak akorát na ženění big_smile.
Holky, ale skryté vady mají přece úplně všichni chlapi. Ti svobodní mají jen tu smůlu, že to partnerky poznaly včas big_smile big_smile.

Není tady

 

#678 2. 2. 2011 20:52

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Bramborka napsal(a):

Souhlasím s Wiki, ale myslím, že není nutno opírat se o pochopení partnerem, důležité je pochopit sám. O očekávání změn u toho druhého ani nemluvím. Jinak člověk pro třísku v oku bližního nevidí břevno v oku svém.
A k Setupčině tempu: ona ztratila nedávno (půlrok?) jednoho z mužů svého života - svého otce. Teď se srovnává s dalším jedním z mužů svého života - několikaletým (?) partnerem. Na složitosti vztahu s partnerem, resp. na Setupčině postoji, má nezanedbatelný podíl i její zemřelý tatínek, ona se krom toho, že se musí vyrovnat s jeho nepřítomností, musí vyrovnat i s tímhle. Řekla bych, že to není nic na krátké lokte i pro rozhodnější, pokud se k tomu opravdu postavit chtějí.
Navíc mi v Setupčině psaní chybí víc vtipu, humoru a nadhledu, ačkoli to všechno je jí jindy patrně vlastní. Smutek? Únava? Deprese?   
Prostě těžkost, že ......?

Tak tenhle příspěvek mě opravdu dostal. Právě poslouchám hudbu, co poslouchal táta. Úplně ho při tom vidím, jak sedí za stolem, zvedne hlavu a usměje se, když vejdu. Ale to by bylo na jinou debatu. (vhodného smajlíka jsem nenašla)
Asi je to na mě moc a nedokážu to v sobě srovnat a tak to ventiluju tady. Nevím, jak na to, co dál. Kamarádka je daleko a sms to nezvládnou. Ještě před pár týdny jsem někomu vědomě vysílala signály o pomoc, nebyly postřehnuty, přijaty, dekodovány...tak se pokouším sama.
Přítel mě svým způsobem má rád a udělal by pro mě hodně, zase tím svým měřítkem (tím měřítkem jsou peníze, u dětí mu to vychází, vítají to, to je to, co chtějí, na mě to moc nepůsobí). Někdo má rád, jak nejvíc může, a pro druhého to může být málo.
Humor, vtip a nadhled mi poslední dobou opravdu chybí, někdy mám pocit, že jsem se zapomněla usmívat. Manžel kolegyně mně řekl, že mě zná jako usměvavou a vtipnou a kdy se prý zase začnu usmívat a chodit s nima zase na canastu. Nedokážu si představit, jak bych při své únavě zvládla hrát do jedné v noci a při vínku.

Svobodný, bezdětný... Nemůžu posuzovat, jestli je někde závada, protože sama jsem totéž v ženském rodě. A vůbec jsem to tak nechtěla. Minulý přítel byl hodně alternativní člověk a věřil v hodně, pro mě, nadpřirozené věci a unikaly mu ty pozemské. Byl svobodný a bezdětný ke 40. Přítel před ním byl svobodný, měl přede mnou dlouholetou známost, nějakou dobu po rozchodu začal s ní znovu spávat, protože její manžel nemohl mít děti, tak se s ním prý takto domluvili. Já jsem se to dozvěděla, až se zadařilo a kupodivu se k sobě vrátili. No a od prvního přítele jsem odešla po první facce. Takže už o dalším by se mi v budnoucnu přemýšlet ani nechtělo. Co by mi tak chybělo do sbírky, alkoholik, gambler... Všichni  svobodní (pravda, tenkrát přiměřeně mému věku, všichni jsme byli mladší). Tak jsem zkusila rozvedeného. Taky netrefa...

Není tady

 

#679 2. 2. 2011 21:40

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Tercila napsal(a):

majkafa: Tercilo, prosím tě, seznámíš mě s tím skvělým svobodným bezdětným pánem? smile Teda, jestli je v našem věku. big_smile

big_smile big_smile za prvé si ho ráda nechám pro sebe a za druhé je trošíííčku mladší big_smile. Tak akorát na ženění big_smile.
Holky, ale skryté vady mají přece úplně všichni chlapi. Ti svobodní mají jen tu smůlu, že to partnerky poznaly včas big_smile big_smile.

aha. Ale tím jsi nepotvrdila, že V NAŠEM VĚKU je kolem spousta svobodných, bezdětných a skvělých.
Btw ty jsi svému muži nevěrná? smile Co bys dělala s takovou kamarádkou tvého muže?  Hm.

Jsem tu předposlední větu raději smazala, abych nebyla jedovatá. Nehřeš slovem. smile

Upravil(a) majkafa (2. 2. 2011 22:09)

 

#680 2. 2. 2011 22:07

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Oslava pro jeho děti

No nevím, jestli je v našem věku tolik svobodných, bezdětných a skvělých mužů. Zato znám docela dost skvělých a nezadaných žen v našem věku.big_smile

Není tady

 

#681 2. 2. 2011 22:08

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

lea64 napsal(a):

No nevím, jestli je v našem věku tolik svobodných, bezdětných a skvělých mužů. Zato znám docela dost skvělých a nezadaných žen v našem věku.big_smile

tummenuppgodlikelol

 

#682 2. 2. 2011 22:51

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Oslava pro jeho děti

majkafa: Ale tím jsi nepotvrdila, že V NAŠEM VĚKU je kolem spousta svobodných, bezdětných a skvělých.

Ale taky Setupce netáhne na pade, maji wink big_smile
A nevěrná skutečně nejsem. smile Není totiž nutno, což ale neznamená, že bych se o někom nemohla vyjádřit, že je skvělý. smile Jo, takového kdyby Setupka poznala, měla by po starostech. neutral
Ještě dodatek: kdybych chtěla být nevěrná, vybrala bych si raději bezdětného než rozvedeného s dětmi. Někdo se do něčeho vrhá po hlavě, někdo je zdrženlivější... smile
Na rozdíl od některých zdejších koček, které vidí na svobodných mužích skryté chybky, já je vidím spíš na těch rozvedených - kdyby byli bez chybek, nebyli by rozvedení, že smile. Koneckonců, pracuji v mužském kolektivu a u mnohých se vůbec nedivím, že ty jejich manželky sáhly k rozvodu... wink
Ne, to se samozřejmě nedá takhle dělit, jde o to, jak se kdo s kým potká.
Dobrou!

Upravil(a) Tercila (2. 2. 2011 22:57)

Není tady

 

#683 3. 2. 2011 12:30

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Oslava pro jeho děti

Bramborka napsal(a):

Souhlasím s Wiki, ale myslím, že není nutno opírat se o pochopení partnerem, důležité je pochopit sám. O očekávání změn u toho druhého ani nemluvím. Jinak člověk pro třísku v oku bližního nevidí břevno v oku svém.
A k Setupčině tempu: ona ztratila nedávno (půlrok?) jednoho z mužů svého života - svého otce. Teď se srovnává s dalším jedním z mužů svého života - několikaletým (?) partnerem. Na složitosti vztahu s partnerem, resp. na Setupčině postoji, má nezanedbatelný podíl i její zemřelý tatínek, ona se krom toho, že se musí vyrovnat s jeho nepřítomností, musí vyrovnat i s tímhle. Řekla bych, že to není nic na krátké lokte i pro rozhodnější, pokud se k tomu opravdu postavit chtějí.
Navíc mi v Setupčině psaní chybí víc vtipu, humoru a nadhledu, ačkoli to všechno je jí jindy patrně vlastní. Smutek? Únava? Deprese?   
Prostě těžkost, že ......?

Souhlasím, není nutno čekat, až partner pochopí, to ne... Ono se to vždy vystříbří samo. Tak, že ani my bychom to cíleně dotáhnout nedokázali, protože nedokážeme vidět všechny okolnosti a souvztažnosti.
Teď už píšu jaksi Setupce a obecně...co mi tam naskočilo
Vždycky platí, že když jsem nespokojená, jsou příčinou nesplněná očekávání - proto vím, že si všechno těžké dělám jen vždy sama. Aproto si to myslím i o všech ostatních. Ovšem je to třeba pochopit správně, protože když se to uchopí jako  (zvolím příklad - a není k tématu) "takže nakonec já můžu za to, že je chlap nevěrný?!! " , tak je to nesprávně pochopeno. Ale vždycky máme jen my sami omezení a očekávání, ale které jsme si tam nastavili sami a třeba jej tam už desetiletí hýčkáme...

Setupko, nezapomeň, že to vždycky běží ve vlnovkách, takže jsi-li dole, poběžíš teď zase nahoru a bude fajn. Až se to v tobě ustálí, ty budeš vědět co udělat. nelámej nic přes koleno, v klidu si zraj, nedělej nic co je ti proti mysli, a totéž ani nikomu druhému a a pak už jen nasedni na tuto vlnu...nmetrap se, užívej si života kolem a začni se konečně usmívat. táta by tě určitě nerad viděl ztrápenou...hjarta

Není tady

 

#684 3. 2. 2011 15:50

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Oslava pro jeho děti

venuše napsal(a):

anais.de napsal(a):

Myslim, ze chlap ke mne vekove primereny (mam rada trochu starsi, takze tak kolem ctyricitky), ktery by byl svobodny a bezdetny, by mel s vysokou pravdepodobnosti nejakou skrytou vadu smile). Joo, ted si vzpominam, ze jsem vlastne s jednim chvili chodila, ale zacaly mu po par tydnech (!!!) vztahu tikat biologicke hodiny. Mozna pro nekoho idealni partner, ale ja jsem se vydesila a utekla.

Taky jsem mela svobodneho, bezdetneho, bylo mu pres 40 let.... jo, a skryta vada tam taky byla stolt.

Ona moje jedna kolegyňka říká: jestli je chlap co má po 30-cítce pořád svobodný a bezdětný, tak to není jen tak. něco v tom bude a bacha na něj.

Zatím se mi to vždy potvrdilo. Byli to (s prominutím) doslova magoři, se kterými žádná žena nezůstane.

Není tady

 

#685 3. 2. 2011 17:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Oslava pro jeho děti

Tercila napsal(a):

majkafa: Tercilo, prosím tě, seznámíš mě s tím skvělým svobodným bezdětným pánem? smile Teda, jestli je v našem věku. big_smile

big_smile big_smile za prvé si ho ráda nechám pro sebe a za druhé je trošíííčku mladší big_smile. Tak akorát na ženění big_smile.
Holky, ale skryté vady mají přece úplně všichni chlapi. Ti svobodní mají jen tu smůlu, že to partnerky poznaly včas big_smile big_smile.

takže ty davy , těch svobodných , bezdětných mužů je .....jeden?
no vzhledem k tomu, že neustále opakuješ, že pracuješ v mužském kolektivu, přijde mi to poněkud málo.
A co to znamená trošičku mladší?,?

Není tady

 

#686 3. 2. 2011 18:17

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Oslava pro jeho děti

Taky bych chtěla, jen tak pro srandu, vědět, kde jsou ty davy těch nezadaných úžasných mužů ve věku mezi 40-50. Už jsem tu na babi četla mockrát - chlapů je! klidně si najdeš někoho jiného a lepšího! Moje zkušenosti jsou naprosto jiné. Muži v tomto věku jsou buď dlouhodobě zadaní, nebo mají nějakou zásadní charakterovou vadu. Kdo je v tomto věku dosud svobodný, ten měl nějaký důvod, proč tomu tak je a smůla na špatné partnerky to nebude. Kdo je rozvedený a nemá novou partnerku, toho zřejmě vykopla manželka a z 90ti % to není tak, že by ten muž byl úžasný a ona ho opustila z nějaké rozežranosti nebo proto, že ji pálilo dobré bydlo. Ten muž měl nějakou zásadní vadu, kterou ta manželka i po x letech nemohla zkousnout natolik, že se raději rozvedla. Jo, pak jsou tu ještě vdovci, těch ale moc není. Tak to bohužel je s nezadanými muži na trhu. Čest výjimkám.

Není tady

 

#687 3. 2. 2011 18:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

Ivana napsal(a):

Taky bych chtěla, jen tak pro srandu, vědět, kde jsou ty davy těch nezadaných úžasných mužů ve věku mezi 40-50. Už jsem tu na babi četla mockrát - chlapů je! klidně si najdeš někoho jiného a lepšího! Moje zkušenosti jsou naprosto jiné. Muži v tomto věku jsou buď dlouhodobě zadaní, nebo mají nějakou zásadní charakterovou vadu. Kdo je v tomto věku dosud svobodný, ten měl nějaký důvod, proč tomu tak je a smůla na špatné partnerky to nebude. Kdo je rozvedený a nemá novou partnerku, toho zřejmě vykopla manželka a z 90ti % to není tak, že by ten muž byl úžasný a ona ho opustila z nějaké rozežranosti nebo proto, že ji pálilo dobré bydlo. Ten muž měl nějakou zásadní vadu, kterou ta manželka i po x letech nemohla zkousnout natolik, že se raději rozvedla. Jo, pak jsou tu ještě vdovci, těch ale moc není. Tak to bohužel je s nezadanými muži na trhu. Čest výjimkám.

Ivo, taky jich pár znám, ale bohužel nejsou použitelní pro život hmm . Možná jsem moc vybíravá kapitulation .

Není tady

 

#688 3. 2. 2011 18:35

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

aprill, Ivana psala o úžasných.
Ti, co znᚠty, nebudou úžasní, když o nich píšeš, co píšeš. Davy se prostě nekonají. big_smile Tercilo. Heh

 

#689 3. 2. 2011 18:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Oslava pro jeho děti

Tak davy nezadaných mužů mezi 40-50 lety jistě existují, ale valná většina z nich nejsou úžasní big_smile

Ještě k setupce: nevím, proč by si setupka měla hledat partnera zrovna v kategorii 40-50 let, tedy buď vrstevníka, nebo chlapa o deset let staršího. Nikde přece není psáno, že její partner nemůže být o něco mladší, tedy 35-40 roků stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#690 3. 2. 2011 18:42

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Nu však to říkám, že davy úžasných neexistují. Leda tak v Tercilině hlavě. Otázka ovšem je, jaká má Tercila měřítka.

A Kiaro, ty davy neexistují ani v jiných věkových kategoriích, ani v té 35-40. smile

 

#691 3. 2. 2011 18:55

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Oslava pro jeho děti

Jéžiš, vy děláte, jako byste už někdy viděli ideálního chlapa!! Nebyli ani ve věku 20-25, to jsme si to jen myslely a pak plakaly, lepší už to bylo ve věku 25-30, a i tady se ukázalo, že už to jen byli lepší herci dumbom
Navíc, svobodnej ve 40 jen znamená, že nebyl ženatej, ale mohl douho žít na hromádce a rozejít se (obdoba rozvedenej), děláte, jak když nežijete v 21.století..
Na každým je něco.. dá se vybrat, prostě to jen dýl trvá, a není to třebas jen o materiálu na výběr, ale i o kriteriích, které si léty nastavujeme my..
Ostatně, z jejich pohledu je to s ženskejma úplně stejný.. v tomhle věku jsou buď divné=svobodné, nebo rozvedené a to je horší, že s potomkama na krku..
godlike


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#692 3. 2. 2011 19:12

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Oslava pro jeho děti

majkafa napsal(a):

Nu však to říkám, že davy úžasných neexistují. Leda tak v Tercilině hlavě. Otázka ovšem je, jaká má Tercila měřítka.A Kiaro, ty davy neexistují ani v jiných věkových kategoriích, ani v té 35-40. smile

Něco jako - úžasnej dokud s ním nejsem pod jednou střechou? smile

Není tady

 

#693 3. 2. 2011 19:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

PetrHl napsal(a):

majkafa napsal(a):

Nu však to říkám, že davy úžasných neexistují. Leda tak v Tercilině hlavě. Otázka ovšem je, jaká má Tercila měřítka.A Kiaro, ty davy neexistují ani v jiných věkových kategoriích, ani v té 35-40. smile

Něco jako - úžasnej dokud s ním nejsem pod jednou střechou? smile

Mám dojem, že každý je úžasný, pokud není doma lol .

Není tady

 

#694 3. 2. 2011 19:23

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Lazurka napsal(a):

Jéžiš, vy děláte, jako byste už někdy viděli ideálního chlapa!! Nebyli ani ve věku 20-25, to jsme si to jen myslely a pak plakaly, lepší už to bylo ve věku 25-30, a i tady se ukázalo, že už to jen byli lepší herci dumbom
Navíc, svobodnej ve 40 jen znamená, že nebyl ženatej, ale mohl douho žít na hromádce a rozejít se (obdoba rozvedenej), děláte, jak když nežijete v 21.století..
Na každým je něco.. dá se vybrat, prostě to jen dýl trvá, a není to třebas jen o materiálu na výběr, ale i o kriteriích, které si léty nastavujeme my..
Ostatně, z jejich pohledu je to s ženskejma úplně stejný.. v tomhle věku jsou buď divné=svobodné, nebo rozvedené a to je horší, že s potomkama na krku..
godlike

Však jo. Mám kritéria nastavená do nebeských výšin. Vím, že takový muž na světě není. No a co? Neemám věk na kompromisy. smile 20 let jsem žila s mužem. Teď si užiju jiného způsobu života. Btw není to špatný. Naopak, je to dost dobrý. stolt Možná v šedesáti, jestli dožiju, přijdou z nějakých důvodů kompromisy. Teď ne. smile

Ale já už mám děti. To je pro většinu žen o jiném, než u setupky, která je zatím ještě nemá. Ve dvaceti se do toho jde tak lehce a bez velkých příprav. Jsem rada, že to bylo tak. A stálo to za to, přes to všechno. Ty děti za to stojí. Ostatně, abychom měly děti, nemusíme s nějakým mužem zrovna žít nebo být partneři.

Upravil(a) majkafa (3. 2. 2011 19:25)

 

#695 3. 2. 2011 19:30

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Oslava pro jeho děti

Přesně tak, jsi už o stupeň vejš, nebo spíš o stupeň jinde, a pochopilas a přijala, že chlapa k životu nepotřebuješ, pustíš si je do života jen tak, jak chceš a potřebuješ. Nehledáš. Ale je plno žen, které to tak nemají, nechtějí to tak mít, a ty hledají.. a pak je otázka, co najdou a co jsou ochotny najít :-)

Ráda tě čtu :-)


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#696 3. 2. 2011 19:36

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Oslava pro jeho děti

Kuřátko napsal(a):

venuše napsal(a):

anais.de napsal(a):

Myslim, ze chlap ke mne vekove primereny (mam rada trochu starsi, takze tak kolem ctyricitky), ktery by byl svobodny a bezdetny, by mel s vysokou pravdepodobnosti nejakou skrytou vadu smile). Joo, ted si vzpominam, ze jsem vlastne s jednim chvili chodila, ale zacaly mu po par tydnech (!!!) vztahu tikat biologicke hodiny. Mozna pro nekoho idealni partner, ale ja jsem se vydesila a utekla.

Taky jsem mela svobodneho, bezdetneho, bylo mu pres 40 let.... jo, a skryta vada tam taky byla stolt.

Ona moje jedna kolegyňka říká: jestli je chlap co má po 30-cítce pořád svobodný a bezdětný, tak to není jen tak. něco v tom bude a bacha na něj.

Zatím se mi to vždy potvrdilo. Byli to (s prominutím) doslova magoři, se kterými žádná žena nezůstane.

To byl i muj tata. big_smile Matka s nim uz stastne zije pres ctyricet let.

Není tady

 

#697 3. 2. 2011 19:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

majkafa napsal(a):

anais.de napsal(a):

majkafa napsal(a):

Tercilo, prosím tě, seznámíš mě s tím skvělým svobodným bezdětným pánem? smile Teda, jestli je v našem věku. big_smile

To me taky napadlo. Ja jsem taky ve fazi single po rozvodu poznala par fajn svobodnych bezdetnych kluku - bez vyjimky ve veku pod 30 let smile.

Myslim, ze chlap ke mne vekove primereny (mam rada trochu starsi, takze tak kolem ctyricitky), ktery by byl svobodny a bezdetny, by mel s vysokou pravdepodobnosti nejakou skrytou vadu smile). Joo, ted si vzpominam, ze jsem vlastne s jednim chvili chodila, ale zacaly mu po par tydnech (!!!) vztahu tikat biologicke hodiny. Mozna pro nekoho idealni partner, ale ja jsem se vydesila a utekla.

Mám podobné zkušenosti.

Ja aj iné... sú aj fajn slobodní a bezdetní chlapi PO 30tke - otázka znie PREČO. lol Trebárs preto, že chcú zosta slobodní a bezdetní - alebo nie sú na ženy, boja sa záväzkov, sú nepoužitežní... a ešte je možné, že tí, ktorí prejdú aj týmto sitom a ukážu sa použitežní - aj tak ísú - ma nebudú chcie. Tercile by sa to samozrejme sta nemohlo, ale ona nehžadá slobodného, bezdetného chlapa na zahniezdenie, ona len flirtuje. tongue Na flirt som mala okolo seba vždy chlapov dostatok, dokonca aj na nezáväzný vzah sa vždy nejaký našiel. stolt Ale pri trochu vážnejšom vzahu to už bolo zrazu iné storstark . Ono je rozdiel bali niekoho s vidinou žahkej zábavy a ís do vzahu so spolubývaním, kompromismi, dohodami, demi, zvieratami, záväzkami, pracovnými povinnosami, apod. Tercila to ešte nemala ako zisti, ale moje skúsenosti sú proste takéto. Nie je to nemožné, ale určite to nie je také jednoduché, ako ona tvrdí.

Upravil(a) Selima (3. 2. 2011 20:03)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#698 3. 2. 2011 20:03

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Wiki napsal(a):

Bramborka napsal(a):

Souhlasím s Wiki, ale myslím, že není nutno opírat se o pochopení partnerem, důležité je pochopit sám. O očekávání změn u toho druhého ani nemluvím. Jinak člověk pro třísku v oku bližního nevidí břevno v oku svém.
A k Setupčině tempu: ona ztratila nedávno (půlrok?) jednoho z mužů svého života - svého otce. Teď se srovnává s dalším jedním z mužů svého života - několikaletým (?) partnerem. Na složitosti vztahu s partnerem, resp. na Setupčině postoji, má nezanedbatelný podíl i její zemřelý tatínek, ona se krom toho, že se musí vyrovnat s jeho nepřítomností, musí vyrovnat i s tímhle. Řekla bych, že to není nic na krátké lokte i pro rozhodnější, pokud se k tomu opravdu postavit chtějí.
Navíc mi v Setupčině psaní chybí víc vtipu, humoru a nadhledu, ačkoli to všechno je jí jindy patrně vlastní. Smutek? Únava? Deprese?   
Prostě těžkost, že ......?

Souhlasím, není nutno čekat, až partner pochopí, to ne... Ono se to vždy vystříbří samo. Tak, že ani my bychom to cíleně dotáhnout nedokázali, protože nedokážeme vidět všechny okolnosti a souvztažnosti.
Teď už píšu jaksi Setupce a obecně...co mi tam naskočilo
Vždycky platí, že když jsem nespokojená, jsou příčinou nesplněná očekávání - proto vím, že si všechno těžké dělám jen vždy sama. Aproto si to myslím i o všech ostatních. Ovšem je to třeba pochopit správně, protože když se to uchopí jako  (zvolím příklad - a není k tématu) "takže nakonec já můžu za to, že je chlap nevěrný?!! " , tak je to nesprávně pochopeno. Ale vždycky máme jen my sami omezení a očekávání, ale které jsme si tam nastavili sami a třeba jej tam už desetiletí hýčkáme...

Setupko, nezapomeň, že to vždycky běží ve vlnovkách, takže jsi-li dole, poběžíš teď zase nahoru a bude fajn. Až se to v tobě ustálí, ty budeš vědět co udělat. nelámej nic přes koleno, v klidu si zraj, nedělej nic co je ti proti mysli, a totéž ani nikomu druhému a a pak už jen nasedni na tuto vlnu...nmetrap se, užívej si života kolem a začni se konečně usmívat. táta by tě určitě nerad viděl ztrápenou...hjarta

Díky, tu vlnovku nahoru bych už opravdu potřebovala. Čas si dávám asi tu dobu, co jsem tady. Změnila jsem se, už nejsem tak milá, vstřícná, starostlivá, se zájmem o všechny a všechno, nemám snahu řešit, o všem mluvit, všechno si pamatovat, organizovat, vzládat vedle všech svých záležitostí. Nemám na to sílu. Jedu na rezervu a dělám, co je nejdůležitějšía někdy už ani to ne.
Některé věci samy bez řešení vyhnijí, jiné zahnijí a pojdou. Nᚠvztah je v některé z těch fází, jenom zatím nevím, ve které. Nechám na něm, a mi to ukáže.

Téma "ideální chlap" je samo o sobě slovní hříčka. Kdo by hledal prince na bílém koni, když se osvědčil spíš hloupý Honza.  A trochu sebekritiky, ideální žena se právě taky moc často nevyskytuje. Nic není ideální, ani letní den. Záleží na nás, na našem přístupu, nedostatky můžeme nevidět, tolerovat nebo kritizovat, někdy i vyspravovat.

Není tady

 

#699 3. 2. 2011 20:06

majkafa
Host

Re: Oslava pro jeho děti

Lazurka napsal(a):

Přesně tak, jsi už o stupeň vejš, nebo spíš o stupeň jinde, a pochopilas a přijala, že chlapa k životu nepotřebuješ, pustíš si je do života jen tak, jak chceš a potřebuješ. Nehledáš. Ale je plno žen, které to tak nemají, nechtějí to tak mít, a ty hledají.. a pak je otázka, co najdou a co jsou ochotny najít :-)

Ráda tě čtu :-)

Děkuji. smile
Moc mě to potěšilo.

 

#700 3. 2. 2011 20:13

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Oslava pro jeho děti

Selimo, to je o nastaveni. Kdyz jsem trosku dyl po tricitce zustala z vlastni vule sama, ani ve snu me nenapadlo, ze by s panem uzasnym mel byt nejaky problem. A furt si myslim, ze kdybych nejakou momentalni neprizni osudu o sveho soucasneho uzasneho prisla, coz si skutecne vubec nepreji a nechci se rouhat smile, davy asi tezko, ale nejaky pan uzasny by tam pro me byl. A kompromisy primo nesnasim, musel by byt uzasny. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů