Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 11. 2010 17:52

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Oslava pro jeho děti

Ahoj, potřebovala bych slyšet nezaujatý názor. Můj přítel chce, abych pro jeho děti připravila narozeninovou oslavu. Byli by tam jeho děti, rodiče a sestra s rodinou. Nebydlíme spolu, navštěvujeme se o víkendech a kdy se nám to hodí. Takže lidí na hostinu dost. Dort by v krajním případě udělala jeho matka nebo by ho objednal. Ostatní samozřejmě na mě. Byla bych na to sama, děti nepomůžou, při sebemenším požadavku na jakoukoliv práci se ohrazují, že nebudou dělat otroka a čas tráví u počítače. Přítel s něčím menším pomůže. Když jsem naposledy řekla, že se mi něco vůči mě v souvislosti s jeho dětma nelíbí, málem jsem se rozešli. Sama toho mám teď požehnaně, v práci mě drtí, doma dělám menší úpravy v bytě, k tomu starosti se staršími rodiči a mám pocit, že je toho na mě moc. Poraďte, jak se mám zachovat.

Upravil(a) Ronja (26. 11. 2010 10:53)

Není tady

 

#2 22. 11. 2010 18:20

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Ahoj, potřebovala bych slyšet nezaujatý názor. Můj přítel chce, abych pro jeho děti připravila narozeninovou oslavu. Byli by tam jeho děti, rodiče a sestra s rodinou. Nebydlíme spolu, navštěvujeme se o víkendech a kdy se nám to hodí. Takže lidí na hostinu dost. Dort by v krajním případě udělala jeho matka nebo by ho objednal. Ostatní samozřejmě na mě. Byla bych na to sama, děti nepomůžou, při sebemenším požadavku na jakoukoliv práci se ohrazují, že nebudou dělat otroka a čas tráví u počítače. Přítel s něčím menším pomůže. Když jsem naposledy řekla, že se mi něco vůči mě v souvislosti s jeho dětma nelíbí, málem jsem se rozešli. Sama toho mám teď požehnaně, v práci mě drtí, doma dělám menší úpravy v bytě, k tomu starosti se staršími rodiči a mám pocit, že je toho na mě moc. Poraďte, jak se mám zachovat.

Nevidím důvod proč by jsi nemohla hostinu uspořádat . Teda pokud chceš , jestli nechceš, tak nic nedělej.

Není tady

 

#3 22. 11. 2010 18:51

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Ahoj, potřebovala bych slyšet nezaujatý názor. Můj přítel chce, abych pro jeho děti připravila narozeninovou oslavu. .. Byla bych na to sama, děti nepomůžou, při sebemenším požadavku na jakoukoliv práci se ohrazují, že nebudou dělat otroka a čas tráví u počítače.

setupko, já bych jasně trvala na svém:
Pokud je to narozeninová párty pro JEHO děti, měly by se dětičky podílet na počáteční přípravě a závěrečném úklidu po oslavě rukou společnou a nerozdílnou tím stylem, že hlavní díl veškeré práce by spočíval na nich a Ty bys jim POUZE dopomáhala.
Nerozumím tomu, proč bys měla TY připravit celou oslavu od začátku až do konce, zdravé a práceschopné děti by mezitím seděly u počítače a nehnuly by ani prstem a po skončení oslavy bys ještě TY SAMA šůrovala prostory po řádově deseti lidech yikes
Já bych zaujala jednoznačný postoj: na vystrojení oslavy se budu podílet jedině tehdy, pokud mi děti pomůžou jak se sluší a patří. Pokud tomu tak nebude, a si přítel zjedná a zaplatí pro tyto účely cateringovou firmu.
A jestli začne přítel vyvádět, zvaž vůbec, jestli má takový vztah pro Tebe cenu. Mně totiž připadá strašně degradující pro tu partnerku, aby se postarala o oslavu de-facto cizích dětí od A až do Z včetně přípravy pohoštění, výzdoby, úklidu před oslavou, obsluhovala hosty, po oslavě gruntovala až do půlnoci, myla kvanta nádobí atd. atd. a děti, pro které je ta oslava vystrojena by se jenom bavily a nehnuly ani prstem hmm Vždy ten pán po Tobě chce, abys dělala jeho dětem bezplatnou služku, proboha yikes !!! A aby po Tobě vyjížděl, když mu naznačíš, že se Ti v souvislosti s jeho dětmi něco nelíbí a málem jste se kvůli tomu rozešli ...  to už něco varovně signalizuje. Znovu opakuji, že bych takový vztah pečlivě zvážila a při dalším střetu bych ho na svoji povahu pravděpodobně ukončila stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#4 22. 11. 2010 18:53

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Oslava pro jeho děti

ja nevidim duvod, proc by to cele melo lezet na tobe...zvlast, kdyz mas svych starosti dost-idealni by bylo se dohodnout, ze ty treba udelas chlebicky, pritel doma uklidi a obstara piti a jeho matka prinese dort...a pokud to chce i s obedem, tak si ho holt bude muset uvarit sam, nebo objednat stul v hospode...jo, kdybyste spolu zili a tys nemela nic jineho na praci...pokus se mu v klidu vysvetlit, ze proste nemas cas ani silu poradat party pro jeho potomstvo...


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#5 22. 11. 2010 19:05

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

Hm, položila bych si otázku: udělala bych oslavu pro SVÉ "líné" děti a pak uklidila po návštěvnících? Rozhodně bych nerozlišovala jeho a moje (třeba budoucí) děti!

Na tvém místě bych si hledala bezdětného přítele!

Upravil(a) aprill (22. 11. 2010 19:07)

Není tady

 

#6 22. 11. 2010 19:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Ahoj, potřebovala bych slyšet nezaujatý názor. Můj přítel chce, abych pro jeho děti připravila narozeninovou oslavu. Byli by tam jeho děti, rodiče a sestra s rodinou. Nebydlíme spolu, navštěvujeme se o víkendech a kdy se nám to hodí. Takže lidí na hostinu dost. Dort by v krajním případě udělala jeho matka nebo by ho objednal. Ostatní samozřejmě na mě. Byla bych na to sama, děti nepomůžou, při sebemenším požadavku na jakoukoliv práci se ohrazují, že nebudou dělat otroka a čas tráví u počítače. Přítel s něčím menším pomůže. Když jsem naposledy řekla, že se mi něco vůči mě v souvislosti s jeho dětma nelíbí, málem jsem se rozešli. Sama toho mám teď požehnaně, v práci mě drtí, doma dělám menší úpravy v bytě, k tomu starosti se staršími rodiči a mám pocit, že je toho na mě moc. Poraďte, jak se mám zachovat.

Jelikoz mam pritele s detma tak se do problemu dokazu vzit.Oslavu bych pro jeho deti udelala,ale s podminkou,ze me pritel pomuze.U nas by to tak opravdu bylo,ze by pritel pomohl,protoze pomaha se vsim i pect vanocni cukrovi.Vloni ho vlastne pekl sam ,protoze ja byla porad v praci, letos to zrejme jine nebude.

Upravil(a) eremuruss (22. 11. 2010 19:30)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 22. 11. 2010 19:32

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Můj přítel chce, abych pro jeho děti připravila narozeninovou oslavu. Nebydlíme spolu, navštěvujeme se o víkendech a kdy se nám to hodí.

Jestliže bych byla v situaci jako ty,tzn. nevážná,spíše jen " vzájemně si vyhovíme " známost ( tak to na mě působí ) přišlo by mi to od přítele docela drzé,chtít po mně něco takového. Organizaci a realizaci takto rodinně zaměřené akce by měl udělat otec s někým z rodiny,já bych vypomohla stylem " přinést dětské šampáňo a něco dobrého na zub ",když bych tedy byla pozvaná....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#8 22. 11. 2010 19:43

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Oslava pro jeho děti

Tak já bych byla ochotna přiložit ruku k dílu jen v případě, že by se podílely i děti a přítel (pokud tedy ty děti nejsou v batolecím či předškolním věku). Nebo aspoň přítel, a to výrazně (jsou to přece jeho děti). Nevidím důvod, proč bys to měla, setupko, odedřít všecko sama. Zvlášt pokud jsi pracovně vytížena tak, jak píšeš. Člověk se musí naučit říkat NE, pokud to tak cítí a také v zájmu zachování svého vlastního zdraví. Taky bys mohla za čas zjistit, že všem akorát dělᚠotroka. Ono se na to totiž rádo zvyká.

Docela mě překvapuje, že to po Tobě Tvůj přítel takto žádá - s tím, že bude všecko ležet na Tobě...
Přistoupila bych na to jen tehdy, když by se úkoly rozdělily na všechny. Protože sama vím, jak to vypadá, když je člověk moc aktivní a všecko si vezme za krk sám. Nedoporučuju...

Není tady

 

#9 22. 11. 2010 21:31

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Děkuju za reakce. Právě že mám pocit,že jsem někdy využívaná, když má děcka. Snídaně, oběd, večeře, večer tajně sex, až děti usnou. Mimochodem, je jim 10 a 15, takže už by mohly něco dělat. Když se na ně zatlačí, tak je vidět, že to umí a doma dělají. Jenže táta se bojí zatlačit, aby se nenaštvaly. Taky není důsledný, takže si nestojí za svým. Kromě toho jsou vydatně navedeny z domu a to i proti mně. Celá rodina jim dělá pomyšlení, aby k nim chodily. Ale to je mi jedno, až prarodiče budou na důchodu a nebudou moct dávat, budou bez vnoučat.
S přítelem máme celkem pěkný vztah, než dojde na děcka. Nechci, aby je kvůli mně odstrkoval, ale potřebuju vedle něj cítit jistotu, že se mnou jedná férově.
S touhle oslavou jsem se to dozvěděla náhodou, kdy jsem zaslechla, jak oslavu dceři slibuje. Já se většinou věci dozvídám tak, abych nemohla couvnout, jsem postavená před hotovou věc. Dobře vím, jak u nich oslavy probíhají, je to hodně náročné na přípravu, potrpí si na to. Jsem z toho hodně vystresovaná, moji domácnost zanedbábám, protože o víkendech jsem u něho a toto je další úkol do řady.
Na výpomoc se moc spolehnout nedá, protože v momentě, kdy je přítel nebo děcka unavený, nedělají nic u té televize...

Není tady

 

#10 23. 11. 2010 6:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Děkuju za reakce. Právě že mám pocit,že jsem někdy využívaná, když má děcka. Snídaně, oběd, večeře, večer tajně sex, až děti usnou. Mimochodem, je jim 10 a 15, takže už by mohly něco dělat. Když se na ně zatlačí, tak je vidět, že to umí a doma dělají. Jenže táta se bojí zatlačit, aby se nenaštvaly. Taky není důsledný, takže si nestojí za svým. Kromě toho jsou vydatně navedeny z domu a to i proti mně. Celá rodina jim dělá pomyšlení, aby k nim chodily. Ale to je mi jedno, až prarodiče budou na důchodu a nebudou moct dávat, budou bez vnoučat.
S přítelem máme celkem pěkný vztah, než dojde na děcka. Nechci, aby je kvůli mně odstrkoval, ale potřebuju vedle něj cítit jistotu, že se mnou jedná férově.
S touhle oslavou jsem se to dozvěděla náhodou, kdy jsem zaslechla, jak oslavu dceři slibuje. Já se většinou věci dozvídám tak, abych nemohla couvnout, jsem postavená před hotovou věc. Dobře vím, jak u nich oslavy probíhají, je to hodně náročné na přípravu, potrpí si na to. Jsem z toho hodně vystresovaná, moji domácnost zanedbábám, protože o víkendech jsem u něho a toto je další úkol do řady.
Na výpomoc se moc spolehnout nedá, protože v momentě, kdy je přítel nebo děcka unavený, nedělají nic u té televize...

Ty jsi exhibicionista va ?  Každý kdo má  děti, ti může napsat, že sex se odvíjí od toho jestli děti už spí a věř tomu, že děcka  chodí spát stále později a později a stává se, že rodiče vytuhnou dříve než děti kapitulation .

Možná jsem nechápavá, co je náročného na přípravě oslavy pro cca 15 lidí ? Jestli to nevzvládneš možná by  stačilo říct - netroufám si na to wink .

Mᚠvlastní děti?

Není tady

 

#11 23. 11. 2010 6:54

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Oslava pro jeho děti

aprill napsal(a):

Možná jsem nechápavá, co je náročného na přípravě oslavy pro cca 15 lidí ? Jestli to nevzvládneš možná by  stačilo říct - netroufám si na to wink .

Možná jsem nechápavá, ale příprava oslavy pro cca 15 lidí mi tedy náročná přijde, ne že ne.
Možná by stačilo říct, že to zvládne, ale proč by měla? Sama? Když vztah je zřejmě ve fázi spřátelených garsonek? Setupka je přítelkyně, a ne chůva, a otec dětí by to měl brát v úvahu, ne? Navíc když ji ani nepožádá, a považuje to za samozřejmé...Tam nejde o to, jestli by to setupka zvládla nebo ne, ale jestli by to za daných okolností udělat měla - a to si myslím, že ne, pokud se okolnosti (například vydatná pomoc přítele) nezmění.

Upravil(a) Daphné (23. 11. 2010 6:54)

Není tady

 

#12 23. 11. 2010 8:45

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Oslava pro jeho děti

setupka napsal(a):

Děkuju za reakce. Právě že mám pocit,že jsem někdy využívaná, když má děcka. Snídaně, oběd, večeře, večer tajně sex, až děti usnou. Mimochodem, je jim 10 a 15, takže už by mohly něco dělat. Když se na ně zatlačí, tak je vidět, že to umí a doma dělají. Jenže táta se bojí zatlačit, aby se nenaštvaly. Taky není důsledný, takže si nestojí za svým. Kromě toho jsou vydatně navedeny z domu a to i proti mně. Celá rodina jim dělá pomyšlení, aby k nim chodily. Ale to je mi jedno, až prarodiče budou na důchodu a nebudou moct dávat, budou bez vnoučat.
S přítelem máme celkem pěkný vztah, než dojde na děcka. Nechci, aby je kvůli mně odstrkoval, ale potřebuju vedle něj cítit jistotu, že se mnou jedná férově.
S touhle oslavou jsem se to dozvěděla náhodou, kdy jsem zaslechla, jak oslavu dceři slibuje. Já se většinou věci dozvídám tak, abych nemohla couvnout, jsem postavená před hotovou věc. Dobře vím, jak u nich oslavy probíhají, je to hodně náročné na přípravu, potrpí si na to. Jsem z toho hodně vystresovaná, moji domácnost zanedbábám, protože o víkendech jsem u něho a toto je další úkol do řady.
Na výpomoc se moc spolehnout nedá, protože v momentě, kdy je přítel nebo děcka unavený, nedělají nic u té televize...

Setupko,mě přijde,že tvůj přítel a jeho děti a potažmo celá jejich rodina odkryly tvé slabiny - že si strašný měkoň.A zneužívají situace.
Přítel by při takové oslavě byl ten hlavní,který by makal,ne že by jen něco málo pomohl,děti jsou v ychováváni hrozně,od těch radši dál
.Hele víš co,na světě si přeci jen jednou,kdo by tě měl mít ještě rád,když ne ty sama sebe.A proto na to všchno hoď bobek a buď "sviňa",uvidíš,jak se začně jejich přehlíživé chování vůči tobě měnit,až poznají,že si umíš dupnout.

Není tady

 

#13 23. 11. 2010 8:48

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Oslava pro jeho děti

Ja bych do toho nesla. Nezvladla bych to.
Pokud se na to necitis, rekni to. Prece nebudes delat neco, co se ti prici, nauc se ve vztahu rikat NE, jinak budes jen sluzka, ktere si nikdo nevazi....

Není tady

 

#14 23. 11. 2010 8:48

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Oslava pro jeho děti

Moc Setupko nechápu - na jednu stranu píšeš, že spolu nebydlíte a na druhou jak si využívaná - snídaně,obědy,večeře,sex až děti usnou....A proč mu tam chodíš dělat vychovatelku a hospodyni když se ti to nelíbí?Máte tedy přece byty 2,ne?Tak proč ho nepozveš jen tehdy mám-li na něj náladu,chu,popít vínko,zasexovat a ahoj zas příště?

Upravil(a) Kuty (23. 11. 2010 8:49)

Není tady

 

#15 23. 11. 2010 12:04

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Oslava pro jeho děti

Setupko...tak jestliže mají narozeniny děti tvého přítele, měl by oslavu pořádat on. Počítám, že bude i u něj. Já bych mu řekla něco jako "jé, ty budeš pořádat oslavu pro tolik lidí? Tak to bude teda asi záhul. No jestli budeš potřebovat miláčku, tak bych ti mohla malinko pomoct....připravit pár chlebíčku a tak. Mᚠuž vymyšlenu organizaci? Třeba bych ti i mohla poradit."

Zkus to takhle nějak. Dᚠtím najevo jak jsou hezky postaveny role a jak by měly být wink

Jinak, pokud to neklapne, není přeci problém příteli říct že zrovná na ten víkend mᚠněco domluveno. Možná blbé, ale když mu není blbé se takhle zachovat k tobě wink

Není tady

 

#16 23. 11. 2010 13:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Oslava pro jeho děti

Daphné napsal(a):

aprill napsal(a):

Možná jsem nechápavá, co je náročného na přípravě oslavy pro cca 15 lidí ? Jestli to nevzvládneš možná by  stačilo říct - netroufám si na to wink .

Možná jsem nechápavá, ale příprava oslavy pro cca 15 lidí mi tedy náročná přijde, ne že ne.
Možná by stačilo říct, že to zvládne, ale proč by měla? Sama? Když vztah je zřejmě ve fázi spřátelených garsonek? Setupka je přítelkyně, a ne chůva, a otec dětí by to měl brát v úvahu, ne? Navíc když ji ani nepožádá, a považuje to za samozřejmé...Tam nejde o to, jestli by to setupka zvládla nebo ne, ale jestli by to za daných okolností udělat měla - a to si myslím, že ne, pokud se okolnosti (například vydatná pomoc přítele) nezmění.

Ja jednak nechápem, prečo by nemohli deti tohto veku pomôc - predškoláci by bolo niečo iné - a ak teda to má by akože "darček", tá oslava, tak si myslím, že sa sluší, aby to usporiadal otec a nie "macocha". A najviac zo všetkého nenávidím, keď ma bez opýtania postavia pred hotovú vec, akože "o nás bez nás". Ja by som odmietla rovno, bez ohžadu na deti alebo na to, či to "zvládnem". Keby sa ma slušne opýtali, zvážim kožko mám času a energie a poviem, kožko som ochotná urobi. Viac proste neurobím ani ňö - to sú práve tie hnusné manipulácie typu "Ja som unavený, drahá, však upraceš ty?" (Akoby "obsluha" nemala právo by unavená...). Dupžom, ak sú to JEHO deti a JEHO vyahovanie sa pred nimi - a trojnásobne ak ju vlastne nikto oslavova nepozval, ale počíta sa s tým, že bude maka. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 23. 11. 2010 13:49

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Nebydlíme spolu, navštěvujeme se a prostě chce, abych u něho bývala o víkendech, když nemá děcka, jsme někdy i u mě.
zpravidla už ve čtvrtek septáo budeme vařit. Děcka totiž nechtějí jíst, co on uvaří. Když náhodou něco na ten víkend mám (sraz s kamarádkou, práci na zahradě) je dotčený, že se vyhýbám jeho dětem a řeší to i jeho rodiče.
Takovou oslavu jsem dělal už před půl rokem a měla jsem dost. Pro mě osobně připravit oběd a jídlo na celé odpoledne pro 12 lidí není úplně snadné, Třeba jsem neschopnáhmm Znamená to pro mě dojet už v pátek hned po práci, nakoupit a  něco upéct.
Pravda je, že říkat NE neumím a když náhodou, je uražený a nemluví se mnou. Moc manévrovacího prostoru není.
Exhibicionista nejsem, mně přijde nedůstojný, když se mně přes den ani letmo nedotkne, aby to neviděly děti.
Taky mně trochu vadí, že se mně nezeptá, jestli mu pomůžu, ale bere to jako samozřejmost.
Výchocu si netroufám hodnotit, protože vlastní děti nemám, ale oslovovat otce "seš blbej" a "nakašli si" není podle mě úplně v pořádku. To totiž vadí jenom mně.

Není tady

 

#18 23. 11. 2010 13:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oslava pro jeho děti

přítel chce, abych pro jeho děti připravila narozeninovou oslavu... S touhle oslavou jsem se to dozvěděla náhodou, kdy jsem zaslechla, jak oslavu dceři slibuje. Já se většinou věci dozvídám tak, abych nemohla couvnout, jsem postavená před hotovou věc.
Na tvém místě bych toho, že víš, i když oficiálně nevíš, sprostě zneužila http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png Na termín oslavy bych si našla něco naprosto "neodkladného" (práci, rodiče...) a zmizela tam. A samozřejmě, že bych to oznámila v momentě, kdy bych byla "postavená před hotovou věc". Ale jestliže ti vadí uražený nemluvící a trucující partner, pak samozřejmě kmitej kolem dětiček a příbuzenstva...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 23. 11. 2010 13:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

Ještě jeden dotaz, jak dlouho se znáte?

Není tady

 

#20 23. 11. 2010 14:01

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Oslava pro jeho děti

Kuřátčina varianta je schůdná. Už ti o tvém pořádání oslavy řekl (tím tedy myslím, žes to nevyslechla, když se o tom bavil s rodiči nebo potomky). Pokud ne, a ty to nechceš odmítnout, začni s tím sama a nabídni v první řadě manažování.  Jde o narozeniny obou dětí? Jestli ne, tak alespoň neoslavenec by pomoci měl, požádej ho o to. Přítele také a jeho rodiče rovněž, je to jejich vnouče. Pokud to pojmeš tímto způsobem, tak tato oslava a její pořádání bude znamenat, že se jevíš jako oficiální partnerka tvého partnera, paní (jeho) domu a součást rodiny. Druhý způsob je být tam jako paní na výpomoc do kuchyně. Možná, že si tím druhým způsobem teď sama přicházíš.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#21 23. 11. 2010 14:02

setupka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 126

Re: Oslava pro jeho děti

Nevědomost už asi zahrát nepůjde, protože jsem rozpoutala debatu. Ale měla jsem domluvenou návštěvu u mých rodičů, kterou on chce přeložit na další týden a pojede se mnou.
Známe se čtyři roky, ale chodíme spolu dva.

Není tady

 

#22 23. 11. 2010 14:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oslava pro jeho děti

měla jsem domluvenou návštěvu u mých rodičů, kterou on chce přeložit na další týden a pojede se mnou
Moment - ty si nechávᚠurčovat od přítele, kdy pojedeš za vlastními rodiči a jestli sama nebo s ním? Můžeš mi vysvětlit, proč mu prostě neřekneš "slíbila jsem, pojedu"?
Jestli to máte zařízené takhle, pak budeš nejen pořádat oslavy, ale plnit všechna jeho "přání" a časem i "přání" jeho dětiček. Mimochodem - dovol drzou otázku - bude ten mejdan on alespoň financovat?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 23. 11. 2010 14:11

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Oslava pro jeho děti

To mě vůbec nenapadlo, že by ho nefinancoval. Má svatá prostoto ........


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#24 23. 11. 2010 14:11

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Oslava pro jeho děti

Když náhodou něco na ten víkend mám (sraz s kamarádkou, práci na zahradě) je dotčený, že se vyhýbám jeho dětem a řeší to i jeho rodiče.
Pro pána Jána,když už teď se jeho rodina vměšuje do vašich věcí,co si myslíš,že budou dělat až spolu začte žít,nebo se dokonce vezmete????????va
Takovou oslavu jsem dělal už před půl rokem a měla jsem dost.
Tak teď už se nedivím,že s tím automaticky počítali zase........Má rada: Honem rychle si nastav mantinely,za které si přítel nedovolí jít,nedo je za ně zkrátka nepustíš ty,nebo se to bude stupňovat...
Moc manévrovacího prostoru není.
Hloupost,prostoru mᚠtolik,kolik si ho ty sama vyčleníš.....
Taky mně trochu vadí, že se mně nezeptá, jestli mu pomůžu, ale bere to jako samozřejmost.
Tak to by přece vadilo každému....
Výchocu si netroufám hodnotit, protože vlastní děti nemám, ale oslovovat otce "seš blbej" a "nakašli si" není podle mě úplně v pořádku.
Nemusíš být matkou,aby ti bylo jasné,že jejich chování je naprosto nevhodné. Otec u nich nemá žádnou autoritu,co si myslíš jak berou tebe? Slečna NIKDO. Možná TA, ONA apod. Žádná úcta,žádný respekt.
Taky by mě zajímalo jak nebo čím máte hezký vztah,jak píšeš ve svém druhém příspěvku. Trucující a urážlivý partner ve chvíli,kdy není po jeho,to mi přijde dost dětinský a hloupý u dospělého člověka.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#25 23. 11. 2010 14:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oslava pro jeho děti

rejka napsal(a):

Když náhodou něco na ten víkend mám (sraz s kamarádkou, práci na zahradě) je dotčený, že se vyhýbám jeho dětem a řeší to i jeho rodiče.
Pro pána Jána,když už teď se jeho rodina vměšuje do vašich věcí,co si myslíš,že budou dělat až spolu začte žít,nebo se dokonce vezmete????????va
Takovou oslavu jsem dělal už před půl rokem a měla jsem dost.
Tak teď už se nedivím,že s tím automaticky počítali zase........Má rada: Honem rychle si nastav mantinely,za které si přítel nedovolí jít,nedo je za ně zkrátka nepustíš ty,nebo se to bude stupňovat...
Moc manévrovacího prostoru není.
Hloupost,prostoru mᚠtolik,kolik si ho ty sama vyčleníš.....
Taky mně trochu vadí, že se mně nezeptá, jestli mu pomůžu, ale bere to jako samozřejmost.
Tak to by přece vadilo každému....
Výchocu si netroufám hodnotit, protože vlastní děti nemám, ale oslovovat otce "seš blbej" a "nakašli si" není podle mě úplně v pořádku.
Nemusíš být matkou,aby ti bylo jasné,že jejich chování je naprosto nevhodné. Otec u nich nemá žádnou autoritu,co si myslíš jak berou tebe? Slečna NIKDO. Možná TA, ONA apod. Žádná úcta,žádný respekt.
Taky by mě zajímalo jak nebo čím máte hezký vztah,jak píšeš ve svém druhém příspěvku. Trucující a urážlivý partner ve chvíli,kdy není po jeho,to mi přijde dost dětinský a hloupý u dospělého člověka.

Známe jen pohled setupky na věc. Zajímalo co všechno pro ní dělá přítel a jestli ji taky s nějakou práci (na zahradě) vypomáhá a jestli si setupka o pomoc musí říct nebo se angažuje sám wink .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů