Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 11. 2010 16:16

Mai19
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 4

Brazilský keratin

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s brazilským keratinem. Mám kudrnaté a velmi suché třepivé nepoddajné vlasy. Nejde mi ani tak o narovnání, jako spíš o zlepšení jejich kvality. Všechny reklamy tuto kúru vychvalují, ale věřte reklamě smile. Díky

Není tady

 

#2 23. 11. 2010 18:04

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Brazilský keratin

Nemám sice osobní zkušenost, ale cca před měsícem jsem byla k kadeřnickém salónu, kde ho nabízí cca za 2 tis. korun a kadeřnice chválila. Měla jsem možnost vidět několik fotek před aplikací a po a velká změna. Cena se odvíjí od produktu, který je sám o sobě na trhu drahý.

Není tady

 

#3 24. 11. 2010 14:36

Mai19
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2010
Příspěvky: 4

Re: Brazilský keratin

Děkuju za odpověď. Vlasy jsou můj celoživotní mindrák, vyzkoušela jsem už všechno možné, takže i když je to drahé, půjdu do toho. Horší to být nemůže smile

Není tady

 

#4 28. 11. 2010 16:02

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Brazilský keratin

Tak blíží se Vánoce, zkus někomu naznačit, nebo by aspoň mohla rodina či partner finančně přispět..;-) Myslím si, že z výsledku zklamaná nebudeš, tato procedúra se nabízí právě v těch lepších kadeřnických salonech, kde vědí, co vlasům prospívá.

Není tady

 

#5 30. 4. 2011 13:26

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: Brazilský keratin

Mai, ty mᚠmoje vlasy storstark Přesně popisuješ můj celoživotní marný zápas. Byla jsi na tom keratinu a pomohlo ti to?

U nás teď byla keratinová kúra ve "slevách" za 900,- Kč. Dost jsem o tom přemýšlela.Přece jenom i těch 900,- Kč jsou peníze. No, nakonec jsem odolala. Navíc si myslím, že to není trvalé a aby to mělo účinek, tak by člověk, pokud má nekvalitní vlasy od přírody, musel chodit třeba pravidelně každý rok. 

Mai19 napsal(a):

Děkuju za odpověď. Vlasy jsou můj celoživotní mindrák, vyzkoušela jsem už všechno možné, takže i když je to drahé, půjdu do toho. Horší to být nemůže smile

Není tady

 

#6 3. 5. 2011 19:27

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Brazilský keratin

Účinky keratinu vydrží cca 3-4 měsíce a hodí se pro každý typ vlasů. Má mj. narovnávací účinek, více info zde : http://www.tereziehavlova.cz/barzilskykertin/

Není tady

 

#7 5. 5. 2011 9:05

misak1333
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2011
Příspěvky: 3

Re: Brazilský keratin

Já s Brazilským Keratinem nemám osobní zkušenost, ale vlasy jsou také mým celoživotním mindrákem:(. Fakt s tím bojuji odjakživa. V těhotenství se kvalita vlasů ještě zhoršila. Můžu s klidným svědomím všem doporučit Viaderm. Taky jsem tomu moc nevěřila, ale fakticky vidím změny. Dokonce i kadeřnice, ke které chodím léta, si všimla změny:D. A musím říct, že ani cenově není Viaderm špatný, pokud si dobře vzpomínám, tak 2měsíční kůra stojí asi 390 Kč a stojí za to;). Po měsíci už bylo vidět zlepšení - vlasů a nehtů.

Není tady

 

#8 24. 5. 2011 7:56

terka1971
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2011
Příspěvky: 7

Re: Brazilský keratin

Nedávno jsem v diskusním fóru vznesla stejnou otázku. A představte si, že mi také někdo odpověděl Viaderm. Takže možná a fakticky funguje. Já jsem si ho koupila a začala jsem ho užívat, je to teprve cca 2 týdny, výsledek by prý měl být vidět až cca po měsíci. Tak uvidím, ale určitě vás budu informovat!

Není tady

 

#9 22. 10. 2011 9:16

terka1971
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2011
Příspěvky: 7

Re: Brazilský keratin

S malým zpožděním, ale přeci smile Po třech měsících užívání Viadermu, musím říct jediné - spokojenost!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů