Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 15. 11. 2010 22:44

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

jo, málem bych zapomněla, děkuji za pozvání....

Není tady

 

#77 15. 11. 2010 22:46

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

nemáš, za co děkovat, je to prostě tak...

Není tady

 

#78 15. 11. 2010 22:50

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

já to vidím ve školce, nové děti se fixují na učitelku, která se jim věnuje, aby je zabavila od stresu z odtržení od maminky, s tou druhou učitelkou pak odmítají jakkoliv komunikovat.... a to jsou starší než Berča s Rozi.
kdybys tam nebyla, zbytečně bys holky stresovala....

Upravil(a) verynka (15. 11. 2010 22:52)

Není tady

 

#79 16. 11. 2010 8:04

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Dobré ránko hjarta
Víš Very, potřebovala jsem slyšet nějaký názor nezúčastněné osoby gloria

Ronjísku, v rychlosti i sem... mooooc držím palce...  Ty víš, že já jsem odpůrce běhání na krev atd... ( big_smile ) nicméně, chtějí-li to doktoři, nedá se svítit... když už tam tedy musíš, tak ať je hladinka taková, aby bylo patrné, že je vše ok... hjarta pussa

Není tady

 

#80 16. 11. 2010 8:16

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Mufi, s Tvou tchýní a úžasnou švagrovou bych je nenechala o samotě taky ani minutu roll tatínek je sice nějak ohlídá, ale přijde mi, že je má spíš jak výstavní pejsky na ukazování, takže kdyby něco, tak nebude vědět, co s nimi a pak bys akorát ještě slyšela, jak jsou holky nedobré, že pořád brečely atd. a je klidně možné, že by po takovém zážitku už nechtěly ani s ním... taky je možné,že by překvapily a byly v pohodě, ale ani já bych to na Tvém místě neriskovala
já jsem v tomto na tom velice podobně jako Ty... Dorča je prostě trochu mamánek a tatínkův miláček - když nás má v dohledu, je úplně v pohodě, ale vím, že lidí, které moc často nevídá se bez nás bojí a chvilku jí trvá, než se osmělí.... třeba v tomto hrozně nemám ráda přístup některých lidí (dělá to moje mamka, kterou Dorča vidí max jednou za 3 měsíce), že jak zazvoníme, hned mi ji chce brát z ruky, pak je uražená, že jí ji nedám, ale já úplně cítím, jak se mě malá křečovitě chytne... třeba po půl hodině už jí nevadí, když si ji vezme na ruce i ona, ale já ji prostě nebudu učit tak, že ji někomu vrazím a ať si zvyká... na to já žaludek nemám a vím,že to nic dobrého stejně nepřinese...
tož tak smile

Není tady

 

#81 16. 11. 2010 8:21

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

mimochodem, četla jsem nedávno i něco podobného u Matějčka (nepamatuju si to doslovně, ale význam jsem pochopila nějak takto) - že prostě děti mají období úzkosti, kdy nechtějí k nikomu cizímu a je prostě dobré dopřát jim tu jistotu, že Ty je nedáš... až dozrají dál, tak jim to nepřijde a samy budou zvídavě zkoumat a půjdou i k cizím lidem bez problémů...

Není tady

 

#82 16. 11. 2010 8:33

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Leni i tobě díky hjarta
tak švagruša snad bude v pohodě, prý říkala, že to chápe, že jsou pro holky cizí... (no já jim nebránila, aby se stavili nebo tak, že... ale mají svůj život, plno aktivit, tak nebyl čas... ale to není můj problém)
ale to víš, dobře mi nebude... už vidím tu čarodějnici jak bude čučet... usch

Není tady

 

#83 16. 11. 2010 8:35

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

a přesně jak píšeš o mamince... takhle k nám tudle přišla domácí se svou maminkou a ta se hned sápala na holky... no řev jak blázen... naštěstí si dala říct,nechala je být a druhý den, když přišly, tak Berule na ní už volala tetooo hrááááát... wink

Není tady

 

#84 16. 11. 2010 9:13

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Bětka napsal(a):

Skoro už jsem nedoufala, že i já někdy budu prskat těhubacílky.
Tak premiéra speciálně pro Silvi:

http://img.fotoalba.centrum.cz/img9/5344/23565344_4.jpg

Bětu těhu bacil jooooo!!! já mám doma podobného kocoura, tak že bych si ho vzala na klín?? lol hjarta pussapussa


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#85 16. 11. 2010 9:16

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Jinak přeji všem krásný den hjarta


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#86 16. 11. 2010 9:28

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Silvoušku, dneska prskám teda já, jo? big_smile ať se píďalka hezky zavrtá a už Tě pár měsíců nepustí (jen teda asi dobré varování, že Bětčiny i moje prskance jsou hodně blicí, ale tak snad to ty první 4 měsíce přežiješ lol )

usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik usch dudlik hjarta dudlik usch dudlik dudlik hjarta dudlik

Upravil(a) lenkaB (16. 11. 2010 9:29)

Není tady

 

#87 16. 11. 2010 9:33

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Ahoj Leni, ty nevěrnice lol
Já jdu jenom nahlídnout co Ronja a zatím nic .....

Silvi, já Ti naprskám do Tvého chlívku .... a bez těch blicích, páč mi věř, že Utroš udělá své usch

Není tady

 

#88 16. 11. 2010 9:33

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Silvi jak se cítíš??

holky neříkala Ronja v kolik jde na tu krev?

Není tady

 

#89 16. 11. 2010 9:40

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Mufi, myslím, že neříkala (nebo jsem slepoň)... ale myslíš, že si nechá výsledek říct? lol

Dadu, teď jsi mě odhalila lol

jinak holky, abyste věděly, jak jsem šikovná, tak od rána už mi visí 2 pračky, umyla jsem zem, vysála koberce (já chci zpátky na uklízení byt 3+1 lol toto je fakt za trest) a už mám i rozvařeno... ale už dochází baterie, takže to vidím tak, že po obědě usnu i kdyby Dorča spát nechtěla lol

Není tady

 

#90 16. 11. 2010 9:42

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Lení ty jsi šikovná!!!!! já toho moc neudělala... resp., pracuju... jsem v práci reta
ale já dřela v neděli na severu stolt
jooo to je mazec uklízet barák co??? dumbom

Není tady

 

#91 16. 11. 2010 9:47

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Mufi, tak já to znám z dřívějška, ale je fakt, že na takové věci se lehko zapomíná lol na bytě jsem v sobotu za celé dopoledne zvládla uklidit komplet všechno (někdy i včetně mytí oken)... tady se prostě i ten pořádek hůř udržuje - i kvůli tomu, že se pořád vybíhá ven (na bytě se boty apod. oklepaly na chodbě, ve výtahu a domů člověk už přijel relativně čistý) a taky to tu máme pořád ještě částečně nedodělané dumbom ale na obhajobu P.musím napsat, že fakt nemá kdy (chybí nám zapravit okna na chodbě a celkově dát do pořádku chodba a koupelna)  smile ovšem neměnila bych ani za zlaté prase (jen když uklízím lol )
mimochodem, jak teď máte s holkama velký byteček?

Není tady

 

#92 16. 11. 2010 9:50

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Leni my máme 2+1... v přízemí, z obejváku vstup na terasu a zahradu... no uklizeno je akorát když piraňky spí...

Není tady

 

#93 16. 11. 2010 9:52

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Ahoj smile

Omlouvám se za včerejší útěk, ale nějak došly baterky nebo co va

Lenko nejsi nějak moc akční big_smile jo a úklid baráku/bytu. Souhlas stolt


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#94 16. 11. 2010 9:56

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Pavko, neboj, už se krotím lol ale tak jednou za čas nějakou aktivitu musím projevit, že? lol

Mufi, tak to máte úplně super tummenupp to vypustíš piraně rovnou do zahrady (jen teda jeslti tam budete zůstávat nějak dlouhodobě a začnou za nimi pak chodit nápadníci, tak jim to cestu ulehčí lol )
no a o uklizeném obýváku si taky můžem nechat zdát... když víme, že má přijít návštěva, tak to jako uklidíme víc, ale jinak to moc nemá smysl, sice to každý den zhruba přerovnáváme a dáme, co kam patří, ale mám pocit, že po půlhodině působení našeho andílka, to tam zas vypadá jako po výbuchu dumbom

Není tady

 

#95 16. 11. 2010 9:56

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Jo ještě k úklidu big_smile včera mi H. říká, no je to tu tak na generální úklid va tak jsem se pak ptala co tím jako myslel, že mě stačí když je poklizeno, umytý podlahy a podobně. No a bylo mi řečeno že je nepořádek v knížkách , fotkách, jeho modelech... Tak jsem v klidu, to se mě netýká big_smile ať si to uklidí kdy chce. Jen teď bude dodělávat okýnko v koupelně a taky chce už začít blbnout s diplomkou reta takže knížky i fotky asi zůstanou dlouho nesrovnaný, což mě "opravu" fakt hrozně vadí big_smile


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#96 16. 11. 2010 9:57

Bětka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 4245

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Nazdar babulky
asi jsem tady největší lenivec, ráno sice vstala v šest aby muže obskočila, ale zase zalezla do vyhřátého pelíšku a málem propásla plynaře v devět. vissla
35m2 uklidím mávnutím ruky, s třípatrovým barákem nesrovnatelné. lol


http://lbdf.lilypie.com/g4Gmp1.png

Julinka

Není tady

 

#97 16. 11. 2010 10:00

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Pavko H. je vtipálek, že??? dumbom

Leni tak dlouhé setrvání zde v plánu nemám... wink i když nikdy neříkej nikdy, že...

Bětulí obskočila manžela??? lol godlike

Není tady

 

#98 16. 11. 2010 10:02

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Pavko, se divím, že můžeš klidně spát, když máte bordel v knížkách, modelech apod. lol lol

lol Bětuli, rozesmálo mě to samé, co Mufi - Ty jsi ale pozorná manželka lol lol

Není tady

 

#99 16. 11. 2010 10:03

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

Leníku beru i ty blicí všemi dvaceti big_smile pussa hjarta Děkuju!!!!


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#100 16. 11. 2010 10:04

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Konečník dlouhodobek --č.37--

mufina1 napsal(a):

Silvi jak se cítíš??

holky neříkala Ronja v kolik jde na tu krev?

Mufíčku dnes nic moc hmm jako už jsem se trochu uklidnila, ale po deseti hodinách spánku jsem vstala s migrénou, objevila špíno s utroušem na slipovce....takže chvíli hysterie, chvíli smích, náběh na pláč...magor! z těch hormonů se zblázním hmm


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů