Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 4. 2006 12:32

Dominika
Host

Re: Dobrý léčitel

Ilonka napsal(a):

Máte někdo prosím zkušenost se slušným léčitelem. Prosím o případný kontakt.

Hezký den Ilonko,

přečetla jsem si příspěvky těch, kteří měli špatnou zkušenost s léčitelem i těch, kteří měli zkušenost dobrou...
Já sama vykládám karty a léčím, vím, že existuje velká spousta lidí, kteří dělají věci pro peníze a dělají je navíc nekvalitně.
Dobrý léčitel ti nikdy neřekne, že tě vyléčí na 100%. Dobrý léčitel léčí duši a tělo současně. Nemoc totiž vychází z nějaké "chyby", kterou člověk dělá a neuvědomuje si to. Nemoc je vlastně informace o tom, co mᚠv životě změnit... A když to změníš, tak  symptom pak vymizí sám (a je to bolest hlavy nebo rakovina). Proto dobrý léčitel neřekne vyléčím to určitě, ale spíš podívám se co se s tím dá dělat nebo to záleží na Vás a vašich postojích.
Špatný léčitel pak tvrdí, že vyléčí všechno. Někdy se to podaří a jindy ne. Ale důležité je, že ke špatnému léčiteli chodíš dost často na konzultace, které jsou hodně drahé a pak ti řekne, že ti našel ještě tu nemoc a další.
Dobrý léčitel nikdy neřekne, umřete za dva roky, nebo vᚠmanžel k vám nepatří rozejděte se atd... Dobrý léčitel je jako ukazatel cesty tudy nemoc tudy zdraví.

A co se týká těch, co utratili velké peníze a nic nepomohlo? Ke mě pár takových přišlo taky. Nechtěli nic změnit, dál chtěli zůstávat ve svých špatných návycích, zodpovědnost za svůj neduh hodili an léčitele... Takový člověk je absulutně neléčitelný. Nechce změnu a nemoc potřebuje k tomu, aby se změnil. Bohužel jsem tyto pacienty musela poslat pryč a neléčila jsem je, protože by se to stejně míjelo účinkem.

Věřím, že najdeš někoho, kdo tobě nebo tvým blízkým pomůže.
Pokud bys měla zájem pak mohu doporučit svoji šamanskou léčitelku (sebe soporučit nemohu, to musí udělat jiní), je ze slovenska, ale často jezdí do ČR Jmenuje se Zora Frašová. Pokud jméno zadᚠdo vyhlédávače, tak ji najdeš bez problémů.

Krásné a slunečné dny

 

#27 19. 4. 2006 13:51

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Dobrý léčitel

Ero napsal(a):

Zdravím všechny lidičky !!! Tak mi po 7mi leté anabázi  přišli na to, že mám boreliozu , takže proto mě žádný léčitel nevyléčil !!! Proto pomáhalo všechno, co jsem zkoušela jen částečně.....ted to bude trvdý boj........

Ale aspon vis co ti je (nezlehcuji to) a muze se to nazyvat pravym jmenem a tim padem i lecit.Hodne stesti protoze mne teprve to zdravotnicky martirium ceka.Bolesti mam taky a uz si preju at tomu taky daji nejakej nazev.Takze prijemnou a hlavne uspesnou lecbu sjuk


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#28 21. 9. 2006 19:17

Darča
♥------
Registrovaný: 19. 9. 2006
Příspěvky: 4

Re: Dobrý léčitel

Tak z předchozích příspěvků nic moc. Podle mě je léčení dar od Boha a opravdový léčitel si za to nebere peníze nebo minimum - takových je jen 1%....Tak napište, jestli jste o někom neslyšely a jaké ti lidé měli zkušenosti...

z minulosti , ale ty už nežijí Páter Ferda, pan Mikolášek, Prouza, paní Kamenická, Květoslava Patočková, Paseka......

Doufám, že se diskuze trochu rozjede....docela je tu mrtvo

Není tady

 

#29 21. 9. 2006 22:49

Petr I.
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 41

Re: Dobrý léčitel

Darča napsal(a):

Tak z předchozích příspěvků nic moc. Podle mě je léčení dar od Boha a opravdový léčitel si za to nebere peníze nebo minimum - takových je jen 1%....

Lidé jsou schopni utratit za blbosti horentní sumy ale pokud jim jde o zdraví, tak váhají. Je to jejich věc. Za všechno se platí i za to, když někdo chce něco zadarmo a chce toho druhého využít ve prospěch své věci, co věci ale svého zdraví!  Když se někdo rozhodne, že bude léčit zadarmo, tak musí mít jinde nějaký příjem. Když bude někde jinde vydělávat, nemůže se léčení věnovat naplno. Léčení jakýmkoliv způsobem dotyčného může silně vyčerpávat a je na něm, jak se vůči sobě zachová. Za požádanou službu se platí. když to nevíme, je to naše chyba a může za tím být i částečně naše nemoc. Zdraví je naše nejcenější věc, kterou máme a investice do něj je ta nejlepší. Jen to tak někdy vědět.

Není tady

 

#30 22. 9. 2006 14:23

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: Dobrý léčitel

]
Někde jsem četla, že každý se nedá ani vyléčit. Jde o to, aby léčitel, který pozná, že se s případem nelze pohnout, aby to řekl na rovinu! Zlomyslonost, hloupost a tupost se těžko léčí a z ní někdy i nemoc může začít.  Tak mi to bylo i vysvětleno. Prý vnitřní změna léčí..... a léčitel jen tomu pomáhá.

Není tady

 

#31 22. 9. 2006 15:21

Darča
♥------
Registrovaný: 19. 9. 2006
Příspěvky: 4

Re: Dobrý léčitel

Tak za zdraví se platí....no mě už léčitelé a doktoři stály více jak 150.000....mám hormonální disbalancia a plešatím od 18....ano jsem věřící......ale je rozdíl platit 500 nebo 100....většína těch minulých léčitelů to neměla jako povolání na vydělávání....protože když máte ten dar, vidět co se v těle děje a jakou kombinaci čeho , aby to zabralo, nebo umíte léčit engergií....je to od BOha....Opakem je, jestli prostě jste homeopat, či léčíte bylin. tonikama až po tom co někoho vyzpovídáte.....

Například kamarádka měla hormonální problém a léčitel zjistil , že to dělá něco v žaludku, namíchal bylinky a hormony se usadili tak jak měli i bez prášků.....nemít tyhle schopnosti, tak kdo y na to přišel....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů