Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 11. 11. 2010 17:48

JanePain
♥------

Hubnutí s Fitaktivnet?

Ahoj, jsem tady nová, a jak vyplývá z nadpisu, mám trochu problémy s nadváhou, zkouším různé věci a moc se mi nedaří zhubnout, včera jsem na internetu narazila na web fitaktivnet, nabízejí nějaké programy pro hubnutí a pro pohyb, vypadá to zajímavě, ale tak vypadají v očích ženy všechny věci, které slibují redukci váhy, co si budem povídat :-). Nechtěla bych naletět, tak mě zajímá jestli někdo z vás má zkušenosti s tímto programem a jak ho hodnotíte, předem děkuji za vaše odpovědi. Jana smile

Není tady

#2 13. 11. 2010 15:08

MyskaS
♥------

Re: Hubnutí s Fitaktivnet?

Ahoj Jani,

já osobně s tím zkušenosti nemám, ale kamarádka mi o tom něco říkala. Jak říkᚠty, mělo by to být hlavně něco na hubnutí. Ona to prý zkusila a je s tím spokojená a že jí to moc pomohlo. Musím přiznat, že jsem si už nějaký čas říkala, že se na ní něco změnilo. A novýho chlapa nemá, tak to možná bude tím big_smile Jestli chceš, tak se jí zeptám anebo ti na ni dám kontakt, a se můžeš zeptat na to, co tě zajímá.
Měj se. smile

Není tady

#3 18. 11. 2010 23:12

JanePain
♥------

ahoj...to bys byla moc hodná, pošli mi jej prosím jako PM. Díky moc :-)
Pročítala jsem jejich stránky a ta myšlenka mě nadchla, ale ráda bych to probrala s někým kdo už ten program absolvoval...měj se a ještě jednou díky.

Není tady

#4 20. 11. 2010 13:42

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Web

Ještě někdo zaregistrovanej 11.11. se přidá? wink

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí