Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 18. 11. 2010 19:41

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Z čehož by potom vyplývalo:
Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Úsmevom.


Crabat

Není tady

 

#102 18. 11. 2010 21:12

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

IŠTAR napsal(a):

Hir, ještě malou poznámečku. S Pan se znám převážně virtuálně, ale obě jsme si naturelem blízké a máme pár společných démonů, takže proto jsem napsala, že se známe. Abys to nepřekrucovala, jako jsi to už udělala. Tady jsi předvedla nádherný příklad své domněnky. Znovu opakuji, je to škoda a to hlavně PRO TEBE. No nic, budu tě přeskakovat vesele dál, no problem big_smile.

Jeste malou poznamecku. 

Rekla jsem Ti pouze tohle: 

"Asi tak smesne jako kdyz me nekdo neco sdeluje (napriklad i Ty a jini ) a vubec mne nezna.
Je to uplne mimo a nema to zadny smysl. "

Tady Ti sdeluju ze mne neznas,to je vsechno Istar,to co sis z toho Ty vykonstruovala vyse je uz vec jina.


A pak jsem |Ti psala take tohle:  "Kez by to tedy zde virtualne nedelal nikdo.ze?    A pak tedy ani ja,ze? "

No jo ,ale on kdyz nekdo (v tomto pripade Ty) nechape,nemuze nebo nechce chapat co pisu a vidi v tom to svoje, to se neda nic delat.  stolt

No toz opet ukazka toho jak si nekdo mysli (Ty) ze jsi neco prokoukla a ono prd a vorech. Je to Tvoje. smile
Nu coz ,to je noumaka Udo.   big_smile

Jo a nezapomen me klidne dal jako doposud preskaovat.  lol   Jde Ti to. tongue

Bavim se taky dost dobre,tak nazdravi  storstark


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#103 18. 11. 2010 22:20

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Crabat napsal(a):

Z čehož by potom vyplývalo:
Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Úsmevom.

No jo, ale tím by pro něj skončila legrace ..... ne?  Che .. vzpomněla jsem si na film ... akční ... tuším se Stallonem ... Demolition man ..... a  větičky jako "Buď dobrý! "  a "Uděluji ti pokutu jeden kredit za porušení  morálního statutu !" ....   asi bych prchla do podzemí ... lol lol

Kdyby chtěl Stvořitel stvořit dokonalý svět, tak to udělal ......  nemyslím si, že bychom se mu nepovedli ....   dal nám taky heslo " Co tě nezabije, to tě posílí " .....

Upravil(a) BB (18. 11. 2010 22:24)


BB

Není tady

 

#104 19. 11. 2010 7:36

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

hirondel napsal(a):

Existuji lide kteri ze mne citi nejen emptaii,lasku a porozumeni - uz to je predmetem k Tvemu a nejen k Tvemu zamysleni.
Mluvim o svem soukromem zivote.

Hirondel, to je moc dobře. smile Není nad spokojený soukromý život, plný porozumění a lásky.
Pak je to ale důvod spíš k tvému zamyšlení, proč jsi v soukromém životě jiná než tady, proč ti to tam funguje a tady ne, když akce - reakce působí všude stejně. Sama dobře víš, že reakce na tvé příspěvky jsou léta stále stejné, i když diskutující se obmněňují. Nebyl by to teda důvod k tvému ponoření se na chvilku do sebe? Důvod například neshazovat nakvašeně se stolu velmi laskavé příspěvky Larga, ale zastavit se nad nimi? Nikdo tady, Hirondel, nemá sebemenší důvod být proti tobě, natož jakkoli zraňovat, jenže ty ten pohled na sebe zvenku ( naše vnímání) nesneseš a bereš ho jako útok. Proč?

Není tady

 

#105 19. 11. 2010 7:46

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

No a tak se opět potvrzuje, že nejdůležitější je udělat si pořádek sami v sobě, a ten na Zemi se pak nejspíš dostaví sám.

Není tady

 

#106 19. 11. 2010 9:10

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Hir, je mi to opravdu moc líto, že to bereš tahle sad. Přeji ti krásný den hjarta

Upravil(a) IŠTAR (19. 11. 2010 9:11)

Není tady

 

#107 19. 11. 2010 10:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Daphné napsal(a):

No a tak se opět potvrzuje, že nejdůležitější je udělat si pořádek sami v sobě, a ten na Zemi se pak nejspíš dostaví sám.

Tak nějak.
Nakonec - proč by Tvorca (a už v něj věříme, čili nic) měl dělat nějakej pořádek?
Děláte si snad někdo pořádek ve svých jaterních buňkách, nebo co?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#108 19. 11. 2010 11:09

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Daphné napsal(a):

hirondel napsal(a):

Existuji lide kteri ze mne citi nejen emptaii,lasku a porozumeni - uz to je predmetem k Tvemu a nejen k Tvemu zamysleni.
Mluvim o svem soukromem zivote.

Hirondel, to je moc dobře. smile Není nad spokojený soukromý život, plný porozumění a lásky.
Pak je to ale důvod spíš k tvému zamyšlení, proč jsi v soukromém životě jiná než tady, proč ti to tam funguje a tady ne, když akce - reakce působí všude stejně. Sama dobře víš, že reakce na tvé příspěvky jsou léta stále stejné, i když diskutující se obmněňují. Nebyl by to teda důvod k tvému ponoření se na chvilku do sebe? Důvod například neshazovat nakvašeně se stolu velmi laskavé příspěvky Larga, ale zastavit se nad nimi? Nikdo tady, Hirondel, nemá sebemenší důvod být proti tobě, natož jakkoli zraňovat, jenže ty ten pohled na sebe zvenku ( naše vnímání) nesneseš a bereš ho jako útok. Proč?

Nejednou jsem zde rekla ze sebe znam velice dobre ,take jsem rekla ze vim co delam a vim take proc. smile
Largo,to jsou vesmes odpovedi na Tve otazky,ktere si klades.
Podivej se Ty sama do sebe (na projektor) ,nez si neco vne zacnes projektovat. 
A zjisti co si resis,teda pokud chces,to je na Tobe. wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#109 19. 11. 2010 11:10

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

IŠTAR napsal(a):

Hir, je mi to opravdu moc líto, že to bereš tahle sad. Přeji ti krásný den hjarta

Nad svoji litosti se tedy zamysli. smile
I Tobe preju krasny den Istar hjarta  pussa


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#110 19. 11. 2010 11:55

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Lupi, to já si dělám pořádek v jaterních buňkách lol. Včera jsem odmítla panáka slivovice, abych je chudáky moc nezatěžovala lol.

Není tady

 

#111 19. 11. 2010 12:22

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

lupina montana napsal(a):

Daphné napsal(a):

No a tak se opět potvrzuje, že nejdůležitější je udělat si pořádek sami v sobě, a ten na Zemi se pak nejspíš dostaví sám.

Tak nějak.
Nakonec - proč by Tvorca (a už v něj věříme, čili nic) měl dělat nějakej pořádek?
Děláte si snad někdo pořádek ve svých jaterních buňkách, nebo co?

Né. Ale nasadila jsi mi brouka do hlavy. Jestli sakriš moje nějaké buňky mají svobodnou vůli, tak to tam bude pěknej binec a bude co nejdřív načase udělat Whoiswho.

Není tady

 

#112 19. 11. 2010 14:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

IŠTAR napsal(a):

Lupi, to já si dělám pořádek v jaterních buňkách lol. Včera jsem odmítla panáka slivovice, abych je chudáky moc nezatěžovala lol.

No, kdoví, kolikrát si zmiňovaný tvůrce nedal panáka.... coollol

Haiel, dobře ti radím - nekecej jim do toho, nebo bude po Tvůrci jaterních buněk visslacoollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#113 19. 11. 2010 14:33

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

lupina montana napsal(a):

Haiel, dobře ti radím - nekecej jim do toho, nebo bude po Tvůrci jaterních buněk visslacoollol

Já bych taky řekla, že nejlepčejší je delegovat jim pravomoci i zodpovědnost..... smile Týmová práce.

Není tady

 

#114 19. 11. 2010 14:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

A tuhle Hermannovo Tvorca to dělá zrovna tak - takže, co mu do toho koneckonců má kdo kecat, že cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#115 19. 11. 2010 16:33

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

hirondel napsal(a):

Wiki napsal(a):

.. ale taky zde prosakuje tvá určitá  nevražitost k pár jedincům (na babi).  A to je poznat - asi mi to kazí iluzi dokonalosti o tobě smile, což bude můj problém, ale chtěla jsem ti to  říct. Abys třeba jen věděla..

Jeden z těch "vyvolených" je bohužel Crabat (proč? víš jen ty),

Take Ti neco reknu Wiki ,abys to treba jen tak vedela. smile

Neni nic tezsiho v zivote nez prohlednout iluzi. Zdani klamou a ta zdani jsou mnohdy pricinou dost fatanlnich chyb.

Ver nebo never,Crabat je pritel,tam neni zadna nevrazivost.
Jak jsi na to prisla ze je?   

A co si myslis  o jeho postoji  ke mne,vis o tom neco?
Jakou jsi slysela verzi?

Ty Wiki ani nikdo jiny o tomto pribehu nevite nic,pouze Crabat a ja sama.
Vy se muzete pouze domnivat a to treba i na zaklade jednostranne informace.

Ja osobne vidim cele pozadi a celou souvislost. Ja vim o co tu bezi.
Berte to na vedomi. smile

Ok beru na vědomí a už o tom nebudu psát.
a jakou jsem slyšela verzi ? - nikam pro informace nechodím. Všechno je tady...

Není tady

 

#116 19. 11. 2010 16:56

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Myslím, po tom co psala Hirondel, že skutečně není důvod , aby  reagovala jinak, tak, jak chceme... Vzhledem k tomu, že mám sama ráda upozornění na své reakce, a´t v dobrém (to je nejlepší big_smile ), tak i kritické -( páč až překousnu svou ješitnost, dokážu se na to podívat shora a buď se poučit nebo to hodit za hlavu), tak jsem své otevřeně napsala.
Je možné, že kritiku ani jakousi nápovědu, či směrování  nemá někdo rád a nepřijímá ji. No a co ..vlastně..? Kdo ře´k, že to je právě tak, či má být právě tak, jak my chceme (já?) my?
Byli bychom stejní a byla by to nuda. Každý si to "přečteme" sám/a " a víme. Proč vlastně chtít víc..

´Jak byste udělali pořádek na zemi vy? smile  big_smile
Jde to ? Osho chtěl (chce?) prolnout východ se západem, kulturu, mentalitu..technickou vyspělost, duchovno.. to by prý byla cesta. Slyšeli jste o tom?

Není tady

 

#117 19. 11. 2010 17:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Osho chce být inženýrem vlastních vnitřností? lol Ono se to prolne....časem. Zeměkoule není nafukovací.....
A pořádek - co to vlastně je? Pro mě je vpořádku, když kolem silnic roste křoví samo od sebe - pro spoustu lidí ne.
Pro sousedku bylo vpořádku švihat zlobivé děti přes lýtka vrbovým prutem - pro mě ne a obě jsme si o sobě myslely, že jsme debilky lol
A pro někoho je vpořádku, když je tráva v řádku. gloria
Svět je skoro vždycky....vpořádku, když se to tak vezme ze širšího pohledu cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#118 19. 11. 2010 18:21

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Tak k tomuhle bych, Lupi, také něco měl. Ale není to o levelu druhém, jako na vláknu "Joga", ale ještě vyšším:
Existuje pohled na jsoucno, v němž svět, tak, jak probíhá v tomto okamžiku, je vnímán již jako dokonalý. Netřeba na něm nic měnit, jedinou drobnost, ani fous, protože již stavu úplné dokonalosti dosáhl.

Ale nejsem schopen to verbálně vysvětlit, dá se to pouze zažít při rozšířeném vědomí. A mohu každého ubezpečit, ten stav je naprosto úžasný a velkolepý.


Crabat

Není tady

 

#119 19. 11. 2010 18:51

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Hirondel napsal(a):

nad svoji litosti se tedy zamysli.

Jojo, budu nad tím přemýšlet stejně jako ty nad našimi řádky wink

Není tady

 

#120 19. 11. 2010 18:53

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Z tohoto pohledu pak na otázku: "Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?"
Platí, že vždycky byl. Všechno, co vzniklo, vzniká i teprve vznikne, je zahrnuto do Boží vůle, a by by bylo z našeho pohledu jakkoliv nespravedlivé, je přesto dokonalé a věčné. Jen neschopnost našeho pohledu zahrnout celek, vyšší záměr i souvislosti všech dějů, způsobuje, že svět jako absolutní nevidíme, zatímco on ve své dokonalosti spočívá a věčně trvá.

Stačí, abychom prohlédli a uvidíme to.


Crabat

Není tady

 

#121 19. 11. 2010 18:53

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Crabe mᚠna mysli to, co říkala Malá babička? Při meditacích hluboké splynutí s vesmírem, kdy není nic, je tma nejsou zvuky, barvy, světlo, jen dokonalý klid a rozplynutí se?
Jednou jsem to při hluboké meditaci prožila.......

Není tady

 

#122 19. 11. 2010 18:58

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

To jsou úžasné zážitky, Ištar. Ale měl jsem na mysli spíš vnímání souvislostí, jakousi kontemplaci na cíl. V tomto případě na tuto planetu.


Crabat

Není tady

 

#123 19. 11. 2010 19:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

IŠTAR napsal(a):

Crabe mᚠna mysli to, co říkala Malá babička? Při meditacích hluboké splynutí s vesmírem, kdy není nic, je tma nejsou zvuky, barvy, světlo, jen dokonalý klid a rozplynutí se?
Jednou jsem to při hluboké meditaci prožila.......

Tak tohle jsem nezažila, ale zase jsem zažila tři dny nepřerušované, absolutní rovnováhy - paráda!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#124 19. 11. 2010 21:45

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

Lupi, byl to naprosto úžasný pocit. A darebák Petr Velechovský mě z něj vytrhnul a prý a v alfě makám a neflákám se bůhví kde cool. Asi jsem měla zajímavý výraz ksichtíku big_smile.

Není tady

 

#125 19. 11. 2010 21:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi?

No fuho chlapa dumbom mohlas tam zůstat doteďka, nebejt jeho, co? lol
Ty tři dny taky - po ty tři dny mně nic a nikdo nemohlo vyvést ze stavu rovnováhy - cítla jsem se jako všechno naráz, ale vůbec mi to nebránilo žít úplně normální život.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů