Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 11. 2010 12:12

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Když chybí zuby a musíme mezi lidi

Už od září chodím s ulomeným zubem, čtyřkou, a je to vidět. Až včera jsem se dostala k zubařce, čekací doby jsou dlouhé. Spravovala mi jiný zub a před Vánoci jdu na trhání toho zbytku. Pak se to bude dva měsíce hojit a pak se na to dá můstek, který si zřejmě dám k Vánocům. Až toto někdy zjara budu mít za sebou, lékařka mi strhne korunku - špičák, na druhé straně, protože se mi to pod tím kazí. Jestli to ten kořen nevydrží, bojím se dalšího můstku, na ten už nenašetřím. A stejně by to byl snad celkem rok bez zubu. A v tomhle stavu mám shánět práci! Fatk mě to dost deptá. Jak jste to řešily, když jste byli v období takovýchto zákroků a ještě vás čekaly zvraty v životě a museli jste jednat s lidmi? Vždy se cítím jako bezdomovec, ještě ta nezaměstnanost k tomu.

Upravil(a) luminka (9. 11. 2010 12:12)

Není tady

 

#2 9. 11. 2010 12:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Když chybí zuby a musíme mezi lidi

luminka napsal(a):

Už od září chodím s ulomeným zubem, čtyřkou, a je to vidět. Až včera jsem se dostala k zubařce, čekací doby jsou dlouhé. Spravovala mi jiný zub a před Vánoci jdu na trhání toho zbytku. Pak se to bude dva měsíce hojit a pak se na to dá můstek, který si zřejmě dám k Vánocům. Až toto někdy zjara budu mít za sebou, lékařka mi strhne korunku - špičák, na druhé straně, protože se mi to pod tím kazí. Jestli to ten kořen nevydrží, bojím se dalšího můstku, na ten už nenašetřím. A stejně by to byl snad celkem rok bez zubu. A v tomhle stavu mám shánět práci! Fatk mě to dost deptá. Jak jste to řešily, když jste byli v období takovýchto zákroků a ještě vás čekaly zvraty v životě a museli jste jednat s lidmi? Vždy se cítím jako bezdomovec, ještě ta nezaměstnanost k tomu.

No, jestli sháníš práci jako modelka, tak to je malér kapitulation .

Není tady

 

#3 9. 11. 2010 15:55

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Když chybí zuby a musíme mezi lidi

aprill napsal(a):

luminka napsal(a):

Už od září chodím s ulomeným zubem, čtyřkou, a je to vidět. Až včera jsem se dostala k zubařce, čekací doby jsou dlouhé. Spravovala mi jiný zub a před Vánoci jdu na trhání toho zbytku. Pak se to bude dva měsíce hojit a pak se na to dá můstek, který si zřejmě dám k Vánocům. Až toto někdy zjara budu mít za sebou, lékařka mi strhne korunku - špičák, na druhé straně, protože se mi to pod tím kazí. Jestli to ten kořen nevydrží, bojím se dalšího můstku, na ten už nenašetřím. A stejně by to byl snad celkem rok bez zubu. A v tomhle stavu mám shánět práci! Fatk mě to dost deptá. Jak jste to řešily, když jste byli v období takovýchto zákroků a ještě vás čekaly zvraty v životě a museli jste jednat s lidmi? Vždy se cítím jako bezdomovec, ještě ta nezaměstnanost k tomu.

No, jestli sháníš práci jako modelka, tak to je malér kapitulation .

Aprill, to není moc vtipné sad . Já bych řekla, že na zubech, hlavně když se hledá práce, kde je třeba reprezentativní vzhled, hodně záleží. Luminko, jakou práci sháníš?


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#4 9. 11. 2010 16:00

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Když chybí zuby a musíme mezi lidi

Sháním manuální práci, opravdu nechci být modelkou.

Není tady

 

#5 9. 11. 2010 17:02

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Když chybí zuby a musíme mezi lidi

luminka napsal(a):

rok bez zubu

proč rok bez zubu - však ti tam dá falešnou náhradu zatím do té mezery, možná by bylo lepší tyhle problémy řešit se zubařem?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 9. 11. 2010 19:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Když chybí zuby a musíme mezi lidi

Rok bez zubu je nesmysl, teda pokud člověk situaci opravdu řeší a neodkládá hezky o týden, o měsíc, o rok ....
Píšeš, že se jedná o čtyřku, při normálním hovoru, kdy se nebudeš řechtat od ucha k uchu to prostě vidět není, rozhodně ne tak, jako bys byla bezdomovec, jo kdyby se jednalo o přední zub - jedničku, dvojku - pochopila bych to.
Situaci je opravdu nejlepší řešit se zubařem, ten Ti nejlépe dokáže v tomto pomoci.
Prostě zase jen hledᚠdůvody, proč to nejde :-(

Není tady

 

#7 9. 11. 2010 20:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Když chybí zuby a musíme mezi lidi

luminka napsal(a):

Sháním manuální práci, opravdu nechci být modelkou.

Lumirko bud rada,ze to neni jednicka to by bylo mnohem vic videt.Ctyrka zas tak moc videt neni.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů