Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 10. 3. 2006 14:52

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Velikost ?

kolko já nevím jestli mluvíš na mě :-)))

Není tady

 

#127 10. 3. 2006 14:52

Tiresias
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 41

Re: Velikost ?

kolka napsal(a):

no zase aby sis nemyslel že jsem až takový éro!!!
Prostě normálka, si  řeknu co by se mi líbilo a je to. Samorřejmě že ne hned na první schůzce:-)))
Ale když už na to dojde řeč tak mi to nevadí.
To si taky pod tím můžete pžředstavovat kdo ví co a to zase ne.
Jsem normální (zralá) holka co ví co chce, teda jen v tom jednom
Sakra ten život je prekerka.

Myslím, že je to vežký dar, vedie sa porozpráva o svojich potrebách. Moja žena to nevie, dokonca aj keď má orgazmus ešte to tlmí (hanbí sa to da najavo), a to naše spolužitie dos komplikuje. Ja, po nejakých liekoch, by som potreboval aktívnu partnerku. Nedá sa o tom s ňou rozpráva, ani niečo žiada. Čo veža žien považuje za normálne (fajčenie) sa jej hnusí, hoci naopak to má rada. Takže na poli sexu som osamelý bežec ... sad sad grater

Není tady

 

#128 10. 3. 2006 14:56

kolka
Host

Re: Velikost ?

jo to bylo na tebe Vášo:-)))

 

#129 10. 3. 2006 14:58

kolka
Host

Re: Velikost ?

kapitulation:kapitulation:krásný víkedn a páááááááááá v pondělíííííííííííííííí.............retarocksupermariobig_smileyikes

 

#130 10. 3. 2006 14:58

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Velikost ?

to mᚠpřed sebou ještě dlouhou tra :-))

Není tady

 

#131 10. 3. 2006 22:28

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Velikost ?

Kolko, moc vytříbený to není, ale zase se to rýmuje tongue


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#132 11. 3. 2006 10:12

Tiresias
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 41

Re: Velikost ?

Sapphire napsal(a):

Já to mám podobně jako tvoje žena, a jsem moc ráda ,že nejsem jediná .

C'est la vie (alebo - taký je život).
Je starostlivá manželka i matka, ALE ...
Niekdy je mi z toho smutno - o čo by život mohol by jednoduchší. neutral

Není tady

 

#133 11. 3. 2006 17:58

:-))
Host

Re: Velikost ?

Rozejít se s klukem, jen proto, že ho má malého?!! To je vtip ne?? :-))))))))))))

 

#134 13. 3. 2006 7:29

karol
Host

Re: Velikost ?

Saphire:

A to to muselo prist az tak daleko? Zanedbávala si ho tak to vyriesil po svojom? Preco zeny musia najprv vyskusat neveru svojho manzela, aby zistili ze ich este stle pritahuje? Je to v tom ze musia cíti že ich muži sú stále atraktívny aj pre iné ženy?
Ty si dokaz toho ze nevera, može niekedy pomoct vztahu.

Kolka presne o tomto som rozpraval.

Saphire, porad a co by ti vtedy otvorilo oci? Da sa to nejako obist, napr. iba koketovat s druhymi zenami? Lepsie ako nevera. Ale otvorilo by ti to vtedy oci? Porad nám.... Mozno práve v tebe je klúč.

 

#135 13. 3. 2006 9:33

Terez
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 89

Re: Velikost ?

Tiresias:
Ale jsou věci, kteý by ti mohly život zkomplikovat i o mnoho víc... Člověk nikdy nebude uplně spokojenej, vždycky je tu něco, co bysme chtěli mít jinak, lepší... Ale dokonalost nejni, a tak je lepší se smířit s tim, co je, i když je to někdy dost těžký, a někdy to dokonce vůbec nejde...
I já bych si moooooc přála aby to mezi náma s přítelem bylo lepšejší, než to je, řikám si, že to přeci neni žádnej problém, tak proč to nefunguje? A tak se snažim to změnit, a snažim se to nevzdat, a dokud to půjde, tak o to budu bojovat, a třeba se mi to povede, a když ne - tak i přesto to bylo krásný - ČLOVĚK NEMَE MÍT VŠECHNO...  smile

T.

Není tady

 

#136 13. 3. 2006 20:47

Tiresias
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 41

Re: Velikost ?

Terez napsal(a):

Tiresias:
Ale jsou věci, kteý by ti mohly život zkomplikovat i o mnoho víc... Člověk nikdy nebude uplně spokojenej, vždycky je tu něco, co bysme chtěli mít jinak, lepší... Ale dokonalost nejni, a tak je lepší se smířit s tim, co je, i když je to někdy dost těžký, a někdy to dokonce vůbec nejde...
I já bych si moooooc přála aby to mezi náma s přítelem bylo lepšejší, než to je, řikám si, že to přeci neni žádnej problém, tak proč to nefunguje? A tak se snažim to změnit, a snažim se to nevzdat, a dokud to půjde, tak o to budu bojovat, a třeba se mi to povede, a když ne - tak i přesto to bylo krásný - ČLOVĚK NEMَE MÍT VŠECHNO...  smile

T.

Ďakujem za pripomenutie. Je to tak, a často si uvedomíme hodnotu niečoho, až keď to stratíme. Takže - tiež sa budem snaži o zmenu - aj keď viem, že to pôjde ažko. Napokon, áno, tiež mám svoje chyby... neutral

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů