Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 27. 11. 2010 15:49

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Konečně jsem se dokopala a umyla okna stolt Tak se musím pochválit, že sem udělala radost sama sobě stolt

Upravil(a) dusička (27. 11. 2010 15:50)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#102 27. 11. 2010 16:39

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

mně udělalo tradost, že za chvíli budu mít radost big_smile jedeme na Staromák na rozsvícení stromečku a na večeři do Ambiente, kde člověk sní co se do něj vejde a platí jednu částku dumbom ježiš to mi zase bude blbě big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#103 27. 11. 2010 18:08

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

"smrt "přežráním je děsná, tak si nechej chutnat a moc si neubliž a rozsvěcuj i za nás, co jsme od Staromáku  daleko stolt hjarta storstark

Není tady

 

#104 27. 11. 2010 19:54

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Hned po ránu při pohledu z okna - snížek bílý big_smile A protože se dnes u nás rozsvěcel na náměstí vánoční strom,sněhová nadílka dotvořila tu nádhernou vánoční atmosféru. tummenupp


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#105 27. 11. 2010 20:43

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

vera napsal(a):

Vando...........nekouřím 2 roky......dříve krabičku denně a ještě bych klidně požvejkala i tu krabičku......řekla jsem si dost a den ze dne konec......

vlastně jsi mi připomněla, že bych se taky z toho měla radovat....tak se raduji
fuj.....já teď nemůžu být v zakouřeném prostředí....tak mi to dělá zle....

a snížek mi radost neudělal.....sníh už jsem letos viděla....i zimu zažila.....těším se na jaro

godlike seš dobrá...smekám...páni 2 roky ..já 2 týdny...  slintám.. chut´na to mám pořád...dokola si pořád mumlám normální je nekouřit normální je nekouřit....v duchu si odříkávám a dávám za příklad všechny lidi který znám a kteří dokázali přestat- takže Evka přestala,Pavla to dokázala .........a tebe si tam přidám taky Vera už se drží dva roky!!!
ASI blbej zlepšovák, ale zatím funguje nic lepšího  nemám.Svi*ská závislost!


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#106 27. 11. 2010 21:00

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Vando, jsem kuřák abstinent 19 let. Držím palce.

Rozsvícený Vánočního stromu v našem městě. Krásný ohňostroj. Vánoční zdobení mého bytečku. Mám moc ráda Vánoce a předvánoční čas. smile

 

#107 28. 11. 2010 23:11

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Před pár hodinami jsem se tak trochu znovu narodila.
Já jela po své straně, řidič proti v ostré zatáčce najel na zledovatělý úsek a napral to čelně do mě. Oba jsme vyvázli bez škrábnutí, oba máme auta totálně na šrot.

Měla bych být možná naštvaná a nebo aspoň otrávená z toho, že mě čeká běhání po úřadech a starost s koupí nového auta.
Ale kupodivu - cítím radost, nebo skoro spíš dokonce podivnou euforii: Že to vlastně dobře dopadlo. A že tedy jestli jsem měla  životě souzenou t잚í autonehodu, tak ji mám bez úhony za sebou, a můžu si to s úsměvem odškrtnout. stolt storstark

 

#108 28. 11. 2010 23:20

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Hele Blossom, tak to jeste k tomu chybi vybrat si nove jmeno, protoze Ti zacina novy zivot smile No, kazdopadne, bud rada ze jsi vyvazla, co jsi mela za auto, pokud to neni tajne ? Bude to jiste dobre a bezpecne auto pussa


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#109 28. 11. 2010 23:27

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

morpheus napsal(a):

Hele Blossom, tak to jeste k tomu chybi vybrat si nove jmeno, protoze Ti zacina novy zivot smile No, kazdopadne, bud rada ze jsi vyvazla, co jsi mela za auto, pokud to neni tajne ? Bude to jiste dobre a bezpecne auto pussa

Tak to bych si měla začít říkat třeba New Blossom smile ?

Měla jsem nejlepší auto na světě: Citroen Berlingo. Co se mě navozilo i s mým kolem, co zboží mi odvozilo... pussa hjarta
To jediné na tom bylo hodně smutné: Když ho odtahovka nakládala, přišlo mi to, jak když nakládají někoho do rakve.... sad grater

Ale život je víc. A já žiju. Odteďka budu žít ještě raději. 
(A jezdit autem budu teď jak připosraná, pardon.  Všude budu vidět ten celkem malý proužek ledu, na kterém s autem nikdo z nás nezmůže vůbec nic.... ) kapitulation

 

#110 29. 11. 2010 12:17

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Dnes mi udělal radost můj syn. Postaral se o nový přírůstek do rodiny a ani nemusel, jenže má srdce na svém místě stolt To stvořeníčko má jedno oko modré, druhé hnědé a už teď nejspíš syna moc miluje smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#111 29. 11. 2010 12:20

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Pan, já budu hádat ... je to kotě big_smile ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#112 29. 11. 2010 13:07

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Kiara napsal(a):

Pan, já budu hádat ... je to kotě big_smile ?!?

No jak jinak smile Oči jsou indicie zcela nepřehlédnutelná lol A barvu ti jistě taky nemusím říkat lol
Před chvílí volal, že ho našel na ulici u obchodu.... zmrzlý, kašle, teče mu z očí.... A nikdo ho nechce, ničí není. Takže už se veze s ním na trasu, pak k vetovi a pokud to bude vážné, je domluvená karantena v útulku, pokud ne, zůstane hned doma. Konečně už to bude i u nás fifty fifty, nebo-li tři na tři - tři dvounožci a tři čtvernožci stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#113 29. 11. 2010 13:22

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Já mám vždycky takovou radost, když se nějaké kočičí dítě dostane do dobrých a laskavých rukou a je mu poskytnut útulný domov ... tummenupp godlike tummenupp chůůůďátko ubohé, ty očička a ten kašel, to vypadá na virovou rhinotracheitis, která může vést až k zápalu plic. Určitě jděte k vetovi, to vám chválím a vřele doporučuji stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#114 29. 11. 2010 13:32

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

No ještě to bude muset mláďátko chvíli vydržet, až s ním mladej přicestuje dom, šviháme k vetovi a v našem útulku jsem domluvila v případě potřeby karantenu, protože doma na to nejsme zařízený.
Naše kočičí máma jásala, protože se nemůžeme pořád sejít, abychom doladily nový kočičí časopis, takže to z kočičího vesmíru prostě zařídili takhle. Přesně to sedí: jedno kotě dotáhla mladá, jedno já a třetí teď mladej. Nemáme si co vyčítat smile No a naši domácí pokemoni to už nejak rozdejchaj smilestolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#115 29. 11. 2010 14:08

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Vanda napsal(a):

vera napsal(a):

Vando...........nekouřím 2 roky......dříve krabičku denně a ještě bych klidně požvejkala i tu krabičku......řekla jsem si dost a den ze dne konec......

vlastně jsi mi připomněla, že bych se taky z toho měla radovat....tak se raduji
fuj.....já teď nemůžu být v zakouřeném prostředí....tak mi to dělá zle....

a snížek mi radost neudělal.....sníh už jsem letos viděla....i zimu zažila.....těším se na jaro

godlike seš dobrá...smekám...páni 2 roky ..já 2 týdny...  slintám.. chut´na to mám pořád...dokola si pořád mumlám normální je nekouřit normální je nekouřit....v duchu si odříkávám a dávám za příklad všechny lidi který znám a kteří dokázali přestat- takže Evka přestala,Pavla to dokázala .........a tebe si tam přidám taky Vera už se drží dva roky!!!
ASI blbej zlepšovák, ale zatím funguje nic lepšího  nemám.Svi*ská závislost!

Vandi - tak si dopiš klíďo i mě - jedu rok bez tabáku. A ani už nemám chu. Doufám, že jsem to nezakřikla. tongue Když jdu někam kde se kouří, tak jsem nasejřená, že mi budou smrdět hadry... to mi ale vadilo vždycky. Ze den na den. Prostě mě ty cigára nasr.aly a taky stát s tou jejich daní... nedostanou ze mě víc, než musím dát. big_smilewink

Není tady

 

#116 29. 11. 2010 18:39

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Udelalo mi radost, ze jsem asi po 10-ti letech KONECNE sehnal film Maska s Jimem Carreyem big_smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#117 29. 11. 2010 19:41

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

morpheus napsal(a):

Udelalo mi radost, ze jsem asi po 10-ti letech KONECNE sehnal film Maska s Jimem Carreyem big_smile

Kecko. Kdybys chtěl, měls ho dávno. big_smile

 

#118 29. 11. 2010 20:10

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Majkafa : Ano, jiste kdo chce, dosahne vseho a ja to vazne chtel, denne se modlil a dostal az za 10 let. Mohu dekovat Bohu nasemu, Panu a Stvoriteli, ze se nade mnou slitoval a poslal mi Sv. Helenu ktera mi dala jeden LINK a ja tam nasel, co potrebuju wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#119 30. 11. 2010 12:20

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Radost mi udělalo to, co napsal Nicolas na vlákně Za co se dnes pochválíme o matkách samoživitelkách a otcích samoživitelích. To je hluboká pravda. Potěšilo mě, že to někdo opravdu vidí a dokonce chlap. big_smile

 

#120 30. 11. 2010 18:52

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Me udelalo radost, ze jsem sam posvetil adventni venec smile Bylo to velmi jednoduche: chvilka zklidneni, precteni cast evangelia a prosba o posveceni ve jmenu Otce, Syna a Ducha svateho smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#121 1. 12. 2010 8:02

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Splnila jsem si jeden velký životní sen:
Napsala jsem a vydala svou vlastní knihu. Před chvílí mi ji přivezli z tiskárny.

Je to moc hezký pocit, trochu podobný tomu, jako když se vám narodí dítě. smile
Tohle "dítě" je sice neživé, ale dělalo, dělá a ještě dlouho mi (i jiným) bude dělat samou radost. stolt

A navíc jsou to rovnou tisícerčata. big_smile storstark storstark storstark

 

#122 1. 12. 2010 8:05

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Gratuluji Blossom - tak a se hodně kupuje.

Není tady

 

#123 1. 12. 2010 8:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

To je bezva, Bloss - tak a ta tisíčerčata mají brzo nějaký další sourozence http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#124 1. 12. 2010 9:49

Blossom
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Díky holky za přání. pussa Potěšilo mě.

Bratříčka této knihy už nosím v hlavě (dost jasnou představu - vlastně druhý díl), a i sestřička by časem mohla být (nápad zas z trošku jiného soudku).

Ale to je vzdálenější budoucnost, nicméně-už se na ni těším. smile

 

#125 1. 12. 2010 10:27

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Bloss,jak se ta kniha jmenuje?  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů