Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#976 28. 3. 2011 10:50

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Pandora : jak myslis, zda ja jsem vubec ja ? Jisteze ja jsem ja, kdo jiny by to mel byt ? va


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#977 28. 3. 2011 13:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

morpheus napsal(a):

Pandora : jak myslis, zda ja jsem vubec ja ? Jisteze ja jsem ja, kdo jiny by to mel byt ? va

Že by Morpheus? wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#978 28. 3. 2011 18:09

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

morpheus napsal(a):

Pandora : jak myslis, zda ja jsem vubec ja ? Jisteze ja jsem ja, kdo jiny by to mel byt ? va

Morfe, nádhernej avatárek winklol Na’vi šmrncnutý mistrem Beanem, to je prostě úúúúúúúžasný


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#979 28. 3. 2011 18:48

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Pandorraa napsal(a):

morpheus napsal(a):

Pandora : jak myslis, zda ja jsem vubec ja ? Jisteze ja jsem ja, kdo jiny by to mel byt ? va

Že by Morpheus? wink

Pandora, nehrajme si tu se slovicky a radeji si rekněme, k cemu tu na tomto svete jsme...
Teda konkretne ja. Cely den o tom totiz premyslim a chodi mi po rozume asyk totok
"Morfe, jsi tu proso, aby jsi se naucil odpoustet"
Jenze : Nejsem si zcela jist, zda se opravdu chci tomuto naucit, protoze si nejsem jist, zda mi to k necemu v budoucnu bude, kdyz udajne po smrti vsechno zapomenu a v novem zivote jedeme s novou identitou a bez jykychkoli vzpominet, nepocitam tech 0.0001% kteri podstoupi nejaky ten bazmek, kde si nechaji udajne vytahat jakesi vzpominky z minulosti  sad Alek to neni na radost, spis na Duchovni, no zakladat vlakno kvuli tomu, aby Morph dostal jedinou odpoved v jedinem prispevklu ( popr. v SZ ), nebop taky vubec,  neni nutne.

Modroocka : Jo, Avatar je to uzasny, rano jsem se malem pocural smichy, kdyz jsem ho tahal z jineho obrazku a zemnsoval, ani klikat jsem nemohl a kocky se na me dxivaly jak na blazna - ostatne ony se na me takto divaji vzdycky, mozna je chyba v nich, ze se jinak divat neumi, mozna ve me, ze jak blazen vypadam big_smile
Fíííjo, ja jsem napsal takovou peknou rozvitou vetu ? va Morfe dobry, se nezdas ! tummenupp


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#980 28. 3. 2011 19:09

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Bazmek (někdy hanlivě vyslovováno „bazmekt“ – slovo pochází z maďarského baszd meg........) sprosté slovo pííp big_smile

 

#981 28. 3. 2011 19:17

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

JJ, hungarian for "fuck you!" Can also be used to compliment any sentence...smile
Moje oblibena veta, kterou vsak nesmim vyslovovat nahlas :
Menyétek a picsába mek baszot magyárok. Predem se omlouvam madarske mensine pobyvajici zde na foru, pac je to napsano z legrace tongue Madarska mensina si lehce posledni slovo vyneni za neco jineho a posle me rovnou do ...


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#982 29. 3. 2011 7:37

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

morpheus napsal(a):

"Morfe, jsi tu proso, aby jsi se naucil odpoustet"
Jenze : Nejsem si zcela jist, zda se opravdu chci tomuto naucit, protoze si nejsem jist, zda mi to k necemu v budoucnu bude, kdyz udajne po smrti vsechno zapomenu a v novem zivote jedeme s novou identitou a bez jykychkoli vzpomine...

Víš, Morfe, já si jednak myslím, že ani moc nezáleží na tom, jestli chceš nebo ne, spíš jde o to, jestli takový úkol člověk rozpozná dost včas, bez přílišné ztráty květinek, nebo si nechá nakládat víc a víc. A jednak je to hodně přínosné už pro tento život, když se zbavíš trochu té tíhy za krkem.

Není tady

 

#983 29. 3. 2011 9:23

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

majkafa napsal(a):

Bazmek (někdy hanlivě vyslovováno „bazmekt“ – slovo pochází z maďarského baszd meg........) sprosté slovo pííp big_smile

My jsme to v TN a okoli pouzivali jako vyraz pro nejakou nicotnost, nepodstatnou ci neznamou vec: Podaj mi ten bazmek,... čo je to za bazmek? Ev.: Ten oný bazmek... dudlik


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#984 29. 3. 2011 9:29

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Mě dnes udělal radost můj malý brouček, protože šel do školičky bez slziček, dal mi pusinku a radostně se hnal do herny :supr..


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#985 29. 3. 2011 9:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Lvice napsal(a):

Mě dnes udělal radost můj malý brouček, protože šel do školičky bez slziček, dal mi pusinku a radostně se hnal do herny :supr..

Lvice - už chodíte do školky? Tedy tak to je šikulka, že to bylo bez slziček pussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#986 29. 3. 2011 9:57

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Duši, nene, to je školička pro prata, 1x týdně na dvě hodinky, taková navykačka na školku big_smile. Vždycky to oplakal, dnes poprvé v pohodě, tak snad se blýská na lepší časy. Do školky půjde až od září smile.


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#987 30. 3. 2011 20:52

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Radost snad ani ne, ale pobavilo mne (a možná také i trochu uklidnilo):
Ruské letouny nad Japonskem provokativně nabíraly vzorky vzduchu .... lol

Oni si totiž Rusové, po vlastních zkušenostech s Černobylem, situaci na východě bedlivě hlídají... tummenupp

Upravil(a) Vachu (30. 3. 2011 20:55)

Není tady

 

#988 30. 3. 2011 21:40

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Že jsme v práci přestěhovaní, že to máme opět za sebou, podruhé za 3 měsíce.

 

#989 30. 3. 2011 21:46

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Prave Italske Ciabatty, ktere mi z lasky upekla moje nastavajici smile Sice nemusela, bo rohliky si dokazu koupit u moje zname v pekarne, ale udelala to rada, tak ja vam nevim pratele, furt premyslim, zda ji kyvnu na ten snatek, kdyz tak dobre vari tummenupp
Asyk bych neudelal dobre, kdybych ji rekl ne-e, co kdyz me bude jednou potrebovat ?
Hlavne v klidu, vdavat se chce az 18.8.2012 v sobotu, v kostele sv. Prokopa.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#990 30. 3. 2011 22:19

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Mě dnes potěšilo teplo a sluníčko, milý telefonát s kamarádkou, která přijede i s manželem a malým synkem na návštěvu a v neposlední řadě nečekaně zvláštní plán na oslavu našeho 10. výročí sňatku, který vzešel od mých kamarádů...bude to zajímavé!


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#991 31. 3. 2011 5:34

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

 

#992 1. 4. 2011 15:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Koniec hektického obdobia a vyhliadka na kžudný víkend. A bezprostedná vyhlaidka na aqua-aerobic a na koncert v kostole, ktorého výažok pôjde do Japonska. tummenupp A ešte sžubuje dobrú muzičku a tak...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#993 1. 4. 2011 15:55

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Jemine!!! tummenupp tummenupp tummenupp Kdyz veci vypadaji, jako ze se dari, co to ma znamenat, kurnik?!? va va va Na to nejsem zvykla... A uz vubec to nemozu pochnapat, kdyz "vedma" rikala, ze darit se mi bude az od kvetna??? va skurt va Ze by TICHO PRED BOURI??!!?? skurt va skurt
To ja nechcu!!! dumbom dumbom dumbom

Nebo chybka v matrixu? styrka


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#994 1. 4. 2011 16:38

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Vnuk, zde na chv. pobyvajici..., chce vam sem dat smajliky... storstark storstark dumbom styrka hjarta offtopic reta godlike gloria


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#995 2. 4. 2011 22:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Dneska bylo nádherně, pověsila jsem prádlo ven stolt
celé odpoledne jsme byli venku, nejvíc mě zahřálo u srdíčka,když jsme poslouchali rádio a slyšela jsem písničky, takový vykopávky hráli, ale nádherný,
stejně je zajímavý, že člověk i když dlouho neslyší písničku, hned si vzpomene, a zpívá si nahlas nebo v duchu stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#996 2. 4. 2011 22:53

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Me dneska spolubydla pozvala na chlebicky do Svetozoru, mel jsem takove s dobrou pomazankou, syren, zeleninou a posypane strouhanym krenem. zajimava chut to byla. No a pak jsme byli pro vstupenky do divadla, pak na prochazce, pesky pres cele centrum, vzali mleko ze zelezne kravy a domu. bezel se pulmaraton a potkavali jsme spousty bezcu smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#997 2. 4. 2011 22:55

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Viktoria : Ktery vnuk ? Znam ho ? No jiste ze ho znam ! wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#998 3. 4. 2011 11:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Me udelalo radost party predvecerni. Jeden clovek oteviral novy obchod Optiku a delal party v a pred obchodem.
Stacila  jsem se seznamit se znamymi sveho muze. Jeden z nich byl starosta, ovsem nevedela jsem to o nem.Hned mi slibil, ze mi bude pomahat s hledanim bytu. Jen tak, spontane. Placali  jsme o budoucnosti, o nas dvou a vyhledech a o stehovani do jineho mesta.prave do tohodle, jak jsem se vcera rozhodla. Bylo nahderny pocasi....

Muj manzel "rozsiruje slavu" tohoto mestecka a pan starosta si ho oblibil. Jelikoz pane starostova francouzstina je mizerna, umel memu  choti v nadseni rici jen "Je t'aime". Ja te miluju!!! Tak jsme se dost smali.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#999 3. 4. 2011 11:46

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Radost mi dělá počasí...včera odpoledne na in-linech,dvě hodiny jízdy v krásném prostředí a dnes to bude relax na zahradě,částečně pod slunečníkem,páč jsem si včera přismahla nosík smile. Miluju takovéhle dny,plné slunce,sportu a pohody...big_smile


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#1000 3. 4. 2011 13:04

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost - 15

Hmm... ja bych taky sel ven, ale ta moje musi ke kočkam ! mad Takze pujdeme dneska akorat tak do ... ( doplnte si vhodne sproste slovo, neni po desate vecer sad ) na karlak pro mleko a to kdovi jestli. Boze, ze ja se na to nevy ... ( piiip ) a nenajdu si nejakou normalni holcinu v Praze, ktera nebude mit "program" a nebude mit nacasovanou kazdou minutu sveho zivota dumbom a bude po ptakach smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů