Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 11. 2010 15:12

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Nový Babinet

Až dnes jsem si všimla že je již spuštěn Nový Babinet, ale přijde mi že všichni nebo tedy většina píše stále ještě sem ,na starý. Tak kam mám tedy psát další své dotazy??kapitulation

Není tady

 

#2 5. 11. 2010 16:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

V současné době jsou v provozu dočasně oba dva Babinety,  přičemž nový Babinet je v dokončovací fázi (dolaďují se technické detaily a přesouvá se obsah magazínu, katalogu a podobně), kdy posléze i samotné diskuze pak budou probíhat tam a tady tento bude zachován jako archiv, do kterého můžete kdykoliv nahlédnout, ale nebude už možno přispívat. Určitě doporučuji si nový Babinet "ošahat", zorientovat se, přejít postupně, ptát se na vše, co není jasné, dávat návrhy a připomínky, protože tam najdete mnohá vylepšení. Administrátoři dělají vše, co je v jejich silách, aby připravili co nejlepší server, na kterém se vám bude pohodlně "bydlet" a který bude odpovídat stále se zvětšujícím nárokům na diskuzní servery všeobecně. Opravdu jde jen a jen o zvyk, Ti z vás, co už přešli, založili si tam své skupiny, alba a podobně,  to jistě potvrdí smile

Není tady

 

#3 5. 11. 2010 16:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nový Babinet

AndreaP. napsal(a):

V současné době jsou v provozu dočasně oba dva Babinety,  přičemž nový Babinet je v dokončovací fázi (dolaďují se technické detaily a přesouvá se obsah magazínu, katalogu a podobně), kdy posléze i samotné diskuze pak budou probíhat tam a tady tento bude zachován jako archiv, do kterého můžete kdykoliv nahlédnout, ale nebude už možno přispívat. Určitě doporučuji si nový Babinet "ošahat", zorientovat se, přejít postupně, ptát se na vše, co není jasné, dávat návrhy a připomínky, protože tam najdete mnohá vylepšení. Administrátoři dělají vše, co je v jejich silách, aby připravili co nejlepší server, na kterém se vám bude pohodlně "bydlet" a který bude odpovídat stále se zvětšujícím nárokům na diskuzní servery všeobecně. Opravdu jde jen a jen o zvyk, Ti z vás, co už přešli, založili si tam své skupiny, alba a podobně,  to jistě potvrdí smile

Nepotvrdí, protože jsme svoji skupinku opustili a vrátili se zpátky kapitulation.

Není tady

 

#4 5. 11. 2010 17:14

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

Aprill, jsou i skupinky, které zůstaly, protože se jim nový Babinet líbí moc a oceňují změnu, která prostě byla nutná. Není možné stát na místě, vše jde rychle dopředu, stejně tak nároky na servery jsou větší, což je vlastně i dobře. Beze všech pochyb má Babinet nové další funkce (mimo jiné uzavřené skupiny, blogy, galerie, přibyla tam tržnice, kde bude možnost nakupovat a prodávat atd. atd.), je tam i nadále magazín, katalog, zůstaly oblíbené soutěže, má ale více možností pro uživatele jako takové, je pochopitelně i graficky jinak ztvárněn - je prostě udělán tak, aby bylo vidět, že vše na sebe navazuje, prostě v jednotném stylu. Navíc diskuzní fóra jako taková byla defacto nastavena stejně, jako jsou tady, jen s malinkatýma změnama, takže tady problém fakt nemůže být už vůbec žádný.  Je pochopitelné, že ze začátku je to nezvyk, věř, že i pro nás byl, uživatelé třeba bloudí, jde jen o to chtít si to prozkoumat a neodsuzovat hned po tom, co se zaregistruju (někdy ani to ne), aniž by byla projevena snaha něco si tam zkusit (pozor, nepíšu teď konkrétně k Tobě ! - to píšu opravdu všeobecně). Navíc, pokud si kdokoliv neví s něčím rady, nebo něco nechápe, tápe, není problém se obrátit s dotazem, připomínkou na admina. Zkrátím to....nᚠoblíbený Babinet jako celek zůstává, jen je převeden do modernějšího kabátu wink A věřte, že to byla náročná práce. Teď už je jen a jen na nás, jak si ho zase zabydlíme hjarta

Není tady

 

#5 5. 11. 2010 17:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nový Babinet

AndreaP. napsal(a):

Aprill, jsou i skupinky, které zůstaly, protože se jim nový Babinet líbí moc a oceňují změnu, která prostě byla nutná. Není možné stát na místě, vše jde rychle dopředu, stejně tak nároky na servery jsou větší, což je vlastně i dobře. Beze všech pochyb má Babinet nové další funkce (mimo jiné uzavřené skupiny, blogy, galerie, přibyla tam tržnice, kde bude možnost nakupovat a prodávat atd. atd.), je tam i nadále magazín, katalog, zůstaly oblíbené soutěže, má ale více možností pro uživatele jako takové, je pochopitelně i graficky jinak ztvárněn - je prostě udělán tak, aby bylo vidět, že vše na sebe navazuje, prostě v jednotném stylu. Navíc diskuzní fóra jako taková byla defacto nastavena stejně, jako jsou tady, jen s malinkatýma změnama, takže tady problém fakt nemůže být už vůbec žádný.  Je pochopitelné, že ze začátku je to nezvyk, věř, že i pro nás byl, uživatelé třeba bloudí, jde jen o to chtít si to prozkoumat a neodsuzovat hned po tom, co se zaregistruju (někdy ani to ne), aniž by byla projevena snaha něco si tam zkusit (pozor, nepíšu teď konkrétně k Tobě ! - to píšu opravdu všeobecně). Navíc, pokud si kdokoliv neví s něčím rady, nebo něco nechápe, tápe, není problém se obrátit s dotazem, připomínkou na admina. Zkrátím to....nᚠoblíbený Babinet jako celek zůstává, jen je převeden do modernějšího kabátu wink A věřte, že to byla náročná práce. Teď už je jen a jen na nás, jak si ho zase zabydlíme hjarta

Andrejko, když je tak úžasný a dokonalý proč na něm není takový cvrkot jako na starém babinetu?
Tak jsem si poskuhrala a už budu mlčet wink .

Není tady

 

#6 5. 11. 2010 17:32

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Nový Babinet

já na něj jen najukla a hned šla zpátky... nemám ráda změny a  nerada si na ně zvykám. Jsem ráda tady

Upravil(a) laminanonte (5. 11. 2010 17:38)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#7 5. 11. 2010 17:58

dagi
Host

Re: Nový Babinet

on tam ten cvrkot bude stolt.. jen je třeba se trochu snažit si to tam osahat a nebát se změny. samy potom zjistíte, že je úžasný a dokonalý jako tento starý, protože babinet přece nedělá modernější vzhled nebo nové funkce wink

 

#8 5. 11. 2010 18:13

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

Aprill, otázka na Tvou odpověď je velmi jednoduchá a prostá, a věřím, že i ty ji moc dobře znᚠwink Cvrkot tam není, protože většina uživatelů drží pospolu jako jedna velká Babinetí rodina a jsou ještě zde, kde je to zabydlené a nemusí se tady nic učit. Jako příklad můžu uvést skupinu skvělých holek z digiscrapu, které se tam přestěhovaly jako první a vlastně najednou, vlastně to byly ony, kdo měl za úkol vychytat chyby a tak, za což jim patří můj velký dík, jejich pomoc byla obrovská. Proto jsem psala, že teď už záleží jen na nás, respektive na vás, jak si to zabydlíte na novém. To už administrátoři sami nezvládnou, k tomu potřebují pomoc vás uživatelů.

Není tady

 

#9 5. 11. 2010 18:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nový Babinet

AndreaP. napsal(a):

Aprill, otázka na Tvou odpověď je velmi jednoduchá a prostá, a věřím, že i ty ji moc dobře znᚠwink Cvrkot tam není, protože většina uživatelů drží pospolu jako jedna velká Babinetí rodina a jsou ještě zde, kde je to zabydlené a nemusí se tady nic učit. Jako příklad můžu uvést skupinu skvělých holek z digiscrapu, které se tam přestěhovaly jako první a vlastně najednou, vlastně to byly ony, kdo měl za úkol vychytat chyby a tak, za což jim patří můj velký dík, jejich pomoc byla obrovská. Proto jsem psala, že teď už záleží jen na nás, respektive na vás, jak si to zabydlíte na novém. To už administrátoři sami nezvládnou, k tomu potřebují pomoc vás uživatelů.

Andrejko, to není o tom, že se nechci nic nového učit, myslím, že jsem neměla a nemám problém se v něm pohybovat, ale je o tom, že ten nový je zbytečně nepřehledný kapitulation .

Není tady

 

#10 5. 11. 2010 18:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nový Babinet

Ja jsem zadny novy babinet nenasla.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#11 5. 11. 2010 18:45

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Nový Babinet

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:11)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#12 5. 11. 2010 18:48

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

Aprill, zkus být teda konkrétní, v čem je nepřehlednější?? Myslím to upřímně, co ti připadá nepřehledné? Podotýkám, že po celou dobu je tam založeno vlákno, kde je možno psát připomínky, postřehy, nápady, a kde aministrátoři na ně reagují, využila jsi ho?  Opravdu teď nevím, není v mých silách pamatovat si, co kdo kde napsal. A to vlákno je tam právě proto, aby jsme to měli vše pohromadě a mohli se tím, pokud je to v naších silách pochopitelně, zabývat. Diskuze by měla být přínosná, prohlašování ..... je nepřehledný,  nemám ráda změny, mě se tam nelíbí a podobně...je sice vyjádřením vlastních pocitů, ale celkově nás nikam neposune.  Když se na to zkusím podívat s nadhledem, tak řazení diskuzních fór téměř totožné, je to vidět na první pohled, zakládání nových vláken - jednoduchým způsobem, odpovídání - rovněž tak, prostě základ mi připadá naprosto shodný, navíc je tam udělána nápověda. Pokud mluvíme o skupinách jako takových, jistě ty jsou novinka a je třeba se tím trošku prokousat. Je pochopitelné, že zrovna tyto můžou působit krapet nepřehledně, ale zase musím zopakovat, že jde zase jen a jen o zvyk. Navíc stále dochází k postupným vylepšením díky pravidelně se opakujícím upgrade, kdy a jsem konkrétní, si hodně uživatelek, které už tam mají své skupiny stěžovalo, že není datum a čas příspěvku, předposlední upgrade to třeba napravil a toto už tam je. A tak dále, nechci zabíhat zbytečně do podrobností.

Eremuss, odkaz na nový Babinet mᚠnahoře v oznámení, případně tady  http://novy.babinet.cz/forum.php

Není tady

 

#13 5. 11. 2010 18:59

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Nový Babinet

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:11)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#14 5. 11. 2010 19:04

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

Misho, vzhled je v současné době jen jeden, jeho realizace byla opravdu hodně náročná.  Jak to bude následně se asi lépe vyjádří Jirka.

Není tady

 

#15 5. 11. 2010 19:06

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nový Babinet

Třeba ty jmenované skupiny jsou tak odstrčené kapitulation .Smajlíci taky nic moc.

Upravil(a) aprill (5. 11. 2010 19:07)

Není tady

 

#16 5. 11. 2010 19:07

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Nový Babinet

Myslím si že nepřehledností je myšleno grafické uspořádání diskuzí. Protože když mᚠnázev diskuze jednou barvou, pod tím zakladatele jinou barvou, obecné věci teřtí barvou a vedle toho ještě ikonu zvící obra, tak to prostě bije do očí. A to tak že hodně. Nemluvě o tom, že třebas na "Miminka a děti", kde denodenně jede třicet, čtyřicet témat, se to bude suprově hledat - se člověk uroluje, než sjede dolů roll
Myslím, že tohle bude konečná pro spoustu uživatelů.


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#17 5. 11. 2010 19:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nový Babinet

Definitiv napsal(a):

Myslím si že nepřehledností je myšleno grafické uspořádání diskuzí. Protože když mᚠnázev diskuze jednou barvou, pod tím zakladatele jinou barvou, obecné věci teřtí barvou a vedle toho ještě ikonu zvící obra, tak to prostě bije do očí. A to tak že hodně. Nemluvě o tom, že třebas na "Miminka a děti", kde denodenně jede třicet, čtyřicet témat, se to bude suprově hledat - se člověk uroluje, než sjede dolů roll
Myslím, že tohle bude konečná pro spoustu uživatelů.

Musím s Def souhlasit stolt .

Není tady

 

#18 5. 11. 2010 19:09

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nový Babinet

Andrea: je nepřehledný,  nemám ráda změny, mě se tam nelíbí a podobně...je sice vyjádřením vlastních pocitů, ale celkově nás nikam neposune

Andrejko, Tebe nikam neposune, když Ti více lidí řekne, že je to někde nepřehledné? va
Tak to je ovšem k zamyšlení.
A jestliže vzhled nového babinetu je kritizován a Ty odpovíš, že jeho realizace byla hodně náročná, to je taky k zamyšlení big_smile.
To je jako by designéři v automobilce vymysleli vzhled nového vozu, nikomu se to nelíbilo a oni přesto tvrdili: zvykněte si, protože nám to dalo hodně práce big_smile.
Pak je asi něco špatně a nebude to na straně uživatelů. wink

Upravil(a) Tercila (5. 11. 2010 19:10)

Není tady

 

#19 5. 11. 2010 19:09

Abby21
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karviná
Registrovaný: 29. 6. 2009
Příspěvky: 1933
Web

Re: Nový Babinet

Mě jediné co vadí, jsou barvy. Je to strašně bledé, všechno mi tam splývá. Proto ani nemám chu tam něco zkoumat. Všechny stránky vypadají stejně. Tady to je takové hezčí, přehlednější, barevnější....


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Xlno2jv.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Xlnop1.png

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/uhYVRv3.jpghttp://lb5f.lilypie.com/uhYVp2.png

Není tady

 

#20 5. 11. 2010 19:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nový Babinet

misha88 napsal(a):

erem: http://novy.babinet.cz/search.php?searchid=45383



A jinak se mi ten nový taky nelíbí, nevím...fakt se mi to zdá nepřehledný.

No tak na tehle strance jsem byla,kdyz jsem hledala ten novy babinet,ale myslela jsem,ze to urcite nebude ono,myslela jsem,ze,kdyz,uz se dela novy babinet,ze bude lepsi nez tenhle,ale neni, nicim me to nezaujalo.Urcite tenhle je lepsi a prehlednejsi.

Upravil(a) eremuruss (5. 11. 2010 19:20)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#21 5. 11. 2010 19:20

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

aprill napsal(a):

Třeba ty jmenované skupiny jsou tak odstrčené kapitulation .Smajlíci taky nic moc.

Skupiny jako takové jsou přidaný doplněk na diskuzním fóru na četné žádosti uživatelek zde na původním Babinetu, že by chtěly prostě "místnosti", kde by měli soukromí a mohly si svěřovat věci, aniž by je někdo četl. Takže, ano jsou mimo klasické diskuze, nicméně dostat se k nim se dá více způsoby, nejsnadněji snad přes svůj profil, kde mᚠumístěny všechny, kterých jsi členem.  Určitě proberu s technickým administrátorem, zda se nedá něco udělat.

Co se smajlíků týče - od začátku diskutovaný problém číslo jedna snad. Je to prostě půl napůl, někomu se nelíbí ani trošku, jiný je zase přímo nadšený změnou. Je těžké najít přijatelný kompromis a sadu volnou k použití, která by se líbila všem kapitulation.

Není tady

 

#22 5. 11. 2010 19:26

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nový Babinet

Přimluvila bych se, prosím, za jeden smajlík, po němž tu volám od začátku, co jsem na babinet byla přizvána z jiné diskuze před pár lety (asi tam tehdy působila nějaká zdejší propagátorka) smile

Jedná se mi o obrázek zdviženého palce, ale bez rozřechtaného smajlu (jako je tenhle tummenupp)  - prostě k vyjádření souhlasu třeba s nějakým vážnějším názorem, ke kterému se "huba od ucha k uchu" opravdu nehodí.
Je to fakt takový problém?


Jéje, já jsem teda nový babinet teď navštívila a bohužel se musím připojit ke kritikům (fakt nerada).

Děcka, vždy to je ale fakt hrůza!!! big_smile sad
Probůh, proč někdo přijde s něčím "novým" - ale horším? va
Mohla bys, Andrejko, tuhle něčí iniciativu vysvětlit?
To je opravdu k urolování.... a ty barvy - světlá šedá... a proč bez rámečků, které vždy udělají z textu něco přehlednějšího?
No to je síla neutral.

Upravil(a) Tercila (5. 11. 2010 19:30)

Není tady

 

#23 5. 11. 2010 19:26

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nový Babinet

Tercil, ano psala jsem, že slova ...nelíbí se mi tam, je to nepřehledné... nás nikam neposune a stejně tak jsem psala, jestli může Aprill napsat, co konkrétně jí připadá nepřehledné. A přesně tak, a nijak jinak, to bylo myšleno. Že potřebujeme slyšet konkrétní postřehy. Tobě osobně se nepracuje lépe s konkrétními fakty?

Není tady

 

#24 5. 11. 2010 19:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nový Babinet

Takže za sebe - text bez rámečků dělá stránku nepřehlednější.
Ale to by měl odborník, který vám stránky vytvářel - snad vědět. Stačí se na ty stránky podívat, Andrejko, a i Ty přece určitě ihned víš, co je míněno pojmem "nepřehledné". Jestli ne, tak....... je možné, že jsi podlehla takzvané profesní slepotě - to není vůči Tobě absolutně vůbec myšleno pejorativně, to je stará známá věc.

Ne že by mě to překvapilo - jezdím na konference a nestačím se (nejen já) divit, kolik inteligentních lidí si ještě v dnešní době tolika možností hodí červené písmo do ostře modrého podkladu - hanba mluvit, fakt big_smile...

Upravil(a) Tercila (5. 11. 2010 19:34)

Není tady

 

#25 5. 11. 2010 19:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nový Babinet

AndreaP. napsal(a):

Tercil, ano psala jsem, že slova ...nelíbí se mi tam, je to nepřehledné... nás nikam neposune a stejně tak jsem psala, jestli může Aprill napsat, co konkrétně jí připadá nepřehledné. A přesně tak, a nijak jinak, to bylo myšleno. Že potřebujeme slyšet konkrétní postřehy. Tobě osobně se nepracuje lépe s konkrétními fakty?

Andri, když je něco nové, tak to nemusí být zrovna dobré, možná by stálo se nad tím zamyslet .Pokud stávají babi má problémy, tak je odstranit , ale pokud vám šlo o to jak se zbavit  čtenářů, tak to jste na dobré cestě hmm . Mám dvě možnosti, buď se s tím smířím nebo půjdu o dům dál. A takovou volbu mají i ostatní.
Nový babi bych přirovnala tomu, jak pejsek s kočičkou pekli dort - můj osobní pocit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů