Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 11. 2010 21:36

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Najednou jsem dost ztloustla a mám váhu jako nidky v životě.
Když jsem měla třeba o 10 kg míň, tak mne okolí říkalo, že se vidím tlusští než jsem, než co mne vidí oni. Pravda, neměla jsem toho tělo ráda. Pak jsem se učila ho přijmout a teď, když se denně koukám do zrcadla a mám pocit, že hubnu, že ty tukové poštářky už nejsou tak viditelné a že snad i zpevňuji tělo, tak váha říká strašný opak.
Já se nyní vidím štíhlejší s 10 kg navíc, než kdysi.
Nechápu se. Máte někdo prosím vysvětlení?

Není tady

 

#2 3. 11. 2010 21:46

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Vidíš sebe. A jsi spokojená.
To nemusí být o váze. Jsi spokojená a líbíš se sama sobě i s tou váhou. Kdybys měla o deset/ patnáct kilo míň a nebyla v pohodě, měla bys pocit, že jsi tlustá. wink Je to o rozpoložení mysli. smile

Není tady

 

#3 4. 11. 2010 7:30

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Ne, spokojená nejsem, tato váha ani předtím. ani teď se mne zdaleka nelíbí a chtěla bych zhubnout. Dlouho jsem si nic na "toto" tělo nekoupila s tím, že přece zhubnu. Pak jsem si něco pořídila, ale jako akceptovat ještě větší váhu u sebe, to už ne.

Není tady

 

#4 4. 11. 2010 10:20

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Tak nevím, proč se vidíš štíhlejší, než když jsi měla odeset kilo míň. Já to mám takhle. I když mám o deset kilo víc, než před pěti lety, jsem víc v pohodě, špíčky neřeším a na plavčo klidně jdu v dvoudílných plavkách, což mi před těmi pěti lety dělalo problémy va... Ani nevím proč. Dnes už to neřeším. Prostě si připadám hezká a i to okolí říká - konečně je na mně prý na co koukat. A i když bych, co si budem povídat, měla klíďo o nějaký to kilčo míň, nedá se říct, že bych byla nespokojená. Cvičím, nejím, jak protržená, ale vyloženě nespokojená nejsem. Spíš prevence - od třiceti nabírám pravidelně po dekádách... big_smile

Není tady

 

#5 4. 11. 2010 14:49

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Mio, když jsem chodila na speening, tak mi tam trenérka vysvětlila, že pokud změním své tuky na svaly, nesmím se leknoukt, že na váze přiberu. Je to prý normální. O kolik kilo se to ale zvedá netuším.
Ale jestli mᚠdobré oblečení to cos nosila před 10 kily (ne malé) tak by to mohl být onen důvod wink

Není tady

 

#6 4. 11. 2010 19:50

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Jo, to mne dnes říkala kamarádka taky. Že se tuky asi přeměnily na svaly.
Začala jsem chodit na aquaaerobik, lymfodrenáže a právěže jsem měla pocit, že jsem zhubla. Na váhu nelezu, vidím to dle oblečení. No a konečně taky pupek nepřečníval prsa, takže já viděla výsledky i na sobě.
Předtím vždy byl nějaký úbytek cm a právě proto nechápu, že zrcadlo ukazuje "zlepšení", ale váha opak.
Kostým byl koupen, abych vypadala slušně, to jen teď si připadám jak buřt. Nerada ukazuji špeky.
Tak začnu ještě cvičit jinak a vážit jídlo. Díky za "uklidnění". Takové vysvětlení mne vůbec nenapadlo, protože ten aquaaerobik mne nepřipadal jako dřina a žeby chtěl působit tak rychle.

Není tady

 

#7 11. 11. 2010 10:45

lenousekg
♥------
Registrovaný: 11. 11. 2010
Příspěvky: 1

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

Hlavně to nechce držet žádné diety a podobně blbnout. Výsledek je chvilkový, člověk je z toho akorát  vyčerpaný, zničený a potom se to stejně vrátí. To vím z vlastní zkušenosti. Zůstalo mi po porodu mého třetího človíčka 12 kg sad a nemohla jsem se jich ani náhodou zbavit. Dostala jsem od známé typ na internetové stránky,kde jsem vyplnila malý dotazníček a do dvou dnů mě kontaktovala příjemná paní a nabídla mi pomoc. Dala mi na výběr programy na zhubnutí a vytvarování těla a zároveň s tím i vyčištění a regeneraci organismu. Šla jsem do toho. Nehladověla jsem, nedržela žádné diety , měla a mám spoustu energie ( což se mi k mým třem dětem velice hodí smile). Za necelé 4 měsíce jsem měla 10 kg pryč a hlavně jsem přes bříško šla o 11 cm dolů a přes boky skoro o 9 cm. A papám si to, co mi chutná (samozřejmě ne v 10 večer wink) a váha nejde znovu nahoru. Je to super, můžu jen doporučit.tummenupp

Upravil(a) lenousekg (11. 11. 2010 10:47)

Není tady

 

#8 11. 11. 2010 16:11

ElinaH.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 456

Re: Jak vidím sama sebe-co tedy vidím?

mioo,

co vím - svaly jsou t잚í než tuk, proto jsi t잚í, když lépe vypadáš.

Myslím, že toho pro tělo dělᚠspoustu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů