Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 24. 2. 2006 7:46

kolka
Host

Re: Pokušení

A znᚠtakových lidí hodně?

 

#52 24. 2. 2006 7:50

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pokušení

Já jsem naivní, tak si myslím, že jich je většina lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#53 24. 2. 2006 7:56

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

taky jsem si myslel že jich znám hodně :-) a dneska nevěřím nikomu jo růžové brejle spadly :-((

Není tady

 

#54 24. 2. 2006 8:01

kolka
Host

Re: Pokušení

sorry Kalik ale asi seš naivní. Nejde jen o pokušení ve vztahu, milování sexu ale vubec v životě. Lidstvo jako takový je dost zkažený nezdá se ti? Já teda nerada filozofuju to ne ale myslím naopak že většina lidí pokušení odolá.
Někde už jsem to psala že mě téměř denně překvapí jak si někdo umí dobrovlně a vědomě pokazit život tím že podlehene pokušení...holt třeba zrovna já taky nejsem svatá

 

#55 24. 2. 2006 8:01

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pokušení

To já mám pořád růžové brejle a spadnou mi teprve až tehdy, kdy budu nevěrný já sám hmm


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#56 24. 2. 2006 8:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pokušení

Kolko, to mi nemusíš říkat, že jsem naivní a ještě k tomu optimista, sám jsem to psal smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#57 24. 2. 2006 8:10

kolka
Host

Re: Pokušení

Jo to já jsem optimistka taky takže tím si moji případnou naivitu mužu omluvit:-)))
Já j sem nevěrná nikdy nebyla "jen" podvedená a ružové brýle si ještě občas nasadím

aaa jak je dnes??
Vidíš aspon jsi pro sebe něco udělala a co přítel když vidí tu tvoji proměnu jak reaguje?

 

#58 24. 2. 2006 8:22

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pokušení

Jsem rád, že tady nejsem jediný optimista (naivka) smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#59 24. 2. 2006 8:23

aaa
Host

Re: Pokušení

Přítel mě pochválil, prý jsem prokoukla, ale já jsem se od ledna dala na cvičení a na hubnutí sama od sebe, takže nemá podezření že to dělám kvůli někomu. Držím se, mám toi v hlavě srovnané a nevěrná (podvést) ho nechci, nechci si představit ani sex s tím nápadníkem, jen mi prostě lichotí a je jen na mě, co mu všechno dovolím. Dnes vím, že nic a doufám, že mi to vydrží. Zatím mi stále píše krásné sms, volá mi, že se do mě zamiloval a že si na mě počká i kdyby toi mělo trvat roky. No sliby!!! snad. Dnes mě lákal na fránka a dala jsem mu košem. To, že to nenechám dojít až do postele, to vím na 100%.

 

#60 24. 2. 2006 8:24

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Vašíčku, já také radím aaa jen to koukání ! Nemysli si, že já jsem hrdá na to, že jsem šla na tu kávu, maili a sms... jenže, když já na tu kávu šla... byla jsem bez přítele (protože jsme právě řešili jeho nevěru) byla jsem hodně sama a prostě jsem přijala pozvání od kluka, co se mě líbil (on mi jaksi zapomněl říct o tom, že on není svobodný)...naletěla jsem a pak, když jsem to už věděla (to je ten bod, kdy jsem ho měla poslat do háje) jsem ho tam neposlala. A doplatila jsem na to, na druhou stranu jsem ale zase dál, protože jsem spoustu věcí pochopila :-) (i když se v tom ještě někdy plácám, že smile

Není to v pořádku, v žádném případě a ani mě se to doposud nestalo, to víme... ale co cítíš to opravdu neovlivníš sad jenom zkutky a proto radím aaa aby z toho vytěžila jen ten dobrý pocit co má v sobě, ale aby odolala, že to časem přejde. Chapiš mě?


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#61 24. 2. 2006 8:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pokušení

Je trochu smutné, že se měníš k lepšímu jen kvůli nápadníkovi a né kvůli svému partnerovi.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#62 24. 2. 2006 8:30

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

ahoj aaa kamarádko. Držím ti pěstičky smile a myslím, že jsi opravdu rozumné děvče. Za to co cítíš nemůžeš a nenech si namluvit, že jsi kvůli tomu špatná a ubližuješ příteli.
Pokud to mᚠv hlavičce srovnané a víš, že ho nepodvedeš  (jsi tu na světě sama za sebe) tak si nemyslím, že ti to ublíží. Jen se prosím nenech od něj oblbnout, jako já ! To se ti potom teprva zamotá život ! Salto mortale smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#63 24. 2. 2006 8:30

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

Feuria

já vím že jsi byla v té době volná ... takže proti tomu nic nemám a když tě podvedl ani bych se nedivil kdyby jsi s ženáčem něco měla ... když se prostě zlomí důvěra je to těžký spíš .... takže mᚠmoje sympatie že se držím :-) ale ruku na srdce kdyby byl ženáč svobodnej ... :-)))

Není tady

 

#64 24. 2. 2006 8:32

aaa
Host

Re: Pokušení

psala jsem, že jsem od ledna začala se sebou něco dělat. Jasně že i kvůli příteli, a nápadník se mi dvoří teprve týden, takže to jen na vyjasnění. Prostě účinnky cvičení jsou vidět až teď

 

#65 24. 2. 2006 8:33

kolka
Host

Re: Pokušení

jo aaa jsem si vzpomněla-nemůžu to najít někde jsipsala že ti "nápadník" řekl:"co ti dá ten tvůj" můžeš to připomenout?

 

#66 24. 2. 2006 8:37

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

kolka

a co ty ?? nějak jsi zapoměla něco o sobě napsat ... co si pamatuju naposledy jsi měla nějaké želízko v ohni ??

Není tady

 

#67 24. 2. 2006 8:40

aaa
Host

Re: Pokušení

Nápadník řekl, jen že nemůžu vědět, co dělá ten můj. Zkoušel mě nahlodat, že třeba není tak čistý jak já o něm básním, že nemůžu já vědět, co dělá jinde atd.Jenomže já z přítelovi strany neustále slyším samé lichotky, krásné oslovení za každých situací, je pohodový, prostě cítím, že mě miluje a nikoho nemá. Ale ano, nikdy neříkej nikdy ale vím, že bych se musela utrápit, kdybych neustále o tom přemýšlela a navíc co oči nevidí, to srdce nebolí. Nechci se po ničem pídit a vím, že nemám po čem.

 

#68 24. 2. 2006 8:41

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

aaa

ten tvůj nápadník bude pěknej šmejd když se tě takhle snaží nalomit ......

Není tady

 

#69 24. 2. 2006 8:42

kolka
Host

Re: Pokušení

ááááááále to je pryč:-((( asi zustanu navždy sama béééééééé
nehledám třeba někdo přijde s jarem teda jako s jarem ročním obdobím ne s jarem jako saponátem...ted já kecám
Fakt jsem to vzdala, zkusila jsem pár inzerátů-dva a prostě to nejde netvrdím že inzerát je záchranná brda ale tak jako tak mi to připadá "násilné"  nebo jsem asi já křečovitá nevím

 

#70 24. 2. 2006 8:44

kolka
Host

Re: Pokušení

aaa no to je ale zmetek, to bych mu už vůbec nevěřila že tě tááák strsšně miluje "nápadník" jeden.
Jo a hele můj BM se taky choval ke mně mile, něžně...ale to jsme někdě jinde řešíme tady tebe a ne to zda tvůj přítel bla bla.

 

#71 24. 2. 2006 8:44

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Kdyby byl ženáč svobodnej - už se nevrátím k příteli a šla bych do vztahu s ním. V žádném případě bych neudržovala dva vztahy !

Když jsem se dozvěděla, že je ženatý ... hodně mě to vzalo. Začal boj rozum a srdce. Proto jsem se rozhodla pro přítele se kterým jsme si vše vyříkali, pro nový začátek. Bylo to jednu dobu hodně zašmodrchané ! Můj přítel je v týdnu pryč a tím je to stížené, že když jsem nebyla s ním a dojel (i přes můj nesouhlas ženáč za mnou do práce) tak jsem z něj vždy byla rozhozená ! Chci ale napsat, že nebyl žádný sex.
Rozhodně nikomu neschvaluji podvádění partnera. U nás se to prostě semlelo, tak nějak naráz. Vše jsme si řekli a začali znovu.
Kdybych teď znovu začala se ženáčem, beru to, jako velký podraz na přítele ( a že mě někdo odsoudí jako Avalonka)! Nechci ani říkat, že jsem úplná světice a že za nic nemůžu... můžu sad a mrzí mě to, ale bojuji s tím co mít můžu proti tomu co bych chtěla. Ach jo.. Chci rodinu - bez nevěry a bez podvodů a chci být přesvědčená o tom,že to chci se svým přítelem. Pracuje se na tom.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#72 24. 2. 2006 8:47

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Jo a s přítelem jsem se dala znovu dohromady, když jsem kopla do *** ženáče. Ten když to zjistil tak se zase začal snažit a tok to šlo prostě během toho minulého roku pořád dokola.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#73 24. 2. 2006 8:48

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

aaa také si myslím, že to s tou jeho láskou ten tvůj nápadník přehání... ale já vím, dobře se to poslouchá :-)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#74 24. 2. 2006 8:48

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

Feuria

ale tak jsem to přeci myslel, že by jsi byla s ním a přítel by tě nezajímal ...

ty jsi na dneska jak na vlastního :-)

jó ta třetí varianta hmm hmm :-)) uvidíme uvidíme :-)

Není tady

 

#75 24. 2. 2006 8:49

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Zacpi si uši a to hned teď !!! :-)

.. zato doma hodně naslouchej !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů