Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 2. 2006 10:39

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

aaa nešil ! Já to znám taky ! Prostě víš co chceš, ale ..... klíííd - to vyšumí. Chce to ledovou sprchu !
Prostě nám to dělá dobře, když nás někdo žere... hm.

Takové ty moralistické řeči, že jsi špatná, když to cítíš ! Prostě to cítíš,.....  ale i kdyby jsi měla okusovat kliky u dveří. Vydrž.
Nestojí to za to (pokud mᚠpohodový vztah).

Pokud to nevydržíš - zažiješ sice možná úžasné chvilky, ale na oplátku pak prožiješ hotový očistec a zjistíš, že ti to víc vzalo než dalo... a po pravdě - tento chlap za to ani trochu nestojí !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#27 23. 2. 2006 10:41

kolka
Host

Re: Pokušení

To už tady jednou bylo někdo tady měl stejný problém jako ty. ALe každý jsme jedinečný.
Takže ikdyž tohle se dnes běžně děj pokaždé mě to překvapí a zaskočí jak nás zradí pudy, city, touha po vzrušení prostě můžeš dělat co chceš a přitom po něm toužíš.
Myslím že nemá cenu ti cokoliv rozmlouvat. Já po zkušenostech které mám ti radím JDI OD TOHO A TO HEZKY RYCHLE, to ti radím rozumově. ALe když se podívᚠna můj citát tak vídíš něco jiného než co ti radím
Pokaždé mě překvapí to že někdo kdo je tak spokojený jako ty chce "něco jiného" a obzvláště po tom co jsi o něm zjistila. Promin ale čemu fakt nevěřím je to že tě miluje jak psal. Ty třeba taky nejsi zamilovaná jde ti o sex a o tu přitažlivost ale tím vše zničíš.

 

#28 23. 2. 2006 10:42

kolka
Host

Re: Pokušení

teda vše co máš-přítele a pěkný vztah.

 

#29 23. 2. 2006 10:54

aaa
Host

Re: Pokušení

Mě stačí když vidím před budovou jeho auto a už mi plápolá srdíčko. Nejhorší je, že pro své kamarádky jsem vrba, radila bych jim vše, co vy mě tady. A teď jsem v situaci, že nevím jak z toho ven. Klepu se na něj jak malá holka, pak se to uklidní, říkám si v hlavě, že takhle to bude nejlepší, přestanu s tím psaním s ním a udělám tomu konec. Pak se najednou začnu cítit jako zbytečná, holka o kterou nemá nikdo zájem, moralistka atd. Potom jsem ráda, že mám čisté svědomí a v zápětí mě to žere, že jsem se ochudila o ty chvíle. Jsem si vědoma, co může nastat, NECHCI To, neumím si představit, že bych se měla před ním svléknout, být nahá s ním v posteli. Nevím jestli mám ze sebe mindrák, ale přítel už mě zná, nestydím se před ním a sex s ním je super. Možná, že tohle je nové zboží neokoukané a to je právě to, co mě dostává. Asi se zhroutím.

 

#30 23. 2. 2006 10:58

kolka
Host

Re: Pokušení

VUBEC TI NEZAVIDIM............:-(((((

 

#31 23. 2. 2006 11:31

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Ale nezhroutíš :-) My tě podržíme !

Musím se smát, protože je to jako přes kopírák tomu co jsem před nedávnem prožívala :-)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#32 23. 2. 2006 13:14

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

tohle jsi psala včera a dnes už je zase vše jinak?

To je přeci naprosto přirozené v boji s hormony a rozumem (záměrně nepíšu srdcem, protože zde to není o srdci)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#33 23. 2. 2006 13:20

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

Kolka

ona je ale spokojenost a spokojenost ... někdo je doma spokojenej že vše funguja ani nemusí řešit ale když je to dlouho naběhne stereotyp a oni se neumí zabavit a pak příjde nějaká "nová kost" tak najednou potřebujou vzrušení a žít doma se dusí .... jsou to kraviny když si s partnerem vyhovujete a občas se nečím příjemný překvapíte nikdy bych to nerisknul ...

PS asi to taky bude tím že nemám rád moc změny ....:-) takže když se pro jednu rozhopu je to nafurt :-((

Není tady

 

#34 23. 2. 2006 13:23

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

aaa

chudák přítel :-((

Není tady

 

#35 23. 2. 2006 13:28

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Vašku, přítel by byl chudák, kdyby ho aaa podváděla a dělala z něj paroháče, ale to že něco cítí .... ? Prostě to cítí a pere se s tím !

Co ty víš na co, či na koho myslí její přítel ! Tak proč hned chudák !?


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#36 23. 2. 2006 13:30

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

gloria Ty jsi se nikdy neotočil za jinou sukní ???? A neřekl sis "tak ta by stála za hřích" ??


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#37 23. 2. 2006 13:54

aaa
Host

Re: Pokušení

Já jsem nikde nepsala, že chci nechat přítele!!! Jen mi přízeň kolegy dělá dobře, a vím, že to nechci nechat dojít k tomu, že bych s ním začala spát!!! To jen na vyjasněnou.

 

#38 23. 2. 2006 13:55

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Ale  bejca, aaa přeci přitele neopouští !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#39 23. 2. 2006 13:57

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Jééé, stihla jsi se obhájit sama ! dudlik


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#40 23. 2. 2006 14:00

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

aaa - mám to momentálně podobné až na to, že já do takového vztahu nevztahu šla a i když ukončila z jasných důvodů a jsem na to patřičně hrdá, tak mi ten dotyčný chybí ... nechci s ním ani spát, ani žít, chybí mě (sms, maily ...) však ty víš o čem mluvím.

Dodávalo mě to sebevědomí a dokonce jsem byla spokojenější i doma :-) těžko to pochopit !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#41 23. 2. 2006 14:06

aaa
Host

Re: Pokušení

Feurio jsi mi strašně sympatická, neznám tě skoro vůbec, ale musím říct, že jsi mi hodně blízká, tvé názory a tvé zkušenosti - to je prostě jedna podoba se mnou. Nechtěla jsem tím, co právě prožívám zatěžovat okolí a mám pocit, jako bys byla má nejlepší kamarádka. Ještě jednou strašně moc díky.

 

#42 23. 2. 2006 14:14

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

óóóó  hjarta  hjarta

to potěší :-) ... asi ti jen rozumím, protože se v tom sama plácám. Jsem trošku dál, páč jsem tím prošla a tak vím, že i když mᚠsrdíčko a rozum na pravém místě, lehce udělᚠkrůček vedle. A řeči typu - kopni ho s rozběhem do zadnice "parchanta" zkrátka nezabírají.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#43 23. 2. 2006 14:43

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Adrianne, já to nebrala jako útok .. kapitulation  je to fakt. Prostě je to jako počasí.
Tady jde o to, že jak to chápu já aaa nechce měnit a přemýšlet o jiném vztahu. Neví jak si poradit s tou hormonální bouří.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#44 23. 2. 2006 14:46

kolka
Host

Re: Pokušení

Tak jsem Vašku nějak vůbec nepochopila co tím chtěl básník - Ty - říct????
Já zase miluju změny ale ne že bych musela se bezhlavě řítit do kdejakého dobrodružství to ne ale stereotyp nesnáším a myslím že ten jsem doma rozhodně neměli ale stejně to dopadlo jak to dopadlo:-) na tohle na spokojený vztah manželství neexistuje zaručený recept.
Ale když aaa všechno klape jak má tak JI NECHAPU - to je to že si to sama uvědomuje že ji "doma nic nechybí" a chce riskovat. ALe třeba ti aaa chybí právě to vzůšo že jo??

 

#45 23. 2. 2006 14:50

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

A v tom se ani poradit nedá, protože ona moc dobře ví, že jí to za to nestojí a blablabla určitě nechce ublížit příteli, ale tohle jde úplně mimo něj. (u mě to bylo tak, že jsem byla jak pominutá a přepla jsem, když jsem ho viděla nebo slyšela... s tím druhým jsem byla v 7nebi, ale pak, když jsem byla s přítelem "blik" byla jsem moc ráda, že jsem s ním a víš co, byla jsem k němu ještě milejší, vášnivější, prostě nám to doma oživilo začínající stereotyp..... Jen - nic netrvá věčně a kdo si hraje z ohněm....všichni to dál známe, že smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#46 23. 2. 2006 14:56

aaa
Host

Re: Pokušení

To je přesně ono, navíc se mi díku tomu, že má o mě někdo zájem zhubla, změnila účec, prokoukla. Jsem teď sama ze sebou spokojená, je mi strašně hezky, žádné chmury, deprese. Prostě je o mě zájem a to mě strašně těší a zlepšilo mi to psychiku. A to mi asi zatím stačí.

 

#47 23. 2. 2006 15:03

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

No přesně ! Moooc si to užívej ! Kdybych tenkrát znala babinet, zůstala bych stat přesně na tomto bodě, vše by bylo o.k.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#48 23. 2. 2006 16:40

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pokušení

kolka

ano to vzrušení ....

Feuria
asi otočil nevím ale žádný kafe a tak protože vím že pak je z toho průser ... kydž se podívᚠa jdeš dál no problém ale když jdeš na kafe, sms, mail ....= KO

Není tady

 

#49 23. 2. 2006 16:41

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Pokušení

Jo to mᚠpravdu :-)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#50 24. 2. 2006 7:35

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pokušení

Vážím si každého, kdo v pokušení odolá smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů