Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 10. 11. 2010 19:21

HB
♥♥♥♥♥--

Re: sex ve třech

ja potrebuju byt pro svcho chlapa ta nejlepsi a nejuzasnejsi a pohled na to, jak si uziva s jinou by me uplne rozlozil..proste potrebuju vyhravat a taky zarlim, ne nejak moc, ale po takovehle akci by asi nastalo peklo..tak aspon, ze v tomhle mam jasno..smile

i kdyz si stokrat rikas, ze to ustojis a zvladnes, nikdy nevis, jak se zachovas, az ta situace nastane..a stoji ti to za ten risk???

The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

#27 10. 11. 2010 19:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

simona8 napsal(a):

Ahoj, ráda bych vyzkoušela s manželem sex ve třech - s další ženou. Musím se přiznat, že mě to láká už dlouho, manžel samozřejmě není proti smile Mám jen trochu strach, jestli to zvládnu. Představa manžela s jinou ženou mi nevadí, ale jak to bude v reálu, to nevím. Máte někdo zkušenost?

jenom ve třech ? není to málo vissla

Není tady

#28 10. 11. 2010 19:31

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Aprill: jenom ve třech ? není to málo vissla

big_smile big_smile Když už mejdlo, tak pořádný, viď... big_smile

Není tady

#29 11. 11. 2010 14:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (25. 5. 2013 23:55)

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#30 11. 11. 2010 18:33

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne: měl to být výraz pochopení , protože jsme taktéž vdaná více jak 20 let.
U nás se to nestane , protože nepatřím mezi sexualne akcni typy. M. si to obstara nekde jinde.

Tak to jo - já si právě myslím, že po těch dvaceti letech už bychom i možná ten palec zdvihnout opravdu dokázaly i bez emocí big_smile.
Dovolím si jednu soukromou úvahu (ber to v legraci prosím): to, že nejsi sexuálně akční typ, je dáno momentálním špatným výběrem chlapa wink big_smile.

Upravil(a) Tercila (11. 11. 2010 18:33)

Není tady

#31 11. 11. 2010 20:10

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

Grainne: měl to být výraz pochopení , protože jsme taktéž vdaná více jak 20 let.
U nás se to nestane , protože nepatřím mezi sexualne akcni typy. M. si to obstara nekde jinde.

Tak to jo - já si právě myslím, že po těch dvaceti letech už bychom i možná ten palec zdvihnout opravdu dokázaly i bez emocí big_smile.
Dovolím si jednu soukromou úvahu (ber to v legraci prosím): to, že nejsi sexuálně akční typ, je dáno momentálním špatným výběrem chlapa wink big_smile.

nevim jestli 20 +  lze nazvat momentalní big_smile

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#32 11. 11. 2010 20:48

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne: nevim jestli 20 +  lze nazvat momentalní big_smile

big_smile big_smile Když já jsem nechtěla, aby to vyznělo hrubě big_smile big_smile

Není tady

#33 12. 11. 2010 17:14

Sakura
♥♥♥♥♥♥-

Jsme spolu s manzelem 7 let a (zatim) bych sledovani toho, jak manzel dovadi s nejakou jinou devuchou, asi neprezila v psychickem zdravi. smile

Není tady

#34 12. 11. 2010 18:31

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

Nešla bych do toho ani za zlatý prase. na to člověk opravdu musí být povaha.
Myslím, že jsem poměrně "free" a otevřená experimentům, ale jenom čtení tohohle tématu mi způsobilo těžkou noční můru, kdy se mi zdálo o sexu ve čtyřech a rozhodně jsem si to (narozdíl od partnera big_smile) neužívala.
O. dostal po ránu chudák skoro vynadáno za můj sen lol

A ono i když sex ve třech proběhne s "cizíma", tak se to může někde poto. Stačí si představit to následné ráno lol

E-e, už to není nic pro mě big_smile

MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

#35 15. 11. 2010 20:40

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Zmínila jsem toto téma před kamarádem a ten prohlásil, že by se nedivil, kdyby dotyčný manžel po akci začal randit s tou "druhou".. Protože co se člověku líbí, obvykle chce mít...

Není tady

#36 16. 12. 2010 23:13

zabza
♥------

Pokud to chceš zkusit a nejseš si jistá, tak zkuste čtyřku, ale s někým, koho vůbec neznáte. Tak mᚠjistotu že neztratíš dobré přátele a taky že je tvůj přítel ochotný dopřát tobě to samé, co sobě a to je myslím důležíté. Aspoň budeš vědět, že nad tím trochu přemýšlel a není to zrovna ten typ co si chce jen užít co nejvíc holek a nezáleží mu na tom, co na to jeho partnerka. S takovým bych do toho nikdy nešla, tam by pak bylo moc velké riziko následné nevěry s tou třetí. Držím palce a užijte si to, jestli je vᚠvztah v pohodě, tak to bude nepopsatelný zážitek big_smile

Není tady

#37 17. 12. 2010 17:43

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

To jo, však se pak všichni sejdete na kožním nebo venerologii lol lol lol
...cizí lidi, o kterých nic nevím...a  šup s nima do postele ....tak to se už nedivím, že je tolik přenosných nemocí. Ted mají důchodci na Slovensku problém s Romama , zda přitáhli cigáni syfilis z Anglie. No, jen tak dál dumbom

Není tady

#38 17. 12. 2010 19:24

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté

Aneri napsal(a):

To jo, však se pak všichni sejdete na kožním nebo venerologii lol lol lol
...cizí lidi, o kterých nic nevím...a  šup s nima do postele ....tak to se už nedivím, že je tolik přenosných nemocí. Ted mají důchodci na Slovensku problém s Romama , zda přitáhli cigáni syfilis z Anglie. No, jen tak dál dumbom

....... a nebo na infekčním a budou ruku v ruce čekat na výsledky odběru na HIV.........

Definitiv napsal(a):

A ono i když sex ve třech proběhne s "cizíma", tak se to může někde poto. Stačí si představit to následné ráno lol

Když sex ve třech a více,tak jen v případě,že budu archavá...big_smile

„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

#39 17. 2. 2011 23:15

katuska123kat
♥------

Ahoj,zazila jsem to uz je do dost let,bylo me 19,vdana-hodny manzel a muj vymysl,2 zensky,3chlapi,vsichni jsme se znali.Kdyz k tomu uz melo dojit tak me se zvedl zaludek ale muj manzel byl v nejlepsim,rekla jsem mu odchazim on v tom momente uz asi odejit nemohl,sla jsem pryc a i kdyz to byl muj hloupej napad tak jemu jsem to nikdy neodpustila a mam to v sobe,ze to mohl udelat.Kazdy jsme jiny ale neni to dobry,naboura to vztah.To je muj nazor.

Není tady

#40 18. 2. 2011 7:26

majkafa
Host

Taková morální kocovina nic moc.

#41 18. 2. 2011 9:08

carlos
♥♥♥♥---

Toto podle mě jde uskutečnit jen s lidmi, mezi kterými není nikdo, koho momentálně milujete. Jinak je to hodně velký risk...

Není tady

#42 18. 2. 2011 9:14

majkafa
Host

Co se mě týká, já bych to možná mohla uskutečnit kromě toho, že žádného ze zúčastněných nemiluji navíc asi tehdy, když žádného z těch lidí neznám.

#43 28. 2. 2011 18:35

Lejluska
♥------

no já měla sex ve třech jak se ženou tak s mužem jako třetím, se ženou divné - nejsem na ženy, i když mě to lákalo a sex muž+muž + já někdy dobrý někdy ne. Provozujeme to  s kamarádem našim společným a někdy to bývá super.

Jinak myslím, že tys do toho stádia abys to ustála, ještě nedospěla a možná nikdy nedospěješ.

Není tady

#44 14. 4. 2011 2:44

Lamiia
♥------

tak se s dovolením přidám do debatky..
sex ve třech jsem měla jako mladé, svobodné děvče.. jak 2 ženy + muž, tak dva muži + já..
výsledek.. do dvou mužů bych už nešla, né že bych na to neměa fyzicky či psychicky ale postupem věku se mé smýšlení o dvou mužských orgánech dosti zprudérnili.. wink
ženské tělo se mi velmi líbí, ba sem na ženy stále.. po několikaletém vztahu a dvou dětech kdy můj partner nic z toho co já nezažil o trojce s další ženou též uvažuji, nejsem nijak přehnaně žárlivá, veskrze velmi racionálně smýšlející osoba... mladá, se svým vzhledem plně spokojená.. můj partner se mnou po sexuální i vzhledové stránce stále velmi unešen.. ve trojce nežádá průnik do jiné ženy... jen je zvědavej, chce vidět mě při akci s jinou.. no inu proč ne..
ovšem zpět k mé racionalitě.. je zcela jasné, že se při těchto věcech, kdy mozek moc nefunguje, se může leccos zvrtnout.. no a co pak..
napíšu až prožiji, jestli prožiji.. wink

Není tady

#45 1. 5. 2011 17:37

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

carlos napsal(a):

Toto podle mě jde uskutečnit jen s lidmi, mezi kterými není nikdo, koho momentálně milujete. Jinak je to hodně velký risk...

Přesně tohle si myslím. Sex ve třech jsem zažila (2 muži+já). Je to už mnoho let, ale ráda na to vzpomínám. Ale protože šlo víceméně o lidi, které jsem neznala až tak dobře a dlouho (jen týden na chatě) a bylo to nečekané a spontánní, tak to bylo super a ráda na to vzpomínám. Absolutně bych to ale nikdy nezvládla psychicky s někým, koho miluji, tudíž se svým partnerem.

Není tady

#46 13. 5. 2011 18:41

Nikushcik
♥------

Chtěli bysme s partnerem zkusit sex ve třech ( 2 ženy+1 muž). Ale jedinej problém je, že vůbec nevíme koho... máte někdo zkušenosti s hledáním? Myslím si, že by byl lepší někdo neznámý, protože by mi pak bylo asi divný kdyby to byla kamarádka se s ní potom normal bavit atd.. taky mam strach, abych nežárlila, ale myslím, že bych to zvládla.

Není tady

#47 13. 5. 2011 20:46

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Nikushcik napsal(a):

Chtěli bysme s partnerem zkusit sex ve třech ( 2 ženy+1 muž). Ale jedinej problém je, že vůbec nevíme koho... máte někdo zkušenosti s hledáním? Myslím si, že by byl lepší někdo neznámý, protože by mi pak bylo asi divný kdyby to byla kamarádka se s ní potom normal bavit atd.. taky mam strach, abych nežárlila, ale myslím, že bych to zvládla.

myslíš nebo si si tím jistá??? Potom už to totiž z5 nelze vzít....

Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

#48 14. 5. 2011 18:38

Nikushcik
♥------

elementgirl napsal(a):

Nikushcik napsal(a):

Jsem se tím jistá wink akorát nevíme kde hledat..

Není tady

#49 15. 5. 2011 17:37

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec

Nikushcik napsal(a):

elementgirl napsal(a):

Nikushcik napsal(a):

Tak hledej na Babinetu. smile

Není tady

#50 15. 5. 2011 22:02

Nikushcik
♥------

giorgino napsal(a):

Nikushcik napsal(a):

elementgirl napsal(a):

Tak hledej na Babinetu. smile

smile co si o tom myslíš ty? Je lepší někdo cizí nebo někdo koho dobře známe oba?

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí