|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Aohj holky,
potřebovala bych poradit. Mám zdoždění a už jsem přemýšlela, že si udělám test, na netu jsem se dočetla, že největší spolehlivost je udělat si test 4.den zpoždění. Dnes je to třetí den a já začala špinit. Zase jsem brouzdala po netu a hledala jsem, jestli je i přesto možný, že bych byla těhotná. Jinak je mi nazvracení, bolesti v podbříšku mám taky, jsem podrzážděná a přecitlivělá, zvýšený horečky při běžným onemocněním nemám, ale poslední 6 dnů mám kolem 37... Zpoždění MS jsem ještě neměla, cykly jsou pravidelné...
Není tady
Urcite si udelej test, vypadato na // ohledne spineni, doktori vetsinou rikaji,ze je to normalni, vetsinou to je zahnizdovani. Jestli spinis a mas bolesti v podbrisku muze to byt spontanni potrat.
Upravil(a) zacka (3. 11. 2010 14:20)
Není tady

Děkuji za rady, test je již koupený, ale počkám až na doma. Slibíla jsem to přítelovi... Ze spontálního potratu mám strach. Už v lednu jsem byla těhu a přišla jsem o to ani jsem o tom nevěděla, řekl mi to Dr. při obvyklé prohlídce.
Není tady

Tak /
.Ale pořád není ani MS a je mi dost blbě, tak jsem volala k Dr. a ten řekl, ať si zítra ráno udělám další test a pokud to nedostanu do týdne, tak mám přijít na vyšetření, jestli je vše v pořádku... A já už tak doufala, že to vyšlo
Není tady
Tenhle maraton nadějí a zklamání znám. O první miminko jsme se snažili přes rok a v podobné situaci jako ty jsem byla mockrát...zpoždění...majland utracený za testy, na kterém jsem si samozřejmě pokaždé vsugerovala aspoň nepatrnou čárku..čekání doufání že třeba teď už to konečně vyšlo a zklamání. Pak přišlo období, kdy jsem si musela přiznat, že se chovám jako cvok, uklidnila jsem se a s manželem jsme si řekli, že tomu dáme ještě jeden rok a pak zkusíme nějakou alternativu. Ještě ten měsíc se na testu ukázaly jasné //, dnes je to už skoro dvouletá Hanička a za pár dní čekáme druhé miminko. Podruhé jsem otěhotněla ani nevím jak, protože jsem s Haničkou nějak neměla čas na to myslet a neustále se pozorovat. Tyhle litanie tady píšu proto, že nikdy člověk nesmí přestat doufat a že platí stokrát omleté pravidlo, že pokud není nějaká objektivní závažná příčina k tomu, že žena nemůže otěhotnět, je to hlavně věc psychiky. Takž mooooc držím palce, ať se brzy dočkáš // a vysněného miminka 
Není tady

Baara
Děkuju za tvůj příspěvek, pozdubil. Vím, že je to hodně o psychice, ale já jsem prostě strašný uzel nervů. Teď jsem měla zpoždění a tak jsem začala doufat. A pak když byla jenom / probrečela jsem pomalu celou noc. Přítel mě utěšuje, že miminko budeme mít a že máme pořád dost času. Vím, že má pravdu
Není tady