Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 3. 11. 2010 13:08

Aoin
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2010
Příspěvky: 4

mám pořád ještě doufat???

Aohj holky,

potřebovala bych poradit. Mám zdoždění a už jsem přemýšlela, že si udělám test, na netu jsem se dočetla, že největší spolehlivost je udělat si test 4.den zpoždění. Dnes je to třetí den a já začala špinit. Zase jsem brouzdala po netu a hledala jsem, jestli je i přesto možný, že bych byla těhotná. Jinak je mi nazvracení, bolesti v podbříšku mám taky, jsem  podrzážděná a přecitlivělá, zvýšený horečky při běžným onemocněním nemám, ale poslední 6 dnů mám kolem 37... Zpoždění MS jsem ještě neměla, cykly jsou pravidelné...

Není tady

 

#2 3. 11. 2010 13:28

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: mám pořád ještě doufat???

Doufat můžeš pořád hjarta Spousta těhulek špiní,takže si udělej test a budeš vědět,na čem jsi pussa


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 

#3 3. 11. 2010 13:53

zacka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 8. 2010
Příspěvky: 729
Web

Re: mám pořád ještě doufat???

Urcite si udelej test, vypadato na // ohledne spineni, doktori vetsinou rikaji,ze je to normalni, vetsinou to je zahnizdovani. Jestli spinis a mas bolesti v podbrisku muze to byt spontanni potrat.

Upravil(a) zacka (3. 11. 2010 14:20)


http://lb2m.lilypie.com/YSAFm5.png


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/p8JXgOj.jpghttp://lb1f.lilypie.com/p8JXm4.png

Není tady

 

#4 3. 11. 2010 14:24

Aoin
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2010
Příspěvky: 4

Re: mám pořád ještě doufat???

Děkuji za rady, test je již koupený, ale počkám až na doma. Slibíla jsem to přítelovi... Ze spontálního potratu mám strach. Už v lednu jsem byla těhu a přišla jsem o to ani jsem o tom nevěděla, řekl mi to Dr. při obvyklé prohlídce.

Není tady

 

#5 3. 11. 2010 14:35

zacka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 8. 2010
Příspěvky: 729
Web

Re: mám pořád ještě doufat???

z celeho srdce preju,at je to uspesne //


http://lb2m.lilypie.com/YSAFm5.png


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/p8JXgOj.jpghttp://lb1f.lilypie.com/p8JXm4.png

Není tady

 

#6 3. 11. 2010 14:46

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: mám pořád ještě doufat???

Pak ej určitě vědět,držím palečky pussa


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 

#7 4. 11. 2010 9:01

Aoin
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2010
Příspěvky: 4

Re: mám pořád ještě doufat???

Tak /grater .Ale pořád není ani MS a je mi dost blbě, tak jsem volala k Dr. a ten řekl, ať si zítra ráno udělám další test a pokud to nedostanu do týdne, tak mám přijít na vyšetření, jestli je vše v pořádku... A já už tak doufala, že to vyšlo

Není tady

 

#8 4. 11. 2010 15:31

zacka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 8. 2010
Příspěvky: 729
Web

Re: mám pořád ještě doufat???

treba to este vyjde, me taky nekdy neukazou a zkusim za den, dva a je to tam.
Hlavni je at jsi v poradku!


http://lb2m.lilypie.com/YSAFm5.png


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/p8JXgOj.jpghttp://lb1f.lilypie.com/p8JXm4.png

Není tady

 

#9 6. 11. 2010 18:14

baara
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 105

Re: mám pořád ještě doufat???

Tenhle maraton nadějí a zklamání znám. O první miminko jsme se snažili přes rok a v podobné situaci jako ty jsem byla mockrát...zpoždění...majland utracený za testy, na kterém jsem si samozřejmě pokaždé vsugerovala aspoň nepatrnou čárku..čekání doufání že třeba teď už to konečně vyšlo a zklamání. Pak přišlo období, kdy jsem si musela přiznat, že se chovám jako cvok, uklidnila jsem se a s manželem jsme si řekli, že tomu dáme ještě jeden rok a pak zkusíme nějakou alternativu. Ještě ten měsíc se na testu ukázaly jasné //, dnes je to už skoro dvouletá Hanička a za pár dní čekáme druhé miminko. Podruhé jsem otěhotněla ani nevím jak, protože jsem s Haničkou nějak neměla čas na to myslet a neustále se pozorovat. Tyhle litanie tady píšu proto, že nikdy člověk nesmí přestat doufat a že platí stokrát omleté pravidlo, že pokud není nějaká objektivní závažná příčina k tomu, že žena nemůže otěhotnět, je to hlavně věc psychiky. Takž mooooc držím palce, ať se brzy dočkáš // a vysněného miminka stolt

Není tady

 

#10 7. 11. 2010 16:18

Aoin
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2010
Příspěvky: 4

Re: mám pořád ještě doufat???

Baara
Děkuju za tvůj příspěvek, pozdubil. Vím, že je to hodně o psychice, ale já jsem prostě strašný uzel nervů. Teď jsem měla zpoždění a tak jsem začala doufat. A pak když byla jenom / probrečela jsem pomalu celou noc. Přítel mě utěšuje, že miminko budeme mít a že máme pořád dost času. Vím, že má pravdu

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů