Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 10. 2010 15:06

Ramada
♥♥-----
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 37

Re: Ho'oponopon

Ty kroky tam a zpět nebyly vůbec o tobě...big_smile , ty byly moje... Chtěla jsem tím říct, že mám zkušenost: člověk uzraje v určitou chvíli,kdy se rozhodne tolik nespěchat a v tom klidu pochopí mnohem víc.
Crabate, četla jsem si mnoho tvých (skoro se mi zde příčí tykání godlike ) příspěvků a děkuji svému osudu (přesně mi to sedí sem, to vedlejší osudové vlákénko), že jsem tě potkala. Vím že jsem vstoupila do vašeho hovotu s tulipánkem, měli jste něco spolu rozpovídané smile, do čeho nevidím, jen jsem měla pocit z tulipánčin slov, že by potřebovala jít rychleji. Poznávat rychleji - a to mě doslova praštilo do očí. Jednu dobu jsem se tím hodně trápila a spěchala..

Není tady

 

#52 29. 10. 2010 15:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Ho'oponopon

Ramado,
spěchat - po určitých zkušenostech už snad jen z tlaku událostí, které se mi v krátkém časovém úseku otevřely a které teď žiju. Jinak moc dobře vím, co je to spěchat, ale je to na dlouhé povídání smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#53 29. 10. 2010 19:26

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ho'oponopon

Nepokoušej mě, Ramado, nebo se začnu tááákhle nafukovat usch a namísto abych odlétl, což je údělem všech balónků, prasknu na místě. lol
A to bys určitě nechtěla. reta


Crabat

Není tady

 

#54 29. 10. 2010 20:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Ho'oponopon

Crabe,
na ženský tak působíš, já to ze začátku také tak měla lol
Tak si to užívej dumbom


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#55 29. 10. 2010 20:42

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ho'oponopon

Ježíšku na křížku! va Tak to já už letím. rock
Já se vznáším, já si létám... wink


Crabat

Není tady

 

#56 29. 10. 2010 22:37

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Ho'oponopon

Bacha Crabe, na iluzích se ulétává nejsnadněji. Stačí trocha nepozornosti a jeden už v tom lítá ani neví jak lol A návrat na zem občas není úplně žůžo big_smile
Za sebe Ti povím, že holky hooooooodně přehánějí smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#57 29. 10. 2010 22:44

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ho'oponopon

Iluze jsou bezva. smile
Aspoň na pár chvil,
než mě vyvede apríl,
co kdysi byl
a ještě neskončil. wink


Crabat

Není tady

 

#58 30. 10. 2010 20:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ho'oponopon

Ditko, mně třeba to nechalo absolut na nule - nic, ani honopono není pro KAŽDÉHO, to bychom nemuseli být každej tak jinej.
Ale jestli to tobě bude fungovat tak, jak jsi naznačila, tak hiphip hurá!! rock Za cokoli, co funguje....Hlavně dej vědět, bude to určitě hodně zajímavý.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#59 31. 10. 2010 15:07

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Ho'oponopon

Jistěže Ho´oponopono není pro každého, oněch deset procent už totiž má svou Cestu. Někteří z nich možná přijmou novou, někteří možná ještě starší. Ale to není podstatné, důležité je, aby byl člověk Jdoucí. A jestli se bude chvíli i motat anebo přešlapovat na místě, to je jedno, jaksi to všechno patří k věci.

Ale těch 90% má konečně naději. Předtím zajisté také mohli něco dělat, mohli pasivně přijmout nějaké náboženství. Jenomže po všech těch letech hrůzy středověku, už k tomu nikdo neměl valné chuti, aby někdo jiný rozhodoval za něj. Určoval, co smí a co nesmí a potom běda mu, pokud něco z toho překročil. To, jak bylo náboženství pochopeno na západě (mám na mysli západ od Orientu), je něco neuvěřitelného a odstrašujícího všechny následující generace.

Metoda Ho´oponopono nás však učí aktivně tvořit nový svět. Neříkám, že je určena pro celých těch 90%, ale kdyby jen dalších deset, tak už se poměr sil na této planetě začne přeskupovat. Pokud si totiž uvědomíme, že při dnešních deseti jsou síly prakticky vyrovnány (svět se nepropadá do většího zla, ale ani nevyrůstá), potom takovýto přesun energií by se mohl stát oním hybným momentem počátku věcí.

Ale co je pro tuto metodu podstatné, že nevyžaduje předchozích učiněných kroků adepta. Neklade si žádné podmínky, zkrátka začni, kdykoliv se rozhodneš.


Crabat

Není tady

 

#60 31. 10. 2010 19:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Ho'oponopon

To samozřejmě - každá dušička dobrá cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#61 2. 11. 2010 17:01

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Ho'oponopon

Líbí se mi to vyjádření "aktivní" . Myslím, že je vystihující. Každý musíme trošku něco udělat. ne jen jeden hlavní přednáší a ostatní poslouchají. Taky je zřetelná zpětná vazba, která se bude jen potencovat...no nádhera.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů