Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 26. 10. 2010 0:27

Kelinka
♥♥-----

Nemám nikoho

Ahoj

Vím že začnu asi depresivně, ale mám dnes dost spatnou naladu, nemam zadny kamarady prakticky nemam komu zavolat s kym jit  na kafe proste nic, kdybych telefon nechala tyden vypnuty tak by to ani nevadilo, protoze nikdo nezavola.

Zacnu od zacatku, to potrebuju nekomu rict, je mi 20 a pred rokem jsem vysla stredni skolu, kde jsem byla ve tride jedinna holka, na skole bylo holek opravdu malo takze jsem si moc kamaradek nenasla, pri skole jsem pracovala a mela pritele, takze mi neprislo, ze mi neco chybi.
Snazila jsem se zvladnout polovicni uvazek v praci a ctvrtak, uzivit byt a sebe, takze na kamarady nebyl moc cas, asi jsem si i myslela ze je nepotrebuju, s pritelem jsme si vystacili, ale to pred 5 mesici zkoncilo. Byvaly pritel zacal utracet moje penize, rok si hledal praci, proste rozesla jsem se s nim, odstehovala se do jineho bytu, nasla si novou praci a chtela zacit, znova.
V praci sice mam dost znamych kolegu, ale nikoho kdo by po praci sel treba na kafe nebo tak, kazdy ma svuj zivot.  Myslela jsem si ze kdyz zacnu znova prestehuju se najdu si jinou praci, tak se vse zmeni, ale prijdu si strasne sama, ani nevim, co budu delat o Vanoce, mamku mam totiz pres pul republiky a moc se nevydame, takze asi budu zase sama.

Chtela bych jen s nekym mluvit, zkousela jsem chodit do mesta, sama jsem sla do kina, ale nevim jak mam najit kamarady.

Prosim ozvete se jestli mate nekdo nejakou radu jak nebyt sam.

Kelly

Není tady

#2 26. 10. 2010 12:50

marvika
♥♥♥♥♥♥-

Re: Nemám nikoho

Hlavně vypus z hlavy bolestínské myšlenky. Mě se osvědčilo, zkusit jít někam si zacvičit. Většinou se najdou spřízněné duše.

Není tady

#3 26. 10. 2010 14:53

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Ahoj Kelly,nevěš hlavu,každý máme občas neveselou náladu,to je život.Já když mi je smutno,tak vyrazím do města a koupím si něco,po čem jsem toužila,a co mě potěší.Když nemám náladu na lidi,tak vezmu kolo,na nosič do tašky Jorkšírka a razím do lesa.Někdy jedu sama,ponadávám si cestou,když se vracím třeba po třech hodinách,tak je mi líp a mám chut´do zpěvu,Jsi mladé děvče,tak hlavu vzhůru,bude zase dobře.Vánoce si objednej u cestovky,vyraž si,třeba někoho potkᚠs kým ti bude skvěle.Adej vědět,my s Marvikou jsme babči zvědavky.Ahoj

Není tady

#4 26. 10. 2010 16:06

Kelinka
♥♥-----

Dekuju za povzbuzeni

S tim cvicenim je to dobry napad, ale mam problem, ze delam na smeny takze  mam volno jednou odpoledne jednou dopoledne, a tak ruzne, takze se mi nedari najit jeden den v tydnu kdy bych mohla treba v 5 chodit  nekam cvicit.

Popravde po rozhodu s pritelem jsem 3 mesice nesla z domu jinam nez nakoupit jidlo a do prace, ted se snazim dat do kupy, ale popravde asi mam strach lidem kolem sebe verit. S pritelem sem byla stastna, Vanoce jsme travili u jeho rodicu, mela jsem to tam rada, ted si kolikrat rikam jestli je dobre, ze jsem se s nim rozesla, prijde mi ze zustat s nim a odpustit by bylo jednodussi, nebyla bych sama.

Není tady

#5 26. 10. 2010 19:34

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Kelinko,záleží na tom,proč jste se rozešli.Nemuíš o tom psát,je to tvole soukromí,víš jít za ním a odpustit mu,mi připadá trochu divné.Co když tě nebude chtít zpět?Mám obavy,že by jsi se ponížila.Jestli ti něco ošklivého provedl,ty mu odpustíš,tak to tvé odpuštění může zneužívat.Děvče zlatý,než cokoliv uděláš,dobře si to promysli,můsíš si srovnat v hlavičce vše pro a vše proti.Hlavně si stále neříkej,že budeš sama.Určitě si tě někdo najde,musíš věřit.Držím ti všech deset,abys neudělala chybný krok.Ahoj a klidně zase piš,rády tě vyslechneme.

Není tady

#6 26. 10. 2010 20:08

Kelinka
♥♥-----

Asi duvod toho rozhodu napsat potrebuju nerekla jsem to nikde, chtela jsem po nem, aby si nasel praci, jelikoz jsem nechtela tahnout vsechno ja, platila jsem jidlo, najem, jemu kupovala cigarety i mu davala na pivo s kamaradama, on chodil na vysokou, nebo spis nechodil, jelikoz tam byl za rok tak dvakrat, rodice mu posilali penize, ale nevedela jsem kam je daval. Pak jsem se jednou dozvedela, ze v dobe kdy jsem byla v praci tak utracel ty penize od rodicu za jine holky. Kdyz jsme se rozchazeli rekl mi, ze je to moje vina ze me podvadel, pry jsem na nej nemela cas a porad resila problemy. Jenze ja byla unavena, ja prisla z prace domu a vsude byl bordel, spinavy nadobi, lahve od piva, prazdne krabicky oo cigaret a on tam sedel a koukal na televizi, cely den byl doma a neudelal nic. Ja jsem pak po praci uklizela a kdyz jsem to mela hotovy, byla jsem rada ze si sednu a nebudu nic delat. A on ze pujdem na pivo, nebo do kina a tak, ja bych sla ale kdyby nekdy pozval on a treba doma neco udelal. Takhle jsem nemela chut.

Zlom nastal kdyz jsem v praci nedostala vyplatu, rekla jsem mu ze nemame na najem, jestli by ho nemohl zaplatit z tech penez od rodicu, on at to zatim neresim, kdyz bylo 3 dny pred splatnosti najmu, tak jsem mu to  rikala zas a on ze neco sezene a zase nic, proste nevydrzela jsem ten tlak a zacala kricet, ze se musi zaplatit najem, at se snazi i on. A on rekl ze on se muze vratit k rodicum, ze ja jsem ta co nema kam jit, tak at se snazim sama. Po techto slovech jsem mu zacala balit veci a vyhodila ho. On si zavolal rodice co mu pomohli s vecma a odjel, pozdeji jsem se dozvedela o tom ze chodil za tema holkama.

Vim ze je to asi na delsi cteni, ale potrebovala jsem to napsat, chci jenom znat nazor nekoho nestranneho, protoze hned po rozchodu jsem si byla jista ze jsem udelala dobre, ale ted s odstupem vidim zase jen to hezky, treba Vanoce s jeho rodinou, nebo kdyz jsme si koupili psa, kazdy druhy vikend jsme jezdili k jeho rodicum, jeho tata byl fajn. Ja nevim proste je mi smutno tak se snazim myslet na to co bylo hezky.

Není tady

#7 26. 10. 2010 20:29

marvika
♥♥♥♥♥♥-

Kelinko, teď jsem řešila něco podobnýho napsala jsem to na babčách interneandách. Moje holka taky chodila s jedním, celý rok v maturitním ročníku (letos) chodila v pátek a v sobotu vypomáhat po hospodách, protože její přítel pořád nemohl sehnat práci. Byli spolu 5 let, vlastně ještě od základky, loni na podzim jsem jim sehnala a platila byt, protože on bydlel v takové barabizně v Aši, kde nebyla ani kanalizace a topení jen když měl na uhlí, práce se tam sehnat nedala, takže od loňského podzimu se přestěhovali do města. Práci stejně nesehnal, byl na pracáku, občas nějakou fušku, v létě jsme ho dostali na místo řidiče a někdy v té době se oni dva rozešli. Teď je holka sama, a je zatím šastná, protože co si vydělá to má, nemusí platit ničí dluhy, a rozhlíží se po světě. Je pravda, že bydlí v rodném městě a taky že má ještě 2 ségry, tak není sama, ale věř, že určitě na Tebe někdo čeká a náhoda je už blízko. Tak nesmutni, Tvůj příběh není osamocený, možná bys měla napsat odkud jsi a někdo věkem blízký se ozve.

Není tady

#8 26. 10. 2010 20:38

Kelinka
♥♥-----

marvika napsal(a):

Kelinko, teď jsem řešila něco podobnýho napsala jsem to na babčách interneandách. Moje holka taky chodila s jedním, celý rok v maturitním ročníku (letos) chodila v pátek a v sobotu vypomáhat po hospodách, protože její přítel pořád nemohl sehnat práci. Byli spolu 5 let, vlastně ještě od základky, loni na podzim jsem jim sehnala a platila byt, protože on bydlel v takové barabizně v Aši, kde nebyla ani kanalizace a topení jen když měl na uhlí, práce se tam sehnat nedala, takže od loňského podzimu se přestěhovali do města. Práci stejně nesehnal, byl na pracáku, občas nějakou fušku, v létě jsme ho dostali na místo řidiče a někdy v té době se oni dva rozešli. Teď je holka sama, a je zatím šastná, protože co si vydělá to má, nemusí platit ničí dluhy, a rozhlíží se po světě. Je pravda, že bydlí v rodném městě a taky že má ještě 2 ségry, tak není sama, ale věř, že určitě na Tebe někdo čeká a náhoda je už blízko. Tak nesmutni, Tvůj příběh není osamocený, možná bys měla napsat odkud jsi a někdo věkem blízký se ozve.

marvika: Jsem s Hradce Kralove. Ja jsem mu taky schanela praci, on dycky rikal ze zadna neni ze pracovat chce ale ze todle je za malo, a ze todle delat nebude, ze je student. Ale podle me clovek, co do skoly skoro nechodi student, a i studenti muzou chodit do prace. Pak mi doslo ze delat nechtel.

Není tady

#9 26. 10. 2010 21:42

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Keli,co jsi napsala,je od toho člověka velmi necharakterní ty jsi se honila,on ruku k dílu nepřiložil,využival tvé pracovitosti a zodpovědnosti.Byl to obyčejný lenoch.Udělala jsi dobře,že jsi ho vyhodila.Jestli můžu poradit,tak za ním nechod.Nemysli na to hezké,ale na to podlé z jeho strany.Jsi moc důvěřivá-Příště si moc rozmysli,s kým a za jakých partnerských podmínek budeš sdílet společné bydlení.To předešlé partnerství a jeho konec by mělo pro tebe být velkým poučením.Jsi žena a musíš být hrdá a neshazuj se před bývalým,život jde dál.Jak si ho nyní uspořádáš,takový ho budeš mít.Zvedni hlavu a kráčej dál.Toto vezmi jako radu ud zkušené ženy amámy.Ahoj

Není tady

#10 26. 10. 2010 23:11

Kelinka
♥♥-----

Alzbeta888: Dekuju za radu a pomoc asi mas problem vraceni k nemu samotu neresi.

Není tady

#11 27. 10. 2010 13:22

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Ahoj Kelinko,to víš,že bys měla další problém,chvíli by to dělalo dobrotu,a zase by vjel do starých kolejí.Jak ti dokázal být nevěrný,svědči to o jeho zvrhlém charakteru.Ale holčičko,musíš se sama rozhodnout,jestli za ním půjdeš a po krátké době dopadneš tak,jak jsi dopadla.Važ si toho,že jsi mladá a šikovná,znovu ti říkám vyčkej,určitě si tě někdo všimne a pohladí tě na duši,není jen jeden chlap na světě.Ahoj a napiš také něco o svém zaměstnání,jestli chceš.Papa

Není tady

#12 27. 10. 2010 14:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Skús robi niečo, čo a baví (ale radšej nie štrikovanie alebo skladanie puzzle wink )... prihlás sa na cvičenie, do jazykového kurzu, na keramiku, do spevokolu... proste niekam, kde stretneš iných žudí s podobnými záujmami rock tummenupp - to je asi najžahší a najlepší spôsob.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#13 27. 10. 2010 14:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

A k takému zmetkovi by som sa nevracala, ani keby mi hrozilo, že budem do smrti sama... hmm Neviem, kde bývaš, ale ak to len nie je niekde úplne na samote, tak ver, že sama nezostaneš - nájdeš si najprv známych, potom kamarátov a potom, keď už budeš vyladená, aj priateža. stolt Dovtedy by som si ja osobne hžadala aspoň spriaznené duše (myslím skôr kamošky ako frajera) cez internet.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#14 27. 10. 2010 17:19

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Vidíš Keli,nejsem sama,kdo má názor,nevracet se.Je fakt,bydlíš ve městě,tak zajdi mezi lidi,když na to zatím nemáš,je pravda,že na netu kámošky nejdeš.Podívej já si s tebou klidně píšu,vůbec mě nevadí psát o tvém problému,chápu,že se ti moc uleví,když to můžeš s někým řešit.Auž holka nebul,pro jedno kvítí slunce nesvítí,ale on nebyl kvítí,on byl opravdu zmetek.Selima to vystihla dobře.Zatím ahoj Bětka

Není tady

#15 27. 10. 2010 19:58

Kelinka
♥♥-----

Alžběta888 napsal(a):

Ahoj Kelinko,to víš,že bys měla další problém,chvíli by to dělalo dobrotu,a zase by vjel do starých kolejí.Jak ti dokázal být nevěrný,svědči to o jeho zvrhlém charakteru.Ale holčičko,musíš se sama rozhodnout,jestli za ním půjdeš a po krátké době dopadneš tak,jak jsi dopadla.Važ si toho,že jsi mladá a šikovná,znovu ti říkám vyčkej,určitě si tě někdo všimne a pohladí tě na duši,není jen jeden chlap na světě.Ahoj a napiš také něco o svém zaměstnání,jestli chceš.Papa

Alzbeta888: Mas pravdu vracet se k nemu nebudu, jen proste to na me tak padlo. Jinak k tomu zamestani delam  operatorku v T-Mobile. smile, takze pracuju na smeny.

Není tady

#16 27. 10. 2010 20:38

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

keli,jsem ráda,že jsi dostala rozum,je to bezva a vydrž.Nedavno,jsem s měla s TMobile problém.Končila jsem smlouvu,nebylo možné zavolat na službu Účet,nadávala jsem jen operátorům,na nikoho jiného se nedostaneš.Ještě mi poslali složenku,která už neměla být,zaplatila jsem ji,aby byl pokoj.Před podpisem smlouvy mi bylo naslibováno každý měsíc mi dají 60 kč,nedali nic,dokonce jsem 2x dostala složenku na 1 kč.No byl to horor.Už je ale klid.Nedavno mi zase nabízeli 5 zdarma,tak jsem příjemná nebyla.To předešlé číslo už zruším,mám už dost let jiné.Vím,že operátor nemůže za takovou nemilou věc,ale je první na ráně,vždy jsem se předem omluvila,že vím,kdo za to může.To ti píši jen pro rozptýlen,snad jsem neječela na tebe,to by mě mrzelo.Tak Kelinko dobrou,zase se ozvi,neboj ječet nebudu.Ahoj Bětka

Není tady

#17 27. 10. 2010 20:41

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko

Keli, dobře, že jsi ho nechala.
Jak Ti tu radili najít si kamarády na cvičení, tak to je dobrý nápad. Můžeš třeba začít chodit do fitcentra, tam je otevřeno kdykoliv. Ale možná víc si popovídáš, když půjdeš na nějaký kurz, třeba jógy, nebo zájezd se sportovní aktivitou. Taky zkus zavzpomínat na staré známé, bratrance, sestřenice, jestli by nestálo za to ozvat se po letech, udobřit se s mamkou... V práci chodíte na oběd spolu hromadně? Na obědě se taky dá probrat věcí a seznámit se, i když pravda je, že pracovní vztahy nebývají tak kamarádské, ale na kávu se dá jít i s kolegy, kolegyněmi.

Není tady

#18 28. 10. 2010 20:06

Kelinka
♥♥-----

Alžběta888 napsal(a):

keli,jsem ráda,že jsi dostala rozum,je to bezva a vydrž.Nedavno,jsem s měla s TMobile problém.Končila jsem smlouvu,nebylo možné zavolat na službu Účet,nadávala jsem jen operátorům,na nikoho jiného se nedostaneš.Ještě mi poslali složenku,která už neměla být,zaplatila jsem ji,aby byl pokoj.Před podpisem smlouvy mi bylo naslibováno každý měsíc mi dají 60 kč,nedali nic,dokonce jsem 2x dostala složenku na 1 kč.No byl to horor.Už je ale klid.Nedavno mi zase nabízeli 5 zdarma,tak jsem příjemná nebyla.To předešlé číslo už zruším,mám už dost let jiné.Vím,že operátor nemůže za takovou nemilou věc,ale je první na ráně,vždy jsem se předem omluvila,že vím,kdo za to může.To ti píši jen pro rozptýlen,snad jsem neječela na tebe,to by mě mrzelo.Tak Kelinko dobrou,zase se ozvi,neboj ječet nebudu.Ahoj Bětka

Alzbeta888: Nojo znam, to lidi jsou nastvany na spolecnost, ale jediny na koho se dovolaji jsou operatori, kolikrat jsou to pribehy, kdy je mi tech lidi vazne lito, ale nemuzu delat nic. V kazde praci je neco.

Není tady

#19 28. 10. 2010 20:09

Kelinka
♥♥-----

eva4444 napsal(a):

Keli, dobře, že jsi ho nechala.
Jak Ti tu radili najít si kamarády na cvičení, tak to je dobrý nápad. Můžeš třeba začít chodit do fitcentra, tam je otevřeno kdykoliv. Ale možná víc si popovídáš, když půjdeš na nějaký kurz, třeba jógy, nebo zájezd se sportovní aktivitou. Taky zkus zavzpomínat na staré známé, bratrance, sestřenice, jestli by nestálo za to ozvat se po letech, udobřit se s mamkou... V práci chodíte na oběd spolu hromadně? Na obědě se taky dá probrat věcí a seznámit se, i když pravda je, že pracovní vztahy nebývají tak kamarádské, ale na kávu se dá jít i s kolegy, kolegyněmi.

Eva4444: V praci se s kolegy bavim, ale neni to prave kamaradstvi. S mamkou je to nadlouho, odesla jsem s domova v 16, a kazda uz mame jiny zivot, popravde se nekdy stykame, ale neni to uz takovy ten vztah a hlavne bydlime od sebe daleko.

Není tady

#20 28. 10. 2010 20:17

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Ahoj Keli,jsi v práci?,nebo jsi na nás zanevřela.Mějte se hezky,juknu sem v neděli večer,zítra ráno odjíždím ahojky.

Není tady

#21 28. 10. 2010 22:01

Kelinka
♥♥-----

Alžběta888 napsal(a):

Ahoj Keli,jsi v práci?,nebo jsi na nás zanevřela.Mějte se hezky,juknu sem v neděli večer,zítra ráno odjíždím ahojky.

Alzbeta888: Nezanevrela jsem tady, akorat jsem trosku uklizela byt, po dlouhe dobe uz to bylo potreba.

Není tady

#22 31. 10. 2010 20:34

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Ahoj Kelinko,tak jsem tady,mᚠuklizeno,tak můžeš komunikovat.Tak tě zdravím a vykoukni ahoj Bětka

Není tady

#23 31. 10. 2010 20:40

Kelinka
♥♥-----

Ahoj

No jo uz mam uklizeno, ale dalo to  zabrat jsem si nakonec rekla, ze bude nejlepsi se nenudit, takze jsem umyla i okna:)smile

Není tady

#24 1. 11. 2010 11:58

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Ahoj Kelinko,dobře děláš,když si najdeš nějakou práci,zabereš se do ní,tak se nenudíš a nemyslíš na  nesmyslné věci.Já jsem byla u brášky,tak jsem si popovídala,mám bezva švagrovou,tak mi tam bylo dobře.Ted zase najíždím do denního stereotypu.V zimě to tak je,jen chodím s Jorkšírkem na procházky.Měj se pěkně a ukaž se ahoj.

Není tady

#25 4. 11. 2010 21:07

Alžběta888
♥♥♥♥♥--

Ahoj Kelinko,co je s tebou?,neozývᚠse,tak to naprav,až budeš mít čas a chut.Akoj Bětka

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí