Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1151 1. 3. 2012 13:12

Jitule8635
♥♥-----
Registrovaný: 24. 8. 2010
Příspěvky: 89

Re: Co dnes vaříte - 9

Ing. Iva Veselá napsal(a):

My měli omeletu (cibulka, hrášek, kukuřice, vajíčko, sýr, sušená rajčata, koření) s vařenými brambory a restovanou cibulkou. Je to jednoduché, rychlé a mňam smile

Ahoj,vyzkoušej to malinko jinak.K bramborám přidej věci v závorce kromě vajíčka a sýru.Vejce a sýr dej jako na zapečené brambory.Rychlejší a méně nádobí.

Není tady

 

#1152 2. 3. 2012 10:43

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Co dnes vaříte - 9

tak jsem dělala v týnu - francouzské brambory,rajská s koulema z mleteho masa, a zitra bude segedin, v nedeli kure s bramborem

Není tady

 

#1153 2. 3. 2012 16:48

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Co dnes vaříte - 9

španělský ptáček s knedlíkem


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#1154 2. 3. 2012 18:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co dnes vaříte - 9

Segedin jsme měli dnes - bude samozřejmě i na zítra. A v neděli na odlehčení asi lívance s povidlím a zakysanou smetanou.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1155 3. 3. 2012 9:27

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co dnes vaříte - 9

Dnes plněný papriky, rajská omáčka a knedlík, jako moučník jogurtový táč s ovocem (velice jednoduchá záležitost) a kefírová kakaová buchta s citronovou polevou (opět jednoduchý). Zítra vepřová krkovice zapečená s bramborama a šlehačkou.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#1156 3. 3. 2012 10:01

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co dnes vaříte - 9

zapékané brambory a polévka s vajíčkovo-krupicovými noky a na zahradě jsem už našla čerstvou zelenou petrželku do polévky


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#1157 3. 3. 2012 12:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co dnes vaříte - 9

u nás dneska zapečený filé, honzáky - tento tejden už po druhý roll a to už jsem se patlala s koblihama ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1158 3. 3. 2012 19:59

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Co dnes vaříte - 9

Halušky se zelím, jablečný závin


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#1159 4. 3. 2012 9:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co dnes vaříte - 9

u nás pečený maso, knedlík, zelí + kung pao, rýže, hranolky a buchta plesnivka.

dneska mám ty knedle nějáký šišatý big_smile

Upravil(a) PPavlaa (4. 3. 2012 12:22)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1160 4. 3. 2012 12:51

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co dnes vaříte - 9

amanský nudle (dnes vepřévé, ale častěji dělám kuřecí, okořeněné, sojovka, opražené na cibuli a česneku. Vyjmeme, na výpeku opražíme na nudličky nakrájenou mrkev a pekingské zelí. Nudle buď vlnky nebo skleněné... nakonec se to smíchá dohromady nebo nechá tak a každý si nabere kousek čeho chce...)

http://3x.cz/di-UUW6.jpg

a ještě bramborový salát + vepřové řízky (na brsalát jsem pařila všechno najednou v parním hrnci - brambory a zeleninu na kostičky a v jednom patru vajíčka, za 25 minut to bylo hotové všechno najednou), manžel teď smaží ty řízky


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#1161 4. 3. 2012 14:43

Adelle
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 7. 2010
Příspěvky: 189

Re: Co dnes vaříte - 9

V pátek rizoto, včera kuřecí řízky s bylinkovým máslem (řízky v trojobalu, to bylinkové máslo je plněné dovnitř, pak se dopékají v troubě) a brambory, dneska vařené uzené s křenovou omáčkou a knedlík. Zítra budou ze zbytku masa šunkofleky.

Není tady

 

#1162 5. 3. 2012 19:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co dnes vaříte - 9

My o víkendu
sobota - gothaj opečený a br.kaše, večer palačinky
neděle - kuře tří hořčic, brambor., večer krupicová kaše.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#1163 6. 3. 2012 17:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co dnes vaříte - 9

včera zbytky od neděle, dneska vepřový na paprice.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1164 6. 3. 2012 20:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co dnes vaříte - 9

Pavli - vaříš každý den? vava


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#1165 6. 3. 2012 23:19

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Co dnes vaříte - 9

halušky s kyslou kapustou a halušky s bryndzou, polievka ryžová

Upravil(a) Petra101 (7. 3. 2012 23:56)


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#1166 7. 3. 2012 17:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co dnes vaříte - 9

kotel buřtguláše


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#1167 7. 3. 2012 19:41

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Co dnes vaříte - 9

dusička napsal(a):

My o víkendu
sobota - gothaj opečený a br.kaše, večer palačinky
neděle - kuře tří hořčic, brambor., večer krupicová kaše.

...opečený gothaj? to jsem v životě nejedla. To jedí i děti? Promiň za dotaz nechtěla bych se tě dotknout, ale příjde mi to strašně nezdravé. To raděj tu kaši s kefírem...


dum spiro spero

Není tady

 

#1168 7. 3. 2012 20:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co dnes vaříte - 9

Zelňačka a bramborová kaše s uzenými kuřecími stehny.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1169 7. 3. 2012 22:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co dnes vaříte - 9

xxxx napsal(a):

dusička napsal(a):

My o víkendu
sobota - gothaj opečený a br.kaše, večer palačinky
neděle - kuře tří hořčic, brambor., večer krupicová kaše.

...opečený gothaj? to jsem v životě nejedla. To jedí i děti? Promiň za dotaz nechtěla bych se tě dotknout, ale příjde mi to strašně nezdravé. To raděj tu kaši s kefírem...

Holka to nejí, té stačí kopec br.kaše. A pubertáci snědí všechno. Takže když dochází  inspirace co vařit, osmahnu na rychlo na plátky salám (gothaj nebo junior), naši to i občas obalujou jako řízky.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#1170 9. 3. 2012 15:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co dnes vaříte - 9

Rajska omacka,kolinka


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1171 9. 3. 2012 17:59

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co dnes vaříte - 9

xxxx napsal(a):

dusička napsal(a):

My o víkendu
sobota - gothaj opečený a br.kaše, večer palačinky
neděle - kuře tří hořčic, brambor., večer krupicová kaše.

...opečený gothaj? to jsem v životě nejedla. To jedí i děti? Promiň za dotaz nechtěla bych se tě dotknout, ale příjde mi to strašně nezdravé. To raděj tu kaši s kefírem...

No já gothaj nekupuju, ale mám ráda brkaši s párkem, to jo. Jinak je fuk, jestli jíš gothaj nebo ne, protože i ve drahým salámu je namletý kdovíco lol
A tuhle jsem si koupila 10 deka uheráku za 45,- a byl to hnus fialovej, celou noc mě tlačil v žaludku. To jsem si víc pochutnala na obyčejným šunkovým salámu. Ale uzeniny všeobecně moc nejím, protože mi nijak extra nechutnají. Tu brkaši s párkem jsem nejedla už hooooodně dlouho.

A dnes jsem dělala játra na cibulce.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#1172 9. 3. 2012 20:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co dnes vaříte - 9

Modroočka napsal(a):

xxxx napsal(a):

dusička napsal(a):

My o víkendu
sobota - gothaj opečený a br.kaše, večer palačinky
neděle - kuře tří hořčic, brambor., večer krupicová kaše.

...opečený gothaj? to jsem v životě nejedla. To jedí i děti? Promiň za dotaz nechtěla bych se tě dotknout, ale příjde mi to strašně nezdravé. To raděj tu kaši s kefírem...

No já gothaj nekupuju, ale mám ráda brkaši s párkem, to jo. Jinak je fuk, jestli jíš gothaj nebo ne, protože i ve drahým salámu je namletý kdovíco lol
A tuhle jsem si koupila 10 deka uheráku za 45,- a byl to hnus fialovej, celou noc mě tlačil v žaludku. To jsem si víc pochutnala na obyčejným šunkovým salámu. Ale uzeniny všeobecně moc nejím, protože mi nijak extra nechutnají. Tu brkaši s párkem jsem nejedla už hooooodně dlouho.

A dnes jsem dělala játra na cibulce.

Ja take gothaj nejim a ja milovnice uzenin za dob meho mladi nejim zadne nanejvis sunku od kosti jinak se to neda jist.Je to hnus.Studensky rizek jak delala Dusicka nedelam,protoze by to nikdo nejedl.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1173 10. 3. 2012 9:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co dnes vaříte - 9

Jo studentský řízek - už jsem to vlastně slyšela.
Jakou uzeninu dáváte např. do buřtguláše, nebo do francouzských brambor a tak? Já tedy párky (u nás maj takový pěkný libový kostelecký, je to na způsob libereckých). Uzeniny moc nejíme. tedy já vůbec, já mám nejradši sýry.
Dnes pangas a asi br.kaše nebo brambor.uvidím.
Zítra kuře na zelenině.

Upravil(a) dusička (10. 3. 2012 9:39)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#1174 10. 3. 2012 10:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co dnes vaříte - 9

V buřtguláši nebo ve "francouzských" bramborách nemáme rádi měkké uzeniny, dávám nějaký pikantnější polosuchý salám podle momentální nabídky. Já nemám moc ráda ty brambory ani s uzeným masem, radši mám s tím salámem.

Dnes je u nás klasika - pečené vepřové, zelí, knedlík - ten jsem si uvařila už včera.
Zítra - mám koupená kuřecí prsa - motýlky s kostí, vymyslíme s dcerou něco se zeleninou, prý se žampiony a s rajčaty...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#1175 10. 3. 2012 16:22

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co dnes vaříte - 9

dusička napsal(a):

Jo studentský řízek - už jsem to vlastně slyšela.
Jakou uzeninu dáváte např. do buřtguláše, nebo do francouzských brambor a tak? Já tedy párky (u nás maj takový pěkný libový kostelecký, je to na způsob libereckých). Uzeniny moc nejíme. tedy já vůbec, já mám nejradši sýry.
Dnes pangas a asi br.kaše nebo brambor.uvidím.
Zítra kuře na zelenině.

Do burtgulase davam slovensky toceny salam i do bramboroveho salatu.
Pangase moc nemusim,jako rizek se neda poradne usmaziit,protoze je sama voda a navic je citit moči.Mozna si to namlouvam,kdyz jsem slysela v jake močce plave.Ale opravdu me nechutna file mam rada.Lidi ze zacatku po pangasovi sileli ted,uz prodej hodne opadnul....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů