Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#326 2. 1. 2011 21:30

DanielaP
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 247

Re: Letňátka 2011

Kotrmelí ty jsi šikula rychlá tummenupp, hned pošlu SZ

Jinak o Danušce taky nic nevím, snad se brzy ozve, že je vše o.k.!!!


[http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogadr20110619_1_Jakub+is.png

Není tady

 

#327 2. 1. 2011 22:58

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: Letňátka 2011

Kotrmeli, super, jsi rychlik! Uz mas ode me SZ.. Diky! tummenupp
Jdu spat, ale pred tim jeste zvracet...jednou nebo 2x tydne to na me jeste prijde.. usch


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#328 3. 1. 2011 9:33

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Letňátka 2011

Jé Kotrmeli ty jsi úžasná - už jsem ti poslala SZ s informacemi, ale koukám, že na některé jsem zapoměla a jiné budou třeba zbytečně podrobné. Takže 29 let a TP ASI 19. 7. (dozvím se snad přesněji zítra).


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#329 3. 1. 2011 9:49

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Letňátka 2011

Blíženko taky večer zvracívám - přitom mám pocit, že už mi není tak špatně, ale večer to ze mě najednou jde tak nějak samo, až jsem překvapená va big_smile

Holky pouští mě domů, abych mohla zítra na ten NT screening. Prý mám ale počítat s tím, že tu za pár dní budu zase. No jo, no...aspoň se nestihnu doma nudit cool


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#330 3. 1. 2011 10:10

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: Letňátka 2011

Ronji, drz se a dej vedet!!! pussa


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#331 3. 1. 2011 12:51

Marti84
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 2926
Web

Re: Letňátka 2011

Ronja napsal(a):

holky nevíte někdo, co je s Danuškou? (Danuskaxy). Už se moc dlouho neozvala, zkoušela jsem dohledat nějaké informace, ale nic jsem nenašla. Trochu se o ni bojím...

Taky jsem hledala o ni nejake info... ale je mozne ze jsou s F na chate smile

Není tady

 

#332 3. 1. 2011 12:55

Toja
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 10. 2009
Příspěvky: 209

Re: Letňátka 2011

Ahoj v novém roce smile
všehny zvracilky - ať je vám brzy dobře a nezvracíte! Já to naštěstí neznám, vždy to šlo rozdýchat.
Ronji, držte se s prckama a ať NT dopadne na jedničku tummenupp určitě potom dej vědět
Kotrmelí díky za nástěnku, super, posílám SZ s údaji...
Janabas - doufám, že už jste zase zdraví a spokojení

Já mám za sebou odběry na tripltesty a příští středu jdeme na genetickou konzultaci s výsledky, snad to bude OK, jinak hned odběr plodové vody
Odvážila jsem se koupit ve slevách pár pidivěciček. Mudra říkala, že to vypadá na chlapečka, tak máme dupačky s obrázky různého nářadí smile


http://lbdm.lilypie.com/p1ahp1.png

Není tady

 

#333 3. 1. 2011 15:40

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: Letňátka 2011

Ahojky, holčiny mrkněte na tu nástěnku, cokoliv tam budete chtít upravit, upřesnit, dodat atd. tak pište, jestli třeba už máte vybraná jména jako janabas nebo tak...
Doplnila jsem taky Leontýku, která mi npasala Sz a doufám že bude mezi nás chodit častěji hjarta a taky doufám Leonty že už ti není tak špatně pussa


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#334 3. 1. 2011 15:55

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Letňátka 2011

Kotr prosím jsem zapomněla věk dumbom , 29 let, díky
a Leonty taky doufám, že sem budeš chodit i že je ti už lépe

Upravil(a) janabas (3. 1. 2011 15:55)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#335 3. 1. 2011 16:00

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: Letňátka 2011

Jo, slibuju, že sem určitě budu chodit. Děkuju, je mi už lépe, i když dnes se mi podařilo 3x zvracet. Taky už mi roste bříško, ale holky, mě se strašně zvětšil žaludek, jako, nejsem žádná šťouplina ale tohle je fakt síla. 27. ledna mě čeká UTZ ve 20tt. Byla jsem už ve 13tt ale ještě jdu jednou. Snad to bude v pořádku. wink


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#336 3. 1. 2011 17:13

Toja
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 10. 2009
Příspěvky: 209

Re: Letňátka 2011

Ledontýnko vítej smile
Dej si metřík, ať víme jak jsi daleko. Myslím, že budeme skoro stejně wink

Holky začaly mi hodně krvácet dásně...máte s tím některá zkušenost?


http://lbdm.lilypie.com/p1ahp1.png

Není tady

 

#337 3. 1. 2011 17:14

Toja
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 10. 2009
Příspěvky: 209

Re: Letňátka 2011

Toja napsal(a):

Ledontýnko vítej smile
Dej si metřík, ať víme jak jsi daleko. Myslím, že budeme skoro stejně wink

Holky začaly mi hodně krvácet dásně...máte s tím některá zkušenost?

teď jsem dokoukla nástěnku a máme Leo úplně stejný termín tummenupp


http://lbdm.lilypie.com/p1ahp1.png

Není tady

 

#338 3. 1. 2011 17:17

DanielaP
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 247

Re: Letňátka 2011

Tak dneska za sebou máme kontrolu, jsme o.k., jen mě vždycky mrzí, když nemám ultrazvuk. tongue
Mohla bych tam ležet furt, ideálně si ho do porodu odstěhovat domů smile

Toji - dásně mi krvácí od pozitivního testu usch, hnus... teď už je to teda lepší, ale zkraje jsem se i ráno budila s tou pachutí krve v puse...

Upravil(a) DanielaP (3. 1. 2011 17:19)


[http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogadr20110619_1_Jakub+is.png

Není tady

 

#339 3. 1. 2011 17:25

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Letňátka 2011

Holky díky moc!
Lei vždycky tě moc ráda vidím pussa  Snad se budeme potkávat častěji!
Kotr díky moc za nástěnku - holky jestli chcete tak ji přenesu do prvního příspěvku, ať ji nemusíme hledat...
Jo a Danuško jsme už vystopovali, jsou v pořádku smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#340 3. 1. 2011 17:45

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Letňátka 2011

Kotrmeli, jsi sikovna tummenupp  Jeste jsem ti zapomnela napsat vek. Tak to prosim dopln, 32 let.

Holky, ja mam taky problem s dasnema a pomahaji mi homeopatika na posilneni, vit. C +rutin + bioflavonidy. A cistim pastou s Q10 prave na problematicke dasne. A je to fakt lepsi.

Leonty, vitej do Letnatek smile

Není tady

 

#341 3. 1. 2011 18:33

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: Letňátka 2011

Holky u prvního těhu mi taky trochu krvácely dásně, prý je to normální, myslím že jsem na to ani nic nebrala a pak to nějak přešlo. Tentokrát mi dásně nekrvácejí, ale zas je mi špatně oproti prvnímu těhu. No každý těhu je holt jiný wink
Leonty tobě UŽ roste bříško big_smile? To pak já až budu tak daleko jako ty budu vypadat už na porod nebo co dumbom Já už to teď normálně neschovám, nebo si musím vzít něco dost volnýho na sebe...


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#342 3. 1. 2011 18:43

Danuskaxy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňsko
Registrovaný: 28. 8. 2008
Příspěvky: 4799

Re: Letňátka 2011

Ahojte holky! wink
Všechny vás po delší době zase zdravím! wink Nějakou dobu jsem nebyla, protože jsem si prostě užívala Vánoce a dovolenou s F. smile.
Chtěla bych tady přivítat nové tváře! tummenupp
A hlavně bych moc a moc chtěla popřát vám všem do nového roku jen to nej a nej pussa.

My dnes byli na NT a byl to snad nejkrásnější zážitek v mém životě hjarta. Napíšu víc asi zítra, to už budu doma sama, dnes se mnou F. ještě byl, když jsme byli na tom NT smile a hlavně vás pořádně dočtu, abych věděla co se tu děje smile.

Ronji zahlédla jsem, že vy jste už asi doma, je to dobře pussa, manžel se o vás určitě bude krásně starat smile. Hlavně buď pořád moc opatrná a dávej na sebe i drobečky pozor pussa.
Ty jdeš na NT zítra? Jestli ano, držím moc palce! tummenupp Bylo to fakt nádherný wink.


http://lb3f.lilypie.com/1eKyp2.png

Není tady

 

#343 3. 1. 2011 18:45

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Letňátka 2011

Danuš gratuluju, hezky si to těhu užívej a jen tak dál. ;) Mám radost. :pussa:

Není tady

 

#344 3. 1. 2011 20:35

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Letňátka 2011

fajn Danuš , že jste ok a e jste si NT užili, Ronji na zítra paluchy ať je vše ok
já mám Uz pokaždé, pro mě to zas taková vzácnost není, ale jsem klidnější, když ho mám- aspoň do doby než bude prcek kopat, Tobi začal 17+2, teď by to teoreticky mělo být dřív tak uvidíme


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#345 3. 1. 2011 21:29

Toja
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 10. 2009
Příspěvky: 209

Re: Letňátka 2011

Dani, super, že jste OK a gratuluji k NT tummenupp
Janabas jsem zvědavá kdy začne kopat ten náš prcek, už se nemůžu dočkat !!! Jen doufám, že to na začátku poznám..
Jinak já mám utz taky vždy, tedy každý týden a jsem za to moc ráda..


http://lbdm.lilypie.com/p1ahp1.png

Není tady

 

#346 3. 1. 2011 22:37

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: Letňátka 2011

Kotrmeli, jsi sikovna s nastenkou! ja uz min..snazila jsem se to vlozit do toho prvniho prispevku a nejak to neklaplo.. dumbom, tak pokud to Ronji umis, dej to tam prosim.

Jinak ja dnes zapomnela zavolat na vysledky genetiky! Jsem si jista, ze by se mi to pri prvnim tehotenstvi nestalo, to jsem na vsechno cekala, resila.. ted s Evou proste neni na nic nejak cas.. Tak volam zitra, snad bude vse OK...

Jo vidite, mate uz nektera pohyby? Vim, ze Suny jo, jeste nekdo? Ja myslela uz pred par tydny, ze jo, ale nakonec to asi byly nejaky naznaky tvrdnuti, protoze to bylo v dobe, kdy me bolelo to bricho a spinila jsem a celkove to nebylo moc dobry.. A kdyz jsem si lehla, tak mi prave jakoby tuhlo bricho, ze se mi zdalo, ze by to mohly byt pohyby. Ale bylo to nekdy ve 14. tydnu a navic ted uz to vubec neni, tak to jeste nebylo ono. ted uz ale cekam, ze by mohly, i kdyz poprve jsem je citila az nekdy po dvacatym tydnu.


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#347 4. 1. 2011 0:07

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Letňátka 2011

no já nic ještě a to touhle dobou s Tobíkem jsem ještě kopance necítila, ale už se boulil, břicho se mi sem tam úplně zašpičatilo a teď nic tak snad je vše ok, kontrola až 12 .

Upravil(a) janabas (4. 1. 2011 8:14)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#348 4. 1. 2011 8:16

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: Letňátka 2011

Genetika OK storstark


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#349 4. 1. 2011 8:44

DanielaP
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 247

Re: Letňátka 2011

Blíž paráda storstark

U nás s pohybama taky ještě nevím... párkrát už jsem měla takový "nestandartní" big_smile pocit, jestli to bylo mimčo si jistá nejsem, ale každopádně se těším smile (taky se těším, jak budu za deset a víc týdnů mluvit jinak, až se zase nevyspím smile )

Mějte pěknej den smile


[http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogadr20110619_1_Jakub+is.png

Není tady

 

#350 4. 1. 2011 8:46

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Letňátka 2011

Blíženko super, gratuluju


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů