Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 10. 2010 13:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner a seznamky

podle mě malej netuší že se děje něco vážného
Podle mě se šeredně pleteš...
a pak by se to protahovalo a pak bych mu to nějak vysvětlila
Když bude mít odstěhovaný věci, jo???


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 15. 10. 2010 13:17

marina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2008
Příspěvky: 80

Re: Partner a seznamky

Já to taky asi nepochopila. Ale a je to jak je to - ta pohádka o partnerově "odjezdu" mi vůči Tvému 8mi letému synovi přijde dost nefér. Mám také 8mi leté velmi citlivé dítě, ale tomuhle fakt nerozumím...

Není tady

 

#53 15. 10. 2010 14:23

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Partner a seznamky

marina napsal(a):

Já to taky asi nepochopila. Ale a je to jak je to - ta pohádka o partnerově "odjezdu" mi vůči Tvému 8mi letému synovi přijde dost nefér. Mám také 8mi leté velmi citlivé dítě, ale tomuhle fakt nerozumím...

Takovou pohádku můžeš říct,když ještě nevíš co bude dál. Proč dítě hned plašit.Ale jakmile je mi jasné,že rozchod je nevyhnutelný jsem pro říct pravdu vhodným způsobem přiměřeně k věku. Když jsme s prvním manželem měli jasno,že se rozvedeme,řekli jsme to staršímu synovi společně( bylo mu 9) mladšímu byl rok tam to probíhalo jinak.Dovolím si říct,že mám dojem,že to děti opravdu odnesly "málo",protože i po rozvodu jsme s ex po sobě nešli a nedělali si naschvály. Byly problémy,né,že né,ale naštěstí se nám povedlo děti z toho vynechat.
Perseo, nelži svému synovi,neporuš důvěru mezi vámi. Děti se s takovým poznatkem vyrovnávají po svém a nemusí to být dobrým základem vytváření povahy. Helena má pravdu,tuší,že se "něco" děje,ale třeba jen tomu nerozumí a je zmatený. Vysvětli mu to a neboj se. Když bude vědět co se děje,srovná se s tím.Nejhorší pro něj je nejistota.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#54 15. 10. 2010 14:23

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

Blossom

ano pochopila jsi to správně..a ano,nebylo vše vyřčeno..prostě mám právo po něm žádat peníze a on by to měl vědět.

Není tady

 

#55 15. 10. 2010 14:24

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

heleno malej nesleduje oblečení ve skříni a jinak je tu vše jen a jen moje takže žádný velký stěhování by se nekonalo.

Není tady

 

#56 15. 10. 2010 14:26

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

Rejka
marina

Jenže něco jiného je rozvod s otcem dětí a něco jiného s člověkem se kterým už kontakt nebude. Malej to s otcem pochopil,stýkají se ,jsme v kontaktu , vše je v pořádku ale tady nechci říct on prostě odjede ,nerozumíme si. Chci prvně říct ,ted tady není ,musel zase odjet k vůli práci a pak mu říct ve vhodné době že se už nevrátí.

Není tady

 

#57 15. 10. 2010 14:35

marina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2008
Příspěvky: 80

Re: Partner a seznamky

To mᚠpravdu, ale uvědom si, co může udělat se synovou psychikou fakt, že někdo z minuty na minutu bez rozloučení zmizí z jeho života...Pak to může čekat od každého a klepat se např. při každém Tvém odchodu s tím, že Tě třeba taky vidí naposledy.
Pravda mi proti tomuhle připadá mnohem milosrdnější.

Není tady

 

#58 15. 10. 2010 14:39

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

marina

ale já mu pravdu řeknu, ne dlouho potom co odjede ,ale nechci mu ji říkat ani před tím než se to stane (jak se asi malej bude tady s ním cítit pak když bude vědět že odchází?) a ani při tom když bude odcházet ..prostě to nechám pár dní jen uležet.

Není tady

 

#59 15. 10. 2010 14:54

marina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2008
Příspěvky: 80

Re: Partner a seznamky

Tak to je dobře, pravdu si zaslouží. Já pochopila, že mu to nechceš říct vůbec.
Držím palce, a všechno dobře dopadne a a to rachle přebolí...

Není tady

 

#60 15. 10. 2010 15:10

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Partner a seznamky

marina napsal(a):

To mᚠpravdu, ale uvědom si, co může udělat se synovou psychikou fakt, že někdo z minuty na minutu bez rozloučení zmizí z jeho života...Pak to může čekat od každého a klepat se např. při každém Tvém odchodu s tím, že Tě třeba taky vidí naposledy.
Pravda mi proti tomuhle připadá mnohem milosrdnější.

Tak s tímhle (vytučněné) souhlasím.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#61 15. 10. 2010 15:11

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

marina

To ne ,to určitě ne..o se bude i ptát kde přítel je ,nebudu moct mu pořád říkat že pracuje..chci jen at odjede,vyčistí se vzduch a pak to prostě říct .

No,snad to nějak dopadne. Začínám být už zase vystresovaná jak se blíží večer ,příjde z práce a já nevím jak reagovat, co dělat..není to příjemný.

Není tady

 

#62 15. 10. 2010 15:15

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Partner a seznamky

Perseo jsem zastáncem toho,že děti se musí "otužovat" už od malička tím,že život není procházka rajskou zahradou.Musí vědět,že jsou i nepříjemné okamžiky,které ale neznamenají katastrofu. Mám známou,která se tak ovládá či přetvařuje....nevím jak to přesně vystihnout.....před dítětem,že jakmile její manžel trochu zvýší hlas,dítě propadne jakési hysterii. Ale tohle je dost přehnaný příklad. Nesrovnávám to s tebou,myslím,že ty znᚠsvého syna nejlépe a víš jak s ním jednat.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#63 15. 10. 2010 15:19

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Partner a seznamky

Persea napsal(a):

marina

To ne ,to určitě ne..o se bude i ptát kde přítel je ,nebudu moct mu pořád říkat že pracuje..chci jen at odjede,vyčistí se vzduch a pak to prostě říct .

No,snad to nějak dopadne. Začínám být už zase vystresovaná jak se blíží večer ,příjde z práce a já nevím jak reagovat, co dělat..není to příjemný.

Hlavně zachovej klidnou hlavu a třeba si i počítej do 10.....nenech se vyprovokovat.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#64 15. 10. 2010 15:19

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

rejka

To ano,souhlasím ale zase každý známe své dítě a musíme trochu přizpůsobit situaci. Já mu řeknu pravdu .Jen pár dní po odjezdu a chci mu to právě říct tím stylem jakože se přece nic nedějě ,že vše je v pořádku,stává se to, mezi náma se nic nemění a mám ho ráda. Vezmu ho ven,do mekáče,udělám hezkej den aby viděl že život neskončil a on se snad později najde někdo kdo nás ven rád vezme.

Není tady

 

#65 15. 10. 2010 15:21

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

rejka

No snažím se, hlavně spíš nechci propadnou lítosti nebo mít slabou chvilku a vlítnout mu do náruče jen aby ten hnusnej pocit v žaludku zmizel.  Je mi z toho ještě úzko, kdyby mi byl aspon naprosto po*n ale to bohužel ještě není.

Není tady

 

#66 15. 10. 2010 19:44

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Partner a seznamky

Blossom napsal(a):

Podobný problém měla se svým expartnerem má dcera. Zjistila, že přesně tohle do je tu popisováno, dělal její kluk. Tou dobou už spolu asi půl roku bydleli a vážně plánovali (oba)  společnou budoucnost. On zrovna dostavoval dům, a aby se mohli nastěhovat, má dcera mu i na dokončovací práce půjčila nějaké peníze. Myslela to s ním opravdu vážně.
K tíži dcery musím říct, že ona se mu tehdy někde do mailu nebo do mobilu podívala a tak jeho psaní na seznamky objevila. Když mi to říkala, tak jsem jí řekla, že do mailů ani do mobilu se partnerovi už z principu dívat nikdo nemá.

Ona si to s partnerem pak vyříkala, že se jí to zásadním způsobem nelíbí, a a on se tedy rozhodne, co vlastně chce: žít s ní a nebo flirtovat se ženskými. Obojí současně že nelze.
On si sypal popel na hlavu, že to byla hloupost, a že to už dělat nebude, že o ni strašně stojí a blablabla..

Jenže důvěra dcery už byla nalomená. Věděla, že on dovede dobře zametat stopy (pracoval jako aják). Tak aspoň občas mrkla kontrolně na seznamku. No, a za pouhých pár dní tam našla inzerát kluka, co shání holky na sex, z našeho kraje. To, co tam psal dotyčný, v některých věcech sedělo na jejího kluka. Nebyla si jistá. Tak si založila nový mail, a na tento inzerát pod vymyšleným jménem odpověděla. No, a začli s psát. Paradox byl, že často prý vlastně seděli každý v jiné místnosti, pár metrů od sebe, a psali si navzájem, ovšem on netušil, že mu ze sousední místnosti píše jeho holka, nikoli zájemkyně z inzerátu. On se v psaní letmo zmínil, že není sám. Dcera se ho tedy inkognito ptala, proč že on si hledá jiné, když má holku. jestli je nespokojený? Proč proč tedy s tou holkou vůbec je? A on odpověděl - hlavně proto, že jí dlužím prachy.
dumbomusch
dumbom

Na to mu mádcera, z toho sousedního pokoje, poslala jejich společnou fotku. No, hoch si zažl pěkný šok. Sice znovu a znovu sliboval, že už nikdy, opravdu nikdy, ale byl konec. Dcera se s ním rozešla.

A já, ač z principu jsem zastáncem toho, aby si partneři nelezli do mobilu a do mailů, tak musím říct, že jsem ráda, že to má dcera tehdy udělala. A ač to i pro ni bylo velmi bolestné, tak že to zjistila včas (a ne třeba za pár let, už s dětmi). Jsem ráda, že měla dost síly a rozumu se s ním rozejít.
Podle mých dalších živostních zkušeností (okoukaných z okolí a vyposlechnutých od kamarádek), takovéto týpky se němění, budou to dělat pořád.
Takže a klidně dělají. Ale pak nemůžou čekat, že současně budou mít taky krásný a trvalý vztah.
dumbom

...jj ono tohle nelezení do mobilu a mailů je sice velice šlechetné, ale kdybych já nebyla hloupá a do toho telefonu se podívala tak bych si ušetřila plno peněz a nervů.


dum spiro spero

Není tady

 

#67 16. 10. 2010 16:26

Radek704
♥♥-----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 41

Re: Partner a seznamky

Tohle jsem od mé bývalé taky slyšel a jak jsem dopadl. Nedokážu si to vysvětlit, ale bohužel to tak asi chodí a někomu ještě dělá dobře, když druhého podrazí. BOHUŽEL.

Persea napsal(a):

heleno

jasně ale proč mě tedy tolik chtěl (a to opravdu hodně) ,proč mi tedy toto říkal že je pro rodinu , že se mu líbím, že jsem nejhezší ,je hrdej když chlapi z práce na mě můžou oči nechat, v sexu že ho prý neskutečně vzrušuju,že si uvědomuje že lepší by nenašel a bla bla bla? prostě proč? je tu jen proto že  ted nemá nejlepší období a čeká až se mu zadaří a odejde? Uráží mě to a zároven je mi to líto.

Není tady

 

#68 17. 10. 2010 8:53

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

Radek704

Já jen prostě nechápu když se lidi najdou, klape jim sex, směji se spolu, chvíli před tím ta dotyčná osoba ke všemu vyznává lásku a podobně..tak proč tohle dělají? Chci někoho koho si můžu vážit za to že jsem právě ta jeho ,jediná,nejlepší a taky za to že když už přijde problém tak se k tomu postaví čelem a bude to řešit.

Protože včera jsem se dozvěděla že jsem do telefonu neměla lézt (půjčil mi ho a nevidím na tom nic divného si prostě prohlíže funkce telefonu když jsem ho nepoužívala) a pak že co na tom je že to dělá a podobně..otočil to proti mě..do toho se cítíl jako pán že on mě nechal celý týden vycukat ,že já jsem si hrála na hrdinku co se s ním týden nemusí bavit a podobný nesmysly.

Když jsem mu řekla že jsem jen čekala že příjde a promluví si o tom tak se jen vysmál že ano,to přesně věděl že jsem na to čekala.

P.S.- Přitom to není žádnej velkej krasavec, jednu kapsu prázdnou druhou vysypanou ,to co mi za ty 2 roky nasliboval se do ted neuskutečnilo ..ale prostě neváží si toho co má oma,že jiná by mu utekla ,že má kde bydlet a že jeho ženská se prostě líbí a nemá se za co stydět.

nerozumím,nerozumím!

Včera jsem mu řekla at tady neřeší již nějaké topení ale peníze at upotřebí na nějaký podnájem. Byl v pohodě ,že jo..šla jsem do ložnice a trochu brečela ,jen jsem slyšela jak se mi od počítače posmívá.

To zabolí.

Není tady

 

#69 17. 10. 2010 11:27

solkla
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 176

Re: Partner a seznamky

Budu Tě trochu citovat.
Porč jsi Perseo s člověkem který není žádný velký krasavec, má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou a 2 roky jen slibuje??? nerozumím nerozumím.
A dala jsi mu nějaký termín do kdy musí najít ten podnájem nebo to byla manipulace a pak pláč v ložnici?
Držím palce a se takového člověka zbavíš co nejdřív, podle Tvého popisu je totiž to že sms a internetuje to nejmenší, aspoň podle mě.


Veď mě,dobrotivé světlo,nepropustnou tmou,veď mě do bezpečí.Již se snáší černá noc a já bloudím ztracený,veď mě do bezpečí. Dosud jsem nepoznal úzkost a nikdy jsem nežádal,abys mě chránilo.Vždy jsem kráčel vlastní cestou,avšak nyní prosím,veď mě do bezpečí.Kéž s novým jitrem přivítá mě úsměv andělů,které jsem kdysi miloval a na něž jsem zapomněl. (John Henry Newman: Veď mě, dobrotivé světlo)

Není tady

 

#70 17. 10. 2010 11:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Partner a seznamky

Persea napsal(a):

...P.S.- Přitom to není žádnej velkej krasavec, jednu kapsu prázdnou druhou vysypanou ,to co mi za ty 2 roky nasliboval se do ted neuskutečnilo ..ale prostě neváží si toho co má doma,že jiná by mu utekla ,že má kde bydlet a že jeho ženská se prostě líbí a nemá se za co stydět....

...Včera jsem mu řekla at tady neřeší již nějaké topení ale peníze at upotřebí na nějaký podnájem. Byl v pohodě ,že jo..šla jsem do ložnice a trochu brečela ,jen jsem slyšela jak se mi od počítače posmívá...

To zabolí...

Perseo, mě při čtení Tvého příspěvku taky trochu zabolelo ...  protože si říkám, jestli ty mᚠtakový vztah vůbec zapotřebí. Nechci tady schválně vytrhávat tvoje věty z kontextu, vyňala jsem jenom to, co mě udeřilo do očí a nad čím jsem se nevěřícně pozastavila.
Tak panáček se má u tebe jako v bavlnce, bydlí ve tvém bytě, je opečovávanej jako princátko a přes to přese všechno se k tobě nedokáže chovat alespoň slušně (pomineme-li, že se k tobě vůbec nechová jako milující partner sad)
To, že nemá peníze a není to žádný krasavec, to mu nevyčítej: nakonec všechno tohle jsi věděla, když sis ho nastěhovala domů. Že nijak nevypadá, za to nemůže, že není schopen vydělat a přinést domů větší peníz, s tím jsi byla taky dopředu srozuměna. Za co ale může, to je jeho nefér jednání: místo, aby si posypal hlavu popelem, tak na tebe ještě útočí, jako bys byla vším vinna ty a když odejdeš brečet do ložnice (a natvrdo proti němu ukážeš svoji bezmocnost a slabost) tak se ti ještě posmívá uschdumbomusch
Perseo, tohle vůbec není vyvážený a láskyplný vztah, založený na vzájemné úctě. Tohle mi připadá spíš jako soužití veselého podnájemníka a utrápené bytné, kdy ty partnerovi poskytuješ veškerý servis, střechu nad hlavou a partner si vesele dělá, co chce s podivným odůvodněním, že do jeho soukromých aktivit ti nic není. Je vidět, že tě má pouze a jenom za bytnou a posluhovačku a nikoliv za partnerku, které by si popřípadě vážil, záleželo by mu na ní a v životě by ho nenapadlo jednat tak, aby ji rozzlobil nebo rozplakal. K partnerce by si to nedovoll, u bytné-posluhovačky je mu to fuk, asi takhle.
Jak je vidět, Tvého partnera vůbec nenapadne, že by měl své jednání změnit, takže - pokud tebe tohle soužití neuspokojuje, jsi v něm nešastná a partner tě ustavičně stresuje - je to na tobě: partnera-podnájemníka vyhoď jak z bytu, tak ze života a najdi si takového chlapa pro život, který ví, co je úcta k partnerce a férové jednání vůbec stolt
BTW na moji povahu - teda kdyby už situace došla tak daleko, že bych kvůli partnerovi tonula v slzách a on se mi ještě od počítače posmíval ... Perseo, ve mně by bouchly saze, beze slova bych otevřela skříň a začala bych mu balit kufry, které bych mu opět beze slova postavila za dveře zvenku, kompl bych mu vypnula a vynesla ho za flígr ven ke kufrům big_smile

Upravil(a) Kiara (17. 10. 2010 11:45)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#71 18. 10. 2010 9:20

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

Solkla

A víš že ani nevím? Možná jsem to napsala špatně ,není škaredej chlap no ale Allan Dellon to taky není a ke všemu s těma prázdnýma kapsama, to sexapelu chlapovi nepřidá, no je toho víc.

Zvykla jsem si na něj, voní mi a do toho ten můj strach ze změn a že zůstanu sama.

Píšu nesmysl já vím ale píšu jak to cítím.

Přesný datum jsem mu nedala protože vím že ikdyby chtěl nemůže jít,musí počkat do další výplaty aby měl kam a hlavně za co odjet :-( Dal mi tady na jídlo a složenky ,sobě taky sie nechal ale co si nechal to včera nesmyslně poutrácel v Ikee. Koupil věci které by počkali (já si potřebovala raději vyzvednout recept na alergologii) a taky nechápu proč to kupoval ,o nic jsem ho neprosila. Koupil pánvičku (já mám 4! teflon a tescomu takže nerozumím) a další momentální zbytečnosti .

Ach jo...

Není tady

 

#72 18. 10. 2010 9:25

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

Kiara

Já vím ,nejlepší na tom je že on druhý den dělal že jako nic ,že vše v pořádku...on nechápe že já nezapomínám že to mám v sobě.když mu řeknu co jako chce at mě nechá (pokusy o sblížení) tak se cítí uražen že jako co zase dělám a když mu to vše připomenu tak udělá takový to gesto jako "ále přeháníš"  .
Ten výsměch když brečím nebyl poprvé,bylo toho již víc a vždy vše obrátí proti mě že jsem vlůastně já ta špatná. V čem? Díky němu se mi změnil a otočil život o 180 stupňů- k horšímu,jsem s ním i přes jeho problémy (no když mu to řeknu tak on na mě vyjede že žáné nemá ) ,nevím co si pořád namlouvá . No a pak když chytne špatnou náladu tak mě totálně celý dny ignoruje a at si najdu někoho jinýho.

jsem někdy psychicky hotová, a stále nechápu proč s ním tedy jsem. Snad asi proto že ted potřebuji peníze aby se to tu poplatilo a on konečně začal něco nosit.

Není tady

 

#73 18. 10. 2010 9:47

Blossom
Host

Re: Partner a seznamky

Persea napsal(a):

Solkla

A víš že ani nevím? Možná jsem to napsala špatně ,není škaredej chlap no ale Allan Dellon to taky není a ke všemu s těma prázdnýma kapsama, to sexapelu chlapovi nepřidá, no je toho víc.

Zvykla jsem si na něj, voní mi a do toho ten můj strach ze změn a že zůstanu sama.

Píšu nesmysl já vím ale píšu jak to cítím.

Přesný datum jsem mu nedala protože vím že ikdyby chtěl nemůže jít,musí počkat do další výplaty aby měl kam a hlavně za co odjet :-( Dal mi tady na jídlo a složenky ,sobě taky sie nechal ale co si nechal to včera nesmyslně poutrácel v Ikee. Koupil věci které by počkali (já si potřebovala raději vyzvednout recept na alergologii) a taky nechápu proč to kupoval ,o nic jsem ho neprosila. Koupil pánvičku (já mám 4! teflon a tescomu takže nerozumím) a další momentální zbytečnosti . Ach jo...

Já myslím, že tomu rozumím: Koupil něco do společné domácnosti, tím nenápadně dává najevo, že počítá s tím, tam bude s tebou bydlet dál, že vše z posledních dnů tak nějak nenápadně vyšumí a že vyměkneš a (on doufá) nic se nakonec nezmění.
Tedy: Nebude se ti ani omlouvat, nýbrž posmívat (přikaždé výměně názorů, nejen při této poslední - evidentně je to jeho styl jednání), a psaní si se ženskými přes seznamky napříště lépe zakonspiruje.
(že by přestal, u těchto týpků nevěřím).

Na tobě je, jestli se ukolébat necháš, a nebo ne.

 

#74 18. 10. 2010 9:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner a seznamky

ten můj strach ze změn a že zůstanu sama... jsem s ním i přes jeho problémy... tak mě totálně celý dny ignoruje a at si najdu někoho jinýho... ted potřebuji peníze aby se to tu poplatilo a on konečně začal něco nosit
Když to takhle vyzobu, není to příliš povzbudivý čtení.
Jestli tomu rozumím - potřebuješ kohokoli, kdo tě "zachrání" před samotou a donese peníze?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#75 18. 10. 2010 10:00

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Partner a seznamky

Blossom

Tak nějak to chápu ale iikdyby chtěl nějak zapůsobit tak by na to měl jít chytřeji..potřebuji léky na astma ,mohl mi je vyzvednout,recepty jsou u počítače nebo prostě něco důležitějšího,zeptat se jeslti mám kredit nebo tak něco..nechápu proč ted kupoval poličku pod tlevizi v ložnci ,nechápu pánvičku (přitom tady doma jsou a o hodně lepší) ,nechápu skleničky (jakoby nebylo z čeho pít) ,nechápu džbánek na čaj ,jakoby nebyl . Ano přinesl nové věci tady ty jsou už použité ale stále to slouží a je tu potřeba tolik toho zaplatit. Takže mě tom samozřejmě stejně radost neudělalo,nevím co čekal .

Vevnitř mě ,ikdyž bych ráda měla pohodovej vztah už to nějak nejde,vidím spoustu věcí co dělá tak jak by něměl,k tomu jeho chování,když se mu kolikrát potřebuji dovolat tak se nedovolám protože má stále vyplej zvuk. Ach jo...vím že musí jít a taky půjde. Začínám ho vnitřně nesnášet ,tím včerejším nákupome si to u mě pokazil ještě víc. Ano,je fajn že chlap myslí na domácnost ale ne když teprve první měsíc chodí do práce a jsou tu složenky a jiné věci potřeba. On si prostě jde courat po obchodech a utratí peníze.

Když to tak po sobě čtu tak jsem debil že sním ještě jsem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů