Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 4. 11. 2010 23:00

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Joga

Kaliku, to je nutné číst. Jedná se o tři knihy: Cesty mimo tělo, Daleké cesty, Návrat k pramenům.
Jinak link: http://www.lott.cz/daleke_cesty.html Tam to vše najdeš.


Crabat

Není tady

 

#152 5. 11. 2010 7:08

Adelle
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 7. 2010
Příspěvky: 189

Re: Joga

Kaliku, já jsem zrovna nedávno uvažovala o vlákně "Umění jako území ducha" nebo tak nějak, možná bychom takový chlíveček i uživili  smile   

Za sebe můžu říct, že v mém duchovním vývoji hrála hudba roli poměrně zásadní  stolt

Není tady

 

#153 5. 11. 2010 7:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Joga

Díky Crabe.

Adelle, já jsem pro, a nemusíme "svinit" tohle vlákno smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#154 5. 11. 2010 12:53

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Joga

Largo napsal(a):

BB napsal(a):

Crabe, na mně je to  taky moc ...  složité ... to je samé osvobozování, zasvěcování, odříkání, nirvány ....

BB, to se jenom zdá. 
Jsou to mocná slova řazená a užitá tak, že vyslovena působí téměř jako vysílač a tvoří i jakýsi chrám, ladný, čistý a otevřený. Člověk si v něm může připadat droboučký, to je pravda, ale jen do doby než si uvědomí, že je to dílo lidské čistoty, ladu a otevřenosti smile , člověka jako jsme my.
Když si pod "osvobozením" představíš sluníčko sedmitečné, které odlétá z tvého prstu, pod "zasvěcením" třeba lesní studánku, kterou sis vybrala a k jiné pro vodu nechodíš, "odříkání" by mohla symbolizovat třeba mrkev místo dortíku smile a "nirvánu" tvé nejmilejší místo, kde z tebe padají starosti a po nějaké chvíli jsi tichá a "celá", pořád je to tentýž chrám a tentýž vysílač... protože v něm stojí radostný člověk smile .

jééjdáá - smile
no jdu to pěkně pročíst znovu, nechala jsem se odradit moc brzo..

Není tady

 

#155 5. 11. 2010 17:23

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Joga

Selima napsal(a):

Enem aby. Ja som religio-skeptická. A zdá sa mi, že autor týchto postulátov si predstavoval niečo celkom iné ako ty, Largi. stolt

Tak to zcela určitě, Selimo.... a myslím, že je důležité, jaký "materiál" na svá slova použil. Když jsem stavěla kapličku, (děkuji, Adelle, par ), taky jsem se snažila, zdálo se mi, že je BB smutná... třeba pomohla, potěšila.... kohokoliv.
Crabate, mám radost, žes měl radost stolt .
Omlouvám se, že jsem neposlala odpovědi na SZ. Několik týdnů jsem B neotevřela a teď už by byly mimo mísu big_smile . Máte už jiné starosti a radosti. Děkuju za vám písmenka pussa .
smile


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#156 8. 11. 2010 20:03

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Joga

Largo napsal(a):

Selima napsal(a):

Enem aby. Ja som religio-skeptická. A zdá sa mi, že autor týchto postulátov si predstavoval niečo celkom iné ako ty, Largi. stolt

Tak to zcela určitě, Selimo.... a myslím, že je důležité, jaký "materiál" na svá slova použil. Když jsem stavěla kapličku, (děkuji, Adelle, par ), taky jsem se snažila, zdálo se mi, že je BB smutná... třeba pomohla, potěšila.... kohokoliv.
Crabate, mám radost, žes měl radost stolt .
Omlouvám se, že jsem neposlala odpovědi na SZ. Několik týdnů jsem B neotevřela a teď už by byly mimo mísu big_smile . Máte už jiné starosti a radosti. Děkuju za vám písmenka pussa .
smile

Largo, jsi zlatíčko ... nejsem ale smutná, spíš se na sebe občas zlobím, že jsem netrpělivá. Že bych chtěla něco, co prostě nedám.... Kdysi mi jedna astroložka řekla, že jsem v minulém životě žila duchovním životem a v tomto mám rozvíjet svoje praktické schopnosti. Tohleto si občas uvědomím, když se sama na sebe zlobím ....  třeba že u Petra nedokážu vidět v duchu duhu, meditační zahradu nebo nemoci někoho mně neznámého, že netuším, jsem-li v hladině alfa  a..... no tak všelijak podobně .....  asi jsem to tak chtěla, třeba jsem chtěla prožít normální život  se vším všudy ... kdo ví, třeba se to jednou dozvím   smile


BB

Není tady

 

#157 11. 11. 2010 18:17

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Joga

BB napsal(a):

... nejsem ale smutná, spíš se na sebe občas zlobím, že jsem netrpělivá. Že bych chtěla něco, co prostě nedám.... Kdysi mi jedna astroložka řekla, že jsem v minulém životě žila duchovním životem a v tomto mám rozvíjet svoje praktické schopnosti. Tohleto si občas uvědomím, když se sama na sebe zlobím ....  třeba že u Petra nedokážu vidět v duchu duhu, meditační zahradu nebo nemoci někoho mně neznámého, že netuším, jsem-li v hladině alfa  a..... no tak všelijak podobně .....  asi jsem to tak chtěla, třeba jsem chtěla prožít normální život  se vším všudy ... kdo ví, třeba se to jednou dozvím   smile

Ale praktický život a naplnění tvých přání se určitě nevylučují....
Nemůže být překážka zrovna v tom, že se na sebe zlobíš? Píšeš, že jen někdy, ale takovýhle hněv může být jako poklice smogu nad městem. A než se to pak srovná... někde jsem četla toto: Klidná mysl slyší andělské hlasy snáze smile . Myslím, že tím může být myšlen i vnitřní hlas, rádce. Když ho pro své sny uslyšíš, bude po netrpělivosti. rock


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#158 13. 11. 2010 18:46

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Joga

Dík Largo, že jsi mi to připomněla - moje mysl mi připadá někdy jak splašený kůň, občas  se pokouším sklidnit myšlenky, které mi běží hlavou a NEMYSLET na nic ... to je ovšem veeliký problém. Paradoxně se mi to daří nejvíc na spinningu, kdy moje tělíčko  šlape  jak divé a hudba řve na plné pecky ..... v těchhle momentech se mi daří to soustředění se  a naslouchání si. Také mě  napadají řešení, která jsem  před tím neviděla ...  Jakobych se skládala z několika  osobností a teprve, když  zaměstnám tělo  a hlavu .... tak se konečně slyším...  smile


BB

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů