Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 2. 2006 17:46

lenka.0323
♥♥-----
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 80

STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

holky, hoďte sem dobré recepty pro ty z nás, co kojí a nemůžou to dobré zelíčko a luštěniny, cibuli, chleba atd.

Není tady

 

#2 21. 2. 2006 18:13

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

Ahoj Lenko, jsem "kojící maminka", ale neporadím Ti, protože jím přiměřeně všechno. Vyzkoušela jsem různé varianty a můžu říct, že bolení bříška miminka je naprosto nezávislé na tom, co jím já smile

Není tady

 

#3 21. 2. 2006 18:37

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

Odkojila jsem dvě děti - každé rok a půl a vážně jsem jedla všechno, možná úplně ze začátku omezila trochu to nadýmavé. Jen tonic a alkohol ne. Ale při plném kojení jsem pociovala silnou žízeň při přiložení mimča, takže jsem se vždycky musela před nebo při kojení napít.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#4 21. 2. 2006 21:39

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

Ahoj někde jsem četla, že to co jíte v těhotenství tak si na to miminko postupně zvyká. Takže když jíte nadýmavé, tak pak by to při kojení až tak příliš vadit nemělo, nebo když víc solíte nebo jíte kořeněná jídla tak také ne. Já jsem také kojila, mám dvě děti-kluky.  Při prvním jsem si dávala hodně pozor co jím jak v těhu tak i v době kojení a malej měl problémy s prdíkama asi do 3.-4.měsíce.grater Dávala jsem mu i ty kapičky Subsimplex(myslím, že se jmenovaly) Při druhým těhu už jsem si dávala na co jsem měla chu i v době kojení a malej problémy neměl vůbec. sova  Jinak o tom píšou taky v porodních asistentkach --- Jídelníček kojící ženy.

Upravil(a) Lucy (21. 2. 2006 21:51)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#5 21. 2. 2006 22:06

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

Nevím , co je dnes propagováno lékaři, ale já jsem pila kmínovofeniklový čaj a miminka nafouklá nebyla.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#6 21. 2. 2006 22:14

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

No vidíš na to já úplně zapomněla. Takže při druhým mimi jsem sice jedla na co jsem měla chu, ale zato jsem to pořád a pořádně splachovala fenyklovým čajem. A při prvním mimi jsem dávala pozor co jím nepila jsem čajíky jen vodu a sem tam čaj pro kojící a nafouklej a nevyprděnej byl pořád.


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#7 4. 2. 2007 20:54

dasad
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 7. 2006
Příspěvky: 126

Re: STRAVA PRO KOJÍCí MAMINKY

Cauky, kojim a jim normalne vsechno, nedavno jsem objevila novou Ramu idea, tak jsem si o ni nasla neco na webu a zacala ji kupovat. tady jsou o ni nejake info http://rama-idea.mojerama.cz/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů