Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#426 14. 11. 2010 22:52

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

A mě taky ne wink Takže ono to s tou světovou všeobjímající láskou zas nebude tak žhavý lol
offtopic rodna


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#427 14. 11. 2010 22:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

a já měla dneska tak optimistickou náladu supermario


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#428 14. 11. 2010 23:01

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Vazne jsem ted premyslel, zda opravdu nemam rad nekoho z BBN a vlastne ani ta Majkafa neni spatna. Je jina no.
Definitif se urazila, bo ji komolim jmeno, ale ja zenam proste rad davam nova jmena.

Napriklad Pavle jsem dal jmeno Pavlina ( bo se mi vic libi ) a urazila se, nevadi...Hebrejsky bych ji nazval asi Saula, bohuzel neexistuje hebrejske zenske jmeno Pavla. Definitiv jsem dal na konec F bo se tak vyslovuje a na takovy nick jsem nedokazal najit nic inteligentnejsiho, ale ode me ani nic ineligentniho cekat nelze tongue Bloss bych musel videt osobne, aby mohla dostat nove jmeno, nebo pak existuje jeste fikanejsi zpusob, ale "to neprezradim, dokial budem zivy, pretoze najviac tajomstiev maju detektivi" ... vissla Lupine by se davala krasna jmena, ale tu necham tak, jak je smile Libi se mi Lupi. ISTAR je Svata Helena, Helena je Krasna Helena a Charlota je Charlotte Gray.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#429 14. 11. 2010 23:01

Blossom
Host

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

PPavlaa napsal(a):

a já měla dneska tak optimistickou náladu supermario

Jéžiš, a proto, že jeden (navíc virtuální) chlap tě nemá rád, si ji nechᚠkazit?

Vždy je na světě ještě asi tak 3 miliardy chlapů dalších..... vissla

 

#430 14. 11. 2010 23:04

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Ronjo ? Nevzpominam si, ze bychom se my dva nekdy chytli, ale mozne to je smile Proc bych Te jako nemel mit rad ? Vis co je na Tobe nejuzasnejsi ? Ze nam vzdycky vcas zalozis novy kecaci chlivek na radosti, nebo na skuhracim, takze mi rekni, muze Te normalni clovek ( jako napriklad ja, ze ?  ) nemit rad ? wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#431 14. 11. 2010 23:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Blossom napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

a já měla dneska tak optimistickou náladu supermario

Jéžiš, a proto, že jeden (navíc virtuální) chlap tě nemá rád, si ji nechᚠkazit?

Vždy je na světě ještě asi tak 3 miliardy chlapů dalších..... vissla

né, morph mi ji pokazit nemůže smile
to bylo na Ronju smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#432 15. 11. 2010 6:54

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

No, já se Morfíka zastanu! Žádné lovení jsem nezaznamenala, ale v náší do diskuze takový příjemný vánek, který mnoha z nás neumí dát. Škoda, i to je umění! Jinak jsem chodí i Kalík......mám ty chlapce spočítané. big_smile

Není tady

 

#433 15. 11. 2010 12:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Zastanu?? va A proč - lovit je od chlapa špatný? Mně to nepřijde....
Morfe, já automaticky předpokládám, že se ti tu líbí lol bo bys tu jinak asi nebyl, ne? Což se ále vůbec nevylučuje cool
Taky si nemyslím, že všichni chlapi sem jdou s jedinou myšlenkou, vyjátřitelnou citoslovcem "chňap" - to by byli někde jinde - takovejch servrů je......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#434 15. 11. 2010 13:15

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Lovit na duchovním ?
To je něco podobného jako lovit v šachistickém kroužku. big_smile

Já bych šla "lovit" - roll no..nešla. sova (jsem na to příliš pohodlná)  tedy spíš bych hledala imponující chlapy maximálně na stránkách  -TZB ( technické zabezpečení budov)   big_smile

Není tady

 

#435 15. 11. 2010 14:45

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Blossom napsal(a):

morpheus napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tady je jen crabat :-)

Ahoj Pavli retaretaretareta
A taky Morf. Protoze jak rekl Crabat, Morf je silne verici clovek, krestan, katolik, ktery by za uceni Krista polozil svuj zivot... prosim nekomentovat, ano ? hjarta A proc jsem na duchovnim ? Po nekolika tydnech pusobeni zde na duchovnim ani nevim proc tu jsem. Mozna proto, ze tu je spousta skvelych lidicek smile

Proč je tu morph? Můj dojem je ten, že je tu (nejen na duchovním, ale na celém Babinetu) proto, že se tady mezi tolika ženskými (a s tak malou konkurencí mužských ) skvěle loví.... vissla

Ale jak říkám, tohle je jen můj dojem.... kapitulation

......zde vznikla myšlenka ,,lovení"...no, já bych ani ve srandě nepřijala názor, že sem chodím lovit. Morfí to ustál, nebo to napsala Blossom (holka otevřená), takže jedeme dál......

Není tady

 

#436 15. 11. 2010 14:47

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Vladena napsal(a):

Blossom napsal(a):

morpheus napsal(a):


Ahoj Pavli retaretaretareta
A taky Morf. Protoze jak rekl Crabat, Morf je silne verici clovek, krestan, katolik, ktery by za uceni Krista polozil svuj zivot... prosim nekomentovat, ano ? hjarta A proc jsem na duchovnim ? Po nekolika tydnech pusobeni zde na duchovnim ani nevim proc tu jsem. Mozna proto, ze tu je spousta skvelych lidicek smile

Proč je tu morph? Můj dojem je ten, že je tu (nejen na duchovním, ale na celém Babinetu) proto, že se tady mezi tolika ženskými (a s tak malou konkurencí mužských ) skvěle loví.... vissla

Ale jak říkám, tohle je jen můj dojem.... kapitulation

......zde vznikla myšlenka ,,lovení"...no, já bych ani ve srandě nepřijala názor, že sem chodím lovit. Morfí to ustál, nebo to napsala Blossom (holka otevřená), takže jedeme dál......

Blossom si asi dela bzundu ne? smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#437 15. 11. 2010 15:34

Blossom
Host

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Wiki[b napsal(a):

]Lovit na duchovním ?
To je něco podobného jako lovit v šachistickém kroužku[/b]. big_smile

Já bych šla "lovit" - roll no..nešla. sova (jsem na to příliš pohodlná)  tedy spíš bych hledala imponující chlapy maximálně na stránkách  -TZB ( technické zabezpečení budov)   big_smile

Jéé, Wiki, tys ty šachisty dala asi jako příklad, který tě momentálně první napadl, a nemohlas tušit, že se zrovna tak strefíš:
Když mi bylo asi 20, tak jsem se nechala ukecat jednu šachistickou sezónu, a začala hrát šachy za jeden oddíl. Oni mě coby ženskou strašně potřebovali, když totiž neměli v oddíle ženskou, tak vždycky na všech šachových turnajích měli hned kontumační prohru - za tu chybějící, v regulích předepsanou šachistku.

No, co ti budu povídat: Já sama mladá holka mezi samými chlapy, většinou o dost staršími....nestačila jsem to odhánět.
Bylo to až otravné, a jeden z nich se vysloveně dopouštěl stalkingu (tehdy se tomu ještě tak neříkalo), jak mě naháněl...

Takže:
Chlap lovící na duchovním fóru to má asi tak podobný jako mladá holka v šachistickém kroužku:
Tak snadný, že až to člověka občas otravuje... (Viď, morphi... wink  vissla  )

 

#438 15. 11. 2010 15:47

ElinaH.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 456

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Crabat napsal(a):

Úmysl zajisté dobrý, Blos, ale co to zamyšlení a hledání v sobě?..
Rozumím, že Tě diskuse neodolatelně láká.., jasně, ale nejprve práce (na sobě) a potom zábava (povídání si). Bereš to takhle?.. smile

Vždy není nutné podávat nějaké heroické výkony, ale krůček po krůčku...
A pak, když nám o tom napíšeš i závěrech, které jsi z toho vyvodila,
uvidíš, jak se všechno přepóluje a získá úplně jiný odstín. storstark

No, jsem asi mimoń nebo lenoch - podle tohohle příspěvku.
Ale....já se tím povídáním snažím - něco najít, co mě oslovuje, co ve mně vzbudí nějakou odezvu.
Jak mám pracovat na sobě bez odezvy? Koukat  " do sebe?" to osobně mně dělá jen zmatek a zmatek.

Není tady

 

#439 15. 11. 2010 16:14

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Blossom napsal(a):

Takže:
Chlap lovící na duchovním fóru to má asi tak podobný jako mladá holka v šachistickém kroužku:
Tak snadný, že až to člověka občas otravuje... (Viď, morphi... wink  vissla  )

Kdyz si to prejes ma mila, at je tedy po Tvem wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#440 15. 11. 2010 19:19

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Holki : Predem upozornuju Bloss, ze "JI" nejdu lovit, ale trochu zaplevelit jeji vlakno tongue Sorry. Inteligentni Bloss nemuze urazit takovy pitomec jako je Morph, neni-liz pravda tongue Ale qvjecy : Nevite holki moje zlate, v jakem obchode da sehnat kvalitni PVC letajici drak ? Chtel bych si ho o vikendu, pokud bude pocasi vzit na Vypich, nikdy jsem draka nepoustel a tak bych si to chtel vyzkouset smile No a pokud se mnou pujde moje nova kamaradka z Bistra ( prisla v den rozchodu, utesitelka jedna, poznala ze mi neni nejlepe  grater ) tim lepe, vidis Bloss, i na draky se da lovit, ona to vsak jeste nevi, ale vzhledem k jejimu veku, nebude mit nic proti, je to jeste mala holka smile Budu mit s kym blbnout smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#441 15. 11. 2010 21:35

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Morfe - papírnictví. Na draka jedině papírnictví. Někde už je vyprodáno - v Praze PeMi... 40,- kč. Musela jsem koupit nového, ten starej, olítanej, nevzlít ani v tom orkánu, co byl minulej tejden... lol
Hele, to máme kalhoty na skuhracím, teď drak... vissla Abych nevypadala podezřele lovecky. winkdumbom

Upravil(a) javena (15. 11. 2010 21:36)

Není tady

 

#442 15. 11. 2010 21:48

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

javena : Mohu Te ujistit ma mila, ze cely zivot je jen o dvou (slovy 2 ) vecech : O sexu a o jidle tongue Takze pokud jde o lov, je vse v naprostem poradku smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#443 15. 11. 2010 21:56

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Takže nejlepší volba je nadrženej kuchař? Jé, to jsem teda podělala a propásla příležitost. Ještěže se nejmenoval Ištván Vinetou... to bych ten svůj omyl snad ani nerozchodila... loldumbom
Blosko, soráč, že plevelím... tongue

Není tady

 

#444 15. 11. 2010 22:06

Blossom
Host

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

Tedy javeno - tys mě dala...  lol lol lol ..... nadrženej kuchař.... lol lol lol

Nakonec - kolem a kolem, nemusela by to fakt  být tak špatná kombinace...... vissla gloria

 

#445 15. 11. 2010 23:18

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

No jo, no...  sranda musí bejt. big_smile
Kdyby šlo jen o to jídlo a sex, tak by to nebyla špatná kombinace... zvl᚝, když na to druhý mám jen mlhavý vzpomínky. rodna Jenže mě se k tomu vždycky něco přidá... Tohle byla kombinace přímo vražedná. Z bláta do louže, jak se říká. hmm
Ještěže je to prej jako jízda na kole, to druhý, že se to nezapomíná... vissla

Není tady

 

#446 15. 11. 2010 23:27

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

javena : Bud v klidu. Jelikoz ja ziju v celibatu, tak vlastne VUBEC netusim co to sex je rodna Jen o tom ctu v Blesku a divam se na nej po.rno strankach ... vissla Ba ne, kecam smile Jednou jsem to i zazil smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#447 16. 11. 2010 0:02

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Kdo a proč je zde na duchovním?

morpheus napsal(a):

Nevite holki moje zlate, v jakem obchode da sehnat kvalitni PVC letajici drak ? Chtel bych si ho o vikendu, pokud bude pocasi vzit na Vypich, nikdy jsem draka nepoustel a tak bych si to chtel vyzkouset smile

Morphe, draky měli na Letné, mezi Spartou a řadou domů je ulička (levá strana té uličky je bok Sparty, když půjdeš směrem od Milady Horákové), a v ní po pravé straně na rohu krám s draky...mají obyčejné i dost drahé, a docela výběr. Jen doufám, že tam ten krámek ještě je, já tam byla loni před Vánoci.
Tak jsem to našla, je to Dvaadvacítka, Na Výšinách 22, Praha 7.
Pak taky www.peckamodel.cz, třeba na Šestce v Ruzyni...
....a mají i duchy, třeba bzučící, když jsme na duchovním.

Upravil(a) Daphné (16. 11. 2010 10:32)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů