Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 10. 2010 10:34

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Časté tvrdnutí břicha-poradí někdo?

Poradíte prosím?Dnes jsem 35+2,poslední dva dny mi trochu spadlo břícho,ale hlavně celý večer a noc mi tvrdlo břicho a to velmi často,10-20x do hodiny a k tomu velmi mírné bolesti v zádech,ale ty nevím,jestli nejsou jen vsugerované,často si čtu nějaké příběhy atd.A u toho tvrdnutí se mimi hrozně vrtělo a bylo velmi aktivní.Teď mě bolí v těch zádech,ale nic ukrutného,jen soustavné pobolívání.
Může to být už k porodu?Sice je to už mé druhé dítě,ale prvního syna mi vyvolávali a žádné takové "problémy" jsem nepociovala.

Není tady

 

#2 8. 10. 2010 10:40

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Časté tvrdnutí břicha-poradí někdo?

Dzahi, já bych asi pro jistotu zavolala gyndr, určitě Tě pošle na CTG... je lepší jít tam zbytečně jen s poslíčky, než to podcenit... ještě by bylo dobré, kdyby drobek tak 3 týdny vydržel

Není tady

 

#3 8. 10. 2010 11:30

Tutule
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 16849
Web

Re: Časté tvrdnutí břicha-poradí někdo?

Dzahilo, myslím co Lenka, radši si zavolej, může jít o poslíčky a taky ne, já jsem tohle měla taky tak, celou noc a den, dr mi říkal, to jsou poslíčci a v noci jsem rodila, ale já jsem musela, protože jsem měla plánovaného císaře, tak mě nenechali to "přečkat" nebo počkat co se bude dít dál. Já jsem ale byla už 37.
Držím palce!


http://www.tickerclub.com/cache/59dac1956b.png
http://www.tickerclub.com/cache/a003200884.png

Není tady

 

#4 19. 10. 2010 14:51

nutelka
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2010
Příspěvky: 3

Re: Časté tvrdnutí břicha-poradí někdo?

Ahojky ,chtela sem se zeptat jsem ve 37+3 mam caste tvrdnuti briska a divne bolesti jako pri mensrruaci take ze me tece takovy divny hlen  ale bez krve cetla sem ze to je nejaka zatka a ze se to obvykle objevuje pred porodem myslite ze bych si mohla nechat vyvolat porod ??? dekuji za odpoved

Není tady

 

#5 19. 10. 2010 14:54

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Časté tvrdnutí břicha-poradí někdo?

Nutelko, proč proboha vyvolat porod, evidentně se spouští sám. Ten hlen může a nemusí obsahovat stopy krve, je to zátka, ale ta klidně může odejít i několik týdnů před porodem. Sleduj to tvrdnutí břicha, to by mohl být buď poslíčci anebo opravdové kontrakce. Počkej, až se ty stahy zpravidelní a pak jeď do porodky. Kdybys ale krvácela nebo to šlo nějak překotně, tak radši jeď hned smile Hodně štěstí!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů