Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 4. 7. 2011 13:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

já se zas na jedné straně nedivím, děti jsou ještě malé, možná si neumí představit, jak by to sama zvládla. taky ho má ráda, že jo ... vzala to prostě za blbej konec a to, že se teď přestěhovali a nikoho tam nezná je taky na prd.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#77 4. 7. 2011 15:56

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

já se zas na jedné straně nedivím, děti jsou ještě malé, možná si neumí představit, jak by to sama zvládla. taky ho má ráda, že jo ... vzala to prostě za blbej konec a to, že se teď přestěhovali a nikoho tam nezná je taky na prd.

Možná vzala za blbý konec,  bojí se určitě- to je znát.  Ale každá situace jde změnit dokud se neumře.   Jen se oklepnout.   Mít  pocit frustrace a  sloužit rodinnému životu  do roztrhání těla vyrobí zatrpklé koutky u úst a  zničí i zbytky sebevědomí. Děti odskotačí  do školky, školy, života a co zbyde?

Není tady

 

#78 4. 7. 2011 17:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

Zuzko, ale ona zatím možná ani nevidí, že to dělá špatně.
já mám kamarádku, ta tohle dělá taky tak a doma má teda strašnýho vola roll a ona ví, že to dělá blbě, ale jinak to prostě neumí, viděla to doma, tak to kopíruje.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#79 4. 7. 2011 19:03

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

Zuzko, ale ona zatím možná ani nevidí, že to dělá špatně.
já mám kamarádku, ta tohle dělá taky tak a doma má teda strašnýho vola roll a ona ví, že to dělá blbě, ale jinak to prostě neumí, viděla to doma, tak to kopíruje.

Ale je  nespokojená, takže chce hledat řešení nebo se alespoň vypovídat. A to ji může pošoupnout k jiným náhledům, možnostem....stolt

Není tady

 

#80 5. 7. 2011 8:02

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

asi jo je to strach, asi skusim nechat mu deti a proste odjet. on si poradi, on se rad obraci na maminku.

Zuzi : moje sebevedomi je na bodu mrazu. tak to bylo u me vzdycky.

Pavvlaa: taky se bojim ze budu sama, ja nedokazu byt sama natoz sama s detma. a vim ze delam chybu prosteze ho takhle obskakuju, taky me to sere, ale nejak s tim nejde nic udelat, ja sem uz chtela, ale vzdycky udelam tu chybu ze kdyz se pohadame ac z eho strany, naservirujumu jidloaz pod nos aby bylo vse v pohode ale on mi ani nepodekuje to je nehjhorsi. bere to jako automatiku, a to ja nechci.

vidim to ze to delam spatne, vim to. ale delam to porad. rikajimi to i kamaradky, rikajize si me ani nezaslouzi. obcas ani nevim proc s nim vlastne jsem kdyz mi nedokaze rict ani zeme ma rad. miluju te rika jen ze zvyku kdyz ukoncuje KAZDY rozhovor nebo jde do prace, jindy to nerekne. zkousela jsem jednouod nej odejit ale bylo to strasny :-/ ja uz nevim co


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#81 5. 7. 2011 10:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

Suzann, tak třeba to zkus tak, že některé věci, které jsi dělala, dělat nebudeš. třeba to, že mu doneseš všechno až pod nos ... on na horní polovinu těla počítám neochrnul, tak co bys ho tak obskakovala. aspoň pomalinku zkus odbourávat to, co dělᚠa víš, že je to špatně.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#82 5. 7. 2011 18:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

jojo, ale nedej bože, když ty parohy nasadí baba jim lol

No ale však Suzanne mu ich nasadila - a on to zniesol... wink teda, ak ešte viem číta...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#83 5. 7. 2011 19:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

oni to snesou nakonec všichni, co jim taky zbejvá wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#84 5. 7. 2011 19:57

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jojo, ale nedej bože, když ty parohy nasadí baba jim lol

No ale však Suzanne mu ich nasadila - a on to zniesol... wink teda, ak ešte viem číta...

jamu je nenasadilo on me cool ale jamui  trubka odpustila a  ted delam vse spatne bohuzel


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#85 5. 7. 2011 19:57

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

Suzann, tak třeba to zkus tak, že některé věci, které jsi dělala, dělat nebudeš. třeba to, že mu doneseš všechno až pod nos ... on na horní polovinu těla počítám neochrnul, tak co bys ho tak obskakovala. aspoň pomalinku zkus odbourávat to, co dělᚠa víš, že je to špatně.

pokusim se no. to bych snad zvladnout mohla.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#86 5. 7. 2011 21:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jojo, ale nedej bože, když ty parohy nasadí baba jim lol

No ale však Suzanne mu ich nasadila - a on to zniesol... wink teda, ak ešte viem číta...

jamu je nenasadilo on me cool ale jamui  trubka odpustila a  ted delam vse spatne bohuzel

nepsala jsi, že jsi ho podvedla ? na začátku vztahu, před svatbou, nevím, ale taky mám pocit, že jsem to od tebe četla ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#87 5. 7. 2011 21:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Suzann, tak třeba to zkus tak, že některé věci, které jsi dělala, dělat nebudeš. třeba to, že mu doneseš všechno až pod nos ... on na horní polovinu těla počítám neochrnul, tak co bys ho tak obskakovala. aspoň pomalinku zkus odbourávat to, co dělᚠa víš, že je to špatně.

pokusim se no. to bych snad zvladnout mohla.

držím palec smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#88 6. 7. 2011 7:50

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

Suzanne napsal(a):

Selima napsal(a):


No ale však Suzanne mu ich nasadila - a on to zniesol... wink teda, ak ešte viem číta...

jamu je nenasadilo on me cool ale jamui  trubka odpustila a  ted delam vse spatne bohuzel

nepsala jsi, že jsi ho podvedla ? na začátku vztahu, před svatbou, nevím, ale taky mám pocit, že jsem to od tebe četla ...

ty ne selima , aspon me to tak vyznelo od ni. jeste pro upozorneni jsme spolu 6,5 roku ale tohle jsem od nej necekala, on se hodne i ta tech 6 let zmenil. :-/ predtim dal jen na me i jeho mmama za mnou chodila at mu domluvim, ted ma hlavu jen svoji a je mu u pr.. jak to vse dopadne. kdyz chce dokaze byt pekne hnusny ( slovne- nemyslim nadavky)


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#89 6. 7. 2011 9:07

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

Suzanne napsal(a):

Selima napsal(a):

No ale však Suzanne mu ich nasadila - a on to zniesol... wink teda, ak ešte viem číta...

jamu je nenasadilo on me cool ale jamui  trubka odpustila a  ted delam vse spatne bohuzel

nepsala jsi, že jsi ho podvedla ? na začátku vztahu, před svatbou, nevím, ale taky mám pocit, že jsem to od tebe četla ...

Mᚠpravdu, tak pro oživení paměti (54):
"chtela bych to proste od nej slyset, ja kdyz jsem tenkrat kdyz sme spolu zacinali ho taky podvela vsechno jsem mu rekla a i do oci ze toho lituju a hrozne me to bolelo. od te doby jsem ho nepodvedla."

Upravil(a) Vějířovka (6. 7. 2011 10:03)


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#90 6. 7. 2011 10:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Suzanne napsal(a):


jamu je nenasadilo on me cool ale jamui  trubka odpustila a  ted delam vse spatne bohuzel

nepsala jsi, že jsi ho podvedla ? na začátku vztahu, před svatbou, nevím, ale taky mám pocit, že jsem to od tebe četla ...

ty ne selima , aspon me to tak vyznelo od ni. jeste pro upozorneni jsme spolu 6,5 roku ale tohle jsem od nej necekala, on se hodne i ta tech 6 let zmenil. :-/ predtim dal jen na me i jeho mmama za mnou chodila at mu domluvim, ted ma hlavu jen svoji a je mu u pr.. jak to vse dopadne. kdyz chce dokaze byt pekne hnusny ( slovne- nemyslim nadavky)

domlouvat mu va nejsi jeho matka, ne ?
a že je hnusnej, ne bodej, on ví, že může. ty na sobě nechᚠdříví štípat.
já bych mu přestala dělat všechen ten servis  a nenechala si všechno takhle líbit. a možná se i začala smiřovat s tím, že tohle nebude chlap, se kterým zestárnu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#91 6. 7. 2011 10:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

Vějířovka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Suzanne napsal(a):

jamu je nenasadilo on me cool ale jamui  trubka odpustila a  ted delam vse spatne bohuzel

nepsala jsi, že jsi ho podvedla ? na začátku vztahu, před svatbou, nevím, ale taky mám pocit, že jsem to od tebe četla ...

Mᚠpravdu, tak pro oživení paměti (54):
"chtela bych to proste od nej slyset, ja kdyz jsem tenkrat kdyz sme spolu zacinali ho taky podvela vsechno jsem mu rekla a i do oci ze toho lituju a hrozne me to bolelo. od te doby jsem ho nepodvedla."

no vida ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#92 6. 7. 2011 10:53

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

nepsala jsi, že jsi ho podvedla ? na začátku vztahu, před svatbou, nevím, ale taky mám pocit, že jsem to od tebe četla ...

Mᚠpravdu, tak pro oživení paměti (54):
"chtela bych to proste od nej slyset, ja kdyz jsem tenkrat kdyz sme spolu zacinali ho taky podvela vsechno jsem mu rekla a i do oci ze toho lituju a hrozne me to bolelo. od te doby jsem ho nepodvedla."

no vida ...

A v tom by mohlo být jádro pudla. Nevěrný partner si myslí, že když to všechno "upřímně" tomu druhému naservíruje, tak že je z kola ven (častěji to dělají muži). Prostě považuje to za vyzpovídání a udělení odpustku, ale bohužel to trápení navalí na toho, komu se vyzpovídal. Tak to většinou funguje.
Takže Susan teď sklízí, co v minulosti zasela.

Upravil(a) Vějířovka (6. 7. 2011 10:56)


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#93 6. 7. 2011 10:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

vějířovko, ale zas - pochopila jsem to tak, že to bylo někdy v začátcích. to se na ni mohl klidně vykašlat, ale on s ní byl dál těch 6 let. asi bych tohle nespojovala, ale souhlasím, že upřímně na něj všechno vybalit byla kravina.
já mám spíš teď pocit, že ona je taková nějáká nesamostatná, táhne z ní na sto honů, že se o něj bojí, tohle chlapi nemají rádi - mně by to taky vadilo ... + mám pocit, že z jeho strany ta úcta k ní je v trapu, ale to je samozřejmě jen můj dojem, vůbec to tak být nemusí.

Upravil(a) PPavlaa (6. 7. 2011 10:59)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#94 6. 7. 2011 11:14

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

vějířovko, ale zas - pochopila jsem to tak, že to bylo někdy v začátcích. to se na ni mohl klidně vykašlat, ale on s ní byl dál těch 6 let. asi bych tohle nespojovala, ale souhlasím, že upřímně na něj všechno vybalit byla kravina.
já mám spíš teď pocit, že ona je taková nějáká nesamostatná, táhne z ní na sto honů, že se o něj bojí, tohle chlapi nemají rádi - mně by to taky vadilo ... + mám pocit, že z jeho strany ta úcta k ní je v trapu, ale to je samozřejmě jen můj dojem, vůbec to tak být nemusí.

Ono ale právě ze začátku, když je hodně zamilovaný, tak ta zrada bolí víc. On asi byl právě na začátku hodně pod vlivem Susan, jak píše že se jí na všechno ptal atd. Teď už to zřejmě trochu pominulo, tak se uvolnil a zřejmě si myslí, když může ona, proč bych nemohl já.
Jinak s tou tzv. upřímností mám nepřímé zkušenosti ze života. Moje kamarádka měla za muže velkého "ženskaře" a on jí (musím to tak říct) všechno na sebe hned "vyblil" a pak se poklepával po rameni a říkal, "já jsem UPŘÍMNEJ" a kamarádka se dusila ve vlastní šávě.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#95 6. 7. 2011 11:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

třeba ten její chlap v té chvíli jen zblbnul.

moje kámoška chodila kdysi celé roky s podobným, co píšeš. taky byl "upřímnej" po každé nevěře roll nakonec se na něj vyprdla, našla si jinýho a bylo smile
jestli je takhle "upřímnej" i teď ke své ženě to netuším, ale řekla bych, že ne. myslím, že ta by s ním vyběhla smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#96 6. 7. 2011 12:39

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

třeba ten její chlap v té chvíli jen zblbnul.

moje kámoška chodila kdysi celé roky s podobným, co píšeš. taky byl "upřímnej" po každé nevěře roll nakonec se na něj vyprdla, našla si jinýho a bylo smile
jestli je takhle "upřímnej" i teď ke své ženě to netuším, ale řekla bych, že ne. myslím, že ta by s ním vyběhla smile

Taky bych řekla, ale vypadá to, že to ustojí - nejsou k sobě lhostejní.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#97 6. 7. 2011 13:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

no prave to je ta chyba, ja si nasla ji a chtela po ni aby mi vse rekla a onmito pak uz jen odkejval. takze mnohem vic boli kdyz vim co bylo .takze rikas nikdy to nepreboli nikdy nezapomenes ale postupem casu se to ztraci?
chtela bych to proste od nej slyset, ja kdyz jsem tenkrat kdyz sme spolu zacinali ho taky podvela vsechno jsem mu rekla a i do oci ze toho lituju a hrozne me to bolelo. od te doby jsem ho nepodvedla. ale jak tu je receno " proc by litoval toho ze zkusil neco co pro nej bylo fajn" hlavne bych obcas rekla ze by cas vratil. kord kdyz ho odmitnu v sexu ze jsem treba unavena. to si myslim ze myslina to jak mu bylo fajn

A toto sa mi snívalo? Alebo to mám v počítači len ja? Alebo píše niektoý iný pod tvojím nickom? va Príspevok č. 54 tejto diskusie... Inak, to ja len tak, aby reč nestála, niežeby to bolo životne dôležité, ale... možno je to preto, aby sa vaše "váhy" takpovediac vyrovnali...

Upravil(a) Selima (6. 7. 2011 13:45)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#98 6. 7. 2011 13:53

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

vějířovko, ale zas - pochopila jsem to tak, že to bylo někdy v začátcích. to se na ni mohl klidně vykašlat, ale on s ní byl dál těch 6 let. asi bych tohle nespojovala, ale souhlasím, že upřímně na něj všechno vybalit byla kravina.
já mám spíš teď pocit, že ona je taková nějáká nesamostatná, táhne z ní na sto honů, že se o něj bojí, tohle chlapi nemají rádi - mně by to taky vadilo ... + mám pocit, že z jeho strany ta úcta k ní je v trapu, ale to je samozřejmě jen můj dojem, vůbec to tak být nemusí.

bylo to asi rok  co jsme spolu spolu byly ale drelo to, ja se opila a bylo to, a ze byu mo to te doslo pochybuju, to by si semnou preci nedelal dve deti. kazdopadne uz ke to jedno, apro to udelal uz vii jen on sam. a tenkrat jsem mu to rekla nechtela jsem mu lhat. nic vic.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#99 6. 7. 2011 15:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

bylo to asi rok  co jsme spolu spolu byly ale drelo to, ja se opila a bylo to, a ze byu mo to te doslo pochybuju, to by si semnou preci nedelal dve deti. kazdopadne uz ke to jedno, apro to udelal uz vii jen on sam. a tenkrat jsem mu to rekla nechtela jsem mu lhat. nic vic.

Tomuto nerozumiem, ale cchela si pvoeda, ako že o tom nevedel, alebo že mu to nevadilo? Aha, tak ty si mu to povedala.. hmm No, medzi "lhát" a "neříct" ja vidím dos vežký rozdiel, ale však to je vaša vec.
Akurát vieš, ono to možno funguje tak, že v tej chvíli sa cítil ohrozený, bál sa o vᚠvzah, tak držal hubu, ale keď si bola tehotná, "slabšia", a "istejšia", tak ti to vrátil. Podotýkam, že to nemusel takto bra vedome, ale skôr podvedome. Takže ja by som na tvojom mieste urobila hrubú čiaru, nevracala sa už k jeho prehrešku (keď dokážeš tak elegantne zabudnú na svoj wink ) a išla ďalej "akoby s čistým štítom" alebo skôr vyrovnaným skóre, pokiaž ide o odskočenia si. Podža mňa mňa máte až teraz ten vzah naozaj vyrovnaný a máte šancu na to, aby bol zrelý a pekný a prístav pre vaše deti. stolt A ty na jednej strane nezakášaj a na druhej nejanči a nerob mu otrokyňu. wink Si mladá, šikovná baba, tak sa neponižuj...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#100 6. 7. 2011 16:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

já nevím, myslela jsem, že v době, kdy je žena těhotná by k ní měl být partner ohleduplnější, podvést ženu v této době, kdy je citlivější, zranitelnější je prostě prasečina.
a Suz ho podvedla dá se říct jednorázově, on ji těhotnou poslal na dovču a dělal psí kusy s jinou slečnou, které sliboval manželství (snad si to nepletu s někým jiným z tohoto vlákna)
navíc s ní ani pořádně neměl chu to něják probrat a v ní asi zůstalo spoustu nezodpovězených otázek, je zmatená ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů