Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 10. 2010 14:13

pat
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2010
Příspěvky: 84

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Angeliko, stalo se. Dopředu člověk nikdy nic neví.  Jsi mladá, najdeš někoho kdo bude dospělý a bude mít tebe i děti rád. A společné dítko  spolu ještě mít můžete. Ale naprosto tě chápu. Je škoda,že tomu tvému nejde dát pár facek, snad mu to život jednou vrátí.

Není tady

 

#27 6. 10. 2010 14:15

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

11angelika napsal(a):

Sikovna jsem ale mela jsem ho vyhodit driv nez jsem prisla do jineho stavu a porodit miminko nekomu kdo o to fakt stoji a miloval by me i deti

Ale jdi, mᚠdvě krásný zdravý děti... tak jsi na to, že je nekvalitní přišla pozdějc, no... vissla Stejně se může najít někdo, kdo vás bude mít rád jako vlastní. Zas mám známou, co jí to nevyšlo dvakrát, pokaždý s jiným chlapem a děti jsou jakože nevlastní. Hrozně to řeší. Chci říct - vždycky je co řešit. Já jsem ráda, že mám děti dvě, mají se rádi a máme jednoho tatínka... protože absolvovat tyhle předávací akce s dvěma bych možná nemusela přežít. Nějak předpokládám, že i ten druhej by byl kvalita sama... vissla Takhle je to jedním vrzem. A každej další vztah bude nezatíženej tím, že vyhazuju otce svých dětí (což jsem měla tyhle stavy) - nesedli jsme si, tak pa...

Není tady

 

#28 6. 10. 2010 14:17

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

pat v to pevne doufam, rekla jsem mu ze vim ze pod kazdou svini se vari voda smile smile a on mi ted pokazde rika ty vis ze nejsem zlej smile s tou babou stejne nevydrzel, tak hlavne ze to stalo za to, ale prej ona nebyla duvod.... no duvod bylo asi moje brisko,a to jsem mela tak krasny smile smile tak jsem se tesila

Není tady

 

#29 6. 10. 2010 14:20

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Javeno tak presne to si rikam taky nez mit kazde s jinym smile smile resit dva materialy tohle je jednim vrzem smile a taky jsem pane boze nechtela jedinacka na tom starsim se to totiz dost odrazelo uz se to lepsi.... i ve skolce me chvali ze to byl dobry pocin smile smile

Není tady

 

#30 6. 10. 2010 14:21

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

jo taky psal ze to on za to muze ze udelal chybu, tak jsem mu odepsala ze chybu jsem udelala ja ze jsem mela vic premyslet nad otcem svych deti. smile smile smile

Není tady

 

#31 6. 10. 2010 14:22

pat
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2010
Příspěvky: 84

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

No já vím,já vím  Angeliko, je to těžký. Jestli ti posílá alimenty a je zapsán jako otec, bohužel ti nic jiného nezbyde. Je v tobě ještě zlost a vůbec se ti nedivím. Zatím kojíš, tak to neřeš. Možná by pro tebe bylo ještě horší,kdyby chodil k vám domů, doma si s malým hrál a hrál si před vámi na skvělého tatínka a pak odešel. Brečela by jsi každý večer. Takto víš , že je to sobec, zlej, snad ještě puberáckej a lépe se od něj odpoutáš. Až nebudeš kojit, můžeš mi malého pomalinku začít dávat, a mᚠšanci si také odpočinout. Jednou přijdeš na to že z volna načerpᚠenergii, kterou vrátíš dětěm zase až přijedou. Děti potřebují poznat obě strany, a umí si úsudek udělat, neboj vždy budeš jejich nejmilejší maminka, u tebe budou mít domov a rádi se vrátí.

Není tady

 

#32 6. 10. 2010 14:25

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Tak vidíš - nakonec jsme to vyřešily. Udělala jsi dobře, chlap se nějakej najde a návštěvy si sednou... Super, ne... tummenupp
Jo a na ty jeho kecy, jak udělal chybu pozor - potřebuje slyšet, že se holt stalo a že on za to nemůže sám, že vy oba... nějaký černý svědomí? wink

Není tady

 

#33 6. 10. 2010 14:26

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Pat bylo to tak pri prvnim to se zase lekl miminka a zacal si delat co chce tak taky s nama nebydlel a chodil nas navstevovat, rvalo mi to srdce porad jsem brecela nervy na pochodu dite ubrecene, tak jsem si ted rekla ze takhle uz ne, maleho jen do kocaru velkeho jen mimo byt.

Není tady

 

#34 6. 10. 2010 14:27

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

upraveno

Upravil(a) 11angelika (11. 10. 2010 9:48)

Není tady

 

#35 6. 10. 2010 14:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

11angelika napsal(a):

Javeno to ja vim od doby kdy jsem ho vykopla ze je nam opravdu lip, dokazu se smat a je velka pohodicka, i starsi ditko mi to rika, no ja mu ho dat nemuzu ja ho jeste kojim smile, nejradsi bych tedy abych ho videla co nejmin,

va A čo teda rieši, že si ho neberie? Sorry, ale fakt ti prestávam rozumie... Ty mu tuším vyčítaš, že sa mu netvorí mlieko... roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#36 6. 10. 2010 17:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Blossom napsal(a):

11angelika napsal(a):

Je tohle vubec tatinek? porad akorad prudi, ze s ditetem nesportuju, ze ho spatne krmim, porad neco jak se mam smirovat s tim, porad neco, vezme ho k pritelkyni jednou to je pritelkyne jednou ne, co si tak z toho dite vezme do zivota???

Reik - za jak dlouho ty jsi nasla partnera a jde to vubec se dvema detma

Angeliko, takovými otázkami trápíš jen sama sebe. Exmanželovy výtky a připomínky bych na tvém místě pouštěla okamžitě druhým uchem ven. Nemá cenu je ani komentovat, vždy on taky asi vzorný tatínek není, když odešel z rodiny s malinkými dětmi za jinou (pokud jsem to dobře pochopila).
Přestaň ho řešit, a začni si žít svůj život...

K tomu, zda se dá s děmi najít nový partner: Mám to za sebou, takže říkám upřímně: Dá, ale je to pochopitelně mnohem komplikovanější, než to bývalo ve dvaceti za svobodna. Ale jde to, a je to hlavně o přístupu. stolt
Hlavně líp hledá partnera spokojená, vyrovnaná mamča, než žena neustále se trápící otázkami (na které není kloudná odpověď)Proč nás opustil? Jak to mohl udělat? A co když jsou všichni chlapi takoví?

Ohledně toho hledání nového parnera: Můj přítel mi v sobotu vyprávěl, jak cestou autem za mnou zaslechl v rádiu zajímavý příběh: V nějakém diskusním pořadu zavolala do rádia ženská s nádherným moravským přízvukem. Říkala prý do éteru:
"A vyřiďte tomu mému, že už ho NECHCU! Po tom, jak se ke mě zachoval. I když spolu čekáme dítě.
Já bych chtěla nějakého nového: Hlavně, aby byl na nás hodnééé..."  a začala optimisticky vyjmenovávat, jaký by její nový partner měl být.
Po písničce povídá moderátor: Paní, nebudete tomu věřit, ale mám tady za těch pár minut 60 nápadníků, co se ozvali a chtějí na Vás kontakt. smile

Tenhle příběh mi přijde strašně optimistický a poučný: Jiná žena by v takovéto nezáviděníhodné situaci (v jiném stavu, po rozchodu sama ) byla nešastná a v koutku, s pocitem, že bude přetěžko hledat  někoho k sobě.
Tahle Moravanda byla ale v hlasovém projevu tak příjemná, optimistická, a zdravě "od rány", že za pár minut měla 60 nabídek k seznámení...

Nepřipadá mi rozumné hledat partnera přes rádio. Z přihlášených nápadníků bylo 99% těch co  hledají  střechu nad hlavou(bezdomovci, kriminálníci, lidé z ubytoven, vyžírky).

Není tady

 

#37 6. 10. 2010 18:10

Blossom
Host

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

aprill napsal(a):

Blossom napsal(a):

11angelika napsal(a):

Je tohle vubec tatinek? porad akorad prudi, ze s ditetem nesportuju, ze ho spatne krmim, porad neco jak se mam smirovat s tim, porad neco, vezme ho k pritelkyni jednou to je pritelkyne jednou ne, co si tak z toho dite vezme do zivota???

Reik - za jak dlouho ty jsi nasla partnera a jde to vubec se dvema detma

Angeliko, takovými otázkami trápíš jen sama sebe. Exmanželovy výtky a připomínky bych na tvém místě pouštěla okamžitě druhým uchem ven. Nemá cenu je ani komentovat, vždy on taky asi vzorný tatínek není, když odešel z rodiny s malinkými dětmi za jinou (pokud jsem to dobře pochopila).
Přestaň ho řešit, a začni si žít svůj život...

K tomu, zda se dá s děmi najít nový partner: Mám to za sebou, takže říkám upřímně: Dá, ale je to pochopitelně mnohem komplikovanější, než to bývalo ve dvaceti za svobodna. Ale jde to, a je to hlavně o přístupu. stolt
Hlavně líp hledá partnera spokojená, vyrovnaná mamča, než žena neustále se trápící otázkami (na které není kloudná odpověď)Proč nás opustil? Jak to mohl udělat? A co když jsou všichni chlapi takoví?

Ohledně toho hledání nového parnera: Můj přítel mi v sobotu vyprávěl, jak cestou autem za mnou zaslechl v rádiu zajímavý příběh: V nějakém diskusním pořadu zavolala do rádia ženská s nádherným moravským přízvukem. Říkala prý do éteru:
"A vyřiďte tomu mému, že už ho NECHCU! Po tom, jak se ke mě zachoval. I když spolu čekáme dítě.
Já bych chtěla nějakého nového: Hlavně, aby byl na nás hodnééé..."  a začala optimisticky vyjmenovávat, jaký by její nový partner měl být.
Po písničce povídá moderátor: Paní, nebudete tomu věřit, ale mám tady za těch pár minut 60 nápadníků, co se ozvali a chtějí na Vás kontakt. smile

Tenhle příběh mi přijde strašně optimistický a poučný: Jiná žena by v takovéto nezáviděníhodné situaci (v jiném stavu, po rozchodu sama ) byla nešastná a v koutku, s pocitem, že bude přetěžko hledat  někoho k sobě.
Tahle Moravanda byla ale v hlasovém projevu tak příjemná, optimistická, a zdravě "od rány", že za pár minut měla 60 nabídek k seznámení...

Nepřipadá mi rozumné hledat partnera přes rádio. Z přihlášených nápadníků bylo 99% těch co  hledají  střechu nad hlavou(bezdomovci, kriminálníci, lidé z ubytoven, vyžírky).

Jak to víš? Takže ta  Moravanda jsi byla tedy ty ? wink big_smile
Já bych to tak černě neviděla ( i když pochopitelně - i s takovými týpky se při  seznamování můžete setkat.

Ono dost podobně mnozí lidé dosud hledí i na seznámení přes inzerát nebo přes internet. Slyšela jsem několikrát, že je to pro absolutní zoufalce, kteří už nemají šanci seznámit se jinak.

A tak vás tu všechny zdraví jedna docela spokojená zoufalkyně, seznámená právě přes internet. big_smile

 

#38 6. 10. 2010 18:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Blossom napsal(a):

aprill napsal(a):

Blossom napsal(a):

Angeliko, takovými otázkami trápíš jen sama sebe. Exmanželovy výtky a připomínky bych na tvém místě pouštěla okamžitě druhým uchem ven. Nemá cenu je ani komentovat, vždy on taky asi vzorný tatínek není, když odešel z rodiny s malinkými dětmi za jinou (pokud jsem to dobře pochopila).
Přestaň ho řešit, a začni si žít svůj život...

K tomu, zda se dá s děmi najít nový partner: Mám to za sebou, takže říkám upřímně: Dá, ale je to pochopitelně mnohem komplikovanější, než to bývalo ve dvaceti za svobodna. Ale jde to, a je to hlavně o přístupu. stolt
Hlavně líp hledá partnera spokojená, vyrovnaná mamča, než žena neustále se trápící otázkami (na které není kloudná odpověď)Proč nás opustil? Jak to mohl udělat? A co když jsou všichni chlapi takoví?

Ohledně toho hledání nového parnera: Můj přítel mi v sobotu vyprávěl, jak cestou autem za mnou zaslechl v rádiu zajímavý příběh: V nějakém diskusním pořadu zavolala do rádia ženská s nádherným moravským přízvukem. Říkala prý do éteru:
"A vyřiďte tomu mému, že už ho NECHCU! Po tom, jak se ke mě zachoval. I když spolu čekáme dítě.
Já bych chtěla nějakého nového: Hlavně, aby byl na nás hodnééé..."  a začala optimisticky vyjmenovávat, jaký by její nový partner měl být.
Po písničce povídá moderátor: Paní, nebudete tomu věřit, ale mám tady za těch pár minut 60 nápadníků, co se ozvali a chtějí na Vás kontakt. smile

Tenhle příběh mi přijde strašně optimistický a poučný: Jiná žena by v takovéto nezáviděníhodné situaci (v jiném stavu, po rozchodu sama ) byla nešastná a v koutku, s pocitem, že bude přetěžko hledat  někoho k sobě.
Tahle Moravanda byla ale v hlasovém projevu tak příjemná, optimistická, a zdravě "od rány", že za pár minut měla 60 nabídek k seznámení...

Nepřipadá mi rozumné hledat partnera přes rádio. Z přihlášených nápadníků bylo 99% těch co  hledají  střechu nad hlavou(bezdomovci, kriminálníci, lidé z ubytoven, vyžírky).

Jak to víš? Takže ta  Moravanda jsi byla tedy ty ? wink big_smile
Já bych to tak černě neviděla ( i když pochopitelně - i s takovými týpky se při  seznamování můžete setkat.

Ono dost podobně mnozí lidé dosud hledí i na seznámení přes inzerát nebo přes internet. Slyšela jsem několikrát, že je to pro absolutní zoufalce, kteří už nemají šanci seznámit se jinak.

A tak vás tu všechny zdraví jedna docela spokojená zoufalkyně, seznámená právě přes internet. big_smile

Neboj já to nejsem , tak "zoufalá", že bych musela hledat partnera přes sdělovací prostředek jsem nikdy nebyla vissla.  Jen jsem vypsala určité druhy mé klientely a způsob jejich seznamování.
Seznámení přes rádio mi skutečně přijde hodně, ale fakt hodně nebezpečné kapitulation . O seznámení přes internetovou seznamku  nepíšu !

Upravil(a) aprill (6. 10. 2010 18:19)

Není tady

 

#39 6. 10. 2010 18:23

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

11angelika napsal(a):

Je tohle vubec tatinek? porad akorad prudi, ze s ditetem nesportuju, ze ho spatne krmim, porad neco jak se mam smirovat s tim, porad neco, vezme ho k pritelkyni jednou to je pritelkyne jednou ne, co si tak z toho dite vezme do zivota???

Reik - za jak dlouho ty jsi nasla partnera a jde to vubec se dvema detma

Angeliko,dva roky jsem o žádný vztah nestála.Učila jsem se být sama na výchovu dětí a utáhnout 3 členou rodinu z rodičovského příspěvku.Byla jsem hrdá ( nebo hloupá? ) abych si o jakoukoliv pomoc řekla rodičům nebo bratrovi.A oni by mi pomohli,ale já nechtěla a dobře jsem udělala.Pomohlo mi to zbavit se pocitu,že jsem na nic a k ničemu a nabyla jsem sebevědomí,které jsem rozvodem ztratila. Určitě to jde najít si partnera i se 2 dětmi,záleží na tom co chceš.Já si řekla,že jestliže budu mít pochybnosti,raději do žádného vztahu nepůjdu a budu s dětmi sama. Ale potkala jsem skvělého muže u kterého jsem si byla od první chvíle jistá,že je to ten pravý.Jsme spolu už pár let a já ani jednou ( opravdu! )nezapochybovala.stolt


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#40 6. 10. 2010 18:33

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

11angelika napsal(a):

Sikovna jsem ale mela jsem ho vyhodit driv nez jsem prisla do jineho stavu a porodit miminko nekomu kdo o to fakt stoji a miloval by me i deti

Angeliko,tohle neříkej. I když mě napadlo kdysi něco podobného.Dnes jsem šastná,že ty své kluky mám a můj manžel,i když není jejich otec je pro ně dobrým kamarádem i rádcem. Ale taky mě občas napadne myšlenka,že by bylo skvělé mít dítě s ním,protože by ten prcek měl harmonickou rodinu a milující rodiče. Jenomže je to tak jak to je a hotovo.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#41 6. 10. 2010 20:01

ElinaH.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 456

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

angeliko,

rozumím Ti i soucítím.Tvé téma je poučné.

Ad vyslechnutý příběh,nejspíš z rádia F1: Oni tam mají jako paní,které volají KAŽDÝ DEN.Celý "příběh" o seznamce přes rádio je jen taková legrace....Navíc mi "optimistický hlas s moravským přízvukem "připomíná z minulosti "Renatu Kajdžas",té volávali z jiného rádia.

Tož tak...

Není tady

 

#42 6. 10. 2010 20:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

11angelika napsal(a):

Ahojky holky muzete mi nejaka poradit jak to delate? myslim ty co maji dve deti jsou rozvedene a deti si otec bere na vikendy? jak si to srovnat v sobe? do tri let o dite nejevil vubec zadny zajem a ted ho proste chce a najednou ho strasne miluje, co je to za lasku?  druhe to mensi videl od porodu 2x to je pry hodne male a nezajima ho, pokazde to obrecim je mi spatne od zaludku, beru to jako povinnost ze proste musim a trpim, zkousela jsem vyhledat psychloga, ale moc mi to nepomohlo, poradite mi nektera?

Angeliko otec mych deti nevidel deti 7 let ani na ne neplatil.Pak zacal platit a po pak mesicich chtel deti videt.Zil ve Spanelsku.Prijel ani nepoznal svou dceru na fotce a na syna koukal jak na mimozemstana jak je vysoky.Myslel si.ze hned vezme deti do Spanelska.Pohadal se tu se mnou a vzal deti na vikend ke sve mame.Tam je obliknul do znackovych hadru.Bral je do lepsich restauraci,proste se chtel ukazat jak na to ma.Doslechla jsem se,ze tu v Cechach utratil za 5 dni 60 tisic.Deti si penezma koupil.Deti chteli se podivat Do Spanalska tak rok na to tam s nim opravdu odjeli na tri tydny.Privezl je  a vic jsem od nej nevidela korunu alimentu ani neslysela.Pry tim pobytem u nej si predplatil alimenty na 5 let.Proc si je tam bral nevim,kdyz o ne stejne zajem nema.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#43 7. 10. 2010 8:34

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

dekuji vam holky za prispevky vidim ze vsichni se chovaji po rozvodu zhruba stejne, nechapu to, myslela jsem si ze jsem 17 let zila s chlapem se kterym se da normalne domluvit a ze neni schopen takhle uvazovat a mluvit

Není tady

 

#44 7. 10. 2010 11:56

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Já bych řekla, že je to klasický případ nás ženských, které si vytváříme (dobrovolně) očekávání a pak jsme zklamány, když se nám NAŠE očekávání neplní.

Je to prostě zkušenost, nevím zda-li říct nᚠblbý výběr otců dětí nebo naivita nebo neznalost druhého nebo selhání toho partnera...to nevím. Já to přičítám sobě, protože já jsem si to tak zařídila, abych měla tohoto partnera a toto dítě ..atd. Píšu to na základě zkušeností a x letých problémů s otcem dcery , na základě celé škály proběhlých emocí- od lítosti a vzteku, přes pochopení, smíření ....až po politování jeho.

To, že se cítíš ukřivděná, to je jasné, je to vývojový stupeň. Asi i nutný abychom pokročily. Málokdo z nás tím neprošel. Ale je čas jít dál, překonat svou sebelítost, převzít zodpovědnost za sebe, za své pocity  a rozjet to naplno dál. A taky přestat si vytvářet očekávání, nic moc na nich nestavět a zajistit se sama po všech stránkách. To je nesmírně osvobozující.

Není tady

 

#45 7. 10. 2010 15:04

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Já si taky myslím, že celé toto téma je zástupné (návštěva dětí u otce se tu vlastně řeší jen chvíli a pak je zcela odsunuta ve prospěch tématu, které Andělu tíží a zaplňuje mysl doopravdy). Anděla z 94% komentářů vyjadřuje naštvanost nad odchodem partnera a klasické otázky "proč...", plus údiv na tím, že nebyla schopna rozpoznat charakter a budoucí chování lidské bytosti, která s ní žila 17 let.

To je klasika, jak říká Wiki, nějaká fáze po rozchodu. Touto fází prochází téměř každý. Přijde mi opravdu přínosné zopakovat to, co jsem také doporučoval a sám na sobě s poměrně velkým úspěchem praktikoval: prožít si ty okamžiky lítosti a vzteku, přes pochopení, smíření ....až po politování protějšku (tedy já nikoho nelitoval, všichni se máme navýsost dobře).

A hlavně se naučit či zmírnit vytváření očekávání a domněnek. Není to lehké a občas se musím fyzicky zastavit a zopakovat si to. Až potom se může dostavit ten velmi osvobozující pocit.

Držím Andělce palce, a se jí to podaří. A a fotr trochu zabere, ale každý je jiný a je pánem svého osudu.

Není tady

 

#46 8. 10. 2010 12:40

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Je dobře dostat čas od času za uši. Tedy pro mě. Alespoň trošku vždycky sletím na zem a zpokorním. big_smile

Nico - Až Angelika dosáhne toho, o čem tady píšeš, až získá ten potřebný nadhled a srovná priority, tak se obávám, že bude tak žádoucí a přitažlivá, že se k ní "fotřík" bude chtít vrátit. ..Ale s tím už si coby "velká" ženská poradí hravě..ne? smile

A ještě dodatek - politování bylo proto, že se vlastní zásluhou připravil o fantastickou dceru a nenašel si k ní cestu. O to je ochuzen.

Upravil(a) Wiki (8. 10. 2010 12:42)

Není tady

 

#47 8. 10. 2010 13:20

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Wiki napsala jsi to moc hezky, diky, jste mi to tak vysvetlily ze mam vlastne po problemu, jen smutno na dusicce kdyz si odvazi meho skveleho synka

Není tady

 

#48 10. 10. 2010 8:58

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Holky tak ja to zase nezvladam,proste mi to vadi, nechci aby se mi o dite starala cizi zenska, jednou mu otec rekne ze uz u ni nebydli a pak ho tam zase vezme co by jste delaly?

Není tady

 

#49 10. 10. 2010 9:33

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Hele, a proč ti to vlastně vadí, že se o tvoje dítě stará "cizí ženská"? Proč to nebereš tak, že dítě má v péči BM, a pokud se stará pečlivě (i když prostřednictvín "cizí ženské") mᚠčas na sebe a pro sebe. a to je přece plus, ne?

Není tady

 

#50 10. 10. 2010 9:47

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jak si to srovnat v sobe? Navsteva deti u otce

Dapfne vadi mi to ze mu pokazde rika neco jineho co z nej vyroste jednou tam bydli je to jeho rodina podruhe je to uz jen znama a po treti ho tam zase vezme, co si z toho asi tak vezme dite do zivota.......a nepotrebuji aby o me deti pecovala cizi zenska, umim se postarat o ne sama ,ale otec ne napsal mi to ze ho to samotneho s nim proste nebavi, a me to ma bavit????

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů