Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 10. 2010 12:33

beruska007
♥♥-----
Registrovaný: 25. 2. 2010
Příspěvky: 32

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

to je prave to....on ma proste paralelni vztah  s jinou  zenou.......ono je to slozite....kdyby fungovali jako rozvedeny par, ktery si vzajemne nezasahuje do zivota, bylo vse v poradku. Ale jejich vztah nam do naseho vztahu zasahuje.....napr. ona posle sms v 1hod. kvuli blbosti, ja mu reknu, ze to snad neni nutne, at si uvedomi, ze nas to rusi. Vznikne hadka, on na me kvuli ni zacne kricet, ze ona je uplne v pohode, proc by nemohla napsat a ze problem mam ja. A o tom to asi cele je.....napr. ja mam domluveny program s tim, ze on ma hlidat nase dite.....prijde s tim, ze nemuze, ze mu odvest sveho st. syna na trenink, ja mu v klidu reknu, ze ma dve deti a ten starsi ma taky mamu, ktera musi zafungovat, kdyt ty nemuzes. Opet hadkA, smulu mam ja, protoze ona nechce a on to bude respektovat, proc ona nechce, tak do toho mi nic neni. A protoze jsou temer denne v kontaktu, tak min. 1xza 14 dni vznikne nejaka akce (podobna vyse).....a ja to proste citim tak, ze on ma pocit jakoby byl stale zenaty s ni a ze tam fungovat MUSI, kdezto u me doma to tak nefunguje. Ja mam sice domluveny program, ale musim ho zrusit. O tom to cele je. Nesmirne to nas vztah narusuje.

Není tady

 

#27 7. 10. 2010 13:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

beruško, celkem dovedu pochopit, že ti vadí noční telefonáty a nedodržení slibu (třeba s hlídáním dítěte). To bych asi taky rázně řešila.
Ale na druhou stranu by ti fakt mohlo být jedno, jestli se u ex staví na kafe, když doveze syna, nebo sms s "pusou k narozeninám" - takový dostáváme od kamarádů taky. Pořád lepší, než aby si šli po krku, ne? Ostatně jak ty víš, co si píšou - svěřuje se ti nebo "jen" kontroluješ mobil?
Hele - když to vezmu v opačném gardu - kdybys byla na místě ex, asi by ti taky vyhovovalo, že má táta o kluka zájem, případně ti s něčím pomůže, než aby se jeho role omezila n pouhou peněženku. Nebo ne?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 7. 10. 2010 16:06

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

beruska007 napsal(a):

to je prave to....on ma proste paralelni vztah  s jinou  zenou.......ono je to slozite....kdyby fungovali jako rozvedeny par, ktery si vzajemne nezasahuje do zivota, bylo vse v poradku. Ale jejich vztah nam do naseho vztahu zasahuje.....napr. ona posle sms v 1hod. kvuli blbosti, ja mu reknu, ze to snad neni nutne, at si uvedomi, ze nas to rusi. Vznikne hadka, on na me kvuli ni zacne kricet, ze ona je uplne v pohode, proc by nemohla napsat a ze problem mam ja. A o tom to asi cele je.....napr. ja mam domluveny program s tim, ze on ma hlidat nase dite.....prijde s tim, ze nemuze, ze mu odvest sveho st. syna na trenink, ja mu v klidu reknu, ze ma dve deti a ten starsi ma taky mamu, ktera musi zafungovat, kdyt ty nemuzes. Opet hadkA, smulu mam ja, protoze ona nechce a on to bude respektovat, proc ona nechce, tak do toho mi nic neni. A protoze jsou temer denne v kontaktu, tak min. 1xza 14 dni vznikne nejaka akce (podobna vyse).....a ja to proste citim tak, ze on ma pocit jakoby byl stale zenaty s ni a ze tam fungovat MUSI, kdezto u me doma to tak nefunguje. Ja mam sice domluveny program, ale musim ho zrusit. O tom to cele je. Nesmirne to nas vztah narusuje.

Beruško,já si myslím,že celé tohle je hlavně chyba tvého partnera.Jeho ex pouze využívá či zneužívá jeho "vstřícnosti".Jemu její "obtěžování" nevadí,dokonce to na mě působí,že mu to dělá dobře.Já naprosto chápu,že tě to štve ( to by mě štvalo taky )ale přítrž tomu musí udělat tvůj přítel.Kdyby teda chtěl.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#29 7. 10. 2010 17:27

DaVa1959
♥♥-----
Registrovaný: 25. 3. 2010
Příspěvky: 80

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

rejka napsal(a):

beruska007 napsal(a):

to je prave to....on ma proste paralelni vztah  s jinou  zenou.......ono je to slozite....kdyby fungovali jako rozvedeny par, ktery si vzajemne nezasahuje do zivota, bylo vse v poradku. Ale jejich vztah nam do naseho vztahu zasahuje.....napr. ona posle sms v 1hod. kvuli blbosti, ja mu reknu, ze to snad neni nutne, at si uvedomi, ze nas to rusi. Vznikne hadka, on na me kvuli ni zacne kricet, ze ona je uplne v pohode, proc by nemohla napsat a ze problem mam ja. A o tom to asi cele je.....napr. ja mam domluveny program s tim, ze on ma hlidat nase dite.....prijde s tim, ze nemuze, ze mu odvest sveho st. syna na trenink, ja mu v klidu reknu, ze ma dve deti a ten starsi ma taky mamu, ktera musi zafungovat, kdyt ty nemuzes. Opet hadkA, smulu mam ja, protoze ona nechce a on to bude respektovat, proc ona nechce, tak do toho mi nic neni. A protoze jsou temer denne v kontaktu, tak min. 1xza 14 dni vznikne nejaka akce (podobna vyse).....a ja to proste citim tak, ze on ma pocit jakoby byl stale zenaty s ni a ze tam fungovat MUSI, kdezto u me doma to tak nefunguje. Ja mam sice domluveny program, ale musim ho zrusit. O tom to cele je. Nesmirne to nas vztah narusuje.

Beruško,já si myslím,že celé tohle je hlavně chyba tvého partnera.Jeho ex pouze využívá či zneužívá jeho "vstřícnosti".Jemu její "obtěžování" nevadí,dokonce to na mě působí,že mu to dělá dobře.Já naprosto chápu,že tě to štve ( to by mě štvalo taky )ale přítrž tomu musí udělat tvůj přítel.Kdyby teda chtěl.

Souhlas s rejkou....presne tak...

Není tady

 

#30 7. 10. 2010 17:56

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Samozřejmě tady musí být vůle ze strany partnera Beruščiny stížnosti řešit.
Problém je v tom, že Beruščin partner vůbec nevidí, že tady nějaký problém je, protože mu připadá samozřejmé že když svoji původní rodinu opustil, je jeho svatou povinností se o ni i nadále postarat.

Beruško, Tobě bych poradila netlačit na pilu a nevyvádět - nakonec jsi věděla, že partner, kterého si bereš už nějaké ty povinnosti má. Jak je vidět, nemᚠnatolik pevnou pozici, abys partnera navždy od původní rodiny odstřihla smile a čím víc budeš dělat výstupy, tím větší bude mít BM tvého partnera radost a ještě víc přitvrdí, protože jí bude dělat škodolibou radost, jak se smažíš. V konečném důsledku to bude mít i negativní dopad na vaše soužití s partnerem, protože partner se nebude cítit v ustavičném domácím dusnu dobře a bude se snažit prchat z nepohody pryč - třeba zrovna na kafe s usměvavou a pohodovou bejvalkou, která po něm neječí, nedělá mu výstupy a bude mu u kafíčka dělat chápavé a soucitné ucho, až si bude stěžovat, jak to má doma s tebou blbý big_smile

Beruško, zdá se mi, že jsi nepochopila, že tomuhle jednání ze strany BM se říká psychologická válka, jejímž účelem je znejistět nepřítele natolik, že začne dělat jednu fatální chybu za druhou a vmanipulovat ho až tam, že se mu vztah s "jejím" mužem rozpadne na padr a muž se nakonec vrátí "tam, kam patří" stolt Jestli o přítele skutečně nechceš přijít, musíš být daleko chytřejší a začít taktizovat aspoň v tom smyslu, že nebudeš dělat scény, leccos zkousneš, leccos přehlédneš a doma budeš milá a usměvavá, ani nemluvě o tom, že svému příteli umožníš styk s původní rodinou třeba i nad rámec možností.

Dovedu si představit, že při čtení těchto řádků dostávᚠregulérní vosypky wink, ale lepší radu pro tebe ve tvé nelehké situaci skutečně nemám smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#31 7. 10. 2010 19:58

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Z tý SMS je naprosto jasný, že jí přeje k narozeninám a ptá se jí, jestli jsou v pořádku - předpokládám ona a jeho syn. Píšem si s bývalým podobný... jednou jsem mu řekla lásko a to dva roky po rozvodu... ale ve smysluu - lásko, tohle neřeš... a věř, že za tím nic není. Kdyby nás slyšela jeho partnerka, asi by to tak nebrala, ale byla u toho moje známá a ta si toho vůbec nevšimla. Prostě tak mluvím - kočko, zlato, babice, sviňucho...
Není to o té SMSce, ale o tobě. Nevěříš si a tím pádem jemu. A jistě - bývalka ví, jak na něj. Čím víc volá, tím větší bude mít od tebe peklo a pak pozná, co ona byla za poklad. tongue

Není tady

 

#32 15. 10. 2010 13:15

myšák32
♥------
Registrovaný: 14. 5. 2010
Příspěvky: 19

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

podle mne si opravdu nevěříš...

já to zažila na vlastní kůži, taky se mnou BM mého partnera vede psychologickou válku big_smile a nakonec jsem stejně jen dospěla k tomu, že jediný řešení je NEREAGOVAT a povznést se nad to..taky mi to na začátku vadilo, že si píšou, ona si mu vylejvá srdce, tahá z něj rozumy o našich dovolených, zařizuje jí kde co..postupem doby jsem ale jen  sledovala jestli si náhodou zase nepíšou a přemejšlela co si asi píšou..ještě chvíli a byla by ze mne stíhačka..pak mi to nějak ale došlo..sice když jí dneska potkáme, tak ho pořád ostentativně přede mnou hned letí objímat a pomalu líbat, ale co, vím, že i po těch letech to je jen divadlo kvůli mně a navíc po těch letech už dost trapný.. psychologickou válku vede dál, dneska asi už jen z principu, protože i ona  už má nového partnera a děti když jsou u nás pořád zdůrazňujou, jak je mamka konečně šastná ( protože jak mamka říkala, tak taka ji nikdy nemiloval  dumbom)...

někdy bych ji za ty kecy  o mém partnerovi co těm  chudákům dětem cpe do hlavy zabila...ale držím se..před náma to popře a přes děti si s ní účty vyřizovaz nebudu..

Není tady

 

#33 20. 11. 2010 0:44

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

já tě chlácholit nebudu.. co sis totiž zavařila, to máš.. odvléct otce od rodiny a čekat, že teď už budete jen vy dva..

Nenapadlo tě prostě třebas to, že přestože spolu byli už dlouho, a jistě měli stereotyp a možná krizi, tak přesto vnitřně to byl dobrý pár, který třebas jen potřeboval tehdá pomoct? No a do toho vstoupily hormony, druhá míza a těžko říct, kdy a čí vinou to dítě.. a pak rychlé tlaky na jeho cit pro  "povinnost", že se musí rozvést, že se to tak dělá.. možná jsi nebyla silnější ty, jako odlákávačka, ale ona, jako rozumnější, povolila, aby odešel a postaral se o mimi, když jejich syn už je velký.. třebas se mu nikdy nechtělo odejít, jen k tomu byl nakonec donucen okolnostmi..
Třeba zamilovanost pominula.. třebas zůstal jen smysl pro povinnost vůči tobě, ale vnitřně mu třebas chybí ten klid a pohoda, kterou měl s ní..
Takže třebas, ač díky tobě zůstala ona sama s dítětem, a tobě to přijde normální a ještě se vztekáš, že se nerozešli ve zlým, jak to většinou bývá, tak nakonec z vás dvou samotná s dítětem zůstaneš ty.. proč by to mělo být míň spravedlivé?
Zamilovanost pomíjí, ale pevnost vztahu, kamarádství, partnerství, to přetrvává.. a stane se, že překonají i velké krize a odloučení..
Jak jiným činíš, tak se ti to vrátí..
A ty se tomu divíš???


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#34 26. 11. 2010 16:11

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Lazurka: Jak jiným činíš, tak se ti to vrátí..

Tak nějak...

Není tady

 

#35 29. 11. 2010 22:27

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

beruska007 napsal(a):

to je prave to ze ja to vidim jinak. Je to BYVALA zena a uz do rodiny nepatri, proto existuji tzv. rozvody. Aby prave mohla vzniknout rodina nova a jedna jedina. Ona uz je pouze matka syna meho partnera. Je urcite v poradku, ze maji urovnane vztahy a resi vse ohledne syna v klidu. Ale nechapu proc by ona si mela diktovat podminky a muj partner a tim padem i ja je budeme vyhradne respektovat.

Ona, jakozto BYVALA ZENA muze mit pozadavky ( pro svou osobni potrebu ) a my jako rodina jim muzeme, ale NEMUSIME vyhovet. Tak to vidim ja. Ale tak jak to pises ty, to bohuzel asi vnima i muj parter, a to ze ma RODINY DVE....coz je trochu mimo pravidel teto spolecnosti

Bože roll
Víš, že se Tvému partnerovi ani nedivím? wink lol
Napadlo tě, že si tohle rozhoduje ON nikoliv "my jako rodina" ? wink
Tvůj partner totiž nejspíš JE  svéprávný wink

PS: teď si rýpnu, ale chrnět se ženatým ( bo si troufnu věštit, že jen kvůli hlubokým pohledům do očí se kvůli Tobě asi nerozvedl ) už zapadá do pravidel této společnosti?

Upravil(a) Eri (29. 11. 2010 23:01)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#36 2. 12. 2010 20:48

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eri napsal(a):

beruska007 napsal(a):

to je prave to ze ja to vidim jinak. Je to BYVALA zena a uz do rodiny nepatri, proto existuji tzv. rozvody. Aby prave mohla vzniknout rodina nova a jedna jedina. Ona uz je pouze matka syna meho partnera. Je urcite v poradku, ze maji urovnane vztahy a resi vse ohledne syna v klidu. Ale nechapu proc by ona si mela diktovat podminky a muj partner a tim padem i ja je budeme vyhradne respektovat.

Ona, jakozto BYVALA ZENA muze mit pozadavky ( pro svou osobni potrebu ) a my jako rodina jim muzeme, ale NEMUSIME vyhovet. Tak to vidim ja. Ale tak jak to pises ty, to bohuzel asi vnima i muj parter, a to ze ma RODINY DVE....coz je trochu mimo pravidel teto spolecnosti

Bože roll
Víš, že se Tvému partnerovi ani nedivím? wink lol
Napadlo tě, že si tohle rozhoduje ON nikoliv "my jako rodina" ? wink
Tvůj partner totiž nejspíš JE  svéprávný wink

PS: teď si rýpnu, ale chrnět se ženatým ( bo si troufnu věštit, že jen kvůli hlubokým pohledům do očí se kvůli Tobě asi nerozvedl ) už zapadá do pravidel této společnosti?

Ja se berusce vubec nedivim, nic k zasmani na jeji reakci nevidim. Cela situace je smutny dusledek naivni predstavy dalsiho chlapa, ktery si mysli, ze se da jedinou zadnici sedet na dvou zidlich najednou. No a jako vzdy se ukazalo, ze nelze. Byvala zena sice zustava matkou jeho deti, ale partnerkou byt prestava, to ma beruska pravdu. S chlapem, ktery ma v tomto zmatek bych treba ja byt nemohla. Ale beruska uz s nim je a ma dite. Hadat se nema asi smysl, ale mozna kdyby svuj program nerusila, kdyz manzel musi neplanovane ale neprodlene neco zaridit pro starsi deti, kdyz ma hlidat mladsi a nechala jej, at se s tim popasuje, ledascemu by to pomohlo.

Není tady

 

#37 3. 12. 2010 15:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Beruško, můžeš mít tyto svoje náhledy na život, ale - jsou to TVOJE náhledy. Každý člověk uvažuje jinak a vždycky záleží na jednotlivci, na tom, koho si vybereš, jaký ten člověk má povahu, jakou povahu mᚠTy atd.
Třeba za sebe - vím najisto, že kdybych se s manželem rozvedla, byla bych schopna "větší" rodiny (dnes už klidně občasné postarání se o jeho případné nové dítko) a vím, že bychom stejně dál zůstali v kontaktu. Samozřejmě odcamcáď pocamcáď a ne natruc jeho nové paní. Tu bych s pomocí mého ex totiž určitě k tomu společnému kafi zlomila wink smile. Já totiž dnes věřím na rozvody "v dobrém". Asi je to tím, že starší ženy jsou si nějak jistější než ty mladší. Ačkoli se na první pohled zdá, že by to mělo být spíš naopak.
Když tak pozoruji rozvedené chlapy ve svém okolí, oni skutečně ty dvě rodiny dál mají. (Kromě případů, kdy se začali s ex nenávidět - to už právě záleží na povaze a temperamentu) :-). Žena se možná rychleji ponoří do opečovávání nové rodinky, ale muži jsou na tom trošku jinak. Obzvl᚝ pokud svoji původní partnerku - matku svých dětí - opustili kvůli jiné ženě, nikoliv proto, že se s ní už doopravdy nedalo vydržet wink. Nějaké to svědomí je přece jen občas hryzne a pokud to s nimi trochu ta původní manželka umí...
Když tak nad těmi příběhy uvažuji, radši bych byla ta opuštěná, rozvedená, než "nová" žena, řešící minulost nového partnera. Nemáte to vy, novomanželky rozvedených mužů se závazky, lehké neutral.

Není tady

 

#38 3. 12. 2010 17:08

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

elena007 napsal(a):

Eri napsal(a):

beruska007 napsal(a):

to je prave to ze ja to vidim jinak. Je to BYVALA zena a uz do rodiny nepatri, proto existuji tzv. rozvody. Aby prave mohla vzniknout rodina nova a jedna jedina. Ona uz je pouze matka syna meho partnera. Je urcite v poradku, ze maji urovnane vztahy a resi vse ohledne syna v klidu. Ale nechapu proc by ona si mela diktovat podminky a muj partner a tim padem i ja je budeme vyhradne respektovat.

Ona, jakozto BYVALA ZENA muze mit pozadavky ( pro svou osobni potrebu ) a my jako rodina jim muzeme, ale NEMUSIME vyhovet. Tak to vidim ja. Ale tak jak to pises ty, to bohuzel asi vnima i muj parter, a to ze ma RODINY DVE....coz je trochu mimo pravidel teto spolecnosti

Bože roll
Víš, že se Tvému partnerovi ani nedivím? wink lol
Napadlo tě, že si tohle rozhoduje ON nikoliv "my jako rodina" ? wink
Tvůj partner totiž nejspíš JE  svéprávný wink

PS: teď si rýpnu, ale chrnět se ženatým ( bo si troufnu věštit, že jen kvůli hlubokým pohledům do očí se kvůli Tobě asi nerozvedl ) už zapadá do pravidel této společnosti?

Ja se berusce vubec nedivim, nic k zasmani na jeji reakci nevidim. Cela situace je smutny dusledek naivni predstavy dalsiho chlapa, ktery si mysli, ze se da jedinou zadnici sedet na dvou zidlich najednou. No a jako vzdy se ukazalo, ze nelze. Byvala zena sice zustava matkou jeho deti, ale partnerkou byt prestava, to ma beruska pravdu. S chlapem, ktery ma v tomto zmatek bych treba ja byt nemohla. Ale beruska uz s nim je a ma dite. Hadat se nema asi smysl, ale mozna kdyby svuj program nerusila, kdyz manzel musi neplanovane ale neprodlene neco zaridit pro starsi deti, kdyz ma hlidat mladsi a nechala jej, at se s tim popasuje, ledascemu by to pomohlo.

Nebo je celá situace smutný důsledek naivní představy další ženský, která si myslí, že se kvůli ní manžel vykašle na všechny okolo? wink
Celkem by mě zajímalo, jak by se zde reagovalo na hypotetické psaní BM, třeba: My se rozvedli v klidu a s bývalým mužem mám skvělý vztah. Přestože má novou rodinu, my se synem jsme pro něj zůstali jedni z nejdůležitějších lidí na světě. Pokud máme problém, vždy se na BM můžeme obrátit, třeba i o půlnoci. tongue Na oplátku se mu já snažím vyjít vstříc jak to jde, např. radou ve výběru nemovitosti, protože s tím už mám zkušenost a on byl za můj názor vděčný.
Já osobně bych řekla: díky bohu za takovéhle zodpovědné chlapy wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#39 3. 12. 2010 17:32

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eri, ale taková BM, která je "za vodou" sem přece nebude psát, protože ona sama žádné problémy nemá. Jediný, kdo má zjevně problémy je nová mladá paní ... tongue


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#40 3. 12. 2010 17:41

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Kiara napsal(a):

Eri, ale taková BM, která je "za vodou" sem přece nebude psát, protože ona sama žádné problémy nemá. Jediný, kdo má zjevně problémy je nová mladá paní ... tongue

Což je celkem škoda, já bych si ráda takhle pozitivní příspěvek přečetla big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#41 3. 12. 2010 23:02

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eri, pokud mel ten pan takto vroucny vztah ke sve prvni zene, nemel se rozvadet a nemel spousteti kalhot mimo dum. Ale tak to asi nebylo.
Ze jeho prvni zena vyuziva jeho neschopnosti se poprat se svym svedomim nebo spis nechuti postavit se vecem celem a prilezitosti otravit berusku, je nabiledni. A vsadila bych trenky, ze v momente, kdy si najde chlapa, nocni cvrlikani ustane.

Upravil(a) elena007 (4. 12. 2010 0:29)

Není tady

 

#42 4. 12. 2010 0:04

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Terci, to je zas tvoje predstava. A musela bys mu tu dalsi vybrat sama, aby ti zapadla do schematu, protoze, co kdyby vybral spatne - treba me big_smile. Me by jsi ke kafi, pokud to znamena kamaradickovani, nepremluvila a tvuj ex by to zkusil mozna dvakrat. smile Ditko bys nam nehlidala, skutecne ne. smile To nesouvisi s nejistotou, ale s mou predstavou o rodine a rodinnem zivote. Ja totiz nejsem za vetsi rodinu, jinak bych se dala k mormonum wink. Ano, spousta chlapu ma sklony k udrzovani si jakehosi haremu. Kdyz uz ne jinak aspon v hlave. smile To se netyka jenom byvalych manzelek, ale casto i byvalych pritelkyn a vubec holek, se kterymi kdysi chodili. Baby maji spis tendeci upinat se k jednomu chlapovi. Kdyz si potom opustena byvalka najde noveho chlapa a znovu vytvori pro sebe iluzi uplne rodiny, snahy exe byvaji casto brany jako vmesovani. smile A je to tak vlastne dobre, protoze, co si budeme povidat, maloktery z tech tvych kolegu by dobre nesl, kdyby jeho druha zena udrzovala jakousi paralelni rodinu se svym byvalym. To totiz do haremove koncepce nezapada. smile

Není tady

 

#43 4. 12. 2010 0:20

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Kiara napsal(a):

Eri, ale taková BM, která je "za vodou" sem přece nebude psát, protože ona sama žádné problémy nemá. Jediný, kdo má zjevně problémy je nová mladá paní ... tongue

Ale, kdepak big_smile, za zadnou vodou neni a problem s tim porad ma. Jinak by nemela potrebu o sobe davat soustavne vedet. Misto toho, aby si hledela zaridit lepsi zivot bez chlapa, ktery ji opustil a jeste k tomu kvuli jine, dokazuje sobe i svetu, ze jeji pozice jsou neohrozene. Takova zbytecna ztrata casu.

Není tady

 

#44 4. 12. 2010 10:13

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

elena007 napsal(a):

Eri, pokud mel ten pan takto vroucny vztah ke sve prvni zene, nemel se rozvadet a nemel spousteti kalhot mimo dum. Ale tak to asi nebylo.
Ze jeho prvni zena vyuziva jeho neschopnosti se poprat se svym svedomim nebo spis nechuti postavit se vecem celem a prilezitosti otravit berusku, je nabiledni. A vsadila bych trenky, ze v momente, kdy si najde chlapa, nocni cvrlikani ustane.

Já osobně bych řekla, že dohadovat se můžeme co je nabíledni a co není, jak chceme, každá vidíme totiž "nabíledni" něco úplně jiného jiného wink
Jak je to doopravdy, to ví jen on, ona a ona wink A možná ani ti ne big_smile

A já osobně bych řekla, že v současné situaci je BM celkem vychechtaná. Bývalý pomáhá, dává si s ní kávičku, řeší s ní své problémy a pokud se současná manželka ozve, pán na ní zařve. Být Beruškou, spíš než BM bych řešila způsob, jakým se mnou můj muž jedná a jestli chci být s člověkem, pro kterého jsem evidentně pátý kolo u vozu. Ale to není chyba BM, nýbrž vůle manželova. wink 
On totiž, kdyby nechtěl, tak TO NEDĚLÁ. smile Řekla bych ( já smile ) že ona proradná BM je jen zástupný problém toho, že nové manželství skřípe a to v poměrně krátkém čase. Ale zas se to na ní dá pěkně hodit, no ne? smile

Což je ale jen můj názor big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#45 4. 12. 2010 10:56

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eri, já to vidím docela stejně stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#46 4. 12. 2010 17:25

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eri napsal(a):

elena007 napsal(a):

Eri, pokud mel ten pan takto vroucny vztah ke sve prvni zene, nemel se rozvadet a nemel spousteti kalhot mimo dum. Ale tak to asi nebylo.
Ze jeho prvni zena vyuziva jeho neschopnosti se poprat se svym svedomim nebo spis nechuti postavit se vecem celem a prilezitosti otravit berusku, je nabiledni. A vsadila bych trenky, ze v momente, kdy si najde chlapa, nocni cvrlikani ustane.

Já osobně bych řekla, že dohadovat se můžeme co je nabíledni a co není, jak chceme, každá vidíme totiž "nabíledni" něco úplně jiného jiného wink
Jak je to doopravdy, to ví jen on, ona a ona wink A možná ani ti ne big_smile

A já osobně bych řekla, že v současné situaci je BM celkem vychechtaná. Bývalý pomáhá, dává si s ní kávičku, řeší s ní své problémy a pokud se současná manželka ozve, pán na ní zařve. Být Beruškou, spíš než BM bych řešila způsob, jakým se mnou můj muž jedná a jestli chci být s člověkem, pro kterého jsem evidentně pátý kolo u vozu. Ale to není chyba BM, nýbrž vůle manželova. wink 
On totiž, kdyby nechtěl, tak TO NEDĚLÁ. smile Řekla bych ( já smile ) že ona proradná BM je jen zástupný problém toho, že nové manželství skřípe a to v poměrně krátkém čase. Ale zas se to na ní dá pěkně hodit, no ne? smile

Což je ale jen můj názor big_smile

Ano, pani je vychechtana, sic ji ta situace nacechrava posramocene ego. Noblesa v tom zadna neni, ale pochopitelne to je. Pokud je mene chytra, mozna ho chce skutecne zpatky, ale to pak ona zjisti, jake to je mit pana se zavazky, ktereho je potreba chapat a nebude se ji to libit. Byt ja beruskou doprala bych svemu muzi tu zkusenost hned.

Podle zdejsi logiky by to pan nedelal, kdyby byvala pani nechtela. Uplne stejne jako by panove od svych zen neodchazeli, kdyby je ty mlade bezskrupulozni povetrne devy nevytrhavaly z luna rodiny. Jako beruska, ktere se ted deje jen to, co ona delala jine. wink. Byvala zena za to jasne muze. big_smile

Upravil(a) elena007 (4. 12. 2010 20:09)

Není tady

 

#47 6. 12. 2010 11:32

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Podle jakékoliv logiky: Kdyby to ON nedovolil, nemohla by si to dovolit ani BM.
A samozřejmě, pokud by BM neměla zájem, ON by pro změnu neměl důvod. smile
Tak či tak, obé nahrává do karet bejvalce.
Už proto, že zde ten zájem je oboustraný. Tedy jak ON, tak ONA, ovšem nikoliv jaksi Beruška, žeeee? wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#48 6. 12. 2010 20:47

jindra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 7. 2007
Příspěvky: 461

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Berusko, tuhle hru na " toleranci, pochopeni, vecnost, nekolika pohledu na svet, kazdy jsme jiny,laska ma tisice podob..atd" jsem se svym uz byvalym hrala tri roky, nez mi jeden dobrak rekl ( dnes jsem mu vdecna ),ze se sice rozvedli,ale spi spolu stale.
Bud hodna - dobra.Ale nebud blba.
Drzim palce.

Není tady

 

#49 7. 12. 2010 18:54

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eleno, vždy Ty víš dobře, že chlapi uvažují jinak než ženy - v jistém smyslu. smile
Velké procento žen chce klasickou rodinu a velké procento mužů by rádo harém - tož jak z toho ven? big_smile
Mᚠsvoji představu o soužití, jenže tisíc lidí má dalších tisíc jiných představ.
Shodneme se určitě na tom, že vždycky jde o to, kdo si koho k sobě vybere, že... smile

Není tady

 

#50 7. 12. 2010 19:02

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: vztah meho partnera ke sve EXM

Eri: My se rozvedli v klidu a s bývalým mužem mám skvělý vztah. Přestože má novou rodinu, my se synem jsme pro něj zůstali jedni z nejdůležitějších lidí na světě. Pokud máme problém, vždy se na BM můžeme obrátit, třeba i o půlnoci.

No vidíš, Eri, splním Ti přání: tuhle zkušenost mám právě já. Proto může mít Elena sice názor odlišný, to je naprosto v pořádku, ale funguje to i jinak smile wink Rozvody probíhají z různých důvodů a nemusí to být zrovna nenávist partnerů smile. Hypoteticky - pokud by se Elenka zlomit ke kafi se mnou nenechala, vím nabeton, že pro mého ex by prostě tou správnou partnerkou nebyla. big_smile Zvyk je zvyk a záleží na "síle lásky" a chování všech zúčastněných, přičemž exmanželka má výhodu letitých znalostí (ex)partnera. Povahy a situace jsou skutečně různé až nejrůznější wink.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů