Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 4. 10. 2010 11:19

Kikouš
♥------

Margitova dieta???

Máte s ní někdo zkušenost?
Sice to nebude nic moc zdravého, ale na nastartování dolšího hubnutí bych ji zkusila...

Není tady

#2 4. 10. 2010 11:20

Kikouš
♥------

Re: Margitova dieta???

První den
snídaně: káva (bez mléka a cukru) v libovolném množství
oběd: vařená vejce, dušený špenát v libovolném množství
večeře: grilovaný steak, hlávkový salát v libovolném množství, ovoce

Druhý den
snídaně: 1 rohlík, káva
oběd: steak, ovoce, hlávkový salát v libovolném množství
večeře: šunka v libovolném množství

Třetí den
oběd: dvě uvařená vejce, rajčata a hlávkový salát v jakémkoliv množství
večeře: šunka v libovolném množství

Čtvrtý den
oběd: 1 vejce, dušená mrkev, ementál v jakémkoliv množství
večeře: bílý jogurt, ovoce

Pátý den
snídaně: strouhaná mrkev s citronem, káva
oběd: ryba na vodě, rajčata
večeře: 1 steak, hlávkový salát

Šestý den
oběd: grilované kuře
večeře: dvě vařená vejce, syrová mrkev

Sedmý den
snídaně: čaj s citronem
oběd: jakékoliv ovoce v libovolném množství
večeře: jídlo z předchozích dnů podle vašeho výběru

Osmý až čtrnáctý den
Jídelníček je stejný jako prvních sedm dnů diety Štefana Margity.

Není tady

#3 4. 10. 2010 12:47

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Jednou jsem ji držela. Za 14 dni jsem za neuvěřitelného utrpení shodila 2 kila, která jsem nabrala okamžitě zpět, jakmile jsem začala normálně jíst.

Není tady

#4 4. 10. 2010 12:58

javena
♥♥♥♥♥♥-

Tuhle ne, ale po třicítce jsem držela podobnou rasovinu big_smile. Muselo se k tomu vypít asi tři litry vody a bylo to taky jen tři chody. Pravda je, že mě to pomohlo scvrknour žaludek, protože na neochucený špenát s vajíčkem natvrdo jsem se prostě nedokázala těšit a snědla ho tak málo, že šla kila dolů raz dva. A čtvrtkilová flákota hovězího se po uvaření scvrkla tak strašně, že ani libovolné množství hořčice a zeleniny to nespravilo... dumbom
Byla taky 14ti denní, ale dýl to asi nejde vydržet a nepodělat si zdraví...

Není tady

#5 4. 10. 2010 13:43

Kikouš
♥------

Dýl bych to stejně asi nevydržela!smile
Jenže za 14dní letíme na dovču a abych byla na pláži "spokojená" potřebuju sundat tak 5kilo.... smile
Myslím si, že těch čtrnáct dní na "záchovné dávce jídla" zase tak uškodit nemůže, když vynechám ty cholestero-nosiče vajíčka a místo nich si dám třebas kousek nízkotučného sýru nebo jogurt...

Není tady

#6 4. 10. 2010 14:09

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Nešla bych do toho ani za nic. Naprosto nezdravé, drastické, dobré tak na scvrknutí žaludku a následný jojo efekt jakmile začneš zase normálně žít.

Doporučila bych raději jíst pětkrát denně, malé dávky, ovoce ani jiné cukry už odpoledne ne no a samozřejmě pohyb...prostě hubnout má cenu jen postupně a pomalu, zato natrvalo tummenupp

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#7 4. 10. 2010 21:49

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

no to je teda hnus...co si s tím tělo má počít?dy tam často není nic, co by tělo nějak efektivně potřebovalo.
jinak na light výrobky bacha..aktuální kalorie tam nejsou, ale je to plný aspartamu a podobných srágor a to se moc neví, tyhle umělý sladidla podporují ukládání tuků, takže se po nich tloustne druhotně.

Není tady

#8 4. 10. 2010 22:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Kikouš, neblázni, vajíčka jsou zdravá! Na Tvém místě bych zkusila trošičku posilovat, zacvičit si při dobré hudbě a jedla bych, na co bych měla chu. Akorát všeho míň.

Není tady

#9 4. 10. 2010 22:23

javena
♥♥♥♥♥♥-

Jasně, že je to rasovina. Ale když mᚠněco navíc, hlady neumřeš - tělo si bere tuky. Je to fakt jen pro ten pocit, že to jde dolů - pak nastupuje cvičení (to se při tý dietě fakt nedá, nějaká fyzická zátěž) a jak píše Ronja - malé porce, 5x denně, minimum bílého pečiva a bacha na džusy a podobný kalorický hnusy. Kromě cukru to kolem ovoce jen proletělo. Voda a čaje. A ty light věci - to je taky reklamní tah. wink Škrtla jsem i margariny. Sice se to dobře roztírá...
Mě to každopádně tenkrát  nastartovalo. Teď nabírám zas - blíží se čtvrtej křížek... a na dietu kašlu - hlídám si porce a hejbu se. Ale taky mi už je nějak jedno, jak vypadám v plavkách. Paradoxně si přijdu víc v pohodě než když mi bylo 55 kilo. lol

Není tady

#10 5. 10. 2010 8:33

Kikouš
♥------

No tyhle rady jsou sice hezký, ale mně vůbec nepomáhají! sad(
Už půl roku nejím ani bílé pečivo (celozrnné jen do 15hodin) ani uzeniny ani džusy ani kafe (naučila jsem se pít čaje a vodu s citrónem), snažím se vyhýbat smaženému, jím pětkrát denně a to myslím vyváženě (naučit se snídat bylo fakt peklo), naposledy jím v 18hodin,  lítám se psem, na bruslích a na kole jak debil a váha stojí jak zakousnutá!! sad((
Takže si spš myslím, že tělo potřebuje krátkodobý šok-třeba jen týden, aby se začlo něco dít!
Momentálně mám 176/79 a 5kg dolů mi vážně bude ke štěstí úplně stačit! smile)

Není tady

#11 5. 10. 2010 10:30

javena
♥♥♥♥♥♥-

Jo, naučit se jíst vyváženě je peklo - já mám problém dodržet 5 x denně... lol A ještě to vyvážit. tongue
No, taky bach uvítala pět kilo dolu, ale když cvičíš, narůstá svalovina, tak to nejde právě tak rychle dolů... hmm
Zkusit to můžeš. Za ty fotky z pláže to stojí, ne... wink

Není tady

#12 6. 5. 2012 14:39

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady

Ono to taky může být psychikou. Když se člověk moc soustředí na hubnutí, tak si tělo vsugeruje, že má problém s hubnutím, a skutečně nehubne. Je to stejné jako s vyčítáním si - pokud si dám jednou za čas čokoládu nebo oříšky s chutí a ještě se za to pochválím, tak je to lepší, než si ještě před konzumací vyčítat, jak jsem selhala a jak moc to má kcal.
Na druhou stranu to, že jíte celozrnné pečivo, ještě neznamená, že zhubnete. Celozrnné mívá ještě více kcal než bílé - rozdíl je v tom, že obsahuje cenné látky a vlákninu, takže člověk po něm je déle zasycený. Navíc většina pečiva v obchodech není celozrnná, ale z bílé mouky s několika "jakože semínky". Jíst jenom do 18 hod je podle mě také hloupost, pokud nechodíte ve 21 hod na kutě.

Kikouš napsal(a):

No tyhle rady jsou sice hezký, ale mně vůbec nepomáhají! sad(
Už půl roku nejím ani bílé pečivo (celozrnné jen do 15hodin) ani uzeniny ani džusy ani kafe (naučila jsem se pít čaje a vodu s citrónem), snažím se vyhýbat smaženému, jím pětkrát denně a to myslím vyváženě (naučit se snídat bylo fakt peklo), naposledy jím v 18hodin,  lítám se psem, na bruslích a na kole jak debil a váha stojí jak zakousnutá!! sad((
Takže si spš myslím, že tělo potřebuje krátkodobý šok-třeba jen týden, aby se začlo něco dít!
Momentálně mám 176/79 a 5kg dolů mi vážně bude ke štěstí úplně stačit! smile)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí