Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#876 26. 10. 2010 21:38

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Uáááá, husté! tummenuppgodlike


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#877 26. 10. 2010 21:39

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ty bláho, tady už se zakládá vlákno "děti asociálních matek " jo lol

já nevím jak u vás - ale třeba Ondra je hodně družný jedinec, sice introvertní, ale majíc rád společnost - tak třeba to po nás matkách ty naše dítka nezdědí big_smile

mag, jojo, otevírání, zavírání mobilu - blázinec big_smile

Upravil(a) Račice dračice (26. 10. 2010 21:40)


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#878 26. 10. 2010 21:40

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

PetraP napsal(a):

Taky jsem to chtěla napsat. Přesně to, co Tea. A je to svatá pravda stolt
Takže jsm fakt asociální. Chůďata naše děti. Nezaložíme jim tu rovnou vlákno? lol dumbom

Nene, děti se snažím do kolektivu zapojovat, ať nejsou jako já. smile U Lukči to nevychází. sad


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#879 26. 10. 2010 21:41

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Teo je to písecká celebrita. Na slavnostech po něm všichni chtěli podpis lol


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#880 26. 10. 2010 21:43

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Račice dračice napsal(a):

Ty bláho, tady už se zakládá vlákno "děti asociálních matek " jo lol

Se tu řežu, ještě že není Filip doma, by si klepal na čelo... dumbom


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#881 26. 10. 2010 21:44

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

PetraP napsal(a):

Teo je to písecká celebrita.

Proč?


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#882 26. 10. 2010 21:48

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

teodora napsal(a):

PetraP napsal(a):

Teo je to písecká celebrita.

Proč?

Protože je úplně všude, kde se něco děje. Na slavnostech třeba prodával lístky. A pořadatelé a ani ochranka nevěděli, jak mu vysvětlit, že to dělat nemůže.


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#883 26. 10. 2010 21:55

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

teodora napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Ty bláho, tady už se zakládá vlákno "děti asociálních matek " jo lol

Se tu řežu, ještě že není Filip doma, by si klepal na čelo... dumbom

lol


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#884 26. 10. 2010 21:56

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Jo, Peti, to tu máme taky. Jednou na hody se postavil před stárka a zpíval s ním. lol

Upravil(a) teodora (26. 10. 2010 21:56)


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#885 26. 10. 2010 22:03

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Potvůr na nošení dětí se prodávají RS kolem tusícovky. Koukal jsi tam? Můžu ti nějaký poptat, kdybys chtěla


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#886 27. 10. 2010 9:52

Tanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Půlnoční království
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1384
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Caute zeny,ja se dnes mohla vyspat,ze T. je doma..ale rano volali,ze nam prijdou delat na okna,kteryma nam tece..takze ze spanku nic hmm ale snad uz sem aspon nepotece.

http://www.youtube.com/watch?v=wBIY3sOqWEY  jedno vesele videjko big_smile

Upravil(a) Tanka (27. 10. 2010 9:53)


Alex se narodil 10 dní před termínem-27.1.2010 a měl 48cm a 2,75kg
http://img691.imageshack.us/img691/4247/23607107.jpghttp://www.tickerclub.com/cache/7981b060d5.png
Max se narodil 6 dní před termínem-25.10.2012 a měl 48cm a 3,18kg
http://www.tickerclub.com/cache/c1a332b8f2.png

Není tady

 

#887 27. 10. 2010 10:35

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

HU!
Tak teda nevím, v kolik budem vstávat v neděli, když ted vstává kolem 5-6 varollroll

http://nd04.jxs.cz/149/608/c808f8cb0e_70495897_v1.jpg?1288168453
http://nd04.jxs.cz/409/737/b5b51cccd5_70495910_v1.jpg?1288168478


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#888 27. 10. 2010 10:55

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

A videjko, druhý den lezení vissla
http://www.youtube.com/watch?v=zc_F3R0L2rU


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#889 27. 10. 2010 11:37

Leninka41
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Strakonice
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 3797
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahojky asociální matky big_smile

Já se dnes strašně nudím sad budu sama až do večera sad tedy s Matějem.Přijel bývalý manžel a bral si dcerku,pak ho napadlo zeptat se taky kluka,kterého vychovával od jeho roku,jestli nechce jít s nimi.Už jsem myslela že se ani nezeptá,protože vím jak by to kluka mrzelo,bere ho jako tátu.Tak půjdeme asi za babičkou odpoledne,má doma tichou domácnost,tak jí aspoň rozveselíme.Ti chlapy jsou fakt někdy na ránu a můj táta není vyjímkou.
.
Tanko smile máš taky takového smíška jako já,Matěj se takhle taky směje různým kravinkám a nejvíc ho rozesměje dcerka.

Sissinko tummenupp už i vy lezete po kolínkách.Matěj snad bude poslední zimňátko co to neumí.


http://2i.cz/2i/t/a1824963b0.jpghttp://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24095.png
Matěj se narodil 4.2.2010 ve 21:39 hod. 2750 g,47 cm , 8.2.-2560g ,9.2.-2640g 23.2.-49 cm-3 000 g, 25.3.- 3590 g 52,5 cm, 20.4.-3940g-55 cm, 23.4.-3990 g,4M-4790 g,57,5 cm, 6M - 6330 g, 64 cm,8 M-7000g-68 cm

Není tady

 

#890 27. 10. 2010 12:37

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahoj
Sissi, hezká fotka s dědou. A leze parádně.
Leni, nene, Marťa ještě neleze. Tak ty jsi teď monomatka smile, aspoň si Matýsek užije maminu jen pro sebe.


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#891 27. 10. 2010 12:52

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

no holky ono........budte rádi že jsou prcci pohodáři....ono je to hezký mít doma rychlíka-ale já bych radši pohodáře.....to je něco.......sigince z jarních maruška se už sama staví........
hele ale musím se pochlubit lollol-samozřejmě náhoda....štěpán tlačil a nešlo mu to tak jsem ho zkusila posadit na nočník....-teda pokaděnej už byl-ale když už byl rozbalenej tak jsem ho utřela a posadila.....a vyčůral se lol,jako já vím že ted učit na nočník je kravina-ale když na něm sedí tak proč ne.....sestřenka má kluka kterým je 2 a kus roku a ten se ani neposadí na nočník ani záchod-a je z toho neštěstná....

chci se zeptat kuchtičky lol-když vaříte tu červenou řípu -co s ní děláte-já pořád jídlo pasíruju-a to vůbec nešlo lol-no spíš že to obarvilo rozmačaný brambory a teda chutnalo mu to....

Není tady

 

#892 27. 10. 2010 14:39

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahoj, někdo se nudí, někdo nestíhá dumbom
Holky, mě Sofi dělá teď hrozný tijátry u jídla. V židličce sní tři lžičky a začne si matlá jídlo všude, mrská sebou, je vzteklá, když jí mám na klíně, tak to samý. Jediný, kdy je ochotná jíst, tak když je volně na zemi a já jí naháním se lžičkou dumbom Jenže to se zase příčí mě  tongue Máte nějakej fígl na to?
Já dneska zkusila saláte Coleslaw a je výbornej, tak se těším až se uleží a dám si ho. Zítra chci upéct štrůdl, mám tu mraky jablek a za chvíli se to začne kazit butter
My odpol asi vyrazíme k našim nebo mě tu z těch dvou za chvíli šlehne lol
Jo a Peti, už mám jeden rs rozjednaný právě z nošení, děkuju pussa

 

#893 27. 10. 2010 14:45

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

potvůrko-prosím,když tě tu vidím....adam má rýmu-spíš hustou žlutou-pardon...ale musím to popsat lol,myslíš že coryzalia by na to šla??

Není tady

 

#894 27. 10. 2010 14:58

marluk
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 805
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Sudi na žlutou hustou je Kalium bichromicum 9CH


[img]http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/H5TmrV8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/H5Tmp1.png [/img]
25.1.2010-50 cm 3,3kg : 12.2.2010 - 53cm 3,9kg : 10.3.02010 -56cm 5.36kg, 3M-6,6kg - 61cm, 4,5M - 6,8 kg-64cm: 5M- 6,9kg: 6M - 7,6kg 67cm: 8M - 8,5kg 72 cm
http://www.youtube.com/results?search_q … 2&aq=f

Není tady

 

#895 27. 10. 2010 15:03

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Tak Marluk už mě předběhla, Coryzalia je polykomponent, takže tím nic nezkazíš. Nebo se ještě na hustou, žlutou doporučuje Pulsatilla 9CH wink

 

#896 27. 10. 2010 15:07

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Rýma s hustým výtokem z nosu

PULSATILLA 9 nebo 15 CH
- dávkování: 5 granulí 3x denně
- použití: Výtok z nosu je žlutý, někdy žlutozelený, hojný a nedráždivý. Výtok trvá přes den, v noci je nos
     ucpaný. Ztráta chuti a čichu. Zlepšení na čerstvém vzduchu.

KALIUM BICHROMICUM 5 nebo 9 CH
- dávkování: 5 granulí 4x denně
- použití: Výtok z nosu je žlutý až nazelenalý, vazký a přilnavý. Zasychající výtok vytváří stroupky na nosní
     sliznici. Bolest a tlak u kořene nosu.

MERCURIUS SOLUBILIS 9 nebo 15 CH
- dávkování: 5 granulí 4x denně
- použití: Hojný nazelenalý výtok dráždí okolí nosních dírek. Intenzivně zarudlé hrdlo s páchnoucím dechem a
     hojným sliněním. Pocení nepřináší úlevu.

 

#897 27. 10. 2010 17:02

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

No a už máme i bobino...zaryl do plovoučky nosíkem..a jak moc plakal...jsem ho měla co dělat utěšit...co bude dělat až opravdu spadne roll

Leni, však Maty se plazí..to stačí na lítání godlike Tobi se rozběhne...a hned letím roll Není nad ležící mimi lollollol


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#898 27. 10. 2010 17:09

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ty prsteny...já šílím, tak už je to měsíc, svatba je za pár dní a volám tam:že už jsou, ale udělali je jinak tak včera dali udělat nové va já říkám, ale svatba je v sobotu!!! že to se stihne..jim tam dám kartáč madmadmad Baba s klidem mi to říká va


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#899 27. 10. 2010 20:00

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

díkes holky,samo že u nás měli jen coryzalii.....tak jsem jí vzala a uvidíme....,ty monokomponenty nemaj-jen na objednání a zítra je zavřeno...... dumbom
sissi týjo vám se to blíží..... hjarta,hele št taky už spal čumáčkem na plovoučku....docela pecka dumbom,ale musím se přiznat že to není jako u prvního-u něj jsem pořád stála a chytala.......no na št není tolik času tak ho nechávám a musím říct že teda moc nepadá,prsty do šuplíku si skřípnul jednou a ani moc nebulí.....to právě adam byl hroznej cíta.já ho vždycky tak litovala.....štěpi má jinou školu....

Není tady

 

#900 27. 10. 2010 20:29

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Brý večir storstark
sissi, ty brďo, to jsou nervy va Tak snad v pátek budou tummenupp
Agátka dneska spala ve své postýoce až do půl 6 do rána, kéž už by to vydrželo, ťuk, ťuk

Jo a v bedýnce jsme měli dýni hokaido tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů