Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#851 25. 10. 2010 22:11

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Jsme se tady potkala banda lol
Ja si taky jen tak někoho k tělu nepustím tongue A když vidím maminy a 4 kočarky k tomu,tak přemyšlím,kde je jina unikova cesta .To budu raději courat sama stolt

Holky asi začneme doma jíst hodně jablka lol abych mohla chodit nakupovat a na svařak storstark  vissla godlike

Peti,mala už to ma doma taky okoukany tongue Proto jsem rada,že jezdíme na to plavčo,zase je to něco noveho.A k našim,k segře,Ti nas nenechají stat před barakem roll
Tanko,takhle to ma moje kamaradka sad Mama dojde,taky na nehty vissla mala ji ani moc nezajíma.Že by si ji vzala na prochazku,to ji ani nenaopadne.A pak třeba  řekne R.tak půjdeme s malou ven??? va


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#852 25. 10. 2010 22:13

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

jitulak napsal(a):

sad Mama dojde,taky na nehty vissla mala ji ani moc nezajíma.Že by si ji vzala na prochazku,to ji ani nenaopadne.A pak třeba  řekne R.tak půjdeme s malou ven??? va

To bych se teda po... hmm


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#853 25. 10. 2010 22:16

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

PetraP napsal(a):

mag napsal(a):

Peti, jaký vady reta
.

Tak ....třeba , že někdo kulhá, nebo má moc dlouhý vlasy ..... nebo .....  já nevim neeee rodna

lol Tak to potom jo tongue
TAky jdu, dobrou sova

Není tady

 

#854 25. 10. 2010 22:16

Tanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Půlnoční království
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1384
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Peti,timhle stylem teda narocna nejsem,ze by mi vadilo,ze nekdo kulha lol a myslim,ze uz se trochu zname a ze se snad ani nejak extremne prekvapit nemuzem wink

JItu,jo,to jsme se teda sesly big_smile ale tak to byl asi osud tummenupp

Teo

jsem řekla prodavačce, že chci něco se lnem a keprovou vazbou. Nevím co to znamená, někde jsem to vyčetla, ale ona věděla o co jde.

lolgodlike tak tos me pobavila..prodavacka si urcite rikala,ze jses nejaka odbornice big_smile


Alex se narodil 10 dní před termínem-27.1.2010 a měl 48cm a 2,75kg
http://img691.imageshack.us/img691/4247/23607107.jpghttp://www.tickerclub.com/cache/7981b060d5.png
Max se narodil 6 dní před termínem-25.10.2012 a měl 48cm a 3,18kg
http://www.tickerclub.com/cache/c1a332b8f2.png

Není tady

 

#855 25. 10. 2010 22:20

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Jasně, Tanko, jak potom kmitala. lollol
Dobrou


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#856 25. 10. 2010 22:21

potvurkapodivna
Host

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Jo, taky jsem musela uznat, že se v tom Tea vyzná lol Tak to můžu taky zkusit dělat chytrou vissla
No naše babi taky ještě ani jednou nevozila, ale zas hlídá Niki když fakt potřebuju, takže si ani nemůžu stěžovat gloria
No jo, partička asociálů gloria

 

#857 26. 10. 2010 7:55

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahoj
Moji andílci dnes vstávali po páté hodině, asi do večera chcípnu sad. Lukášek byl první ve školce. vissla
Potvůr, tu keprovou vazbu jsem vyčetla u šátků, že pruží diagonálně a len jsem chtěla na léto. smile


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#858 26. 10. 2010 9:21

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

BAF reta
Omlouvám se za nepřítomnost...svatba se už blíží..

A novinku u nás:Tobi vstává, takže postýlka musí uplně dole! A dnes začal lozit po čtyřech a jakože rychle vavava  Tak za ním lítám lollollol
Dočtu během dne.

Jo holky, jakou autosedačku budete kupovat, nám je to prostě už malé, hlava nám kouká, což nesmí být. kapitulation


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#859 26. 10. 2010 9:39

marluk
♥♥♥♥♥--
Místo: Olomouc
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 805
Web

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Dobré ráno

Všem děkuji za pochvaly gloria
Peti ty máš teda nápady to abych se nakonec styděla na ten sraz jet kapitulation
Sissi trošku ti závidím, ale tu honičku kolem neeeeee

A ten zážitek s omítkou no hrůza dumbom


[img]http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/H5TmrV8.jpghttp://lb2f.lilypie.com/H5Tmp1.png [/img]
25.1.2010-50 cm 3,3kg : 12.2.2010 - 53cm 3,9kg : 10.3.02010 -56cm 5.36kg, 3M-6,6kg - 61cm, 4,5M - 6,8 kg-64cm: 5M- 6,9kg: 6M - 7,6kg 67cm: 8M - 8,5kg 72 cm
http://www.youtube.com/results?search_q … 2&aq=f

Není tady

 

#860 26. 10. 2010 11:12

Markeeet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 7. 12. 2008
Příspěvky: 2020

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahoj!
Sissinka snad připravuje svatbu. Doufám, že je tatínek v pořádku a můžou si to užívat! Jo, Tobík už je kusanec, tak se do skořápky nevejde... vissla To Maty má stále rezervy! I když dlouhej je dost, čouhaj mu jen nohy...
Peti, ta tchyně nemá chybu mad Umím si představit, jak tě to navztekalo! Tak snad bude soudná a pochopí, že to je Danyho den a váš (nebo dny) a že ona je tam "jen do počtu"... no, asi nepochopí, to by se k vám tak nenakýblovala... ale třeba ji chlap nějak ukočíruje! Určitě bych mu to řekla, když už tam bude, tak ať se taky podle toho chová! On jí to říct může!
Marluk, skvělé sedmé místo, gratuluju!!!

Holky, já jsem tu taky sama samotinká... (což zní dost divně v paneláku se 79 bytama dumbom). Jsme  sem přestěhovaný od ledna, pár mamin tu je, ale na žádný družení to není. A moje partička postpubertálních kámošek je svobodná, bezdětná, tudíž se vidíme jednou za uherskej rok a to ještě s Máťou, když je vytáhnu o víkendu odpol. Ony se scházej často, ale večer, což s naším závisláčkem nejde. M. by ho neuspal ani náhodou. Zatím! Ale je fakt, že když už se dám s někým do řeči (ve výtahu např.) tak mě řeči o plínách, kolínkách, zubech apod. vyloženě štvou. Takže co bych si s maminama povídala vissla A z tech webovek, co sem někdo dal (ty říkanky) mi úplně běhala husí kůže (jako že si neumím představit, že bych takhle hromadně trénovala Máťu)... Takže co potom vlastně chci, že?! kapitulation


Matyášek 7.2.2010 ve 4:49h., 3110g, 50cm; 15.3.56cm,4,09kg; 3m:60,5cm,5,28kg;4m:63cm,5,68kg; 5m:6,06kg,64,5cm; 6m:6,39kg,66cm; 8m:7,29kg,71cm; 9m:7,95kg,74cm
http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2010/10/29/05/8d/bm/tseajrml4w.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MDYyt1SyBlwwFW4C0w,,02.png

Není tady

 

#861 26. 10. 2010 11:31

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

big_smile hojte, tady je to skvadra (či jak se to píše...)...ale no, hm, přidávám se taky k náročným, nedružícím, skoro bez kamarádek tady, kam jsem se přistěhovala...ty mé nejlepší se rozmístily buď po republice, a nebo zůstaly tam, odkud pocházím grater  tady jsou to spíš známé, ale o nějakém kamarádství nemůže být moc řeč.... a když mě někdo někam pozívá, ani nemám chu´t, nevím,asi jiná už nebudu
takže se uvítám taky ve vašem klublu.. smile

Upravil(a) Račice dračice (26. 10. 2010 11:32)


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#862 26. 10. 2010 14:00

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahoj holky, náhodou jsem to tady otevřela a s klidem se přidávám do Vašeho klubu. Jsem přestěhovaná už dva roky, ale stejně jsem si tady žádnou kamarádku nenašla. V baráku jsou 4 maminky s malými dětmi a já jsem na tom přesně stejně jako Vy. Ze začátku jsem z toho měla deptky, už jsem si zvykla a ani mi už nikdo neschází. Na kroužcích občas s někým pokecám, odpoledne s manželem a vystačím si big_smile. Ale kamarádky, které jsem zanechala ve svém původním bydlišti mi schází.....

Není tady

 

#863 26. 10. 2010 19:00

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ahoj, tak já dneska vyrazila ke kámošce přes celý město (mmch, budete-li sledovat v nejbližších dnech zprávy, tak nás Samson Lenk proslaví tongue ) a navěsil se na mě sousedovic pes, každý den jim zdrhne a vypadal, že k nám patří, neustále skákal pod aut a proháněl cyklisty. To si dovedete přestavit, jak se tvářili... Takže se tam chystám a budu fakt nepříjemná, co já budu chodit s takovým magorem na vycházky dumbom

Peti, znáš bar Píčko??

Není tady

 

#864 26. 10. 2010 21:07

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Holky já si s těma vadama kulhavejma dělala legraci. Snad jste to nebraly vážně? va dumbom

Mag mylíš písecké Píčko? To znám. Teď tam byli Mako!Mako a já tam chyběla hmm


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#865 26. 10. 2010 21:11

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Mag co jste vyváděly? Dáš ná vědět, až budeš v těch zprávách ? lol


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#866 26. 10. 2010 21:12

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Jj, přesně to, vede ho můj bývalý angličtinář tummenupp Teď u něj byli lidi od nás z gymplu, se kterýma dělal anglický dramaťák wink Jo, to už je let tongue

Není tady

 

#867 26. 10. 2010 21:16

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ále až tak zajímavé to není

http://www.novinky.cz/domaci/215050-pis … padly.html

Ale až soud ty volby zruší, tak se do hlavních zpráv určitě dostaneme lol

Není tady

 

#868 26. 10. 2010 21:23

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

mag napsal(a):

Jj, přesně to, vede ho můj bývalý angličtinář tummenupp Teď u něj byli lidi od nás z gymplu, se kterýma dělal anglický dramaťák wink Jo, to už je let tongue

ten samej týpek vyučoval angličtinu u nás ve fabrikách. P. ho taky na anglinu měl. A byl u něj i Polreich a měnil mu kuchyni. A ta slavná hláška "..... ja si tu jenom hraju s kamenama .... "   jj to jsou písecké postavičky


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#869 26. 10. 2010 21:25

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

mag napsal(a):

Ále až tak zajímavé to není

http://www.novinky.cz/domaci/215050-pis … padly.html

Ale až soud ty volby zruší, tak se do hlavních zpráv určitě dostaneme lol

Kdo že je ten Pavel Císař? vissla tongue


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#870 26. 10. 2010 21:25

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Ha tak to si musím najít big_smile No jo, svět je malej wink My jsme k němu jezdili ještě na festival Houpačka do Velešína.

Není tady

 

#871 26. 10. 2010 21:25

teodora
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 1361

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

No, holky, je snad jasné, že kdybysme couraly v partě po ulicích, nebudem vysedávat na netu. vissla
Mag, ty budeš ve zprávách? Ve kterých? Snad tě poznám. big_smile


http://www.eticker.co.za/tickers/gupbttex5jkll506.png
http://www.eticker.co.za/tickers/owu9lbgkx3p9jga2.png

Není tady

 

#872 26. 10. 2010 21:27

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

PetraP napsal(a):

mag napsal(a):

Ále až tak zajímavé to není

http://www.novinky.cz/domaci/215050-pis … padly.html

Ale až soud ty volby zruší, tak se do hlavních zpráv určitě dostaneme lol

Kdo že je ten Pavel Císař? vissla tongue

Ne ne, ten k nám nepatří to není žádná přízeň lol My se družíme v jiných stranách reta Navíc tohle bych jim řekla i já, že bez trvalého bydliště to nepůjde.

Není tady

 

#873 26. 10. 2010 21:29

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

teodora napsal(a):

No, holky, je snad jasné, že kdybysme couraly v partě po ulicích, nebudem vysedávat na netu. vissla
Mag, ty budeš ve zprávách? Ve kterých? Snad tě poznám. big_smile

Nene, já tam určitě nebudu lol Já jednou kamarádce reportérce hrála v reportáži lesbičku po schválení reg. partnerství,a le jenom pro regionální zprávy a byla jsem ke kameře zády lollol

A teo, to mi dneska taky napadlo, že kdybych krafala s mamkama na písečku, tak večer nemusím prudit tady lol

Není tady

 

#874 26. 10. 2010 21:32

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#875 26. 10. 2010 21:34

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT: Zimňátka 2009/2010 --č.10--

Taky jsem to chtěla napsat. Přesně to, co Tea. A je to svatá pravda stolt
Takže jsm fakt asociální. Chůďata naše děti. Nezaložíme jim tu rovnou vlákno? lol dumbom


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů