Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 9. 2010 23:51

novakosmetika
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2010
Příspěvky: 1

Podle čeho kupujete kosmetiku?

Ahoj holky,

chtěly bychom vědět, podle čeho se rozhodujete nejvíce při nákupu kosmetiky?

Upravil(a) novakosmetika (25. 9. 2010 11:30)

Není tady

 

#2 27. 9. 2010 16:05

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

novakosmetika napsal(a):

Ahoj holky,
chtěly bychom vědět, podle čeho se rozhodujete nejvíce při nákupu kosmetiky?

Podle sebe - kupuji to, co mi vyhovuje ... stolt

Upravil(a) tříska (27. 9. 2010 16:06)

Není tady

 

#3 9. 10. 2010 9:44

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Dobrý den,

pardon, ale kdo to chce vědět?
V.


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#4 29. 10. 2010 7:36

ciladka
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2010
Příspěvky: 3

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Ahoj všem,
máte prosím někdo zkušenosti s biokosmetikou? Je pro ple opravdu prospěšnější než ta běžná? Nebo se jen honosí tím názvem bio smile? A asi taky bude krapet dražší smile, že? Děkuji Cilka

Není tady

 

#5 10. 11. 2010 8:01

Nicol_Suvari
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2010
Příspěvky: 2

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

nepovolená reklama

Není tady

 

#6 14. 1. 2011 17:25

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

ciladka napsal(a):

Ahoj všem,
máte prosím někdo zkušenosti s biokosmetikou? Je pro ple opravdu prospěšnější než ta běžná? Nebo se jen honosí tím názvem bio smile? A asi taky bude krapet dražší smile, že? Děkuji Cilka

Dobrý den, Bio kosmetika je široký pojem. Zkuste konkrétní produkty nebo značku, k tomu Vám názor dáme. Obecně je to dost relativní.

Zdravím, Veronika


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#7 3. 7. 2011 17:58

milantabo
♥------
Místo: Domažlice
Registrovaný: 11. 6. 2011
Příspěvky: 5

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

To jste opravdu dobrý.U Nikol je nepovolená reklama a Veronika má odkaz na stránky.A to je co.To není reklama?No to je férové.

Není tady

 

#8 3. 7. 2011 22:47

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Milane, možná jste si nevšiml, že Veronika Kremzová má pod nickem napsané "partner Babinet.cz" , což znamená, že je s majitelem domluvená na určitém způsobu spolupráce, za kterou si může reklamu do svého podpisu, resp. svých odpovědí vkládat.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#9 18. 10. 2011 15:49

nick000
♥------
Registrovaný: 18. 10. 2011
Příspěvky: 1

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Ja kupujem drahšie kozmetiku, pretože sa to oplatí, je naozaj kvalitná a sedí mi.

Není tady

 

#10 9. 11. 2011 8:59

KarolinaSt
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 11. 2011
Příspěvky: 7
Web

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Ahoj, já kupuji kosmetiku podle doporučení, nebo si vždy před koupí přečtu reference a složení. Každopádně souhlasím s tím, že je lepší do ní investovat.

Není tady

 

#11 22. 1. 2013 11:44

ternach
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2012
Příspěvky: 14

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Já to mám spíš jako pokus - omyl. Prostě zkusím něco koupit, a když mi to vyhovuje, tak to kupuju dál. Když ne, tak má utrum. Jinak ale třeba krémy se mají střídat, což mi ale přijde zhola nemožné, když už jsem jich vyzkoušela tolik a naprostá většina mi nesedí. Vyhovuje mi jenom nivea a normaderm od vichy. Tak co pak s tím?

Není tady

 

#12 22. 1. 2013 13:00

leel16
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2013
Příspěvky: 12

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Já si vybírám kosmetiku tak, že zkusím. Nejlepší by bylo mít vzoreček, zkusit a pak koupit. Doma toho mám už mraky. Já jsem se tedy teď ustálila na Bioderma, La Roche Posay a Vichy. Ale je otázka, jestli to, že nám toho tolik nevyhovuje je jen otázkou pleti. Četla jsem v časopisu Dieta rozhovor s dermatoložkou Arenbergerovou a ta tam psala, že např. pokud nedodržujem pitný režim, žádný krém ple nezachrání. A že vzhled pleti je taky odrazem toho, zda jíme zdravě, máme dostatek spánku a tekutin.
Já na své pleti teda vydím hned pokud jsem třeba dva dny flákala pitný režim.

Není tady

 

#13 30. 7. 2013 11:22

emulinka
♥------
Registrovaný: 30. 7. 2013
Příspěvky: 12

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Já poslední dobou kupuji kosmetiku po shlédnutí recenzí na youtube a blogech - českých i zahraničních.... občas díky tomu dostanu tipy na levnou kosmetiku, ke které bych se bez shlédnuté recenze nerozhodla.

Není tady

 

#14 30. 7. 2013 12:13

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

občas juknu na omlazeni.cz na recenze, ale jinak zkouším podle doporučení kamarádek a co mi vyhovuje tak kupuju. Nijak moc neexperimentuju :-)


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 

#15 19. 8. 2013 9:54

mishalka
♥♥-----
Registrovaný: 28. 6. 2012
Příspěvky: 54

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Mám značku kterou používám už několik let a to je Alcina(vesměs kupuju přes eshop a-cosmetics, v drogerkách není k sehnání)sem tam zkusím nějaký nový krém, ale na 99% mi nesedí, takže ho přenechám sestře

Není tady

 

#16 19. 8. 2013 10:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

mishalka napsal(a):

Mám značku kterou používám už několik let a to je Alcina(vesměs kupuju přes eshop a-cosmetics, v drogerkách není k sehnání)sem tam zkusím nějaký nový krém, ale na 99% mi nesedí, takže ho přenechám sestře

podle toho co mne zaujme smile  ale hodne avon, oriflame ... pripadne klasika drogerie ///L'oreal, astor , Max factor apod .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#17 27. 8. 2013 8:49

skvrne
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 26

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Ahojky, já mám teď dobrou zkušenost s kosmetikou od Garnier. poživám hydratační krém, nyní se dá pořídit v akci http://www.akcniletaky.com/letak-teta-d … 41strana4/ což je super. Všeobecně v Tetě jsou nákupy dost výhodné

Není tady

 

#18 5. 9. 2014 4:09

Grenouille
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2014
Příspěvky: 19

Re: Podle čeho kupujete kosmetiku?

Já se rozhoduju podle toho, jestli mám z toho vyrážku nebo ne. Mám na to celkem protivnou alergii, takže si musím vybírat pečlivě. No, jeden z nejlepších přípravků, co jsem tak vyzkoušela, byl baobabový olej od maxivitalisu. Se mi hodně loupe nos, takže když nehydratuju, tak sněžím. A když hydratuju krémem, tak se červenám hmm Takhle to jde a hezky voní big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů