Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 9. 2010 7:01

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

clavel napsal(a):

ono by uplne stacilo, mu to narovinu rict... a ne si vymyslet aktivity....myslim ze naznak s knizkou v ruce tedy urcite nepomuze...

to mas samozrejme pravdu a ono na to driv nebo pozdeji urcite dojde, ale pokud je jeji pritel zastance modelu: "musime spolu byt pokud mozno neustale, jinak to neni ta spravna laska", tak ta rozmluva nebude asi z nejprijemnejsich a celkem chapu, ze se Veronika snazi nejprve naznacovat, nez bude muset prejit k otevrenemu rozhovoru..ale myslim si, ze kdyz se sejdou ve vztahu dva opacne nastaveni lide, tak to asi bude skripat-jeden bude zarlit a neustale vynucovat pozornost a druhy bude cim dal otravenejsi a bude ze vztahu unikat...ale treba se to podari a nejak to zvladnou..smile

btw. pokud jedu na navstevu na cely vikend, pak si s sebou beru knizku, nebo vymyslim nejaky program, abych nebyla hostiteli neustale v patach


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#27 28. 9. 2010 15:48

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

Veroniko83, nejjednodussi asi bude,kdyz si s pritelem promluvis, nadhodis, ze potrebujes i nejaky cas pro sebe, precist si zajimavou knizku, poklidit si v byte, vyžehlit si. Sama jsi uvedla,ze vymluvy a lzi nikam nevedou a ze to pritel stejne nepochopil,nebot chce i nadale s tebou travit 100% volneho casu.
Ja osobne jsem opacny pripad, ve trech mesicich jsem chtela byt s pritelem porad.  S pritelem stale nebydlime, chodime spolu uz nekolik let a kdyz prijedu k nemu domu na navstevu,delame veci spolecne. Nedokazu si predstavit, ze by si vzal knizku a cetl si, zatimco ja jako navsteva bych se nudila. Neco jineho je, kdyz se omluvi, ze ma nejakou praci, tak si vezmu knizku nebo ucebnici a ucim se.

Není tady

 

#28 28. 9. 2010 17:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

Allice napsal(a):

Veroniko83, nejjednodussi asi bude,kdyz si s pritelem promluvis, nadhodis, ze potrebujes i nejaky cas pro sebe, precist si zajimavou knizku, poklidit si v byte, vyžehlit si. Sama jsi uvedla,ze vymluvy a lzi nikam nevedou a ze to pritel stejne nepochopil,nebot chce i nadale s tebou travit 100% volneho casu.
Ja osobne jsem opacny pripad, ve trech mesicich jsem chtela byt s pritelem porad.  S pritelem stale nebydlime, chodime spolu uz nekolik let a kdyz prijedu k nemu domu na navstevu,delame veci spolecne. Nedokazu si predstavit, ze by si vzal knizku a cetl si, zatimco ja jako navsteva bych se nudila. Neco jineho je, kdyz se omluvi, ze ma nejakou praci, tak si vezmu knizku nebo ucebnici a ucim se.

Ufuf, to znie, ako keby si ho mala ako nejakého baviča-dobrovožníka (alebo aj nedobrovožníka...). tongue Ja teda prakticky neviem, čo to je nudi sa (mám dojem, ak si odbre spomínam, že to bývalo celkom príjemné...), ale to je práve asi tým, že človeku je dobre aj so sebou samým a vie si sám/sama nájs nejakú zábavu. Ale ak vám to obom vyhovuje, tak niet nič lepšieho... storstark To je asi najdôležitejšie - nájs niekoho s rovnakými predstavami o svete, živote, zábave, trávení vožného času apod.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 28. 9. 2010 23:08

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

Selima napsal(a):

Allice napsal(a):

Veroniko83, nejjednodussi asi bude,kdyz si s pritelem promluvis, nadhodis, ze potrebujes i nejaky cas pro sebe, precist si zajimavou knizku, poklidit si v byte, vyžehlit si. Sama jsi uvedla,ze vymluvy a lzi nikam nevedou a ze to pritel stejne nepochopil,nebot chce i nadale s tebou travit 100% volneho casu.
Ja osobne jsem opacny pripad, ve trech mesicich jsem chtela byt s pritelem porad.  S pritelem stale nebydlime, chodime spolu uz nekolik let a kdyz prijedu k nemu domu na navstevu,delame veci spolecne. Nedokazu si predstavit, ze by si vzal knizku a cetl si, zatimco ja jako navsteva bych se nudila. Neco jineho je, kdyz se omluvi, ze ma nejakou praci, tak si vezmu knizku nebo ucebnici a ucim se.

Ufuf, to znie, ako keby si ho mala ako nejakého baviča-dobrovožníka (alebo aj nedobrovožníka...). tongue Ja teda prakticky neviem, čo to je nudi sa (mám dojem, ak si odbre spomínam, že to bývalo celkom príjemné...), ale to je práve asi tým, že človeku je dobre aj so sebou samým a vie si sám/sama nájs nejakú zábavu. Ale ak vám to obom vyhovuje, tak niet nič lepšieho... storstark To je asi najdôležitejšie - nájs niekoho s rovnakými predstavami o svete, živote, zábave, trávení vožného času apod.

Ja jsem u neho na navsteve, takze vsechny sve zaliby/zajmy/konicky/praci mam u sebe doma. Pokud si chce cist, ok, ale pak nevidim duvod byt tam a nic nedelat a radeji pojedu domu delat si sve veci a svou praci.

Upravil(a) Allice (28. 9. 2010 23:12)

Není tady

 

#30 29. 9. 2010 11:05

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

JEště bych ráda ke komentáři Kuty - na základě jednoho mého příspěvku dokážeš posoudit, že jsem "typický singl nevhodný pro život v páru"? Jen proto, že nechci trávit s partnerem tolik času? 6 let jsem žila s jedním přítelem, tak myslím, že partnerského života jsem trochu schopná. Jinak kamarádky ani moje koníčky mě nevysilují, naopak si u nich trochu odpočinu.
Veronko,škoda že si mi neodpověděla taky na ty moje otázky.Ale zkus si tedy odpověďet na ně alespoň ty sama sobě,protože je to jen tvůj život a hlavně tvůj problém a je mi docela líto tvého partnera,který asi ani netuší,jaké břímě jeho přítomnost pro tebe představuje.

Mě se to zdá hodně divný,když někoho miluju,jsem s ním ráda, a nikdy,opravdu nikdy jsem nemusela počítat strávený čas s ním na procenta a nikdy jsme neměli problém s tím,kdy jsme byli spolu a spolu jsme chtěli být co nejvíc - i dnes,24 let po svatbě, se na sebe vzájemně moc těšíme,až se popráci sejdem a povykládáme,co bylo přes den,nyní co byly 4 dny volna jsme strávili jen spolu sladkým lenošením,by byl občas jeden třeba na netu a druhý si četl.

Ale chápu zas,že každý jsme jiný a já bych si násilí takhle dělat nemohla a něco v sobě tutlat,jsem ráda když každý víme,na čem jsme.

Není tady

 

#31 29. 9. 2010 11:31

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:31)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#32 29. 9. 2010 13:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

jsme strávili jen spolu sladkým lenošením,by byl občas jeden třeba na netu a druhý si četl
No a to je vono - spolu, i když každej dělá něco jinýho - o což jde i Veronce. Ne, že ten, který se nudí či cejtí "vodstrčenej", se druhýmu pověsí na krk, aby ho bavil nebo se mu věnoval až do úplnýho zblbnutí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 29. 9. 2010 13:13

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:31)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#34 29. 9. 2010 14:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

No tak to má každej jinak... někdo zpomalí po 3 měsících, jinej i po 5 letech neumí bez partnera strávit ani půl hodinky volna...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 1. 10. 2010 21:22

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

Ahoj všichni.
Řeším teď podobný problém jako Veronka. S partnerem jsme spolu půl roku a v podstatě ho mám pořád v patách.
Mám spoustu koníčků, kamarádů a známých, mezi některé jsem ho vzala, snažím se partnera začlenit do svého života, ale také mám potřebu zachovat si i svůj ryze soukromý svět. Na rozdíl od Veronky jsem přímočará a jsem schopná říci partnerovi, že potřebuji pár dní prostor pro sebe. Upřímně - nenese to dobře.
Rozhodla jsem se udělat poslední pokus - navrhnout partnerovi společné bydlení. Slibuji si od toho, že pak nebude nést špatně moje odchody např. na Angličtinu nebo cvičení, protože to nebude znamenat, že ten večer je pro něj zablokovaný. No - sama jsem zvědavá, jak to dopadne. Už jsem dost stará na to, abych se cítila zodpovědná za to, zda se partner nenudí. A mám čím dál tím větší podezření, že můj partner neumí být sám.

Není tady

 

#36 2. 10. 2010 22:34

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

majko a má on nějaké zájmy a koníčky ke kterým tebe nepotřebuje?

Není tady

 

#37 3. 10. 2010 14:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

pak nebude nést špatně moje odchody
Tím bych si nebyla tak jistá. Myslím, že je úplně fuk, jestli se bude nudit doma "u sebe" nebo doma "u vás". A navíc to, že "neumí být sám", budeš mít po návratu z první ruky. Nevím, jaký je, ale může být buď ublížený nebo uražený, protože jsi ho "opustila".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 3. 10. 2010 15:08

Marigold
♥------
Registrovaný: 2. 10. 2010
Příspěvky: 6

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

Docela mě zaujalo to s tou knížkou. Kdyby si partner najednou jen tak vzal knížku, asi bych to nepochopila jako pokyn ke strávení volného času samostatně, ale spíš jako: "Už mě nudíš. Není s tebou žádná zábava. Mnohem raději bych si četla než s tebou něco dělala. Už se těším, až odsud co nejdřív vypadneš." Nemohl to partner Veroniky pochopit také tak?

Je fakt, že když jsem se svým partnerem na víkend, tak taky trávíme veškerý čas společně... Jediná výjimka je, když jedeme například na týden na chatu... Vídáme se do týdne asi 3x+-. Je fakt, že partner má frekvenci toho, jak rád by se se mnou vídal, také n힚í než já, a nedělá mu problém mi na rovinu říct "Dneska jsem unavený. Dneska nestíhám. Už něco mám.", zatímco já s ním kamkoliv zajdu i když jsem unavená, protože ho prostě chci vidět. Je fakt, že těch prvních několik měsíců pro mě bylo opravdu hrozných, taky jsem měla potřebu vídat ho nejlépe 7 dní v týdnu 24 hodin denně.. Neobhajuji tvého přítele, ale dokážu to pochopit, člověk je sám na sebe naštvaný, dobře si uvědomuje, jak toho druhého "dusí", ale nemůže si pomoct... hormony wink
My jsme to s příou vyřešili normálním rozhovorem o tom, jak to komu vyhovuje, jsme spolu momentálně dva roky.

Upravil(a) Marigold (3. 10. 2010 15:11)

Není tady

 

#39 3. 10. 2010 18:57

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Jak často se vídáte s partnerem?

Pokud jde o mého přítele, tak se obávám, že vyloženě koníčka nemá. Ale rád pracuje  - na zahradě, kolem domu i v domě. Sám bydlí v malém bytě v centru města, takže chápu, že je mu u mě lépe. Kromě toho - já mám i dvě fenky, o které se přítel rád stará a umí to s nimi. U mě tak nějak dýchá teplo domova i když děti se objevují doma jen občas, ale mám pohodovou domácnost, otevřenou přátelům. Pokud by společné bydlení vedlo k jeho dalším nárokům na můj volný čas, tak se vrátím k životu spokojeného singla. Na druhou stranu chápu, že pro přítele není hezká situace, když věčně odmítám jeho nabídky - pokusila jsem se mu vysvětlit, že není na závadu, když se občas pár dní nevidíme a mě se po něm stýská, že i to stýskání je hezké, že tím věčným tlakem na mně ve mně umrtvuje touhu ho vidět. Ale je hodný a mě stojí za to se pokusit naši situaci řešit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů