Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#201 28. 9. 2010 17:22

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Babu - špatná máma rozhodně nejsi!!!!! Já jsem na tom opravdu stejně - holčička od 13 do 16:30 ne a ne usnout - také jsem chtěla vyjet, jelikož to usne okamžitě, ale přijeli rodiče, tak jsem nešla - usnula jen s dudlíkem - což mě štve - pořád jí ho vytahuji. Ale večer jí ho dávám, až je pořádně nakojená, jen aby rychle usnula - jinak by koukala pěkně dlouho.
Psychiku mám dnes lepší - papám bobule a kojení je maličko vydatnější - ale stejně ne, tak jak by mělo být - ale snad se to rozjede - musím více odstříkávat - což zatím flákám - ale prsa čím dál více pnou - tak snad se tam něco děje. pusinky všem a děkujiiiii

Není tady

 

#202 28. 9. 2010 17:34

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Dobrý podvečer, jdu se kouknout, jestli tu nekdo kecá. visslavisslavissla


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#203 28. 9. 2010 17:37

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Babucha napsal(a):

Ahoj holky.
Romčo a Kiki - co to tady pořád čtu? Opatrujte se! Pěkně lehnout do postýlky a odpočívat!

Babu, on me chytnul jen žaludek-ale byla to fakt sila. Uz bych to nechtela zažít uschusch Jinak dneska klepu na dřevo dumbom zatim se to zda byt v celku OK vissla


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#204 28. 9. 2010 17:46

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Pavlinka81 napsal(a):

Babu, Jani, at se vam to brzy rozjede. Asi bych taky ale volala nejakou poradkyni...
Chci se zeptat, ja nevim, jak mimi oblect z porodnice? Pokud bude takhle zima.. Jde sice jen o prevoz autem, ale stejne pak treba ven...Poradte. Ja mam nachystane dupacky, cepicku, tricko s dlouhym rukavem a pak takovy teply ( me to prijde teple)fusak co vypada jak zviratko HM. Tady tohle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36469697&tab=0

Myslite, ze to staci???

Pavli, taky si myslim, ze to bohate staci. Jen nezapomen i rukavicky wink


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#205 28. 9. 2010 17:49

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Janko, Babu, cholky, chudery pussa Já vám taaaak preju, aby se to rozjelo a vy nemely takovy trapeni s kojenim pussapussapussa


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#206 28. 9. 2010 18:01

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

A nedá se využít místo lehátka autosedačka?

Není tady

 

#207 28. 9. 2010 18:29

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Ahoj holky, zdravim vas po delsi dobe. Co se tyka kojeni. Mala mela v porodnici zloutenku a ted i po sestinedeli ji trochu pretvava. Pani dr. mi poradila, ze mam mleko pasterizovat a davat ji ho jeden den. Pockala jsem si na to, az bude manzel doma.... Takze jsem odstrikala 60 ml, pul hodiny ve varne konvici pasterizovala a pak chladila abych to male strikackou po troskach zkousela poustet.... No a vysledek- delala, ze polyka a pak to vzdy vyplivla. Tak jsem to vzdala a dala jsem to do lahve, kterou poprve mela v ustech. Nejdiv nevedela co s tim... nakonec to vyzahla a ja jsem s klidnym svedomim ji dala spat. Po peti minutach v postylce oci jako baterky, rucicka v puse a nakonec rev, ze ma jako hlad. Ja dalsi mleko nemela pripravene, takze jsem opet najela na kojeni.... Mozna se domluvim s dr. ze ji na ten jeden den dam prikrm a prsa budu odstrikavat. S kojenim a tvorbou mleka nemam problem, dokonce pred kazdym kojenim (po trech hodinach) mi mleko tece v peti tryskach a velkym obloukem. Nicmene co shledavam za velmi narocne, je nocni vstavani. Ja jsem za cely den tak unavena, ze kdyz v noci se mala hlasi o jidlo, tak nevim jestli jsem ji ho dala nebo nedala a mam pomatene vnimani casu. Takze si myslim, ze jsem si treba jen na pet minut zavrela oci a ono to byla hodina. Jinak mala dobre spi venku, jen mam problem, ze nesnasi mit ruce u tela a tak je ma venku, ale  uplne ledove.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#208 28. 9. 2010 18:49

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Janka29 napsal(a):

Babu - špatná máma rozhodně nejsi!!!!! Já jsem na tom opravdu stejně - holčička od 13 do 16:30 ne a ne usnout - také jsem chtěla vyjet, jelikož to usne okamžitě, ale přijeli rodiče, tak jsem nešla - usnula jen s dudlíkem - což mě štve - pořád jí ho vytahuji. Ale večer jí ho dávám, až je pořádně nakojená, jen aby rychle usnula - jinak by koukala pěkně dlouho.
Psychiku mám dnes lepší - papám bobule a kojení je maličko vydatnější - ale stejně ne, tak jak by mělo být - ale snad se to rozjede - musím více odstříkávat - což zatím flákám - ale prsa čím dál více pnou - tak snad se tam něco děje. pusinky všem a děkujiiiii

Já vím, asi nejsem... jen to na mě dneska dolehlo, poprvé od porodu mám fakt depku, pohádala jsem se s přítelem a vůbec je ten dnešek na houby, snad bude zítra líp.
Ale hlásím posun v kojení. Dnes malý krásně pil i z toho pravého prsu a až se odtrhnul, ještě spousta mlíčka tekla, takže je ho tam dost. Akorát to odstříkávání z něj nejde, to nevím proč.
No prostě Janičko, musíme vydržet!!! Ale co bychom pro ty naše drobky neudělaly, že par

Není tady

 

#209 28. 9. 2010 18:51

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

kikinecek napsal(a):

Babucha napsal(a):

Ahoj holky.
Romčo a Kiki - co to tady pořád čtu? Opatrujte se! Pěkně lehnout do postýlky a odpočívat!

Babu, on me chytnul jen žaludek-ale byla to fakt sila. Uz bych to nechtela zažít uschusch Jinak dneska klepu na dřevo dumbom zatim se to zda byt v celku OK vissla

Žaludek je sviňa, to já znám lol Tak snad už to bude jen a jen lepší par

Není tady

 

#210 28. 9. 2010 18:59

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Jo holky-maminky, když teď v tomto počasí jezdíváte ven, co prckům oblíkáte a do čeho je v kočárku balíte?

Není tady

 

#211 28. 9. 2010 19:18

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Babu - úplně Ti závidím- u mě to chvíli dobré a teď zase nevypila nic. Tak mám strach, co bude Dr.říkat...ach jo prsa mrňavý začněte makat!

Není tady

 

#212 28. 9. 2010 19:31

Pavlinka81
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 5. 2010
Příspěvky: 451

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Ahoj holky, zprava od Mirky - ZITRA V 9H JDE NA TO tummenupp  a uz se moc tesi.
Babu, to je asi normalni ty depky. A co vim, kazda mamina ma pocit, ze je na to sama. Manza si teda bere 2 tydny dovcu jak me propusti z nemocnice a bude s nama a hlidat a starat se o holcicku. tummenupp Uz se na to moc tesi a ja jsem rada, aspon ziska k ni poradny vztah, ja po 9 mesicich budu rada, ze budu mit chvilku klid ( HAHAHAHA)

Není tady

 

#213 28. 9. 2010 19:33

Pavlinka81
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 5. 2010
Příspěvky: 451

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Romana.P napsal(a):

A nedá se využít místo lehátka autosedačka?

Romi, to ja resim taky...no, puvodne jsem myslela, ze bysme napsali Jeziskovi, je to docela dost penez a navic pak nevim, co bysme pro malou potrebovali, tak uvidime, jestli to vydrzi bez toho nebo ne....

Není tady

 

#214 28. 9. 2010 19:41

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Romana.P napsal(a):

A nedá se využít místo lehátka autosedačka?

Myslím, že dá, proč ne. Vím, že někdo dává mimi do prádelního koše, který vycpe dekama smile

Není tady

 

#215 28. 9. 2010 19:43

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

A všem pro lepší náladu smile
http://resize.like.cz/images/1285695738P1020784-1.jpg

Není tady

 

#216 28. 9. 2010 19:45

Pavlinka81
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 5. 2010
Příspěvky: 451

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Tak Babu ta fotka je naprosto dokonala godlike

Není tady

 

#217 28. 9. 2010 19:49

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

No on je fakt šmoula, co občas dělá za ksichtíky lol hjarta

Není tady

 

#218 28. 9. 2010 20:03

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Jejda, Babu, ten je ale boží godlikegodlikegodlikegodlike


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#219 28. 9. 2010 20:11

Pavlinka81
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 5. 2010
Příspěvky: 451

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

jeste 1 zprava od Mirky:

AHOJ, NEVIM JESTLI MI ZITRA DOVOLI NA JIP TELEFON, POKUD NE, DAM VEDET VE CTVRTEK, PA A POZDRAVUJ NA BB

Není tady

 

#220 28. 9. 2010 20:12

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Díky za zprávy od Mirky, držím palce a zdravím par

Upravil(a) Babucha (28. 9. 2010 20:13)

Není tady

 

#221 28. 9. 2010 21:14

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Babucha napsal(a):

Jinak Lukášek spal v noci krásně, ale zato dnes... byl od 9:30 až do 13:50 vzhůru. Asi ho něco trápí, plakal a já už nevěděla, co s ním. Jediné, co na něj platí, je vyjet ven s kočárkem. Tak jsem si udělala procházku v parádním lijáku, ale úkol splněn - spí už skoro hodinu smile

Holky maminky, vy jste doma samy? A zvládáte to v pohodě? Já začínám mít dojem, že jsem špatná matka, že to s Lukáškem neumím.

neblázni nejsi!!!!!!

jsem sama ale taky mě někdy jde hlava kolem hlavně když Natulka vyžaduje číst nebo abych si s ní hrála zrovna když se Nelinka hlásí o jídlo...ale teď už se to moc zlepšilo už pochopila že se Nelinka nají usne a já se jí můžu věnovat...

ale špatná máma rozhodně nejsi... Lukášek si jen musí zvyknout na nějaký režim neboj zlepší se to!!!!

Není tady

 

#222 28. 9. 2010 21:21

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Babucha napsal(a):

Jo holky-maminky, když teď v tomto počasí jezdíváte ven, co prckům oblíkáte a do čeho je v kočárku balíte?

Nelinka má bodýčko..teplejší kabátek...je zabalená do závinky a přikrýtá dekou..

Není tady

 

#223 28. 9. 2010 21:23

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

jůůůůů tak fotečka suprovní hjarta hjarta hjarta

Miri moc moc na vás myslíme a čekáme na zprávičky hjarta hjarta hjarta

jinka Nelinka dneska do rána papala v jednu potom ve čtyři v pět dostala malinkatej nášup a vstávali jsme o půl osmé..jinka přes den víc spí než je vzhůru....

Není tady

 

#224 28. 9. 2010 21:48

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Pravidlo oblekani deti ven - vzdy o jednu vrstvu navic nez mas ty sama. Ja malou ted balim tak, ze ji dam dupacky, decku, zavinku a pak ji dam do fusaku. V pripade potreby fusak odhrnu. Ona vsak ma radeji teplo, jinak se klepe. Miminko muze mit studene ruce, ale nosik a nozicky by melo mit teple. Nemelo by se vsak prehrivat - poznas to tak, ze v zatylku neni zpocene.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#225 28. 9. 2010 21:49

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: chat: PODZIMŇÁTKA 2010-X

Babu - maly je uzasny, je krasne vyrazny - to bude lamaz holcicich srdci. Pamatujete si taky na nejakeho chlapecka ze skolky nebo skoly jeste dnes, ze se vam libil? Nebo z piskoviste? Tak to je ten typ - maly babusak.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů