Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 9. 2010 17:35

Opravilovi
♥------
Místo: Lostice
Registrovaný: 29. 1. 2007
Příspěvky: 13

OPERACE KYČLE

Ahoj lidičky, všechny Vás zdravím. Jsem 3 měsíce po operaci kyčle (TEP), u které mi byla zároveň prodloužena noha na stejnou délku s druhou nohou. Jenže jsem zjistila , že pořád napadám na tu nohu, jako, když byla kratší. Nemáte s tímto problémem někdo zkušenosti? Jestli mám cvičit nějaké speciální cviky. Jinak je noha jako nová . Nic mě nebolí a cítím se skvěle, jen to kulhání mě teda rozčiluje. prosím o radu. Marc

Upravil(a) Opravilovi (22. 9. 2010 17:36)

Není tady

 

#2 27. 10. 2010 17:44

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: OPERACE KYČLE

Je super, že se operace povedla a bolestí ubylo !!! Mamince udělali jednu nohu kratší, tak jí doporučili do boty podpatěnky....já myslím, jak je kloub s kostí špatně zabouchán do kosti původní a noha je ktarší, už asi žádné cvičení nepomůže.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů