Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 9. 2010 20:22

scarlettt
♥------
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 5

Je to nevěra?

Myslíte, že je nevěra, když si Vᚠpartner s někým píše za Vašimi zády smsky, mailuje nebo chatuje? Příklad: učitel+žák......... hodně si rozumněli (ve vší počestnosti), pak již nebyli ve vztahu učitel+žák a píší si SMSky typu "chybíš mi" "jaké by to bylo, kdyby...." ,  najednou si tykají,
Žádný fyzický kontakt neproběhl. Ale také Vᚠpartner nepřiznal, že si s touto osobou píše.,
Co myslíte? Je to nevěra?

Není tady

 

#2 21. 9. 2010 20:25

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Je to nevěra?

scarlettt - věčná otázka co je a není nevěra... podle mě je psychická odloučenost, zamilovanost jinde a zatajování v podstatě více "nevěrou" než fyzické pomilování se jinde.

Muž, který sdílí svoje důvěrnosti, nálady a pocity jinde, takový muž je pro mně už jen mužem nikoli partnerem.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 21. 9. 2010 20:42

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Je to nevěra?

souhlas s Pavlou. Lepší jeden úlet v opilosti, než smskování za zády partnera

Není tady

 

#4 22. 9. 2010 6:46

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Je to nevěra?

je

Není tady

 

#5 14. 11. 2010 21:48

nightmare
♥♥-----
Registrovaný: 5. 1. 2010
Příspěvky: 34

Re: Je to nevěra?

mam podobny problem... v mnoha pripadech tak mue partner cinit tak, ze chce upoutat pozornost-  aby zena zarlila! Jestlize to skryva mozna i chce aby na to prisla sama a udela mensi chybu schvalne..
Ovsem to neni pripad z meho zivota! Partner to dela, teda nevim jesi ji pise chybis mi, ale pise! Za neveru to povazuji - psychickeho razu... Neni to prijemny, ale co s tim ze? ...............

Není tady

 

#6 15. 11. 2010 7:49

Persea
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 10. 2010
Příspěvky: 121

Re: Je to nevěra?

Pro mě ano a také to tak beru..sama mám něco podobného.

Není tady

 

#7 24. 11. 2010 17:10

lenka555
♥------
Registrovaný: 24. 11. 2010
Příspěvky: 7

Re: Je to nevěra?

Pro každého je nevěra něco jiného. Někomu stačí pusa, někdo za nevěru považuje dlouhodobě podvádění. Já si myslím, že to nevěra není. Ovšem lhaní může být stejně závažné jako podvádění. Ne nadarmo se říká: kdo lže, ten krade a může i zabít - a potom tě může i podvést.

Není tady

 

#8 24. 11. 2010 17:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Je to nevěra?

Never aje to, čo si človek - alebo pár - ako neveru definuje. Niekedy sa ažko dokazuje (napr. duševná nevera v predstavách...), ale tá nedokázatežná býva niekedy nebezpečnejšia ako tá prostá, telesná a hlavne jednorazová. .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 26. 11. 2010 16:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Je to nevěra?

Scar, mᚠopravdu trefný nick...a zatím i na sebe přebírᚠjeho energii sad Já na tvé místě bych nepřemýšlela nad tím, zde je nebo není tohle nevěra, spíš bych si řešila to, co mi na tom vadí. Stejně nic jiného dělat nemůžeš, jinak dopadnete jako ti dva - Scarlett a Reth stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#10 23. 1. 2011 15:26

Lucina77
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2011
Příspěvky: 4

Re: Je to nevěra?

Scarlett,psaním to začíná,postelí končí a když se zamiluje,tak to už není pouhý úlet,ale vztah.Takže je na tobě do jaké míry ti to vadí a jestli budeš čekat co se z toho vyvine anebo si s ním promluvíš,ale pokud to dělá už s tím jen tak nepřestane,baví ho to,jen otázkou zůstává jestli zůstane jen u toho psaní...ale mně by vadilo už to psaní a řešila,že něco není v pořádku

Není tady

 

#11 30. 4. 2011 18:59

petrr100
♥------
Registrovaný: 30. 4. 2011
Příspěvky: 8

Re: Je to nevěra?

Nemyslím že to je nevěra v pravém slova smyslu , ale není to určitě příjemné a do vztahu to nikdy nepřinese nic kladného... je to nápor na psychiku a cit toho druhého partnera a pokud lze věřit tomu že to odezní je možná dobré nechat si to partnerem vysvětlit, zda to považuje za normální a běžné ?
sic Vám to vysvětlení asi nepomůže .... ale možná se partner nad sebou zamyslí a vše v tichosti odezní...

Není tady

 

#12 5. 9. 2011 10:11

Petrusska
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2011
Příspěvky: 5

Re: Je to nevěra?

Naprosto souhlasím. Je to těžké to slyšet , ale je taky těžké s tím žít. Myslím si, že je to jen začátek. Pokud s ním chceš ale být, zkus si s ním promluvit, co mu chybí. Není to jenom o tom hned bezhlavě křičet, ale taky mu naslouchat. Proč by to jinak dělal, kdyby mu nic nechybělo?

Není tady

 

#13 5. 9. 2011 10:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

k tomu mu nemusí nic chybět.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 5. 9. 2011 12:47

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Je to nevěra?

Musím potvrdit, že jsou i tací, co jim nic nechybí a přesto podvádí... A ne, že si to myslím. Ptala jsem se. Většina je ale opravdu nespokojená ve vztahu, někteří sami se sebou a pak jsou právě ti, co jim nic nechybí, jsou vesměs spokojení a na otázku proč tedy jsou nevěrní řeknou, že sami nevědí... hmm

Není tady

 

#15 5. 9. 2011 12:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

ty ses na to ptala big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 5. 9. 2011 14:19

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Je to nevěra?

PPavlaa napsal(a):

ty ses na to ptala big_smile

Jo, jsem tlama, mě to fakt zajímá. big_smile
Víš, když začne chlap, jak je jeho žena taková a maková...  to nemusí být ani milenec, stačí kámoš, něčí manžel... taky jsem jich slyšela. Vím, co vyprávěl můj muž svojí milence a tak... klasika. Ale teď mě právě překvapilo, že nic - žádný stesky, žádný viditelný komplexy... a přesto. Tak jsem se zeptala a prej o tom přemejšlel a neví.
Ono to může ještě vyplout, spokojenej člověk (ženská i chlap) většinou fakt nepodvádí... třeba krize středního věku, stereotyp, málo volnýho času, moc volnýho času... něco za tím bude, ale pro mě je podstatný, že je mu se mnou hezky. A že i doma, o starost míň. Fakt. Já nic měnit nehodlám.
A abych nebyla offtopic, tak mě by vadilo i sdílení důvěrností a pocitů partnera s někým jiným opačného pohlaví. Tím to vesměs totiž začíná. hmm

Není tady

 

#17 5. 9. 2011 14:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

jo ty mluvíš přímo o tom tvém, já myslela, žes prostě jen sondovala smile
já ti se kolikrát divím, co že si to ti chlapi dokážou nabrnknout, doma mají pěknou ženu a když vidím tu milenku va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 5. 9. 2011 14:35

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Je to nevěra?

PPavlaa napsal(a):

jo ty mluvíš přímo o tom tvém, já myslela, žes prostě jen sondovala smile
já ti se kolikrát divím, co že si to ti chlapi dokážou nabrnknout, doma mají pěknou ženu a když vidím tu milenku va

Jo, ptala jsem se konkrétně jeho ale i tak - není jedinej, koho znám, co podvádí.
A ty výběry - já jsem samosebou krasavice tongue - ale kolikrát... proto vždycky když tu holky na nevěře řešej, co je to za hnusnou ženskou, co si nabrnk.... ono to není o vzhledu.
Jeden v ulici má s každou změnou ošklivější a tlustší partnerku... a je spokojenej. tongue
My, co jsme znali první ženu nechápem, kdo zná jí říká, že je to prima holka... ale co mu poprvý chybělo... čert ví. On neví. hmm Dokonce, když ho ta druhá, co kvůli ní odešla první opustila, chtěl tu první zpátky. tongue
Pak se v tom vyznej. wink

Není tady

 

#19 5. 9. 2011 14:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

jav, někteří nehledají jen třeba silnější a ošklivější. já kolikrát čučím jak puk, když si chlap nabrnkne takovu, co mělo půl okresu, šmudlu první třídy a když mluví, padá z ní samá pi*a, vole apod. při tom on vypadá intelignetně, doma hezká, fajn žena. a já teda už nechápu vůbec nic roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 5. 9. 2011 17:03

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Je to nevěra?

PPavlaa napsal(a):

jav, někteří nehledají jen třeba silnější a ošklivější. já kolikrát čučím jak puk, když si chlap nabrnkne takovu, co mělo půl okresu, šmudlu první třídy a když mluví, padá z ní samá pi*a, vole apod. při tom on vypadá intelignetně, doma hezká, fajn žena. a já teda už nechápu vůbec nic roll

K takový odešel po cca 25 letech manželství strýc... a ještě si ji pojistil dítětem. Vyhlášená po celý čtvrti. To asi nikdy dost dobře nemůžeme pochopit. Když to teta řešila, ptala se: co prej má, co já nemám... když jsem jí vyjmenovala jisté choroby a přihodila mini zvířátka, smála se.
Tyhle věci tě zocelí. Já byla tehdy mladá, ale to období bylo školou života. V práci jedna samoživka vedle druhý, do toho tahle příbuzná... pak po mě nemůže manžel chtít abych se hroutila když si najde milenku, který tlačí nějaký smile... Lehko mi nebylo, ale koukal jak puk. Takový věci se holt dějou, jde o to je přežít a jít dál. Už jsem dál, než bych kdy čekala a když se ohlídnu, ani to tak nebolelo. wink

Není tady

 

#21 5. 9. 2011 17:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

já to teda nesla hůř, myslela jsem, že se to může stát všem okolo, ale nám určitě ne smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 5. 9. 2011 17:31

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Je to nevěra?

PPavlaa napsal(a):

já to teda nesla hůř, myslela jsem, že se to může stát všem okolo, ale nám určitě ne smile

Když budu upřímná, nečekala jsem, že spolu budem až do konce života. hmm Jemu se ženský vždycky líbily... a tak. Na jeho (provalený) nevěře mi vadilo, že jsem si uvědomila, že jsem si vzala někoho, kdo neumí řešit problémy jinak, než útěkem. Když se rozhodl, že s námi zůstane, protože mě najednou vlastně miluje tak jsem byla ráda - měla jsem ho ráda, byly tu děti... no a prozření po letech, že zůstal ze srabáctví a lenosti už mi ani nepřišlo... Tož tak v kostce. Jasně, že jsem si pobulela, ale pro mě se toho až tak nic nezměnilo, takže to šlo.
Nechci tady teda strašit holky, co řeší kamarádku na kafíčko... ale co si budem povídat - ona mu ták rozumněla, ráda ho viděla, těšila se na něj, a bla, bla, bla... společný zájmy... bla, bla, bla... Jak přes kopírák. hmm

Není tady

 

#23 5. 9. 2011 17:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

jojo, ta naše exovi taky tááák rozuměla. a on ji musel chránit, chudinka malá, týraná ... a já si tenkrát říkala, jak bych tu mrchu s chutí chytla pod krkem gloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 5. 9. 2011 17:56

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Je to nevěra?

PPavlaa napsal(a):

jojo, ta naše exovi taky tááák rozuměla. a on ji musel chránit, chudinka malá, týraná ... a já si tenkrát říkala, jak bych tu mrchu s chutí chytla pod krkem gloria

Já se ti nedivím. Zničeho nic je to mazec. hmm Nám už to lehce haprovalo, takže já jí spíš litovala. Byla sama s dvěma dětma... skočila mu na lep... no jo, fakt se pak po letech zkontaktovali a prchla. lol Už to ukazuje, jak musela být sama - najdeš si chachara, kterej chudák má strašně nechápavou ženu, žije víceméně vedle ní kvůli dětem. Pak ho jeho nechápavá žena nechá, aby teda šel a on to utne - co jí nakukal nevím, ale ukončil to. A po letech se ozve a začne chrlit další kecy.... a ona mu na to skočí, sebere děti a jede s ním na výlet s našima dětma... aby pak zjistila, že pán je věčně v tahu, peníze má jen ve snu a jeho žena je víceméně normální baba - viděly jsme se při předání dětí. No není holka spíš k politování. wink
Tak mi řekni - ty by ses nezeptala "a proč sem chodíš? ", když to mᚠza sebou plus co člověk vidí kolem sebe. Nemám iluze, ale za blbku bejt ouplně taky nechci. wink Nic, uvidíme, jak se to vyvrbí. Třeba potkám někoho neodolatelnýho bez závazků... a bude. Nemám to tak, že nekoukám co je k mání... pořád se taknějak rozhlížím, ale pohled je to víceméně tristní... big_smiletongue

Není tady

 

#25 5. 9. 2011 18:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to nevěra?

jav, přeju ti, abys potkala fajn chlapa. myslím, že jsi moc fajn ženská.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů