Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 9. 2010 8:05

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Absolutně nevím jak dál

greisi... já ti nevím. sad
Tak vy to máte jak na houpačce několik let... pak proběhne hádka. Ty nechceš, aby odešel, protože pak ho nebudeš chtít zpátky. On odejde. Ty jedeš infomovat tchána. Manžel se vrací, nelituje, je naštvanej, žes to provařila, vypadne jako do práce... Tobě vadí, že tě několik let podvádí - jako že si dá občas brko a tobě to neřekne, když ví, že bys vyletěla z kůže... roll
Máte každej jinej pohled na život. Od začátku.
Když jsem vypakovala manžela, mý rodiče to měsíc ani nevěděli. Jeho ještě dýl. Nějak mi nešlo o to, co na to maminka... vissla A představa, že on volá našim, že já s ním nechci žít... jsem asi moc samostatná nebo co, ale tohle je nějak... divný... Nicméně, nejsi jediná, která spoléhá na to, že když neposlušnýmu manželovi nedomluvíš ty, zvládne to jeho nebo tvoje maminka či tatínek. Mě by teda fakt tohle nenapadlo. A o něčem to vypovídá. hmm

Není tady

 

#52 20. 9. 2010 12:08

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Absolutně nevím jak dál

eremuruss napsal(a):

greisi napsal(a):

Aneri napsal(a):

Tak mě by se hulič nelíbil ani v rodině, ne tak jako partner, či táta mého dítěte. V žádném případě,lhář a  stále pod drogami, tak to musí být spíše peklo.....pokud si ničí svůj život, prosím. Rychle pryč od něho s dítětem!

To když mu řeknu, že je to droga, tak se jen směje jak bláznivej, že jaká droga.

tO SAME TVRDI I MUJ SYN

I  muj smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#53 20. 9. 2010 12:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Absolutně nevím jak dál

kalupinka napsal(a):

Ano, Greisi, teď to není Tvůj život. Ale může to i nějak  tak dopadnout. Proč bych Ti měla nahánět hrůzu? Myslím, že je dobré si uvědomit, kam až některé situace mohou dojít.

Jakákoli droga se může stát návykovou. Jako kouření, jako alkohol, jako známé návykové látky od A do Z. Znám rozdíly mezi drogami. Výraz šlehnout si, prásknout si, šňupnout si atd. jsou možná k některým formám braní nepřesné, ale tady nejsme na protidrogové prevenci. Tak tedy vzít drogu. Aby nebyl důvod mě chytat za slovo. A stejně si myslím, že kdo tomu podlehne, potřebuje ji časem za každou cenu. I kdyby měl doma něco sebrat. A každý zaměstnavatel má na výběr. Vybrala by sis jako podřízeného člověka, který je občas na drogách? Proč, když je těch ostatních pořád dost? Vzala bys doma rádio, kdybys neměla prachy na drogu? Pokud bys bez ní nemohla být, jistě ano. Neřešila bys, co bude dál. Teď je teď, potřebuju to, udělám cokoli. Jakékoli omlouvání návyku /např. on pije, protože mu utekla žena/ neberu. Beru to, že někdo řekne - chlastám, fetuju, kouřím jako tovární komín, protože jsem slaboch, protože se nudím, protože jsem línej na práci a radši se budu válet a lhát, že jsem unavenej....Znala jsem sousedy, kde on se jen občas napil. Pak ji občas ztřískal. Že doma brečelo dítě? No bože. A co. Pak začali chlastat oba. Dítě lítalo po ulici, občas mu někdo něco dal. Rodiče se upili k smrti. Syn si záhy pořídil s partnerkou dítě. Chodí do hospody a jsou u nich cirkusy. No a proč...když to bylo jen pivo prokládané něčím říznějším....?

Greisi, myslela jsem, že je to problém a chceš ho řešit. Že k tomu sbírᚠsílu. Pokud dobře chápu, mᚠdoma dříče, co nosí domů peníze a v jeho droze problém nevidíš. jen je k Tobě studenej jako psí čumák. Tak to jsi u mě na nesprávném místě: pak je u vás všechno relativně v pořádku, všude je něco, takže se nic neděje a já se jdu věnovat něčemu užitečnějšímu, než zabíjet čas moudry, na která nejsi zvědavá a která se Tě netýkají.

Ja jsem silny kurak , muj m. kouri a vice nez prilezitostne navstevuje hospodu. Pivo obcas prolozi panaky. Jsme spolu pres 20 let , mame dve deti , celou dobu oba pracujeme - zatim se to dal nezvrtlo .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#54 20. 9. 2010 16:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Absolutně nevím jak dál

eremuruss napsal(a):

Cirilla napsal(a):

Jenom pro pořádek - dle vědeckých studií je marihuana méně návyková nežli nikotin. A z kuřáků nikdo narkomany nedělá.
Osobně bych Grejsi doporučila návštěvu manželské porady. Problém bude asi někde jinde a kouření marjánky vidím jako zástupný problém.

To mozna jo,ale je tam vetsi riziko,ze prejde na trde drogy.Navic marihuana nici mozkove bunky.

Určite nie viac ako alkohol... big_smile ale je fakt, že aj s alkoholikmi bývajú problémy a tie zničené mozgové bunky na nich bývajú tiež vidie. Hlavný rozdiel je v tom, že alkohol ešte dieau alebo dospievajúcemu ponúkajú aj vlastní rodičia a keď sa diea prvý raz ožerie pod obraz boží, je to zábavná rodinná historka, kdežto keď sa pod boží obraz zhulí, je to na kriminál a polepšovňu. stolt Podža mňa netreba ani alkohol, ani marišku podceňova ani preceňova. A hlavné je uvedomi si, kde sú MOJE hranice tolerancie a hžada si podža nich kamarátov, partnerov, apod. (Chodila som aj s fajčiarom a vedeli sme spolu - víkendovo - nažíva bez problémov, hoci osm alergička s nábehom na astmu, ale keď mi tvrdil, že chce presta fajči a a aj prestane, jednoducho som mu to neverila. hmm A ani neprestal, až po našom rozchode - a zdravotných problémoch. vissla )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 20. 9. 2010 16:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Absolutně nevím jak dál

Ja si tiež myslím, že zásadný problém tu nespočíva v mariške a v tom, či si ju občas ponúknutú vzia, ale v niečom celkom inom. Mariška je podža mňa zástupný problém, keby nie ona, bol by to chžast, počítače, iná žena, iný muž, práce v domácnosti - proste niečo. Ja by som sa asi pokúsila ešte necha si poradi v psychlogickej poradni (ak si ochotná zamyslie sa okrem mužových chýb aj nad tými svojimi a celkovo nad vaším vzahom) a až potom by som sa prípadne rozhodla.  Ak sa, pravda, medzitým už nerozhodol ON. (Ale k psychológovi by som zašla aj tak, aby mi vyhovoril snahu prerába dospelých žudí k obrazu svojmu... yikes .)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 21. 9. 2010 8:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Absolutně nevím jak dál

greisi napsal(a):

Řekla jsem mu, že jsem schopná mu to kvůli malému odpustit, ale nepřeju si, aby už se to opakovalo, slíbil, že toho nechá. Ale včera vyplulo ještě napovrch, že si tajně s někým píše sms a když jsem se zeptala s kým, řekl mi, že mi do toho nic není, že si píše s lidma, kteří ho berou jaký je a nic mu nezakazují (taky mi řekl, že mu jsou proto milejší jak já). Než by mi řekl, s kým si tajně píše, radši si zbalil věci a za dramatické scény kdy jsem ho nechtěla pustit (protože pokud jednou odejde, už ho nikdy nevezmu zpátky) a snažila se ho zadržet (kvůli malému, aby nevyrůstal v rozvedené rodině)která se podobala rvačce odešel.
Udělala jsem chybu a jela jeho rodičům říct, že od nás odešel, jeho táta se bez mého přičinění zbalil, našel ho a domluvil mu, a se vrátí. Vrátil, se, ale já vůbec nevím, jestli to už chci.

Celý mi to přijde, jako by greisi byla namísto manželky maminka puberáka, kterýho zas tak moc nezvládá... a když je nejhůř, požaluje "velkýmu takovi" a on ho zase srovná. Chlapec má evidentně potěšení z toho, když "mamku" oblafne - každej joint a každá sms znamená bodík pro něj v týhle podivný hře - a ona sbírá body svou "velkorysostí", případně odvoláním se na dítě - "každé 2-3 měsíce se stane něco, ale vždycky jsem to odpustila... nebýt malého, tak nad tím ani neuvažuju a odcházím"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#57 21. 9. 2010 11:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Absolutně nevím jak dál

Selima napsal(a):

Ja si tiež myslím, že zásadný problém tu nespočíva v mariške a v tom, či si ju občas ponúknutú vzia, ale v niečom celkom inom. Mariška je podža mňa zástupný problém, keby nie ona, bol by to chžast, počítače, iná žena, iný muž, práce v domácnosti - proste niečo. Ja by som sa asi pokúsila ešte necha si poradi v psychlogickej poradni (ak si ochotná zamyslie sa okrem mužových chýb aj nad tými svojimi a celkovo nad vaším vzahom) a až potom by som sa prípadne rozhodla.  Ak sa, pravda, medzitým už nerozhodol ON. (Ale k psychológovi by som zašla aj tak, aby mi vyhovoril snahu prerába dospelých žudí k obrazu svojmu... yikes .)

godliketummenuppgodlike


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#58 27. 10. 2010 11:52

sniper
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2010
Příspěvky: 5

Re: Absolutně nevím jak dál

Není Ti co závidět, ale určitě nejsi sama ve Tvém okolí co řeší stejnou situaci. Riziko je, že se třeba skouří, sedne do auta a někoho zabije, nebo i poveze Vás a co pak? Že ubližuju sobě , je jeho věc, ale ohrožuje i Vás. A jeho milenky a sms? Člověka jen tak nezměníš, můžeš se snažit sebe víc...Chápu že chceš zachránit tátu klukovi, ale nezapomeň , že jsi tu také Ty. A než aby kluk vyrústal mezi hádavejma rodičema, tak běžte od sebe a radši a si kluka bere a věnuje se mu. Třeba mu pak dojde o co přišel. Nikdy se už tak neponižuj, vím , že je to těžké ale stratíš cenu u něj úplně. Měj svoji hrdost.

Není tady

 

#59 28. 10. 2010 10:53

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Absolutně nevím jak dál

helena napsal(a):

greisi napsal(a):

Řekla jsem mu, že jsem schopná mu to kvůli malému odpustit, ale nepřeju si, aby už se to opakovalo, slíbil, že toho nechá. Ale včera vyplulo ještě napovrch, že si tajně s někým píše sms a když jsem se zeptala s kým, řekl mi, že mi do toho nic není, že si píše s lidma, kteří ho berou jaký je a nic mu nezakazují (taky mi řekl, že mu jsou proto milejší jak já). Než by mi řekl, s kým si tajně píše, radši si zbalil věci a za dramatické scény kdy jsem ho nechtěla pustit (protože pokud jednou odejde, už ho nikdy nevezmu zpátky) a snažila se ho zadržet (kvůli malému, aby nevyrůstal v rozvedené rodině)která se podobala rvačce odešel.
Udělala jsem chybu a jela jeho rodičům říct, že od nás odešel, jeho táta se bez mého přičinění zbalil, našel ho a domluvil mu, a se vrátí. Vrátil, se, ale já vůbec nevím, jestli to už chci.

Celý mi to přijde, jako by greisi byla namísto manželky maminka puberáka, kterýho zas tak moc nezvládá... a když je nejhůř, požaluje "velkýmu takovi" a on ho zase srovná. Chlapec má evidentně potěšení z toho, když "mamku" oblafne - každej joint a každá sms znamená bodík pro něj v týhle podivný hře - a ona sbírá body svou "velkorysostí", případně odvoláním se na dítě - "každé 2-3 měsíce se stane něco, ale vždycky jsem to odpustila... nebýt malého, tak nad tím ani neuvažuju a odcházím"

vážně si myslíš, že tohle je pro malého nějaká užasná a harmonická rodina?Opravdu ?
Co si do života vᚠsyn odnese? jaký vzory?

Není tady

 

#60 28. 10. 2010 11:24

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Absolutně nevím jak dál

Kdybys tenhle problém, Greisi, předestřela na Duchovním, odpověděl bych Ti z hlediska Karmy. Jelikož ho ale uvádíš zde, předpokládám, že tato oblast Ti zůstává zastřená. Takže nemám právo Ti motat hlavu nějakými svými úvahami. Jediné, co k tomu mohu říci, je, že směrem k němu vytváříš předem negativní pole. Takže i kdyby měl sebelepší vůli toho nechat, Ty ho dotlačíš k tomu, aby to neudělal.

A za to ho budeš vinit ještě víc!

Takže pokud tady děvčata poukazují na to, že by snad bylo vhodnější tenhle svazek raději rozvázat, mají pravdu. Protože Ty se nad tyhle pocity nejspíš povznést nedokážeš. Ale nalijme si tady rovnou čistého vína: Ten důvod, proč to nakonec nevyjde, nebude ani tak kvůli němu, ale Tobě. Z čehož vyplývá, nemᚠho za co obviňovat. Prostě jste se sešli nepřipravení, on tím, že něčím byl poután, Ty tím, že zrovna tuhle oblast nedokážeš odpustit. Je to zkrátka Osud. Za který nemůže ani on, ani Ty.


Crabat

Není tady

 

#61 28. 10. 2010 12:39

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Absolutně nevím jak dál

Crabat napsal(a):

Kdybys tenhle problém, Greisi, předestřela na Duchovním, odpověděl bych Ti z hlediska Karmy. Jelikož ho ale uvádíš zde, předpokládám, že tato oblast Ti zůstává zastřená. Takže nemám právo Ti motat hlavu nějakými svými úvahami. Jediné, co k tomu mohu říci, je, že směrem k němu vytváříš předem negativní pole. Takže i kdyby měl sebelepší vůli toho nechat, Ty ho dotlačíš k tomu, aby to neudělal.

A za to ho budeš vinit ještě víc!

Takže pokud tady děvčata poukazují na to, že by snad bylo vhodnější tenhle svazek raději rozvázat, mají pravdu. Protože Ty se nad tyhle pocity nejspíš povznést nedokážeš. Ale nalijme si tady rovnou čistého vína: Ten důvod, proč to nakonec nevyjde, nebude ani tak kvůli němu, ale Tobě. Z čehož vyplývá, nemᚠho za co obviňovat. Prostě jste se sešli nepřipravení, on tím, že něčím byl poután, Ty tím, že zrovna tuhle oblast nedokážeš odpustit. Je to zkrátka Osud. Za který nemůže ani on, ani Ty.

Ovšem další věc je ta, že pokud je toto nastavení v Greisi samotné, po rozvázání vztahu s tímto mužem, je možné, že se to samé bude opakovat s jiným mužem hmm Nebo Greisi má v sobě něco co toto všechno spouští. A když to má v sobě, může to také objevit a rozloučit se s tím.


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů