Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 17. 9. 2010 8:33

lenuska1234
♥♥-----

byl mi nevěrný

Ahoj všichni,

jistě jste to taky někdo zažil, ten pocit, kdy víte, že se ten, koho milujete se schází s jinou... hrůza roll. Jak se s tím vyrovnat, zapomenout? Byli jsme s přítelem 2 roky, bydlel u mě a je pravda, že jelikož oba máme z předchozích vztahů děti, byl to masakr, než jsme si oba zvykli, naučili se navzájem respektovat apod. Samozřejmě i já udělala spoustu chyb, žárlila na jeho děti, býv. ženu apod. hlouposti, hádali jsme se a pak se to stalo. Příteli začali chodit sms a po čase se i přiznal, že se s někým schází, byla taky zadaná, říkal, že utíkal od problémů, ale stále mě má moc rád. Tenkrát jsem ho žádala, aby tedy s tím přestal, slíbil, ale nestalo se tak.. slečna byla taky zamilovaná a snaživá. Bylo to vyčerpávající, vědět, že se schází, píšou a pak jsme spolu spali na jedné posteli a přitom mu chodili zrávy od ní i když zapíral. Byl děsně rozpolcený, rozcházel se se mnou a vzápětí to bral zpět a já místo toho, abych zachovala chladnou hlavu, dělala jsem výstupy, scény... a nakonec ho vyhodila. Odstěhoval se, ale stále se snažil to vrátit, ale zároveň byl i s ní...jak mi pak řekl, byla pro něj jako cumel, který potřeboval, aby nebyl úplně sám. V té době jsme se vídávali, psali si, nešlo se úplně rozejít, cosi nás k sobě pořád táhlo. Byl u mě např.přes noc, jenže já ho zase druhý den poslala pryč, protože jsem se bála opětovné zrady (udělal to jednou, udělá i podruhé), což bych už snad ani neunesla. Po cca. 5 měsících se cosi ve mě zlomilo a rozhodla jsem se tomu dát druhou šanci, on také, jen chtěl ještě týden času. Mezitím jsem zjistila, že v tom týdnu byli spolu na 2 dny v nádherném hotelu, ale po příjezdu se dušoval, že ví, že já jsem ta pravá a stále mě miluje.  Slečnu nechal, ale ta se nevzdává, čas od času napíše, že jí chybí apod. Občas mi to řekne, nechce nic přede mnou skrývat. Stejně se ale stále trápím, bojím se, aby při prvním problému se nevrátil k ní. Nemůžu zapomenout, jak mi lhal, stýkal se s ní ........s ním nemůžu o tom mluvit, chci, abychom byli v pohodě, ale uvnitř tu zradu pořád mám a nedokážu být šťastná. Pokud někdo máte podobnou zkušennost a vyrovnaly jste se s ní, prosím o radu....díky

Není tady

#2 17. 9. 2010 14:22

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Re: byl mi nevěrný

Nechtěj to řešit hned, nech tomu čas, ono se ty myšlenky v Tobě přemelou, neboj.
Připadá mi, že jste v době vašeho seznámení ještě nebyli na další vztah zralí (žárlení na jeho děti atd.).
V životě se stávají horší věci než nějaká nevěra, ale já už bych si ho za chování, které popisuješ, asi nevážila.
Ještě zažiješ lepší partnerství, věř tomu.

Upravil(a) Tercila (17. 9. 2010 14:22)

Není tady

#3 17. 9. 2010 17:26

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Je dobré se zeptat sama sebe,proč tvůj partner hledá náhradu jinde a po pravdě si odpovědět,zpytovat svědomí.Protože po 2 letech....,pokud to není chronický dě.vkař.

Není tady

#4 2. 10. 2010 0:33

velia
♥------

Žiješ s nevyzrálým mužem, který prokazatelně vůbec neví, co vlastně chce.  Možná by bylo zajímavé promluvit si s jeho bývalou ženou. Zjistíš, že pravděpodobně prožívala totéž co nyní Ty. Udělej to, co ona, pošli ho pryč......Život máš jenom jeden, hledej do něj kvalitího člověka......

Není tady

#5 3. 10. 2010 17:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

velia napsal(a):

Žiješ s nevyzrálým mužem, který prokazatelně vůbec neví, co vlastně chce.  Možná by bylo zajímavé promluvit si s jeho bývalou ženou. Zjistíš, že pravděpodobně prožívala totéž co nyní Ty. Udělej to, co ona, pošli ho pryč......Život máš jenom jeden, hledej do něj kvalitího člověka......

no tak neházela bych to všechno jen na něj, mě přijde, že ten jejich vztah nebyl zrovna ideální už předtím a lenuška sama nadělala spoustu chyb. podle mě jsou nevyzrálí oba, nejen on roll

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#6 3. 10. 2010 22:45

Luc
♥------

slečna byla taky zamilovaná a snaživá. Bylo to vyčerpávající, vědět, že se schází, píšou a pak jsme spolu spali na jedné posteli a přitom mu chodili zrávy od ní i když zapíral. Byl děsně rozpolcený, rozcházel se se mnou a vzápětí to bral zpět
Slečnu nechal, ale ta se nevzdává, čas od času napíše, že jí chybí apod. Občas mi to řekne, nechce nic přede mnou skrývat. Stejně se ale stále trápím, bojím se, aby při prvním problému se nevrátil k ní. Nemůžu zapomenout, jak mi lhal, stýkal se s ní ........s ním nemůžu o tom mluvit, chci, abychom byli v pohodě, ale uvnitř tu zradu pořád mám a nedokážu být šťastná. Pokud někdo máte podobnou zkušennost a vyrovnaly jste se s ní, prosím o radu....díky

Ahojky,

mám zkušenost podobnou a aktuální. Půl roku se s tím nedokážu vyrovnat. Nepomůže Ti to, také hledám pomoc ... Zcela přesně vím, o čem píšeš.

Můj přítel neřekne o "druhém životě" slova, přesto vím, že zpět není nic... Těžko říci, kdy je člověk kvalitní, kde je vina. Snad to tak má být, jen mi uniká smysl.

Je mi Tě líto, přesto paradoxně mi mírní bolest, že nejsem ve svých pocitech na světě sama...

Není tady

#7 3. 10. 2010 23:10

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Myslím, že takové pocity prožívá mnoho žen. Osobně bych to nesnesla, aby se můj přítel scházel a spával s jinou ženou a pak se vracel zase ke mě. To je takové komediantství a nevíte, co chcete. Oba. Kdybys byla možná víc taktik, nedělala scény, nažárlila, byla víc tolerantní, možná by neutíkal a nehledal jinou. Těžko říct. Myslím, pokud byly vztahy tak moc narušeny, asi není dobré soužití obnovovat, hledal únikovou cestu /možná/, možná se jen vymlouvá, možná není schopen vztahu jen s tebou. Nechápu ani muže ani ženy, které tvrdí, že milují více partnerů najednou......musíš počítat s tím, že kdykoliv ti zase odejde spávat s jinou...nevím.....

Není tady

#8 4. 10. 2010 6:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Kdybys byla možná víc taktik, nedělala scény, nažárlila, byla víc tolerantní, možná by neutíkal a nehledal jinou.
Kdyby byl víc taktik, možná by žárlivé scény s přehledem zvládal a časem odboural.
Jestliže "utíká od problémů" k milence a zároveň partnerce tvrdí, jak ji miluje a milenka je jen "cumel, který potřeboval, aby nebyl úplně sám", pak nebude závada jen na jednom přijímači, že...
Nechápu ani muže ani ženy, které tvrdí, že milují více partnerů najednou......
Milovat víc partnerů možné je... ale neznamená to ještě, že se se všemi pod záminkou oné lásky taky spí - tomu se pak říká jinak...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#9 4. 10. 2010 8:26

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

To jsi udělalal jen rozbor mého příspěvku, Helenko, já netvrdím, že je závada jen na jedné straně. A co jsi tím chtěla říct za sebe, jak bys poradila Lenusce ?

Není tady

#10 4. 10. 2010 8:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥

No, pokud tomu říkáš "rozbor", Aneri... jen jsem vyjádřila názor.
Stejně tak k Lenušce můžu jen vyjádřit názor - ne radit. Za sebe říkám, že itálii nerada, takže vztah se žárlením na kohokoli, výstupy, rozcházením se a následným scházením, vyhazováním z domu a znovubraním zpátky, to - milenka nemilenka - by pro mě nebylo. Ale jsou jiní, kteří když slyší, že "stále mě má moc rád, jsem ta pravá a stále mě miluje", tak řečenému věří víc, než tomu, co partner skutečně dělá.

Není tady

#11 4. 10. 2010 10:44

Blossom
Host

Jsem možná jedna z mála šťastných, která takovou situaci (zatím) na vlastní kůži nezažila...

Přemýšlím, co bych asi dělala já. Vím, že jednorázové "ujetí nohou" bych už při svých životních zkušenostech byla jinak perfektnímu partnerovi schopná odpustit.
Ale paralelní vztah, kdy partner dlouhodobě  kolísá, se kterou partnerkou vlastně tedy být, a nejlépe by byl v kontaktu s partnerkami oběma, to by mi těžce nevyhovovalo. Asi bych se snažila na takového chlapa zapomenout a hledala někoho jiného, kdo jen netápe, zda se mnou chce být, ale kdo to VÍ.

Bála bych se toho, aby to nedopadlo jako v jednom příběhu ze života, který znám: Ženatý chlap si našel milenku, scházeli se několik let. Pak to doma prasklo,  a manželka se s ním rozvedla. Avšak ani tím se nedovedla odstřihnout, nějak ho měla  a má i po rozvodu stále ráda.
A tak je situace už několik let paradoxně otočená - chlap žije s milenkou, ale je jí už zas léta nevěrný s bývalou manželkou, kterou občas navštěvuje. A už i milenka na to přišla, takže mezi nimi je Itálie na druhou...
No, a aby to nebylo "tak jednoduchý" wink , tak do tohoto blázince, kde se léta trápí všichni 3, tak přibyla nějaká nová milenka.... dumbom  kapitulation

#12 4. 10. 2010 11:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Bloss, ono lze žít i ve dvou vztazích  delší dobu - ale ne výše uvedeným způsobem. Hlavně pak ne stylem "nechce nic přede mnou skrývat". To mi přijde jako "když budeš hodná, zůstanu s tebou", přičemž slovo "hodná" = "poslušná".

Není tady

#13 4. 10. 2010 12:31

Blossom
Host

Jo, chápu a rozumím. Život je pestrý a rozumím i tomu, že v určitých případech je toto nejlepším ze všech možných řešení - neopustit partnera, se kterým je vztah z nějakého (třeba zdravotního) důvodu už v některých oblastech nefunkční. A tyto nefungující věci načerpávat jinde. ( a nemusí jít jen o sex, může jít i o vzájemné porozumění, v původním vztahu chybící).

Ale žít v něčem podobném, jako lenuska, z toho by mi brzy hráblo, to vím určitě.
A případů partnerů (většinou mužů), přebíhajících od jedné k druhé a pak zas nazpátek dokolečka dokola, kořeněný srdceryvnými výlevy "Když já vás mám rád obě" a nebo "Já to s ní ukončím, jen mi dej čas" (po stopadesátésedmé dumbom ), znám bohužel víc....
To bývá never-end story, vyčerpávající všechny 3 zúčastněné...

Upravil(a) Blossom (4. 10. 2010 12:37)

#14 4. 10. 2010 15:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

No, ak je "tá druhá" zadaná, tak sú účastníci 4 a partička ešte veselšia... Lenuska, podľa mňa sa medzi vami stalo priveľa zlého, než aby ste to ešte vládali sflikovať. Ty mu neveríš (z môjho pohľadu právom...), ale bohužiaľ bez toho stále bude niečo chýbať - jemu, tebe, deťom, všetkým. Dá sa určite žiť aj tak, ale chce to potom naučiť sa žiť len pre tento deň, nemyslieť na budúcnosť (ani na to, prečo kua mešká z práce alebo kam zasa šiel na víkend roll ) a  vzťah nadobudne inú kvalitu. Ale pevný, stabilný a trvalý vzťah sa podľa mňa takto jednoducho už vrátiť (alebo vybudovať, neviem, či ste ho niekedy vôbec mali) nedá.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#15 26. 10. 2010 10:07

sniper
♥------

Známe ten pocit asi všichni, a kdo ho zažil , by ho nikomu nepřál. Člověk se snaží jak může , a ve finále to stejně odnese. myslím , že pokud někdo má potřebu zahnout, tak to udělá a ten druhý může dělat co chce a stejně tomu nezabrání.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí